• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí jj, je protiv a nic jí není dobrý dneska. Tak nevím, kdo mi vyměnil dítě :rolling_eyes:

A stavět se začne i jinde. Neboj. Zatím se asi cítí v tý postýlce jistej, pak to začne. :wink:
My jdeme zítra na Lezísky, bude tam i švagrová se Zdeněčkem, tak se budou děti aspoň pravidelně vídat. :wink:
15. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
No, vida, Lezísci, tak si to hezky užijte, první hodina?
15. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Holky, taky vám děti vyváději při oblékání či přebalování? Ondra teď skoro pořád. Vždycky ho položím na postel, jdu přebalit a řev, vůbec nechápu proč.
15. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: byly jsme celé odpo venku, jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a do toho špatné zprávy od jedné kamarádky tady z koníku :frowning2:
Kačí co budete dělat na lezískách??vy takový chodiči :wink: :wink:
15. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Marti, vyřízená je i Neli? Nebo jen Ty? :slight_smile:
Špatné zprávy, ajajaj:frowning2:.
15. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Alí tak při přebalování vyvádí Štěpula už hodně dlouho, ale teď strašně zlobí u oblíkání, hlavně po koupání. Má úplný hysterický záchvaty a kroutí se tak, že na něj musíme být dva, jinak mu ty patentky u overálku nejsem schopná zapnout.
A zajímavý je, že Štěpán si stoupal nejdřív všude jinde a až pak v postýlce :sweat_smile: Prostě každý dítě je úplně jiný.

Marti a co se stalo?

Kačí tak to je fajn, že bude Bětka pravidelně vídat bratránka :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Alí Neli je v pohodě, já se sotva plazím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katchu nevím, ale čekala mimi a je v nemocnici a v pase už nemá týdny :frowning2: tak uvidíme co se děje
15. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
tak a jdeme se koupat a spát, kdybych už se neukázala, tak jsem vytuhla taky :grinning:
15. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Alí jj, první hodina. :wink:

Martí chodiči, ale za ruce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A je to ta tvoje kamarádka, která myslím?

Kačí jsem ráda, ptž jinak moc není čas. Každá máme jiné programy a rytmy, tak tady se aspoň potkají :wink:
15. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
jsem tu, s Petou bylo fajn, koupila sem Tomovi botičky v Deichmanovi, podkolenky v Tchibu a sobě nátělníky na cvíčo :grinning:

taky na něj mám už kšíry,ještě že tak, dělal kotrmelce v kočáru :slight_smile:)

Alí...já když ho položim na přebalovák a zjistí že jdu přebalit tak z 90% řve, nechápu :confused:

joo a má 37,5 po odečtu, to taky nechápu :frowning2:
15. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Kačí jo jo......
Tak Neli spí ,dnes to bylo rychlé :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
ja jsem tady taky. akorat jsem dneska zrala na baleni prasku na hlavu, protoze honzik cely den jen rval. jsem z nej fakt na palicku. nastesti uz spi a ja pujdu asi za chvili za nim. jsem k.o. :frowning2:
jo, dneska jsem mu koupila v H&M uzasnou vesticku :dizzy_face:
jsem nejaka utapkana z prochajdy s jajou a tomikem.

Jaji, teplutka, ju? nemuze to mit od zubu?
15. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Peti...já nevím, doufám že to nic nebude :(( vestička je úúúžasná, mám na ní taky zálusk :grinning:
15. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
jaji, tak mu ji kup, kluci budou fesaci :dizzy_face:

ja jsem honzika ani vecer nemerila, ale neprislo mi, ze by mel horecku. akorat byl faaakt protivnej, sice po ceste z pankrace usnul, ale jen na chvili, na chodove se vzbudil a zacal jecet. mlcel jedine pri chovani na rukou nebo kdyz byl na konikach a delali jsme na nej obliceje.
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jáji ty jo to je fakt mazec ta zumba. Bych snad i šla, pro tu prču, ale být to někde blíž a za trochu lepší peníz.. no uvidíme. Ale věřím že to může být účinné...

Tak snad Tomíkovi nic nebude. Třeba je to jenom z toho pitomýho počasí, pořád se střídá teplo a zima, je to na palici :angry:
15. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
no koukala jsem na predpoved a jeste by melo to teplo skoro do konce zari vydrzet. tak jsem zvedava, jak jim ta predpoved vyjde :confused:
15. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hani...ty peníze jsou hrůůůůza, ale může to být zábava, já jsem dřevo, takže povím ve čtvrtek večer :grinning:
15. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
No to jsem taky zvědavá, dneska bylo příjemně, ale fičel zase vítr. :unamused:

Jáji no to jo, uvidím jestli Alča pri, zkusí tu Flóru, 130 už je přece jen přijatelnější a jede mi tam od nás bus. Tak se těším na zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
na floře je to taky??
15. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
jj, včera to tu psala prioritka
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
aha to sem si nevsimla
15. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
na floru bych to taky měla v pohodě, metrem na pavlák a tramkou a vím kde to je, byla jsem tam :slight_smile:)
15. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Uff, už jsem to našla

Teď jsem koukla na jedno studio kam jsem chodila cvičit před těhu (hitfit.net) a tam tu zumbu mají taky - dokonce dvakrát týdně (po a středa) a stojí jen 130,- tak to půjdu zkusit v pondělí...přeci jen to mám blíž....

tak jdu do hajan...dobrou noc
15. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
středa by byla fajn i za tu cenu a je to od 18
15. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
hani, co jede na floru za busik? nejaky primy nebo neco pres sporilov?

Jaji, jj, Pri psala, ze je to nekde u nich, myslim pondelky a stredy za min korun :wink:
15. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ali, dneska jsme na tu kombinezku Tchibo koukali v Arkadach na Pankraci. Je tam Tchibo obchod, tak tam muzes zkusit zajet.
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Super holky :frowning2:
15. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Peti jé jsem si to spletla, tak leda 213 na želivského a pak tramkou
cooo Kačko?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.