• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katch, Ondra má taky výdrž, dokáže hulákat dost dlouho, ale přes den se to snažím vydržet a prostě bude spát a basta, tedy někdy když na něm vidím, že je pořád moc čilý tak se o nějaké ukládání k spánku nesnažím, ale většinou jo.
16. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mno, tak od 7 hodin se už u nás bylo 3x vzhůru...potěš kočku. To si ji asi na noc vezmu do postele :cry:
16. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hani, chudak Kaja. At je ji brzo lip.

Tedy holky to s tim spanim prcku vam fakt nezavidim. Sice si stezuju, ale muzu byt rada, ze Honzik spi tak jak spi tuk tuk tuk :wink:
16. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Katchul, asi jo, myslím, že se v herně musíš Ty i dítě přezout či vyzout:slight_smile:.
16. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Alí díky :slight_smile:
Hani chuděrka asi se jí špatně dýchá, co jí zkusit dát polštářek pod hlavu?

Holky přeju všem klidnou dobrou noc, jsem dneska strašně unavená, tak jdu do pelechu :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsem dostala tři růžičky. Dvě červené a jednu bílou :grinning: Ty červené jsme my, ta bílá je Bětulka. A jsme spolu 3 roky manželé, tak je to takové symbolické :grinning:
K véči jsme si donesli pizzu z pizzérie, tak jsem na výročí aspoň nemusela vařit. No a asi bude i tak klepačka kosy :grinning: Ale silně tomu konkuruje Hříšňák :grinning:

Hani Káji je mi moc líto, ať vás to brzo pustí. Zkoušela jsi ještě nějaký Nasivin?

Jáji u vás se obávám, že jste Toma opravdu naučili vy :sweat_smile: :sweat_smile:
U Kačky nevím :pensive:

Na fotky Péti se jdu podívat :wink:

Jo a normálně jsem si oblíkla o číslo menší džíny než teď nosím :dizzy_face: O dvě čísla menší jsem narvala, ale nezapla, tak tam potřebuju ještě kousek :grinning:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Kačko tyyy jooo, závidím že si oblíkla ty džíny :dizzy_face: to já velryba :frowning2:
16. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jáji taky oblíkneš, neboj. Musíme makat a půjde to :wink:

Petí moc vám to slušelo s Honzulkou :wink: A dortík je krásný. :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
já neeee :cry:

Peti slušelooooo mooooc
16. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky, tak ať je dětičkám i maminkám dobře, dobrou noc a zítra zase tady na viděnou!
16. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Jáji nezlob :angry: Chce to trochu vůle v jídle a cvičit a zároveň se moc nesledovat a uvidíš, jak to půjde dolů :wink:

Alí dobrou noc :wink:
16. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
no jo to jídlo :((( fňuk
16. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Tak asi se nemůžeš cpát smaženým každý den, ale já když jsem před pár lety zhubla 13 kilo, tak jsem si třeba jednou za 14 dní dala smažák s bramborem a šlo to taky.
Musíš se vyvarovat takových těch jídel mezi jídly. Dej si 5-6 menších dávek a uvidíš že to půjde :wink:
A zumba tě prožene :grinning:
16. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Baby jdu dokoukat Dirty Dancing a spinkat.
Tak zítra páááááááá :sunglasses:
16. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas noc dneska nic moc. Honzik se zase budil, asi 5x jsem k nemu vstavala, v pul5 rval, ale ne hlady pac po dudliku usnul a rano toho vetsinou moc nesni :wink:

Kaci, gratuluju k obleceni mensich dzinu!!!
Ja jsem si vcera na sebe vzala ty cerne kalhoty, co jsem nosila pred tehu a jsou mi volnejsi. To je super, ale vahove jsem na tom porad stejne, ne-li hur. To mi asi rostou svaly z toho cviceni :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
taky jsem večer koukala na hříšňák :dizzy_face:
Kačí tak super,že už menší džíny, když to proložíme ještě bruslema je vyhráno :wink:
Jáji my to máme s krmením v noci stejné. Nelinka je naučená, že pokud se probudí, usne pouze s mlíkem(prso),naštěstí je od malička spavá, takže třeba několik nocí spí v kuse až do rána, ale pokud je noc, že se vzbudí třeba 3x,kojim jí 3x :angry: jak říká Kačka, je to naučený zlozvyk, nemá hlad ani žízeň, prostě si to vynucuje...vzhledem k tomu, že jsem vyspalá až dost, to neřeším, ono jí to přejde, dnes spala od 20-6.40 pohoda :dizzy_face:
17. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Bré ráno,
Kačí taky gratuluju, jsi dobrá a drž se tak dál :wink: A dodatečně blahopřeju k výročí svatby :slight_smile:

Peti no mě to s těma svalama říkala kamarádka, tak třeba na tom něco bude. Já mám teď o 2kg víc než před těhotenstvím, ale džíny mi jsou všechny stejně jako předtím. Ovšem já můžu mít svaly jedině z tahání Štěpánka :grinning:

Jinak noc byla strašná, takže doufám, že až usne Štěpula okolo 9,30 tak půjdu s ním :sweat_smile:
17. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
tak mi dnes noc krásná. Usnul večer v 7 a probudil se v 5. Dostal napapat a spali jsme do 7...... aĺe stejně jsem kouklala, jaké máme skoro všichni tady nespavce přes den.....my za včerejšek nespali ani hodinu když se sečtou ty dva spánky, dopolední a odpolední.....
A co se týká usínání, tak my jsme na tom podobně. V kočárku usne v pohodě, ale v postýlce většinou jen u mlíka nebo čajíčku. Nevím, jestli je to tím, že od malička nechtěl dudlík a teď se tím ududlá.....a nechat ho řvát....to moc nejde. Máme tady v paneláku takový "starostlivý"!! lidi a kromě toho on taky dokáže řvát a nepřestat. Ale jak říkám, nezdá se mi to tak strašný...mohlo by být hůř :wink:
17. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Pet....fotky hezký, Honzulka byl za fráju.... :slight_smile:
Hani....co Kája? Jak jí je chudince malý??
17. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dnes vzhůru od 6.13, s tím, že jsem k Ondrovi dvakrát v noci vstávala - kňoural a brečel, ale stačilo hlazení:slight_smile: a spinkal dál. Tak teď snídáme a půjdeme ven, jestli teda nebude lejt, jak to tak trochu vypadá.

Katko, také gratuluji k menším kalhotám:slight_smile:.
17. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
děkuju za gratulace, ale je to běh na dlouho trať a tohle je jen dílčí úspěch. Navíc na váze jsem taky tolik neubyla, ale evidentně na cm jo. :grinning: No, hned si je v pátek vezmu na naší pařbičku :grinning:

Martí jj, brusle potřebuju, ať to opravdu krásně jde dolů. Příští týden to úterý ti vyhovuje?

Bětka se taky prákrát za noc vzbudila, po dudlíku spala dál. Ale ráno se vzbudila v 6.45 a po mlíku už nechtěla spát :frowning2: , tak jsem trochu použitá. Mmch jedno vzbuzení na dudlík bylo zrovna když jsme byli s manžou v nejlepším :grinning:

Jdu jí dát snídani a jedeme do Dětského ráje pro opravený kočár. Pak dám všude možně inzeráty a snad ho někdo koupí. Je tam teda pěkně hnusně, ale my jedeme autem, tak to přežijeme :grinning:
17. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno, u nás noc teda fakt nic moc. Už večer to bylo blbý, kolem 10 se vzbudila s brekem, tak jsme si ji vzali do obýváku a začla řádit. Pak jsme šli chrupat všichni do ložnice. No a pořád kňučela, chrčela, v noci pobrekávala a přád se kroutila, vystrkovala nás střídavě z postele a ráno mi skončila v pozici ala pes, tj. v nohách. Dneska jí to asi teče do krku, protože od rána jakoby pokašlává.

Katchul, jj postýlku jsme jí podložili knížkama, ale účinek 0.

KAtko, takté bohužel kapky. Kapu jí olynth, vždycky nám zabíral. Jenže ona teď nemá ucpaný nos, aby jí ho kapky uvolnily. Jí prostě permanetně z nosu teče voda a na to se obávám není nic jiného než výdrž :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Hanko, to je tím debilním počasím asi, viď? Chudinka Kája.
My máme od rána - přiskříplé prsty do zásuvek a několikrát natlučenou hlavičku:slight_smile:, ale nic vážného:slight_smile:.
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Alčo asi jo, je to fakt na pytel. Jsem ráda že jsem na podzim nezaplatila plavání, protože se obávám, že bychom byly pořád doma. Představa že tam je 35° a vylezeme ven. No fůj.
17. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Teda chudák Kája, no jo, to je typický začátek rýmy, že nejdřív pořád teče z nosu něco jako voda a pak to "zhoustne" :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to už by mělo jít aspoň odsát. S tím plaváním jsem si říkala to samý, na podzim a v zimě to je na prd. A pro mě tuplem když neřídim.

Alí u nás se taky teď kramaří úplně všude, dneska Štěpula vyhrabal šuplík s ponožkama a já je nebyla schopná dát dohromady, přítel má totiž samý černý a tmavě modrý :grinning: Nevim jak ty šuplíky zabezpečit, asi to nejde.

