• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí...paráda že Adrianka spí bez svázání, super úspěch :wink: to je radosti viď??

Hani hele vy jste do kojeňáku věci vezli autem???
17. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
U nas se taky spinka.... zatim. Honzik usnul pred 9 hod. Jsem mu domlouvala, ze dneska jdeme na cvico, tak at se poradne vyspinka a ma silu pak cvicit s ostatnima miminkama. Pocitam, ze tam behem 20 minut se probudi, dam mu napapat, obkleneme se, sbalim nejake malickosti sebou a pomalu vyrazime.

Tedy Hani, to je na pest ta pokuta. Jestli tam neni znacka, tak bych se normalne s nima asi hadala. No to parkovani je fakt kapitola sama pro sebe :angry:
17. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Jáji ještě nevezli, nebylo kdy, ale urči to tam autem povezeme, nechce se mi táhnout na poštu a sponzorovat poštu :angry:

No ono to parkování se má tak...tady vždycky stává na jednom takovým blbým místě ženská s focusem a jednou nebylo kde zaparkovat a tohle bylo volný, tak to tam manže dal a ráno měl lístek od policajtů. Tak tam šel, zrpudil je, že si dělaj srandu a jestli někdy prakovali na sídlišti a jak to že, tý ženský to prochází a normálně mu dali jenom 100 pokutu a ještě se mu v podstatě omluvili, že to bylo na udání a když je to na udání, tak tam musej jet a pokutu dát. Takže buď ta čůza nebo jinej "Aktivní" soused ho práskli. Jako chápete to?
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
no tak to bych řekla že to byla ta čůza páč jí stoupnul na místo, kravka :angry:
17. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Co dodat...sídliště :angry:
17. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdeme na jogurt, dítě je vzhůru. Pak snad budu.
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ty voe, Hani, to je husty! To byla urco ta sousedka!

Ja tady taky syslim do krabice veci po Honzikovi a az to bude plne, tak to tam hodime autem. Asi ale nekdy o vikendu, aby me tam vzal manza, ja si tam sama autem netroufnu :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
tak my jdem pomalu k mudře,pak se ozvu :wink:
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo jinak holky můžu doporučit, na věci co schováváte na další mimča, jsou super ty vakuovací pytle, co se z nich odsaje zvuch.
17. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Jsem to odpinkla brzy. Odsaje vzduch, jsem chtěla napsat a u nás je mají i u čínanů, mega velký a držej vyfouknutý. Je supr, že to šetří místo.
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Hani, ja to mam zatim v krabici od bananu. Nemam jich zase tolik, ale postupne to bude narůstat :grinning:

No nic, jdu zabalit a za chvili vyrazime na cvico. Zatim packo :wink:
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
odpo je v DBK dětský den, nějaký cirkus,my jdeme, je to od 15,tak kdyby se vám někomu chtělo :wink:
17. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky, čusík.
Zdravím po 2,5hodinové procházce, stihly jsme to ještě bez deště:slight_smile:, ale na ty poslední metry už na nás kapalo:slight_smile: - dali jsme si to přes park k přehradě a domů, docela dobrý. Pak jsem ještě mastila do Alberta na nákup základních potravin, no a teď už budeme doma, nikam nejdu. A vlastně přijde kolem 15té tchýňka, má dneska nějak kratší pracovní dobu, tak se na ni těším (celkem).

Hani, jj, ty vakuový pytle jsou super, já si je koupila jednou v Tchibu a pár věcí už v nich mám, ale ty oblečky jsem dala do takových malých (zatím) 3 krabic z Ikea:slight_smile: a do pytle a půjde to do sklepa až se odhodláme sklep vyklidit a trochu vytřít, doufám, že tam nebude nějaká mrtvola (ať už lidská nebo zvířecí).

Jaji, tak dobře dopadněte u MUDr.
17. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Marti, ahoj, zajímavá informace, ale my budeme mít návštěvu.
17. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak Tom má 74,5 cm a 7750g a vypadá zdravej, nicméně očko nemá, kvůli té teplotě,ale prý je to asi k zubu, klube se ta dvojka nahoře

takže v sobotu odjíždíme :slight_smile:)) máme svolení
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jajinko, tak fajn, že jste zdraví a urostlí:slight_smile:.
Kamže to vyrážíte?
17. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ahojky,
teda vy jste se rozjely :grinning:

Hani parkování na sídlišti je opravdu samo o sobě a jsou to hovada. O co jim jde? :angry:
A nějak jsem nepochopila, co je špatně na parkování u chodníku na silnici, to má jako auto levitovat ve vzduchu? :astonished:
Káje přejeme brzké uzdravení, rýma je na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Jáji pěkná historka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy si tam teda užíváte. To je furt nějakej debil, co? :angry:
Razíte do těch Jižních Čech? Tak ať vám vyjde ještě nějaké počásko. V pondělí teda nejdeš?
A výška dobrá, na váze by teda mohl trochu přibrat, hubeňourek jeden :grinning:

