• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Petí super. Já jdu určitě, ale budu ráda, když tam budeš taky :grinning: Akorát se tam asi sejdeme, předpokládám, že pojedeš tou 121kou :confused:

Holky mě někdo vyměnil dítě. Od probuzení je protivná, u mě řve, na zemi řve, na sedačce řve. Až teď řvala u mojí nohy mamam, ale já jí nechala, tak odlezla a hraje si. No co to je toto furt :angry:
17. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kači...já mám taky dítě na zabitíííííí :angry:
17. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Jáji mě z ní normálně včera bolela hlava. Buď se vzteká nebo je na mě přilepená a brebentí to svoje mamam, mamam. Jako ono je to hrozně roztomilý, když se třeba ráno vzbudí a začne volat mamam, ale když to jede celý den a já nemůžu pomalu ani na záchod, tak to je děs teda. Já už se v klidu ani nevy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Teď si naštěstí hraje, dostala novou hračku, tak jí zaujala :grinning:
17. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Štěpán si teď nejvíc vyhraje s ručním vysavačem :grinning: Ale dělá u toho strašný zvuky.
Jinak dnes opět zatim spal jen od 10 do 11 :unamused: Teď jsme byli venku a taky žádný spánek, to si ze mě snad dělá srandu, že už odboural odpolední spánek :angry: :astonished: No nic, půjdu ho za chvíli zkusit uspat.

Jáji vy už jste byli s Tomem u zubaře?? :confused:
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Kačí je možný, že už bude chtít spát jednou denně po o. Já se tomu zatím bráním a Bětku uspím, ale nevím, jak dlouho to ještě potrvá. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Kačí ale bylo by to divný vzhledem k tomu, že ještě minulý týden (nebo předminulý) spal většinou až 3x denně :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Aha, tak to asi ne. Tak to bude mít to, co má Nelinka i Bětka, prostě venku už bude chtít pozorovat a né spát.
Bude spát jen doma. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Sláva, tak Štěpulák nakonec usnul (u mlíka, jak jinak) :slight_smile: Takže jsem dala v klidu kafíčko a něco sladkýho.
Kačí to on už nespal venku v kočáru ani nepamatuju, takže taky sleduje kde co lítá :grinning: Ale je fakt, že většinou s ním chodím ven když je třeba hodinu od probuzení, takže se mu spát určitě ani nechce.

Co jsi koupila Bětce za novou hračku??
17. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Kačí tak já když jdu v hodinu, kdy má Bětka spát, tak buď nespí vůbec anebo usne třeba až za hodinu, hodinu a půl. Prostě děs. Už si na to pomalu zvykám, aby mě nebral takový vztek, když nespí.
Já už jsem teda i odhalila příčinu, proč jsem z toho vždycky byla tak hotová. Jsem udělala sebeanalýzu :grinning:

Nic velkého, jen takovou kočku na stejným principu jako máme motýla. Zatáhneš a ono se to navine zpátky. A pak jsem teda koupila takový ten řetěz z kroužků, které se dají použít na připevnění hraček, které na to nejsou určené :wink:
17. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Ty kroužky máme taky, ty jsou fajn :wink:
Mě teda je fuk co dělá Štěpán venku v kočárku, vadí mi jenom když kňourá nebo brečí. On si často tak jako nespokojeně mručí, ale na to už jsem si taky zvykla a nechávám ho mručet :grinning:
A jak dopadla sebeanalýza? :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Snažím se si to nepřipouštět a uvědomit si, že to, že venku nespí není moje chyba :sweat_smile:
Jsem trochu šouplá bejkem, no :sweat_smile: :grinning:
A už zase řve, ptž jsem jí přestala na chvíli směrovat odstrkovadlo. :angry: Mě se z ní rozskočí hlava :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Kačko ne s Tomíkem ne, byl tam velkej Tom, ona je dětská zubařka víš :slight_smile:)) chodila k ní i Martinka

Kačí...já musela ven, jinak bych ho asi zabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Jáji já to nakonec zvládla. Šly jsme do peřin, to většinou zabere. :wink:

Jdu dělat véču, abych se najedla před cvičením, tak už nebudu asi.
Jáji budu čekat na Přístavišti :wink:
17. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Ok, budu tam :slight_smile:) já si dávám svačinku :slight_smile:)) a koupila jsem si nové kalhoty a jsou mi těsné takže do nich musím trošku shodit, aspoň mám důvod :grinning:
17. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Holky, ahoj, přeji Katce a Jaje super cvičení!!!!
Tchýňka je pryč, tak jsme s Ondřejíkem osiřeli, bylo to celkem fajn, hezky jsme si popovídaly a Ondrášek se choval moooc pěkně. Dal si 45 minutový spánek předtím, tak jsem byla moc ráda, že byl odpočinutý. A dneska si na sváče pošmáknul na nastrouhaném jablíčku s banánem:slight_smile:.
17. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Tak jsem ještě tady, zvládla jsem to rychleji, než jsem si myslela a to jsem večeři vařila s Bětkou na ruce. :angry:
Jinak řvala, stála mi u nohou a volala mamam, no, začíná to být fakt neúnosný :sweat_smile: Co s tím?

Jé, nové kalhoty? A jaké?

