• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jdeme na tu poštu, budu později, pa
16. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Honzik uz je vzhuru, tak ho obliknu a jdu s nim na prochajdu, at jeste aspon na chvili zabere a pak rovnou na vitani. Budu nekdy odpolko, zatim papapa
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Alí ten dopis je dojemný :cry: A je to moc smutné.
A ty bačkůrky, nejlepší typ jsou tyto:
http://www.bata.cz/artikl/74671
Mají pevnou patu, opatek, zapínání kolem kotníků a zároveň větrají. :wink:
My máme takovýhle typ a dokonce v modré, ptž červené neměli v naší velikosti. Hlavně mu nech změřit nožičku a ty boty by neměli být a moc větší, ptž by o ně zakopával. :wink:
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Petí tak se hezky přivítejte :grinning:
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky, díky za odkazy na bačkůrky, zavítáme pro ně.
Peti, tak si vítání hezky užijte:slight_smile:. Je to docela roztomilý.
16. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak to tak vypadá, že tyhle s otevřeným u prstů mají jenom růžové:slight_smile:, no tak budeme za holčičku doma no:slight_smile:.
16. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Alí ony ty, které mám doma já na internetu nemají. Takže koukni v prodejně, je to typ těch růžových, ale v téhle barvě:
http://www.bata.cz/artikl/70621
16. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Tak jspe zpět.
Já bych ještě Katce malinko oponovala, hodím ti foto těch našich, mají větrání vepředu taky,ale jiné, přijdou mi lepší že jsou v tom prstíky chráněny, takže nelezou vepředu z boty a neukopne si je. Ale jinak je to věc názoru a vkusu. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3285029&vReferer=
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Hani to jsou přesně ty, co máme my :grinning: Akorát v modrým.
Alí tak tyhle jsem myslela, jenže na internetu je nemají.
Tamty jim byly podobné, proto jsem je tam dala, aby Alča třeba nekoupila celou zavřenou botu :grinning:
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj,

tak jako nevim,dítko se vzbudilo po půlnoci a prostě nechtěl usnou bez mlíka :(( sice vypil asi jen 90 ale prostě on by snad byl vzhůru celou noc, pak v 5 ráno budíček a vstávačka klasika v 7:30

jsem se rozhodla že ty věcičky co mi tu zbyli dám taky do kojeňáku, úplně je mi těch dětiček líto :frowning2:
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Katko :grinning:
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ty voe jáji, to má fakt takovej hlad jo? To snad není možný :confused: Zkoušela jsi mu v noci dát místo jídla jenom napít?
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
teda nějak mě ten dopis dostal, sem si úplně ty dětičky představila :frowning2:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Hani :grinning:

