• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí čepička se mi líbí, můžeš jí teda taky vzít v pátek na sraz? Že bych omrkla jestli není moc velká :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Katchul, jasně, vezmu ji v pátek - je fakt pěkná a hezky sedí na hlavičce:slight_smile:.
15. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Kačí jj, spí 2x denně a normálně kvůli spaní nevyvádí.
Každopádně má teď pěkně vztekací období, tak 5x denně brečí ze vzteku. Buď si kecne na zadek, nebo jí beru něco, s čím si nemá hrát a tak. Začne se vztekat. Anebo jí mám na klíně, ona do mě buší, milionkrát jí řeknu ať to nedělá, pak jí plesknu přes ruku a to je pro ní taková nějaká potupa (manža k tomu v neděli řekl, že prý jí pleskla její milovaná mamam :grinning: ), že začne řvát. A já to ještě dodělám tím, že jí pak položím na zem :grinning:
ZAčínám na ní zrcadlit a když si na to vzpomenu, tak to fakt funguje. Když vztekle řve a já začnu taky, přestane a spíš se pak začne smát. :wink:
15. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Kuk, jdeme ven se psem, pak napíšu
15. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
15. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Kačí tak to je u nás podobný, taky mám malýho vzteklouna, ale někdy fakt nechápu proč se vzteká. To s tím zrcadlením dělám občas taky, ale je mi trochu trapný tady vyřvávat :grinning: Ale zabírá to většinou stejně jako u vás :wink: Ale plácání přes ruku teda u nás nefunguje vůbec. přes plenku samozřejmě taky ne, to vůbec necítí podle mě.

Kočárek pěkný a má v něm Bětka co vozit? :sweat_smile:
15. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Kačí ale v bytě máš k zrcadlení nejlepší půdu :grinning: Lepší, než pořvávat venku :grinning:
Taky někdy nechápu, proč se vzteká, ale je to děs teda. Snad jí to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bude tam vozit plyšáky. Myslím, že na panenku je ještě moc malá :grinning: Může tam třeba dát svoje ovečky :grinning:
15. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak jsme z5.

Ali kombinéza dorazila a ano, je dost velká, ale je fakt kvalitní a má spoustu vychytávek jako takové ty gumové návleky v nohavicích, suchý zip na rukávech, takže to utáhneš a zkrátíš a kšandy u kalhot jdou taky uźkrátit. Jediné, co vypadá trochu divně, je že ta bunda je delší. Ale fakt nelituji, pže si myslím že zima je dlouhá a 100% mi vyroste a možná jí bude i příští rok. Super je že to jde nosit dohromady i zvlášť. Tak si to zvaž dobře :slight_smile: Jinak se určo dá objednat ještě na netu kdyby ji v obchodech už neměli.

Jo a tu čepičku máme taky je ve fialkové s bambulkama a je opravdu moc fajn :wink:
15. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Katchul, tak my spíme taky spíše dvakrát, ale většinou jen jednou, a to odpoledne. A taky někdy vůbec a to je hrůza hrůzoucí.

Tak vztek je i u nás na denním pořádku a vůbec nechápu proč (pokud tedy něco nezakazuji a tak).
Dneska jsem, hurááá, uspěla a Ondrášek spal v postýlce od 14.55 do 16.05, zázrak se stal (doprovázel to samozřejmě pláč a řev, ale ne moc dlouho, oči zavřený, skoro spal, ale řval, aby nespal, nebo já nevím...).

Katko, hezký golfky pro Bětušku:slight_smile:.
15. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Katko kočárek pěknej :wink: My budeme vozit miminko. Už teď když Káje řeknu kde máš mimi, tak mi ho podá a ukáže kde má mimi oči :dizzy_face:

Alí prosím, ty věci do kojeňáku jsi posílala poštou? Máš adresu? A berou jen pro miminka nebo i o fous větší? V sekáči jsem uspěla. Jen pár věcí nechtěli a zimní vůbec, ty až v říjnu, nemají prostor. Tak uvidíme. Je to komisní prodej, jdu tam 10.10. pro to co neprodají a pro prašule z toho co prodali.
15. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Hanko, já vím, že je to super kombinéza jen my to přišlo veliký:slight_smile:. Ale je to fakt dobrý, mám na to super reference. Na netu už tu malou právě nemají a v Albertovi měli poslední už hnusnou, na kterou se všichni dívaj. Ale asi se ještě mrknu páč mi taky přijde super.

