• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Petí je to šikula :grinning: A vestička je božííííííííííííí, už chápu, proč jí chce i Jája :grinning:

Martí nevadí, jestli je to podobné jako v Mosquito v Bráníku, tak tam je taky jedno, kde sedíš, páč nekuřácká je za zdí, kde nejsou dveře a jsou tam okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jako díry pro okna, okna tam nejsou :wink:
A myslím, že nekouří nikdo.

Kačí tak jsem se dneska na Lezískách dozvěděla něco k tomu chození za ruce. Jako jo, ale dítě musí mít tvoje ruce pod ramenama, aby mělo správně těžíště. Takže to jsme dělali blbě. Nejlepší je chození za těma odstrakovadlama, tam mají ruce pod úrovní ramen. :wink: Takže asi zavedeme natvrdo chození jen za tím, ptž abych jí ruce nacpala pod úroveň ramen, musím se dost ohnout a z toho mě bolí záda jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
My jsme se teď vrátili z venku. Byli jsme s Mílou a Kubíčkem na poště a pak jsme zašli na zahrádku na pivko.....hezký odpoledne to bylo :slight_smile: A protože Kubíček spinkal dnes od půl 10 do 3/4 na 10 a pak od 2 do půl 3, tak v 7 půjde chrupat..... :slight_smile:
Peti....hezká vestička a na fotky z vítání už se těším.... :slight_smile:
Kačko ... tak to hezky oslavte, dobrým vínkem a klepáním kosy :grinning:
16. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
čauky, jdu jen na skok, mám tu ještě rodiče.
Dneska udělal Štěpánek rekord v nespaní, spal jen hodinu od 10 do 11h. Takže vytuhnul už po šestý hodině, usínal normálně na mamce když ho chovala, to jinak nedělá :astonished: jsem teda zvědavá kdy se vzbudí na mlíko, protože kaše snědl jen trochu a mlíko před usnutím taky nepil, protože hned usnul.

Kačí jo, jo to jsem právě někde četla, to co píšeš o tom držení dětí při chození. Pro mě je to taky nepoužitelný, s mýma zádama se takhle ohýbat ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale chodítko teda nemáme, jako chodítko používá leda tu tatru :grinning:

Jinak já nekouřim, ale pokud nesedim v nějaký extrémě zahulený místnosti, tak mi to nevadí. Mě víc vadí smrad z přepálenýho omastku, fuj to nesnášim.
16. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
tak sem tu, Tom snědl skoro celou kaši zase z 200ml, nechal tak 3 lžičky, tak sem zvědavá :sweat_smile:

ted do sebe cpu salat zeleninovej, teda zdravej moc neni, mam tam kukurici, hrasek, rajcata a tuňáka
16. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Kuk. Dítě spí, chuděra,pořád jí teče z toho nosu. Dneska je dobrej den, ozvala se mi ženská na FP lehátko, zimní kombinezu a další na PC stůl co prodáváme. Tak mám radost, ještě aby z toho nesešlo :dizzy_face:

O tom vodění za ruce jsem taky slyšela. Já to tedy nedělám, a dělat ani nebudu, se mi to říčí, když vidím některé děti jak na těch rukách visej.

Jinak se taky řadím mezi nekuřáky, skoro si troufám říct mezi zapřísáhlé. Nicméně v hospodě to přežiju, pokud mi někdo nehulí přímo do obličeje, což v dicarlo nečekám :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Tom má furt lehce zvýšenou teplotu, to ho asi nenaočkuje, uvidíme :unamused:
16. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tu taky:slight_smile:.
Hlásím se též k zapřísáhlým nekuřákům - nesnáším kouření a ten smrad, hlavně když mi někdo hulí do jídla, ale snad to v DiCarlu nebude tak hrozné.
Hanko, super, že jsi tak uspěla. V jakém sekáčku jsi to byla? Já bych ráda také něco nabídla:slight_smile:.

Jaji, Tomík má teplotu? Kde to vzal?

Katchul my jsme dneska spali taky jen hodinku 11.30-12.30, ani Robátka Ondřejíka nezmohla:slight_smile:, pak byl ještě zlatej na návštěvě u našich a usnul před deseti minutami (asi) po mlíku z 290ml vody.
16. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Alí to nebyl sekáček, na tyhle věci se mi ozvali z sbazaru a bazose.cz :wink:

Já bych měla pracovat, ale tak krutě se mi nechce :cry:
16. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo, a o tom chození dětí tak, že je rodiče tahaj za ruce (což je špatně) jsem se dozvěděla na tom cvičení, kam jsem chodila ve Čtyřlístku.
16. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Ali má zvýšenou už od včerejška, nevím co to zase je, doufám že nic vážného, tyhle zvýšené teploty nemám ráda :(((
16. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Aha, tak to mi, Jajinko, nějak uniklo:frowning2:.
Hanko, aha, na bazoši mi to taky jeden čas pěkně frčelo, ale teď už moc ne...
16. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Alí ale jinak sekáček je moc fajn tady kousek od nás, myslím že se jmenuje Sluníčko, ale nejsem si jistá a tam vykupují každé úterý a čtvrtek. Teď podzimní věci, od října zimní. Je to komisní prodej, takže to přijme, nacení a když se to během měsíce prodá, tak ti dá penízky, když ne, tak si to odneseš. Akorát si nepamatuju kolik si z toho bere.
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky,
taky se hlasim doma. u nas uz se spinka, prcek byl nejaky utahany z toho dneska, asi hodne zazitku :wink:
jdu hodit sprchu a pak hodim do albicka par fotek z dneska. musim mrknout, co manza vyfotil :wink:
16. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak Kája je pro změnu vzhůru. Nudlá až jéje. Nevím co s ní budu dělat, odsávačka nezabírá, odsaju a můžu znova. Chjo, chuděra chrčí jak vodopád :cry:
16. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
jejda, chudinka malá :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
To je to zku... počasí :confounded:
16. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
no počasí je na prd, dneska bylo na sluníčku teplo ale ve stínu zima :unamused:
16. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Počasí je fakt divný a těch viróz asi teď bude jenom přibývat :frowning2: Chudák Kája, snad se rychle uzdraví. Rýma je naprd, ještě ke všemu u takových prcků co ještě samy nesmrkají :unamused:

A jéje tak my máme ten samý problém jako Jája s Tomíkem, taky nám Štěpula v noci usne jen u mlíka :frowning2: A navíc on po probuzení vždycky šíleně pláče a nic jinýho ho neuklidní. Vypije klidně i 180ml.
16. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Pro mě je naprostý sci-fi, aby Štěpánek spal celou noc, to se nám ještě nepoštěstilo za těch 10 měsíců, ach jooo. Já chci taky spavější dítko. Kolegyně se prý nevyspala až do 2 let syna :confused:
16. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kačí...no nám vypije 150 v pohodě :confounded: tomu nerozumim už :sweat_smile: Spal celou noc jedinkrát když dostal kaši podruhé, to spal do 5:30 kdy dostal mlíko a spal dál
16. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jáji taky to nechápu čím to může být. Asi jsme je takhle naučili, ale jako vůbec si nedovedu představit jak to utnout. Ten náš vztekloun by řval určitě klidně hodinu :unamused: Což v noci přece nejde ho nechat :confused:
16. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
u nás to bude tím že byl zvyklej že jsme ho o půlnoci budili a dávali mlíko, takže teď když se vzbudí tak jinak neusne :(( já ho včera nechala ale on 45 min lezl po postýlce, klečel a nakonec začal fňukat :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Aha, tak to my jsme Štěpána nikdy nebudili. A jak vám usíná přes den? mě právě taky jedině u mlíka nebo venku v kočárku. Jako u druhýho dítka bych už na to šla jinak :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Peti krásný fotky, moc vám to slušelo na vítání :dizzy_face: :dizzy_face: A ten dort bych si hned dala :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kacul, dekuji. Jsi byla rychlejsi nez ja. Zrovna jsem vam chtela napsat, ze jsem tam hodila fotecky :grinning:

No, znami prave taky budili tu jejich holcicku v noci na papani a ona se jim budi snad jeste ve 2 letech, sice ne tak casto, ale budi. Neee, ze bych vas chtela strasit, to ne :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Přidávám se ke Katce, moc hezké fotky, Peti.
Holky s tím spaním dětiček je to těžké, co? Katchul, Ondřejí taky spí převážně venku v kočárku, ale i doma už ho to učím (sice je to někdy o uši, ale on zabere - on je tak unavenej, že se z toho rozbrečí - "jsem unavenej až bych brečel" - to u nás platí doslova.
16. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky, jeste se chci zeptat, jestli kdyz chodite s prckama cvicit do nejakeho rodinneho centra atd., jestli si berete prevleceni i pro sebe? My jdeme zitra poprve a ja jsem se zapomnela zeptat :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Peti, nemám s sebou převlečení pro sebe. Myslím, že to není na cvíčo nutný.
16. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
katch...doma spíme spolu dopoledne a pak spí buď v kočárku a nebo v postýlce sám, od té doby co dáváme kaši už ho nebudíme
16. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Alí on spí Štěpánek taky přes den i doma v postýlce, ale musím ho předtím uspat mlíkem :unamused: Už jsem ho samozřejmě zkoušela dát jen tak do postýlky, ale to byl tak šílený řev a hlavně dlouhý, jsem měkká a nemám na to nervy no :frowning2: Já si pořád říkám, že až bude víc chápat co mu říkáme, tak mu budu třeba číst a držet ho za ručičku a usne i bez toho mlíka. No možná jsem naivní, co :sweat_smile:
A to "jsem unavenej až bych brečel" to u nás taky platí, začne to vždycky pofňukáváním a pak řev...

S tím mateřským centrem mě zase napadlo, jak je to s obutím. Asi se tam zouvá, že jo? Nebo přezouvá? Teď nemyslím cvičení, ale když bych chtěla jít jen do herny.
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.