• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ale to vám musím napsat. Byli jsme na krevním obrazu, jak jsme měli tu novorozeneckou žloutenku, tak Kubíka píchali do prstíku. A když ho píchli, tak zaječel a než se nadechnul to byla hrozná doba. Sestřičky už mu dejchaly do pusy a běžely pro vodu. Pak se teda smály, že by mohl být potápěč, ale on to dělá často. Když třeba upadne, tak taky. Asi to má chudinka od narození, jak se škrtil na té šňůře nebo nevím.....no doufám, že už tam nebudeme muset....
18. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak Honzik spinkal dopolko jen 45 min., asi byl prespaly z noci. Jen mam strach, co bude vyvadet na plavcu, protoze podle me se mu bude chtit spinkat. No nic, jdu ho nakrmit, sbalim a asi vezmu podvozek a chvilku se tam s nim nekde cournu, jestli na chvili jeste neusne. Zatim papa
18. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Vladi to je hrůza, tak to asi byla fakt dlouhá doba když už mu dýchaly sestřičky do pusy :astonished: Štěpánek tohle dělá taky když hodně řve, pak úplně zfialový. Můj přítel je z toho vždycky úplně vyřízený a klepe s ním, já teda už jsem si na to zvykla a vím, že se vždycky nadechne, ale neni to pěkný pohled :unamused:
My taky byli na krevním obraze někdy okolo půl roku a v roce půjdeme zase, páč měl něčeho míň, ale už nevím čeho... bílých krvinek možná?
18. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Peti.....takhle dlouho kdyby spal Kubík jsem spokojená. My máme dopolední spánek tak 20minut a odpolední 30minut....hrůza...ale tak nějak mu to odpouštím, za to, že spinká v noci. Když pak se v noci budí, dávám ho někdy 3x....
Kačko....Tak to máme stejný.....Kubík je to samý. Taky s ním klepeme, ale dejchat do pusy mi nenapadlo....my právě taky měli něčeho míň....ale říkala doktorka, že stejně tohle se neléčí, jen že to chce po nějaké době zopakovat, tak jsem zvědavá tentokrát, jestli tam za nějakou dobu nepošupajdíme opět...nerada ho nechávám takhle píchat, stačí ty očkování ...
18. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Vladi jo, jo mě tenkrát říkala dr., že je to běžný, ale že nás tam pošle okolo roku znovu to zkontrolovat. taky to nemám ráda, ale Štěpánek u toho zase tolik moc nevyváděl, ale bylo mi dost nepříjemný se dívat na to jak mu tu krev z toho pidi prstíku tlačila :frowning2: Bylo mi ho líto, no takových věcí asi ještě zažijeme...
Tak to Ti Kubík přes den opravdu moc nespí. Ani venku?
18. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
já vím, že toho ještě bude....jen jak ty dětičky tam koukají, pozorují co se děje a najednou pích.....že se i leknou a tak....
On od malinka dost málo spinkal přes den, zato noci až na pár vyjímek jsou v pohodě....v kočárku usne na dýl když se s ním jezdí. Jenže já se snažím chodit ven, když spinkat nemá....protože i těch půl hodinky co spinká, mám pro sebe, můžu na počítač, dát si v klidu kafe, nebo něco udělat což s Kubínem moc nejde....Když mi usne venku, tak doma zas jsem s ním a nemám ani chvilinku něco udělat. Ale to víš, že když fakt nemůže zabrat a je utahanej, jdu ho uspat ven....to tobě Štěpánek spinká dýl???
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ale je hrozně milý, jak očekává Mílu.......když slyší, že jde, všeho nechá a leze do chodby, chce hned od něj pochovat, dá mu pusinku a pak se od něj nehne.....i na záchod za ním běží....je to tak roztomilý :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Se spaním to dělám stejně, chodím ven většinou když spát nemá. Taky chci mít nějaký klídek a ne aby byl Štěpánek doma pořád vzhůru a já se mu věnovala. Mě teda spí líp přes den, ale zase se budí častěji v noci, tak nevim co je lepší :slight_smile: Teď spí dopoledne i víc jak hodinu a odpoledne tak 40 minut. Ale už se mi taky stalo, že spal jen dopoledne hodinu a pak už nic.
Dneska to vypadá na parádní počasí :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo, jo u nás s tatínkem to samý, je to roztomilý :dizzy_face: A už ho slyším kňourat...
18. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
já mezitím co tady píšu, tak vykramařil snad tři šuplíky, tak jdu uklízet.....to je hroznej bordelář, po kom to má??? :grinning:
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
u nás je to s tatínkem taky to samé :slight_smile:)

a doma spí jen 30min v postýlce a nazdar, venku to samé, občas se zadaří 45min :sweat_smile: ale venku mi usne skoro vždy i když spal doma
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak s tím vítáním tatínka je to i u nás - zachrastí klíče, zpozorní a už už leze do chodby:slight_smile:.
Také jsme byli jako malé miminko - nebyli nám ještě ani 2,5 měsíce na krevním obrazu kvůli tomu promodrávání, kvůli kterému jsme šli na tu kardiologii, ale vše v krvičce bylo OK.