Alí já ti teda nahlas závidím, jak Ondra hezky baští. Bětka syrové ovoce nejí, ani banán. Zkusila jsem to povařit, pravda, byla tam trochu kyselá švestka, a taky to nejedla. Zkusím to teda ještě jednou bez švestky, ale stejně. Jsem zvědavá, jestli vůbec bude jíst vařené jídlo. Zatím ho nejedla. Ale já doufám, že když uvidí, že mám to samý na talíři, tak bude dlabat. Od nás z talíře totiž jí v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
kačko mám je na sobě, snad v nich vydržím :slight_smile:))
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Jééééé, super. Vydrž, chci je vidět. Já si zase vezmu ty, co jsem se do nich oblíkla. Uvidíš je dřív než holky :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky!
jsme zpatky z nakupu, prochazdy atd. Meli jsme s tatkou spicha na Budejovicke a hadejte koho jsme nepotkali. Martu s Nelinkou :grinning:

Jaji, nove kalhoty, ju? Jsem zvedava :dizzy_face:

No o tom protivnem diteti mi mluvte. V utery jsem byla na mrtvici, protoze Honzik cely den jen vrestil, uz me z toho fakt bolela hlava a Jaja se mi jen smala :wink:

Jaji, Kaci, uzijte si cvico.

Kaci, samo, pojedu 121, je to pro mne lepsi :wink: Sejdeme se az tam. Snad to bude lepsi nez tenhle tyden. To dalsi pondeli je pak svatek, tak to cvico asi nebude, co? Manza ma stejne dovcu.
17. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
čau Péťo, tak jsem to v CA nevzdala a mám první dárky k vánocům, ale byl to masakr, hlavně u kasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hlásím úspěch, Nelinka spí bez kojení a na noc mám taky nachystanou láhev, tak držte palce, ať to klapne, už jí fakt chci zkusit odstavit, dneska když jsem řekla kolegyním z práce, že kojím, koukaly na mě jako na magora :frowning2: ale kvůli tomu to nedělám, už mě to unavuje a myslím, že dostala víc než dost :wink:
17. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Marti, tak už na Vánoce, jo? Tééééda. A ten masakr, to byl jako počet lidí, jo?
Držím palcééééééééééééééééééééééééééééé!!!!
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo jo, lidi a hukot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Marti, tedy to jsi dobra. Ja jsem to vzdala, protoze ty fronty u pokladen byly fakt nechutny :confounded:
Drzim palecky s odnaucovanim :wink:
17. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
no po tom masakru nahoře už to v CA byla zívačka :grinning:
17. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Nazdárek,
já byla u kadeřnice, jen trošku přistřihnout a doplnit melír :wink: Tak kluci dnes i zítra maj pánský večery :slight_smile:

Tak jsem zvědavá co řekne Jájinka na tu zumbu, jestli to teda je dneska.

Martí a co ten cirkus, jaký to bylo. A s tím kojením to je přece každýho věc, můžeš být na sebe naopak pyšná, že jsi to takhle dlouho vydržela :wink: Moje kolegyně kojila ještě dýl a přestala snad jen proto, že znovu otěhotněla :grinning:

Protivivný dítě visící mi na noze... hmmm to mi taky něco připomíná, jedno by se tu našlo.

Alí Štěpánek taky hezky papá ovoce, zatim snědl jakýkoliv jsem mu dala a že už jsem toho zkoušela dost :wink: Tak jsem ráda, protože s obědama máme trochu problém, jí hrozně malý porce.

Kačí já myslim, že Bětka bude potom jíst dobře, přesně jak píšeš, bude nadšená, že jí to samý co máte vy :wink: Já na to teda s těma obědama spolíhám.
17. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Katchul, ahojky. No, Ondrášek s tím ovocem zatím nic moc - tedy tím čerstvým - on si všeho vezme jen maličko, dneska toho konečně snědl dost:slight_smile:. Štěpánkovi to dáváš nějak na kousky nebo si to ovoce žužlá sám. My jak máme zatím jen ty dva ďuby dole tak to moc kousati nejde.
17. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
A co to, že bylo dneska všude tolik lidstva?
17. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Katchu tak to budeš na zítra vyfiknutá s novým melírkem :wink: já taky potřebuju a nejsem schopná se objednat :wink:
v tom DBK to bylo oslava 2.narozenin zrekonstruované budovy,nějaký klauni, pro děti zvířata z balonků,cukrová vata a snad i zvířata, ale toy jsme neviděli, šli jsme dříve,m bylo tam vedro k padnutí :unamused: taky tam byla kartářka, ale já se bála a nešla, Kačenka šla :slight_smile:
zítra se asi neukážu, ráno jsem obj. na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo mám spoustu lítání, ale večer stopro dorazím :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Naší kamarádce, která se vdala do Francie, se včera k ránu narodil synek Maxim, asi o tři týdny dříve, ale jsou oba v naprostém pořádku. Ona měla ke konci zákaz veškerého pohybu a zátěže.

A rýsuje se nám termín na prodloužený víkend s Martinem ve Vídni, vypadá to na 6.-8.11. Jupí, s tím, že v pátek bude hlídat tchýně, o víkendu naši:slight_smile: :slight_smile:.
17. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Alí tak gratulujeme kámošce :wink: a víkend závídíííííííííííííííím, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.