Kačí to víš, že ten kočár někdo koupí :wink:
17. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky,

no tak noc u nás zajímavá, já pořádně usla až ve dvě ráno a ve tři budíček ale ne Tom ale nějakej ožralej chlap si dost nahlas vykládal u nás před barákem, takže mi Tom probudil :angry: Tak jsem byla tak moc hodná a zavolala na něj naši milou městskou polici, docela s ním měli práci, byl fakt na šrot ale nakonec ho asi odvezli. Nicméně jsem musela dát mlíko :angry: No a pak já usla ve 4 a budíček v 6:45 a konec spaní jako :confounded: To už dlouho nespal takhle krátce

za chvíli nás jdu obléct a mažem k mudře
17. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Jaji, vy tedy mate posledni dobou "stesti" na sousedy a podobna individua :angry: Tak dej vedet, co vam rekla mudra a jestli jste naockovani. Ale asi spis ne, kdyz jste meli tu teplotu, vid?
17. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, teď to tady trochu flákám, ale k počítači se dostanu až kolem 23hod. a to už tu nikdo není a taky jsem ráda, že zapluju co nejdřív do postele.
Dneska noc byla naprosto příšerná...ale asi jí něco bolelo nebo nevím...snědla 120kaše a pak ještě asi 60ml mlíčka (v 21:30). Těsně před jednou hodinou se probrala a trašlivě plakala, zkoušela jsem uspávat, dudlík, houpat, chodit...nic nepomáhalo. Pomohlo prso...jenže pak se vzbudila ve čtvrt na pět a ve čtvrt na sedm opět s ukrutným pláčem a kroucením...A když jsme v devět vylezly z postele, strašlivě si prdla, tak jestli jí celou noc trápilo bříško??? Ja nevím :-/ Bylo mi jí chuděry líto...snad to dneska bude lepší.

Alí díky za ten dopis od paní z Kojeňáku...řvala jsem u toho jak želva. Bohužel spousta věciček, které Aduška nosí / nenosí není mých, tak je nemohu darovat :frowning2:

Kačí: gratuluju k úspěšnému hubnutí (ty oblečené džíny potěší, že? Jsi pašák :slight_smile: ) Ta růžička musela být krásná, jak se znám ... bych to obrečela. My na výročí svatby byli na véče, ze které jsem kvůli Adušce byla odvolaná aler na kytičku holomek zapomněl a to se o ní připomínám už od června :grinning:

Jáji: až bude klid s baráčkem, taky chci začít s odnaučováním Adrianky se v noci budit na mlíko...sice jí šoupnu prso a za 7 minut zase spí, ale zlozvyk je to strašnej...ani nevím jestli jsem Ti psala, že už tak tři týdny nevážeme a spinká super. Teď ještě jí naučit usínat samotnou a v noci se nebudit a budu spokojená :grinning:

Hani: teda to je na pytel s tou rýmou...chudinka Kája. Nám pomohl tenkrát ten Nasivin...během tří dnů bylo po rýmě...Jinak my z toho plavča máme taky maličko rýmu, ale zatím jen ve stádiu, že pšiká a jednou za den jí vysaju nos...
17. zář 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Jáji teda to je taky něco. Takový sousedy mám nejradši. U nás je to taky všechno slyšet. Stačí když máme otevřený okno a dole jde ženská v podpatkách, to máš pocit že ti chodí v ložnici. NAtož pak nějaký halasení.

Jo a manža dostal ráno pokutu od policajtů, udělali ve 3 ráno razii a dali pokutu všem co u nás stáli podél chodníku na silnici - btw. už nekolik let se tam tak parkuje, nikdo nikomu nepřekáží a značka tam není a najednou je to problém :angry: Já bych těm debilům přála, aby hledali někdy parkovací místo na sídlišti :angry:

No jinak ráno děs, na to že jsme z postele vylezly před osmou, tak v 9 šla spát znovu, protože byla hrozně protivná, unavená a pořád řvala. V postýlce řvala ještě víc, takže jsem si s ní vlezla do ložnice a velde mě usnula do 5 minut. Chjo.

No a PC stůl si paní nevezme, jsem to včera asi zakřikla. Nakonec jí nevyhovuje rozměrově nebo co. :confounded:
17. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Hani...to nebyl soused ani, byl bůh ví odkud debil jeden :angry: jo a o těch policajtech, tady nikdy nikdo nedostal pokutu, jen my že jsme nedodrželi vzdálenost od přechodu :angry: ale že tady debilové stojej na přechodu apod. to nikoho nezajímá :angry:
17. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.