Jáji teda to už ale fakt snad není možný. Po kaši z 200 vody nemůže mít hlad o půlnoci. To on si spíš na to mlíko zvykl a vyžaduje ho na usnutí. Tak to vás asi čeká pár bezesných nocí, ale pokud to budete chtít odbourat, budete muset natvrdo :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
no napije se vody ale neusne, on to fakt potřebuje na usnutí, pomoooooooc
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Jáji to jako bude fakt problém. To budete muset opravdu natvrdo odbourat. Asi se pár nocí nevyspíte, ale jinak to nepůjde. :sweat_smile: Hlad fakt nemá, to není možný. :pensive:
16. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
a jak odbourat? jako že když začne kňourat a brečet tak ho nechat?
16. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Tak i nechat, zkoušet pohoupat, dudlík, napít vody, ale né mlíko.
Je to už velký kluk, který má spát celou noc. :wink:
Já nevím, třeba holky mají jiný názor, ale jako fakt nemůže mít hlad. Když měl mlíko, tak jsem pochybovala, říkala jsem si, že má třeba fakt rychlý spalování, ale teď si říkám, že je to prostě zvyk a nic jinýho. Ví, že když v noci zabrečí, naběhne máma s mlíkem :confused:
16. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Jáji přesně tak, bude to asi drsný, ale asi vám nic jiného nezbyde. :confounded:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Jo holky, ani jsem vám neřekla, že máme dneska výročí svatby :grinning:
Akorát to půjdeme oslavit až příští týden, ptž máma nemůže hlídat, je po operaci a to je zatím jediný člověk, kterýmu Bětku svěřím. :pensive:
16. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
KAtko tak gratulujeme :slight_smile: Mně teď měli jít hlídat tchánovci a nakonec to padlo. Tak jsme spolu doma. Káje teče z nosu, chjo. Pitomý počasí.
16. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
A my jdeme na Lezísky.
Tak zatím páááááááááááá :wink:
16. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky.....tak nám dorazila ta sluneční clona, jak jste tu o ní psaly, tak doufám, že ještě bude sluníčko a užijeme ji.....
Jinak jste tu řešily by botičky, tak mně zas doktorka řekla, že jakmile se postaví na nožičky a jestli hodně stojí (jako že mě Kubík stojí celý den - a začal asi v 7 a půl měsících), že to botičky určitě chce. Koupili jsme mu ty pevné sandálky Essi, ale je pravda, že je to 600, na chvíli. Ale co se dá dělat.....
Kačko....a kolikáté výročí máte??? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Přiletěli jsme zvenku, z procházky a nákupu, naobědvali se, zdravím Vás, připravila jsem věci potřebné na Robátka a pak k našim a vyrážíme, dočtu si Vás večer, papapapapapa
16. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky,
jsme zpatky z vitani. HOnzik to zvladl na jednicku s hvezdickou, ani nebrecel, pozoroval miminka okolo. Byli jsme jednoznacne nejvetsi miminka, co tam byli. Byli tam sami prcci, jen Honzik a jeste jeden chlapecek byli vetsi. Nechali jsme si udelat profi fotky, budou za tyden, tak pak hodim odkaz na net, kde budou :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak my jsme taky doma. Bětka spí. Až se vzbudí, tak dáme sváču a jdeme zpátky ven za švagrovou a Zdeněčkem :wink: Lezísci mě teda trochu zklamali, bylo to to samé jako v Hajískách, jen v jiné učebně a děti tam lezly. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet :sweat_smile:

Vladí 3. výročí od svatby. Jinak jsme spolu už 11 let :sweat_smile:

Petí tak to jste šikulky, že jste to hezky zvládli. :wink: Honzík je kus chlapa, to je dobře, ne? Však kdyby přerostl manžu, tak by to na škodu nebylo :wink:
16. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Kaci, měla jsem trošku strach, aby Honzík nebyl protivný páč ráno spal jen hodku kvůli tomu vrtákovi, co ho vzbudil. Ale naštěstí koukal a pozoroval ostatní dětičky a lidi, co tam byli a tím se zabavil. Začal knucet, az kdyz jsme odcházeli, dala jsem ho venku do kočárku a v tu chvíli byl tuhos :slight_smile:

Ted jsme doplacali dortika pro manzu, ma dneska narozky. Honzik se z toho unavil, tak ted spinka v postylce :sweat_smile:

Jinak jsem hodila do albicka tu vesticku, co jsem vcera prckovi koupila :wink:
16. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme byly na plavču, dneska konečně se tam Nelince líbilo jako před prázdninama :dizzy_face:
Kačí užijte si výročí :slight_smile: my už máme za chvíli 11 let od svatby :wink:
Peti,Honzík je šikula, že zvládl vítání a že upekl tatkovi dort :slight_smile: tak to pěkně oslavte :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
jo abych nezapomněla Dicarlo je objednané na 19 hodinu na Truhlářová, akorát už neměli volno v nekuřácké části, ale stejně to nemají oddělené,takže to navane tam i tam a když jdeme bez dětí, tak to snad nebude vadit...ani nevím, jestli někdo kouříte? :astonished:
16. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
a jdeme ven :dizzy_face:
16. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.