• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji já mám taky modré a stačí to :wink:
15. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Děvčátka jdeme chrupat. Tak dobrou noc všem :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
brou brou

já ještě nemám manžu doma :confused: volejbal byl do 22 a jel autem
15. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Hani dobrou :wink:

Já jdu do sprchy a pak taky pomalu na kutě. :sunglasses:
Brou nocku všem :slight_smile:
15. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Jáji teda, kde se toulá. V noci je Praha volná snad :sweat_smile:

Tak Fíku, já jduuuu, sorry, brouku :pensive:
15. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Čusík holky, koukám, že tady málem kvůli cvíču vypukla válka... :sweat_smile: , já se po návratu do Prahy chystám určo tu zumbu zkusit...a uvidíme jak mi to půjde a zaujme...

Jinak mi byli s tátou dneska celý den na baráčku a pracovali - vždycky jsme nalepili tři řady obkladů, aby jsme je pak zase seškrábali, protože nám to nevycházelo...pak jsme se na všechno vykašlali a šli na véču a potom jsme za hodinu nalepili tři řady úplně krásně. Tak mám radost. MM veze za hodinu švagra s rodinkou a tchýní na letiště (jedou na dovču na Kos), pak přijede sem a zítra s taťuldou budou dělat sádrokartonovej strop v kuchyni. Zítra bohužel nemám hlídání tak s Aduš zajedeme do Kolína nakoupit a odpolko se zajedeme podívat na bráchu jak mu jde fotbal :slight_smile:
Ve čtvrtek se vracím na otočku do Prahy (máme sraz s lidma z práce) a taky jsme domluvili, že vyrazíme v říjnu do sklípku do Šatova, to se moc těším! Je tam fakt sranda...

tak jdu chrupat...zítra dopolko se ukážu...brou noc :slight_smile:
16. zář 2009 v 00:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás dneska noc nic moc. Kolem půlnoci se vzbudila a fňukala, asi 3x :unamused: A teď ráno se taky vzbudila s brekem, tak bůhví co to zase bude :unamused:

Jdu udělat monitoring, pak se stavím
16. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska docela dobry. Prcek se sice probudil ve 4.15 a vypadal, ze je fresh, ale stahla jsem ho k sobe do postele a spali jsme do 6.30 hod., takze si nemuzu stezovat :slight_smile:

Hani, jejej, to je s tema ditkama obcas trapeni, kdyby uz aspon mluvili, ze by nam rekli, co jim je :sweat_smile:
16. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Jinak ja tedy taky chodim do kuchyne. Ja jak jsem v noci rozespala, tak bych to tam urcite rozlila nebo rozsypala. Ja se znam, jsem takovy chrochnik :sweat_smile:
16. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Krásné ráno všem,
tak to já si vůbec nesvítím:slight_smile:, hezky pěkně i bez brýlí.
Hanko, tak nic moc, jo? Hmm, prostě to spaní dětiček se pořád mění, achich achich, je to náročné.

U nás se ještě spinká :astonished: . Mlíčko dnes bylo v 5.35.
16. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo, a kdyby Vás to zajímalo, tak mrkněte do IP.
16. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno,
teda včera jste se činily, to dočítat fakt nebudu.
Ten dopis od paní Kozlové je zajímavý. Ty lhůty kdy je možný si mimčo osvojit se ale zkrátily, ne? Aspoň mi přijde, že to bývalo složitější a delší, tak aspoň nějaké pozitivum :slight_smile: Myslim, že o tyhle malinký dětičky z kojeňáku musí být velký zájem.

U nás noc standard jako vždy, jen mezi 1 a 2h byl celou hodinu vzhůru a běhal nám po hlavách (v naší posteli) :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď si hraje na zemi vedle mě a dopolko čekáme babičku, tak pak vyrazíme někam na procházku společně.
16. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky je nutný kupovat dětem bačkůrky na doma? Myslím až začnou chodit samozřejmě, jestli je to ze zdravotních důvodů nebo je jedno, že bude doma třeba jen v ponožkách?
16. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Holky, a já mám dotaz, zda je nutné kupovat botičky, když se Ondrášek teprve staví. V několika prodejnách dětské obuvi mi řekli, že stačí až udělá první krok. Tak nevím. Je fakt, že se mi nechce kupovat teď nějaké boty, aby z nich za chvíli vyrostl ještě než začne chodit.
16. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Katchu no já myslím, že problém s dětmi je pořád stejný a to ten, jak tam paní Kozlová píše, že stačí, když se projeví minimální zájem o dítě, a to i ten, že mu rodiče párkrát do roka pošlou pohled a už i to brání adopci. Je to děs. :frowning2:

My byčkůrky máme, protože máme doma lino a v ponožkách jí to klouže. Jinak si myslím že nutné nejsou. A botičky prý ve chvíli kdy víc stojí a chodí než lezou.
16. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Alí nekupovat, my je taky ještě nemáme, koupím je až to bude opravdu vypadat, že začíná chodit. Nehodlám vyhodit nějakých sedm stovek, aby mu pak byly malý... Myslím, že v článku o prvních botičkách co sem dávala odkaz Hanka, bylo, že jsou nutné až když dítě začne chodit VENKU :wink:
Nebo je teda potom jiný případ to co psala Katka, že se Bětka stavěla na špičky, takže jí doktorka doporučila dávat boty dřív.
16. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Hani to je sice fakt, to s tím min. zájmem se nezměnilo :frowning2: Ale zase dost pochybuju, že feťáci nebo bezdomovci by posílali pohledy...
16. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Také si myslím, že ten problém je stejný, jak píše Hanka a je to smutný:frowning2:.

Zatím tedy kupovat žádné botky nebudu, Ondrášek je více lezec, stoupá si jen v té postýlce jak jsem psala.
16. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
ještě jsem si dopis nepřečetla, jdu snídat, ale k těm botičkám.
My máme bačkůrky, ale ze stejného důvodu jako Hanka. Všude plovoučka, dlažba a lino a to i v těch protiskluzových ponožkách klouže. Máme z Bati za 299,- Kč takový ty klasický, co jsme mívali my :wink:
Alí jestli se Ondra staví správně, tak mu boty zatím nekupuj. Kdyby se ti stavěl blbě, jako mě Bětka na špičky, tak by bylo lepší třeba ty bačkůrky na doma koupit, aby ho to nutilo stavět se správně na celou nožičku :wink:

A jdu snídat, přijdu pak :sunglasses:
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Katch, no bezdomovci možná, feťáci asi ne, ale taky bych čekala, když mají světlou chvilku že dostanou výčitky a tak. No pryč od toho radši. Je to smutné. Tak jim aspoň věnujeme něajaké ty věci.

Alí já myslím že to poznáš kdy to chce botičky. Mně doktorka třeba řekla že bačkory na doma nejsou vhodné a že doporučuje sandále. Tak jsem ji neposlechla a koupila bačkory s tvrdou patou na zapínání kolem nohy a nosí na doma ty, protože jak jsem psala, tak jí to v ponožkách klouže a stojí teď hodně často a snaží se i ťapkat za chodítkem. V lezení jí nepřekážej. Boty jsem zatím nekupovala, protože venku ji na zem téměř výhradně nedávám a ani to nevyžaduje. Takže přesně nechci teď vyhozavt prachy za boty, které by pořádně ani neužila, abych za měsíc nebo dva kupovala větší. Do kočárku máme botky po Terezce, aby jí nebyla zima.
16. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Chjo, my budeme muset na poštu, dítě je nějaký protivný :unamused:
16. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Děkuji za rady. Ondrášek se staví správně, ale někdy i na špičky, tak že bych ty bačkůrky pořídila? Ale uvidíme časem jak mu to půjde. Klidně do nich zainvestuji, my máme taky všude plovoucí podlahu nebo dlažbu...
16. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky, ja si myslim, ze fetaci a podobna individua zadne vycitky nemaji. Ti jsou uplne mimo. Zname sestra byla alkoholicka, omylem ve 40 letech otehotnela, chvilku to vypadalo, ze se snad da dohromady, ale bohuzel se tak nestalo, takze prcek skocil v kojenaku prave v Krci. Nastesti ted uz je u pestounu a je tam moc spokojeny, ale v Krci si pobyl docela dlouho, protoze tam byly nejake problemy s tim souhlasem k adopci ze strany otce toho ditete. Ach jooo. Ale jak rikam, ted uz je v nove rodine a je tam moc spokojeny :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
No a vidíš, alkoholička, tak to nestálo na ní, ale na otci. Ve finále máš fuk, kdo to zdržuje, výsledek je stejný. Prostě si myslím že dětí, které mají adopci neuvěřitelně jednoduchou a rychlou je zatraceně málo. A to taky ještě nevíme, jak dalece je zájem třeba o děti feťáků :unamused:

Alí pokud máte všude tyhle kluzké podlahy, tak bych je pořídila. Jak psala Katka v Baťovi mají pěkný výběr, byli tam ochotní a nás stály 199
16. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
16. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
holky, jsem nastvana az na pudu. dala jsem prcka spinkat, aby se na to vitani vyspal a nebyl protivny a nejaky im.ecil tady vrta. Ach jooooooooooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:
16. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak to je drsný, Hanko.
Dám na Vaše rady a vyrazíme k Baťovi, jak takové bačkůrky vypadají:slight_smile:, abychom nekoupili něco blbého.
16. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo, Peti, to je nepříjemné:frowning2:. A v kolik máte vítání a kde?
16. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Alco, dneska v 11 hod na Chodovske tvrzi :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Alí http://www.bata.cz/kategorie/web-katalog-detska-obuv a jestli pojedeš na Chodov, tak je to jakoby vzadu na levé straně
16. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.