• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:30 • jirik.k
Ahoj holky :slight_smile: mně někdo smazal fotku!!! asi že tam byla Nelinka a né já, tak jdu hledat sebe, ach jo :unamused:
18. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
fakt smazal joo?? to nechapu proc :unamused:
18. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my jsme zvládli dopo Ikeu a pak jsme jeli na návštěvu. Dala jsem si zelíčko a Bětule zatím nic, takže snad dobrý :grinning:
V Ikei jsem sehnala vše, co jsem chtěla, až na záslepky do zásuvek. Tak se asi budu muset podívat ještě jinde či co :frowning2:

Martí jejej, tak to je blbé. Tak si tam dej zatím třeba tu, jak si čerstvě ostříhaná a držíš Nelinku. A pořiď si pak nějakou jinou. Každopádně je to zajímavý, podle čeho to adminky mažou. Vím např. o uživatelce, která má fotku vlčáka a to je vyloženě zakázaný. Nebo uživatelka, co má oko. A čert ví, jestli je její :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak co nám tady kdo zase strašil? Co to bylo za příspěvek? :astonished:
18. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Kačí někdo nabízel štěnata a pak když to admin smazala tak zmizla i moje fotka. Mám tam zase Neli, tak snad to projde. :wink:
18. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Hój rodičky :wink: Tak dítko spí, dneska měla kaši i na hlavě a poprvé jsem jí vařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím že se na to pro příště asi vykvajznu. Páč jedno jídlo jsem spálila, protože se mi v nestřeženém okamžiku vyvařila voda a připeklo se to k hrnci a druhé jídlo jsem sice dovařila, ale k mému překvapení je z toho jen jedna porce :confused: No jsem zvědavá, jestli to zítra bude baštit. Kromě toho teda začínám pochybovat jestli se to finančně fakt o tolik vyplatí, obávám se že moc ne.
18. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Nazdááár :slight_smile:

Martí tak to jsem si všimla už dávno, že pokud má někdo v profilu foto dítka, tak to mažou. Docela mě překvapilo, že Ti tam tu fotku nechali tak dlouho. Každopádně taky nechápu důvod, bych si mohla stáhnout jakoukoliv fotku z netu, dát si jí tam a tvrdit, že jsem to já.

Hani já bych to slyšela celkem ráda, že se to domácí vaření moc nevyplatí, páč chci stejně jít do skleniček :slight_smile: Tak by to aspoň omluvilo mojí lenost něco vyvářet :grinning: :grinning:

Kačko no vidíš, záslepky do zásuvek, tak to si musíme taky pořídit. Měly by ji mít na Zličíně, na ikea stránkách funguje celkem dobře vyhledávání zboží a píšou, že Zličín je má na skladě a Černý most ne.

Já byla dneska na Chodově, koupila jsem si kraťasy a pro Štěpulu nějaký maličkosti. Klobouček (ale absolutně jsem neodhadla velikost a je mu dost velkej :cry: ), ponožky a triko s dl. rukávem - vše v HaM :wink:
18. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
katch, tak to neřeš, jako určitě se to vyplatí orpoti skleničkám, ale ne o moc a musíš do toho počítat i svůj čas, který bys normálně strávila jinak a pro skleničky hraje to, že je to pohodlný, rychlý, dětem to chutná a prý z lepší zeleniny/ovoce a má to míň dusičnanů než kupovaná zelenina a abych vařila z bio, to nejsem blázen. Takže doma budu asi taky vařit minimnálně, ač jsem to odsuzovala, než jsme měli Káju
18. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Martí aha, díky :wink:
Tak když na tebe nepřijdou, tak ti to třeba nesmažou :grinning:

Hani já chci jít taky do skleniček a vařit budu až později. Mám parní hrnec, tak ho určitě využiju a i my začneme jíst zdravěji :wink:

Kačí tak já se na nějaký věci koukala na skladové zásoby, ale tohle mě zrovna nenapadlo. No, tak se někdy vypravím na Zličín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hezký večer všem!

Tak jsem byla odpoledne, no spíše až k večeru na Černém Mostě - nakoupila nějaké věci pro návštěvu v C&A, něco v lékárně (ten krém, co doporučovala Katchul na ten ekzém, hned zítra začnu Ondru promazávat a mamince nějakou tinkturu na kuří oka), pak jsem skočila do oblíbeného Yves Rochera, v H&M jsou koupila Ondráškovi botičky na ještě nechodící nožičky:slight_smile: no a nakonec ta IKEA, kde jsem se rozhlížela, co je nového a i pár věcí zakoupila.

Jinak dneska Ondrášek ukládán do postýlky až kolem 21.30, tak jsem zvědavá....

Já jdu taky do skleniček, žádná zdržovačka, plýtvání časem:slight_smile: a ještě je to prý z lepší a hlídané zeleniny či ovoce.
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Holky a proč jezdíte z Prahy 4 až na Černý most?? My právě jezdíme vždycky na Zličín, sice autem, ale je to blíž než ten Čerňák, ne?? I když možná se pletu, my máme kousek od Zličína rodiče - oboje, tak to většinou spojíme s návštěvou.

