• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hani určo :slight_smile:))) akorát tam nebudu asi přesně v 19, neva?
17. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jáji fakt až tak jo? Ty vado, to mi nedělejte holky.

A na kolikátku bys to viděla?
17. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ty jo, jsem tady teď tak jako přemejšlela, a sice 200 za hodinu jsou jako dost, ale kdyby to mělo být tak super... tak já bych to s váma asi příští týden zkusila a pak by se vidělo. Stejně teď budu mít narozeniny v září, tak by se to dalo od někoho spláchnout jako dárek, ta permice, kdyby mě to bavilo. Že bych se sebou jako taky začla něco dělat, když tu hromadně hubnete :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mají ještě místa? A co s sebou potřebuju?
17. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
No nic, manža jde spát, tak já jdu též a ráno ještě nakouknu. Tak pa
17. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
potřebuješ něco na sebe a ručník a pití :slight_smile:) a klidně pojď s náma :slight_smile:)))
17. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás dneska vstávando brzo :angry: Chjo, venku je ještě tma :confused:
18. zář 2009 v 05:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
teda Hani 5.51 je síla!!
můj noční pokus dopadl katastrofálně,spala jsem asi 2 hodiny, povyprávím večer :frowning2: Nelinka je prostě rozmazlenec, kterej si vynutí co chce za každou cenu :angry:
tak večer pááááááááá :dizzy_face:
18. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
jo a než jsem to ted napsala, tak otevřela Labelo a celý ho rozkousala :angry: dobrou chuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Honzíčkovi vše nej k 5 měsícům :dizzy_face:
18. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Marti ahoj, no to mi povídej. Samozřejmě že to madam kolem sedmé zalomila, že...jenže to už mě nevytrhne. Tak jsem aspoň ráno popracovala, teď už mám vše připraveno a za chvíli prdku vzbudím a razíme k mámě, pak na veletrh a večer za vámi.

Tak krásný den všem a moc toho nenakecejte, ať si máme co říct večer :grinning:
18. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas dneska byla luxusni noc, spanek do 6.45 hod, sice ke konci se mnou v posteli, ale i to se počitá :wink:

Ty jo, Jáji, ty jsi z toho tak nadšená, že bych to vyzkoušela taky? Jenže já jsem líná takhle večer se někam přemistovat :unamused:

Marti, tedy chudero. Ale vecer jdes, ne?

Hani, a nepujdeme spolu? Ja pojedu na 19 hod. Je to na rohu takoveho nizsiho baracku primo proti Bauhausu.

Dekujeme za pranicko :slight_smile:

My mame dneska prvni vanicky, tak jsem zvedava, jak se mu to bude libit. Akorat potrebuju, aby dopolko jeste chvili spal pac to mame od 11 hod, tak aby nebyl ospaly a protivny :confused:
18. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky ranní ptáčata a ostatní :slight_smile:
U nás noc fajn, mlíko jen jednou okolo 1h a spal AŽ skoro do sedmi :dizzy_face: :dizzy_face: Super!

Martí teda labello jo a jak Nelince chutnalo? :grinning:
Hani na jaký veletrh se chystáte?

Ad večer já chodim spát poslední dobou už okolo desátý, tak uvidíme kdy odpadnu. V sobotu ráno navíc jedem na chatu. Ale těšim se :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Honzíkovi vše nej a ať se mu líbí ve vodě :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Peti tak jo, můžeme, tak se sejdeme na Hájích, stačí v 18:45?

Taky přejeme Honzíkovi všechno nejlepší :dizzy_face:

Peti a nechceš to zkusit v ten čtvrtek se mnou, jestli nás teda holky vezmou? Taky jsem líná jezdit takhle daleko, ale víc lidí, větší motivace, co???

Katchul jdeme na veletrh kosmetiky v Holešovicích, nakoupit potřebnosti na nehtovou modeláž :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Peti na Hájich u trafiky.
18. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Poslední upřesnění, jak jsou eskalátory :grinning:
18. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Krásné ráno všem, tak u nás spinkání taky dobrý, od 20ti do 5.30, pak mlíko a ještě spinkání do 7.20, spokojená jsem:slight_smile:.
Katchul, s odchodem do hajan jsme na tom podobně, tak snad dnes nebudu kolem deváté zívat až běda:slight_smile::slight_smile:.

Připojujeme se k přání Honzíčkovi. A vaničkám zdar - to se mu bude určitě moc líbit:slight_smile:.

Holky, teda takové hromadné Zumbování, jo? Docela bych to taky zkusila, ale je to docela dost z ruky...:frowning2:. Asi budu chodit na nějaké cvíčo či cvičení ve vodě někde poblíž.

Mohla bych se Hanko a Peti k Vám na Hájích přidat?
18. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Ali jasný :slight_smile:

Teda to je děs, už bych mohla odejít, ale musím počkat až mi kolegyně zavolá, abych mohla poslat jeden mail. Už čekám půl hodiny :confounded:
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Hani, tak v 18:45 hod u eskalatoru v metru?
18. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Nebo u trafiky? Jsme nejaka zmatena?
18. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Tak holky u té trafiky, jo? V 18.45?
18. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
O.K. U trafiky v 18.45 hod :grinning:

Hanka uz asi odspechala nebo vyrizuje toho mailika :wink:
18. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ha, jsem tu, takže 18:45 u trafiky co je u eskalátorů ok? Kdyby byla změna, písněte sím sms.

Já pádím.

Papa
18. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Klidně můžeme být rovnou na peroně:slight_smile:. Na Hájích se neztratíme:-0
18. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Nechame to u te trafiky, abysme se tam pak s Hankou nehledaly, ju? :wink:
18. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Baf holky,
na zumbu se vejdete. Včera tam teda už bylo víc lidí, ale pořád tam bylo místo :grinning:
Týýý vole, to bude hromadná zumbovačka.
My jsme na to pak s Jájou koukaly a je dobrý si pak nabít kartu a chodit na kartu a to je pak vstup za těch 140,- Kč. Já to příště už udělám :wink:

A my jdeme na nákup, budu později :sunglasses:
18. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
A Honzíkovi vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :grinning:
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj,

Honzíkovi vše neeeeej :dizzy_face:

Martí já mám taky dítko co si vše vynutí, takže jsem musela v 1 dát mlíko páč by zbořil barák, řval chudák jak tur a vypil 150 mlíka a spal do 6:30 a pak ještě hodinu

ale já jsem jak praštěná palicí, nějak jsem se poslední noci dobře nevyspala :frowning2:
18. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Dekujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
18. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky....i my se přidáváme k přání Honzíčkovi :slight_smile:
Jinak my spali parádně. Tím jak většinou spinkáme 2x denně a ještě krátké intervaly, tak jsme už v 7 spinkaly, v půl 6 se vzbudil na mlíčko a pak usnul do 7. Takže jsem spokojená.... :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.