Jj, pro holčičky je čepička s bambulkama:slight_smile:.
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Hanko, posílala jsem tam poštou doporučeně většinou malé věcičky , ale něco i mírně většího. Adresu jsem tady někde psala, ale najdu ji a napíšu ještě jednou.
15. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Ono je možné to poslat na FTN, anebo na ten Kojenecký ústav, který sídlí, tuším v Sulické ulici. Kdyžtak mrkni na www.ftn.cz, tam to zaručeně najdeš. Já teď tu adresu nemůžu najít.
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Achich, Ondra vykramařil Martinovu skříňku s telefonními věcmi a Iphony atd. Hrůza, jdu sklízet.
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Já bych jim taky něco poslala, pže tu mám dost věcí co nechci schovávat, na prodej to není, ale službu to určitě udělá. A nevíš, nějaké hračky by nechtěli?
15. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Hanko, o zaslání hraček taky uvažuji, možná zašlu, víš, co? Já se jich zeptám, jo?
15. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Alí já jsem tam teď psala mail paní ředitelce, tak ti dám vědět jo?
15. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak s tou jsem si asi také psala a telefonovala:slight_smile:.
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Paní Lukešová že? Ještě jsem byla v kontaktu s paní Kozlovou, vrchní sestrou:slight_smile:.
15. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
JJ, Lukešová, ptala jsem se jestli je možné dovézt to osobně, a jestli by chtěli i nějaké hračky.
15. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
:slight_smile:, no jo, Vy co máte auto, tak osobní dovoz je fajn:slight_smile:, já toho posílala hodně a sockou se mi jet nechtělo, tak jsem to poslala:slight_smile:.
15. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
A mně se zase neche na tu poštu :grinning:
15. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ty jo, si vůbec neumím představit fungovat jako rodina bez auta. Ještě tak když někam musím nebo chci sama s kájou jako výlet, tak to ta socka neva, ale i tak je to autem pohodlnější. Ale nákupy, vzdálenější výlety...

A proč vlastně autí nemáte, Alčo?
15. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Hanko, naše rodiny nikdy neměli a nemají auta, takže jsme na to zvyklí. Já řidičák nemám a Martin od té doby co si řidičák udělal (to už je více než deset let) nejezdil a ani se mu do toho nechce:slight_smile:. No, tak uvidíme, jestli časem do auta půjdeme nebo zůstaneme tak jak jsme.
15. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Aha :confused: A má to nějaký zvláštní důvod nebo jen tak?
15. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Jéé tak to je ten kojeňák v Krči v tom zámečku kousek od nás. To je fajn, tam bych to klidně mohla doručit pěšky :slight_smile:

Bez auta si taky nedovedu představit jak bysme fungovali. A to přitom sama neřídim.
15. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Alčo jednou vás bude vozit Ondra :slight_smile: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Holky mě dneska asi praskne hlava z Bětky. Je lehce protiv, vzteká se naprosto bez důvodu.
Už jím 2 čtverečky hořké čoko, to se nedá vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A manža prý bude ještě tak 15 minut v práci :sweat_smile:
15. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Nevím, prostě nejsme motoristi:slight_smile: a nikdy mi to nechybělo (teď trochu).
To by nás klidně vozit mohl Ondrášek jeden maličkej zlatej:slight_smile:, i když rozkřičenej, ukřičenej, vztekající se, ale úžasnej a NÁŠ.

Týýý jo, zejtra má být nějaký teplo zase až 26 stupňů, nebo co jsem to slyšela, to je ale bláznivina jedna. Odpoledne nás čekají Robátka, se těším, a pak půjdeme zase k našim (asi to budeme mít každý týden takhle, je to pěkně po cestě:slight_smile:).

Katko, tak Bětka nemá svůj den, jo? To asi bude Ondráškův standard:slight_smile: den. Ale věřím, že je to na palici, když je jinak holka jedna hodná, co?

Nám přijde tatínek až kdoví kdy, páč má do 18ti nějaké jednání.
15. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Právě Ondra prošmejdil celej byt a skončil u krabice s papíry nachystanými na odnos do popelnice a už je to všude:slight_smile: :slight_smile:. A jinak se náš klouček staví jenom v postýlce, tam pořád, ale jinde ne:slight_smile:, asi se tam cítí stabilně nebo nevím.
15. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.