• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, a stejne mi to nejde :confounded:

No nic, vypinam pc a jdu pinkat, jsem utahana jako kote a zitra musim byt fit na to vitani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jo holky normálně, Kája mi dneska venku pila z takové té lahvičky Jupík Aqua - minerální voda neperlivá s příchutí jahody, má to takovej ten sosací uzávěr a vypadá to že by z toho mohla pít. Tak že bych aspoň na čaj odbourala dudlana :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jo, však choďte na Flóru. Příští týden už se mnou půjde kámoška-kolegyňka.
Já se jen těšila, že tenhle čtvrtek si to půjdete zkusit a nebudu tam sama :pensive:
Ale zvládnu to, jsem velká holka :wink:

Petí tohle je něco jiného než stepík :wink: A hlavně po dvou hodinách nedělej závěry :wink: Chvíli to trvá, než se mozek zase nahodí do jiného chodu :wink:

Hani tak to máš dobrý, já koupila Bětce lahvičku s brčkem, když nechce pítka a taky prd. :angry: Tak moje dítě bude asi až do důchodu pít z kojenecké láhve nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak teda nevim zda nebejt urazena ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja se hodim na tenhle ctvrtek pac nejde kolegynka a priste uz si muzu jit na floru hmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jáji tak myslela jsem, že tam budeme chodit banda, ale jsem ráda aspoň za kámošku. Asi tak to bylo myšlený, fíku jeden :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
A ty teda taky nepůjdeš tenhle čtvrtek?
15. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
mno já s tebou ve čtvrtek jdu, budu dělat náhradnici za kámošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
jéjé, tady je válka :frowning2: vyhlašuju mír :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Katko zkus taky tohle pítko, děti z toho hodně pijou, když nic jiného nechtějí, tak třeba by to chtěla taky
15. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kačí já bych s tebou klidně šla, jenže nemám hlídání :frowning2:
15. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hani, Neli z jupíku taky umí :slight_smile: umí i z hrnečku, ale venku nejde, ale snídani už jí tam dávám :wink:
15. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jáji tak to jsem ráda :wink: :grinning:

Martí škoda, myslím, že tobě by se to líbilo :wink:

Hani tak já to zkusím. Takže tu klasickou, ten špuntík se vytáhne, viď? Já myslím, že Bětce na tom brčku vadí, že je moc hubený. Chtěla jsem zkusit ještě jeden hrnek, má ho Jájinka a je to taky Babylove, ale zkusím nejdřív tohle. A když nepije, teče to?
15. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kačí... :wink: už sem to slíbila neee? :grinning:
15. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
hurá, tak smíření a já můžu jít v klidu spát :wink:
dobrou :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: A kudy pojedeš? Dáme si tam někde spicha, páč jinak bys to tam, obávám se, hledala jako já :sweat_smile:

Martí dobrou a neboj, to nebyla bitva :grinning:
15. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kačí já nemám tucha jak pojedu, zda dorazim 192 na přístaviště a pojedem spolu?
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Jdu hodit oko :wink:
15. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Katko neee, nic se nevytahuje, odklopí se uzávěr a pije. Cucá to jakoby jako dudlík a ono to teče. Když to necucá tak to neteče. To zní teda blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Hani aha, já myslela, že je to takový ten vytahovací uzávěr :wink: Tak já to zkusím někde koupit :wink:

Jáji tak lepší by bylo, kdyby si jela 18.30 192kou, páč dole je to vždycky zacpaný a busy nabírají zpoždění.
Ona pak jede ještě jedna v 18.45, ale to je příjezd na Smícháč 19.07 a to bůh ví a než tam dojdeme... :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
aha v 18:30 a bus od tebe jede v kolik?
15. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
15. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Koukám, že je vše v pořádku, hurááá, už jsem se bála, že vypukne nějaká rozepře...

Vidím, že řešíte pití a pítka, tak já mohu říci, že Ondrášek umí z hrnečku (doma) a teď zkoušíme (ode dneška) netekoucí hrneček Explora od Tommee Tippee a pijeméééééé, hurááááá. Má to měkkčí pítko, tak se to dětem asi lépe nasává:slight_smile:.

Jaji, Tomík je asi pěknej žroutík, viď? :slight_smile: Tolik kaše, to je fakt hodně.
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
to maj i v DM mam pocit :slight_smile:))
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Alí já už na lahvičky pěču, mám jich doma nekonečně mnoho, všechny možné druhy, všechno bojkotuje, takže zkusíme tohle a když nic, tak holt dudlík a zkusíme to později.
15. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jáji určitě, mají to běžně leckde.
15. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Jáji 18.46 jede 196tka. Tou jsem posledně jela, ale rozhodně to nebylo ve 46 :sweat_smile:

Hani díky za odkázek :wink:

Alí a ty mi hodíš odkázek na tu Tommee Tippee? I když mě se docela líbil ten z DM, co měla Jájinka :wink:
15. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
My měli AVENT - z toho mu to nešlo, asi kvůli té tvrdosti - pak jsem zkusila normální hrneček (to je dobrý, i když ještě nám toho dost teče ven:slight_smile:) - no a teď tedy ten Tomee Tippee - až to bude umět pořádně - budeme nosit klidně ten AVENT.
Ali,,,nooo snad po ni vydrzi do rana :sweat_smile: jestli ne tak uz fakt nevim :confounded:
Myslím, že u nás zvítězilo to, že je to měkké pítko a hezky se to drží v ručce. Je to toto:
http://www.forbaby.cz/zbozi/667790/20477/20413/1/netekouci-hrnecek-explora-trenovaci-6+260ml.html
15. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Normální hrneček by ji asi taky šel, jenže to leje všude okolo a na to (zatím) nemám nervy no :unamused:
15. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jaji, Ti povím, že z tolika vody jsem Ondrovi ještě kaši nevařila:slight_smile:. Sníme ze lžičky tak ze 150ml vody nejvíc.
15. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.