Martí mě by se to líbilo, ale asi to nezvládnu. Jak jdu dneska na cvíčo, tak musím předtím uvařit a Bětka svačí v 15.30 hod. a nejlépe jí doma. No, ještě uvidím, neříkám definitivní ne, když tak písnu SMS :wink:
17. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
v pondělí nejdu ale půjdu s tebou ve čtvrtek na zumbu, pokud to aspon trosku zvladnu

my se tam možná ukážeme na cirkus :grinning:
17. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jé MArtí to je škoda, nám přijde večer návštěva, tak musím poklidit a dojít na nákup, ale docela by se mi chtělo :cry:

Jinak jsem přemýšlela o tom, jak teď bude zima a děti jsou akčnější, nechcete některá chodit tak jednou týdně do nějakého mateřského centra?

Katko myslím že poliši mu vysvětlí, co se jim nelíbilo, bohužel :unamused:
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Bože, dítě leží na zemi na linu, kope si bačkorama před obličejem a něco jim vykládá...se z ní picnu.. asi už je jí líp
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak to už je jí trochu lépe, když si povídá s bačkůrkama, ne? :slight_smile:

Ondrášek teď pořád otevírá a zavírá dveře, já se z něj picnu. A největší zábavou pro něj je okno (u odmala má rád kliky a pohled z okna) - teď chce držet kliku a otevírat a zavírat a načuhovat dovnitř a ven... a tak třeba půl hodiny, :slight_smile:. Docela mne pak bolí ruce:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Jáji OK. :wink:

Petí ty půjdeš v pondělí?

Hani to mu asi vysvětlí, ale bych se jich ještě zeptala, kde mám parkovat, když je nedostatek parkovacích míst.
Já jsem to vyprávěla Jáje, ale mě se taky stalo na Budějárně, že nějaký snaživý důchodce nabonzoval auta, co parkovala ve dne na bus stanici nočního autobusu. Vždycky tam přes den všichni parkují, ale ten den se někdo nudil. Policajtka mi pak dala 100 a říkala, že prostě když je někdo zavolá, že musí přijet v podstatě mi naznačovala, že je to taky sejří. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To je fajn, že je Káje lépe :sunglasses:
17. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z cviceni. Bylo to fajn, akorat me stve, ze jsme tam nejmladsi,tedy je tam jeste jedna holcicka a ta je o trosku mladsi nez Honzik. Vsichni okolo uz lezou nebo se vic hybaji a Honzik je tam jak brambora :wink: Ale snad to bude dobry :wink:
Jela jsem dnes uplne poprve sama s prckem autem. Zvladli jsme to, i kdyz jsem byla od rana hrozne vynervovana. Ale to parkovani budu muset zlepsit, to mi fakt nejde :grinning:
17. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Kaci, ja bych v pondeli sla.

Ja jsem si ted dodelala obed - pangase s rajcetem a mozzarelou- a pak pujdeme s Honzikem na prochajdu, na postu a pak asi naproti tatkovi :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ták dítě spí, docela bez řevu. Tak snad to půjde. Já si chvilku zahraju a pak půjdu poklidit.

Peti super že jste to zvládli. Ono to půjde, neboj :wink:
17. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Hani, jsem tedy byla zpocena az buhvi kde, ale nastesti jsme nikoho neprejeli a domu dojeli vcelku. Akorat jsem parkovala snad 5 minut pac jsem to jednou mela daleko, podruhy nakrivo atd. :grinning: Kdyby me nekdo pozoroval, tak se asi potrha smichy :grinning:

To je dobre, ze je Kaje lip? A ma teplotku, nebo je ta ryma bez teplutky?
17. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
takže zubařka řekla Tomovi že zubní pastu ani omylem, do 2 let vůbec prý a stačí čistit zoubky lepším kartáčkem, např od curaproxu a nebo jen přejet kapesníkem
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jáji vidíš a jsme zase u toho, co doktor to jiný kecy. Ať jdou opravdu do... :angry: víte kam!

Peti to se poddá, ale není nad parkovacího asistenta :grinning:
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jo a rýma bez teploty.
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Peti, tak fajn, že jsi zvládla jízdu autem:slight_smile: a zaparkování. To je blbý, že je na hodině cvičení takový velký rozdíl mezi miminky:frowning2:, no asi neměli tolik malých mimi, aby jimi naplnili hodinu... Tak uvidíš, jak Vám to bude vyhovovat.

Asi před čtvrt hodinkou se mi podařilo uspat Ondru - zase "unavenej, až bych brečel" - no, ale zvládli jsme to. Za chvíli je tady tchýně, tak jdu trošku poklidit. A bolí mne hrozně hlava - to bude taky tím debilním počasím.

No, to jsem zvědavá, co řekne zubařka nám až tam s Ondráškem půjdu na tu prohlídku v roce. Zatím zuby otírám jen kapesníčkem:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.