• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí já mu dávám banán rozmačkaný vidličkou, ostatní na kousky (jablka, švestky, meloun, hrozno, broskev). Sám to teda neukousne. Jen rohlík a chleba si umí sám žužlat, ale to se mi moc nelíbí, je pak samej drobek a pořád mám trošku obavy, aby se nezačal dusit.
A víkend bude určitě super, jela bych taky hned :slight_smile:

Martí ani se mi k tý kadeřnici nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem šla a mám zase na chvíli pokoj, tak na 2 měsíce počítám :wink: Tak ke kartářce bych taky nikdy nešla, na to nemám žaludek, abych se náhodou dozvěděla něco nepříjemnýho. Hele a co řekla Kačence??
17. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jedna cvičenka hlásí návrat :grinning: Zase dneska supéééééééééééér. A Jája vám to napíše sama, nebudu prozrazovat. :confused:

Petí super, to tam asi budeš dřív, tak zabereš stepíky :grinning:

Jé, já bych šla ke kartářce hned.

A kalhoty Jáje moc slušely :wink: :sunglasses:
17. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak cvičenka hlásí návrat a líná kůže jde spát :grinning: Jsem málem usnula u tý kadeřnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou noc a pa záftra :wink:
17. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Áááááááááááááá, tak jedna cvičenka je tady:slight_smile:. Já se za chvíli přidám ke Katchul a jdu na kutě, předtím si ještě chvilku zabrouzdám na netu.
17. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Čáu, tak jsme bez návštěvy, tak jdu na chvilku juknout :wink:
17. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
čuuuuuuus, supeeeeeeeeeeeeeer, bombaaaaaaaaaaa, já jsem nadšenáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a budu chodit s Kačkou pravidelně

jdu do vany
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: :grinning: To jsem hodná, že jsem to neprozradila, viď? :grinning:
Hele já měla od tebe zmeškaný, tak to byl asi omyl, že?

Kačí, Alí dobrou :wink:

Já půjdu taky do vany, ale přijdu :sunglasses:
17. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem ještě nakoukla, teda Jája mě překvapilaaaa, takový nadšení :slight_smile: :grinning: Tak to je supééér, já Vám to cvičení snad začnu závidět :grinning: Já starej lenochod.
Tak ale už fakt jdu :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
To jsem ráda, že je Jajinka spokojená:slight_smile:. Jen si holky hezky zacvičte:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se s Vámi poradit s příkrmy.. Kdy jste začinaly, s čím, jak? Děkuji moc za veškeré rady zkušených maminek. Zuzanka už měří 69 cm a váží 8 710 g, mateřské mléko jí zatím stačí, ale neustále na mě, na nás zírá, když cokoli jíme, tak už mi jí začíná být líto a obávám se toho, že už brzy bude mít OPRAVDOVÝ HLAD po jídle. Jak se vypouští noční kojení? Se zavedením příkrmů?
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jáji fakt jo? No tak povídej víc ne? Stojí to za to jo?
17. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
mojca, pokud stále výhradně jenom kojíš, tak se začíná až po ukončeném šestém měsíci, tzn. den po tom kdy oslaví 6 měsíců. Začíná se zeleninovým obědem, nejčastěji mrkví. Pak přidáváš další druhy, a maso. Měsíc po zavedení příkrmů ovoce. Prolustruj si web nebo tady koníka. Je tu toho hafo.
17. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mojco, Vrana to napsala správně - a i v naší diskusi toho najdeš spousty:slight_smile:.
My kupříkladu začali až začátkem 8.měsíce:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdu si dát blahodárnou koupel, uvidím s jakou vůní:slight_smile:. A hlavu si umyju až ráno, teď se mi do toho nechce a hlavně bych to měla ještě ráno mokrý:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kačí to jsi :slight_smile:)) hele ale tys mi volala, koukni do volaných :confused:

Hani stojí to za to, i takovej blbec jako já to docela zvládnul, si myslim :slight_smile:)) Ona vždy ukáže sestavu a vyzkouší jí bez hudby a to tak 3x za sebou každej ten cvik a pak teprve na hudbu :grinning: ale je to teda záhul, na to že chodím na stepík, sem teda byla spocená ještě víc a udejchaná jakbysmet :grinning:
17. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Jáji já ti volala před tou sedmou. Pak jsem přišla domů a našla zmeškaných 21.02, takže hned jak jsme se rozpojily. Tak jsem ti volala, ale vypadlo to :confused: Takže prostě nic :grinning:

Tak já se ujmu chválení, Jáje to šlo skvěle. Ona ta cvičitelka je fakt dobrá a tím, že to ukáže mimo hudbu a pomalu, tak se chytají všichni. Neviděla jsem tam nikoho, kdo by se nechytal :wink:

Mojčo my jsme začly mrkví, pak mrkev+brambor, pak broko, broko+brambor, květák, květák+brambor.
Maso zařaď po 14 dnech od začátku přikrmování. Ovoce po měsíci. Pokud kojené dítě má přes 8 kg, tak bych klidně počkala do toho ukončeného 6. měsíce, což máš stejně za 3 týdny :wink:
17. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Takže za vyzkoušení to stojí jo? Tak to ještě probereme zítra. Možná bych zkusila tu Flóru no.

Jinak zítra přes den taky nebudu a večer dorazím. V 19 tedy v dicarlu. Najdu to???
17. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zrovna jsem se chtěla zeptat, kde to tam na tom Pankráci přesně je. A těším se na Vás, doufám, že manžel doletí z práce včas:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Alí když dorazíš později, tak se taky nic nestane. Já to na 19tou asi nestihnu, tak si můžeme napsat když tak a srazit se na Budějovický :wink:
17. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
To jo, nic se nestane, ale když já kolem 22-15 jsem už grogy:slight_smile:, tak abych s Vámi vůbec nějaký ten čas byla:slight_smile:.
17. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky kde to teda prosím přesně je?
17. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo a manža teď říkal, že prý můžu domů přijít klidně ve dvě :grinning:
17. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak to jsme na tom Hanko podobně, můžu přijít až budu chtít, ale jen abych vydržela:slight_smile: :slight_smile:.
17. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky, tak už dobrou, papa
17. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ty voe holky, to je v háji, teď jsem na to koukala na mapě a já se tam určitě ztratím :astonished: Pankrác je pro mě španělská vesnice a určitě blbě vylezu :cry:

Berete někdo foťák?
17. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Holky jak je Bauhaus na Pankráci, víte? Tak naproti někde na rohu. Na těch stránkách Di Carla mají i mapy :wink:

Tak to já sice vydržím, ale já zas pařím z ohledem na další den. Takže to nikde nepřepaluju a většinou jsem doma do půlnoci :sunglasses:

Já se jdu natáhnout k Zoufalkám, tak dobrou s kobrou :grinning:
17. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Já můžu vzít ten malej. :wink: Pokud nezapomenu.

Hani Jája tě určitě nabere někde a můžeš jít s ní. Já to na sedmou fakt asi nestihnu, jinak bych ti nabídla doprovod :wink:

A už jdu :grinning:
17. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
jj, Bauhaus vím. No nic, na Marťu když tak telefon mám, tak budu případně zoufale v sedm telefonit, jak je mým dobrým zvykem :grinning:

Tak dobrou všem a zítra čááááu :slight_smile:
17. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jo, to bych se mohla domluvit s Jájulkou. Tak jáji, vzkaz pro tebe:

JÁJINKO MOJE MILOVANÁ, JÁ TI ZÍTRA PŘES DEN NAPÍŠU, JESTLI BYS MĚ NEBOŽÁČKA VYZVEDLA V METRU NA PANKRÁCI A ODVEDLA DO PIZZOŠKY, BO SE JINAK ZTRATÍM JU? :cry:
17. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Kačí souhlas,my jedem na dovču, takže doma tak nějak kolem 23té bude super :grinning:

brou nocku dámy

jupí jupí Zumbaaaaaaaa :grinning:
17. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.