Alí tak to doufám, že krém Ondrovi zabere když už jsi ho koupila na mé doporučení :wink:

Štěpánek dneska usínal už u krmení v 19,45. Nějak si ten spánek posouvá, ale jsem celkem ráda :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hanko tak pokud bys vařila z bio, tak se to ani vyplatit nemůže, to spíš naopak. protože to je neskutečný jaký prachy za to chtěj :angry: Já dneska zjistila, že u nás u Alberta vůbec ty jednodruhový zeleninky neprodávaji, maji tam jen ty skleničky už pro větší děti.
18. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Katchul, od nás z Petrovic tam jede bus 240 a jsem tam za 25 minut u Obchodního centra, což je super.
18. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ondra také usínal před 7mou, tak ho manžel nechal spinkat, ale za půl hodinky byl vzhůru.
18. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Alí aha, tak to máš opravdu docela blízko. Pro mě je Černý most druhý konec Prahy. Ale je fakt, že já to mám do Petrovic tak 30-40 minut MHD.
18. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak já popřeju všem dobrou noc, jdu si číst nebo spát :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobrou noc popřeji také, jdu ještě trochu poklízet, nějak jsem to kvůli těm nákupům nezvládla jak bych si předtavovala. A zítra se asi přihlásím až odpoledne nebo k večeru.

Mějte se, papa
18. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Kačí my taky normálně jezdíme na Zličín, ale na Čerňáku bydlí táta s maceškou a psala jsem, že jsme pak jeli na návštěvu :wink: :grinning:

Jinak já se jdu koupat a pak asi spát, tak přeji dobrou noc :wink:
18. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ach jo, Ondra nespíííí, já se z něj picnu.
18. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak od nás je to blíž na Čerňák, autem jsme tam max. za 20 minut, na Zličín to máme přes celou Prahu, navíc je to pro mě končina neprobádáná a tím pádem neoblíbená. Ještě dneska si pamatuju, jak jsme snad před 15 lety nebo jak dlouho to je, jeli s mámou sockou právě do Ikey, mezi pole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě dneska mám husí kůži jen si na to bahno vzpomenu :grinning:
18. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
přejeme Karolínce vše nej nej nej k půlnarozeninkám :dizzy_face: hlavně at je zdravá a dělá mamince jenom radost :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,
taky se připojujeme k přání Karolínce :slight_smile: To to uteklo, co? Už půl roku, mě to přijde jako před týdnem, co tu Hanka psala, že to k porodu pořád nevypadá :grinning:

Alí nám se včera před jedenáctou vzbudil Štěpula a taky nechtěl spát :confused:

Mě dneska zase nějak víc zlobí ty záda, už mě to strašně štve. Tchánovci mi přivezou prý horský sluníčko, je tam takový to "nahřívadlo", tak to zkusim, protože doktor říkal, že na to pomáhá suchý teplo. Ale už se stejně vidim, že budu muset opět někam na neurologii nebo ortopedii :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem hledala něco o tom na netu a děsím se, aby to nebyla vyhřezlá plotýnka :unamused:
19. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahojky,
já jdu taky popřát Kájince vše nej k půlročku :grinning:

A utíká to strašně :wink:

Kačí tak uvidíš, dojdi si k dr. Já bych vyrazila nejdřív na ortopedii :pensive:
19. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme za přání :dizzy_face:
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tady to dneslka nějak nežije :unamused:
za hodinu to bude rok, co mi rupla voda a jeli jsme směr Krč, tak tady vzpomínám, je to neuvěřitelný, jak to uteklo :wink:
19. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
marti....hele blbej dotaz ale neslavili jste doma narozky Nelinky?? jsme viděla v jednom okně balonky :grinning:
19. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahoj Martí, uteklo to, co? Naprosto tě chápu, já bych taky neřekla, že už to bude za chvíli půl roku, co rupla voda mě :grinning:
Každopádně mi přijde jak včera, kdy jsi psala, že si potřebuješ dojít ke kadeřnici, ale že už začneš za chvíli přikrmovat, tak půjdeš pak :wink:
19. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
jinak vše nej Káje, to už je velká holka :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahooooooooooooooj holky,
tak my máme za sebou hezký návštěvní a procházkový den:slight_smile:.

Byl tu můj strejda, moje teta a bratranec se svou dcerkou desetiměsíční (roztomilá cácorka), pak moji rodiče a Štěpánka, takže lidí jako smetí, ale užili jsme si to pěkně. Nejdřív jsme se byli kouknout u Štěpánky v bytě, pak jsme poseděli a posvačili u nás, poté se šla návštěva s mými rodiči podívat k mamince do skleníku, který založila a ve kterém prakticky vyučuje, pak jsme byli společně na obědě, kde jsme byli asi dvě hodinky, pak jsme se rozloučili (návštěva jela ještě k našim) a šli se trochu fotit.

No, a k večeru tj. kolem 18.20 jsme ještě vyrazili asi na hodinovou kočárkovanou, a teď Ondrášek asi 15 minut spinká v postýlce (snad spinká).

Připojuji se ke gratulantům, Karolínko všechno nejlepší!!!
19. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jáji neslavili, malá oslava bude zítra a hlavní až v sobotu :slight_smile:
balonky asi byly u sousedů :grinning:
19. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.