Já chodím s Ondrou ven tak i tak, někdy když chci aby spal, já se kochám přírodou, nabírám síly a pak si s ním ráda hraju. Teď se mi povedlo uspat ho v postýlce, ale dalo to zabrat:frowning2: :frowning2:.
18. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak tobě Jáji spí Tomík taky tak málo v postýlce?? Tak koukám, že zdaleka nejsem jediná....to je dobře :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
a Alčo, jak si spolu hrajete? Mně Kubík moc u ničeho nevydrží, pořád jen by zkoumal nepoznané a někam lezl. Co ho tedy baví a směje se jak blázen, když lezu po čtyřech za ním, někde schovám, pak vykouknu a tak.....a miluje tedy házení míčkem :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
sem ho dala do postýlky a řve jak tur, ty vogo moje nervy opět :rolling_eyes:
18. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
vladi s tím lezením za ním je to stejné, ale taky si s ním nejde jinak hrát, on prostě má svoje hračky a hraje si sám a nebo leze a lozí :grinning:
18. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
My spolu skládáme kostky, vkládáme tvary do příslušných okýnek, lezení provozujeme taky, leze i přeze mě, čteme si z knížky říkadla, ukazuju mu obrázky a tak.
18. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Jáji, Ondra taky řval jak tur když jsem ho uspávala, je to s nima děsný.
18. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Po obědě půjdeme ven, možná někam na houpačku uvidím, vyzvedneme babičku ze školy a možná si pak posedíme a popovídáme u nás, uvidíme jak bude babička z těch dětí nevychovanej, nevycválanejch a drzejch hodně unavená.
18. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
tak Ondrášek už je větší kluk a je hrozně chytrej, takže to už asi je o něčem jiném

to naše dítko zatím nic takového nezajímá :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Ale taky má během dne čas na kramaření, vyndavání věcí z šuplíků, házení věcí všude možně atd...Ale je s ním sranda:slight_smile:. Budeme spolu za chvíli věšet prádlo:slight_smile:, tak to pak skejsnu u okna na půl hodinky, aby si s ním mohl hrát.
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Jáji to nás taky ne......ještě ho baví, když postavím komín z kostek ho bourat, ale stavět? Kdepak :slight_smile:
Holky vy někdo jste tady psal, že dáváte toho Kubíka ve flašce?? :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Myslím, že Hanka to tu psala, že ho dala Káje.
18. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
jo?? Já jen, že bych to taky zkusila.....jak jsem viděla tu reklamu v tv.... :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
tak my odpolko vyrazíme na chvilku ven, musim na poštu a tak se aspon projdeme, az prijde manza tak musim jeste vyzehlit, pak vykoupat, nakrmit a hura za vama :grinning:
18. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
nesnáším sousedy nad náma :angry: jsou hluchý asi, pustil si hudbu tak že to je slyšet až k nám, ty voe, ať už mě neserou :angry:
18. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky a jsem faaaakt nadsena. Bylo to uzasny! A Honzikovi se to mooooc libilo :dizzy_face: Ze zacatku byl tedy trosku vykuleny a natahoval, ale ke konci uz vyskal a placal rukama a nohama, ze jsme byli obe s lektorkou mokry :slight_smile: Pristi patek jdeme znovu :wink:

Ali, necekala jsi tam na nas? Ja jsem si pak na tebe vzpomnela :sweat_smile: Ale Honzik opet delal obstrukce s oblikanim, kdyz jsme odjizdeli, do toho volala mamka, takze jsme to meli akorat na plavco.
No, jsem ted zaparkovala pred barakem lehce nakrivo, nemela jsem nervy na to to tam pet minut rovnat. No, jedno auto se sikovnym ridicem se vedle nas jeste vejde, nebo to prinejhorsim manza vecer preparkuje :wink: A u Ctyrlistku bylo nastesti volno, takze parking v poho :wink:
18. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Ahoj,
my jsme zpátky, po obědě a Bětka uspaná. Dalo mi to zabrat, ptž usnula v autě. Nechápu, máme to domů 10 minut a ani nevím, kdy se to povedlo, ale když jsem zaparkovala, tak spala. Jenže já potřebovala s nákupem domů :sweat_smile: . Takže tam spala tak 5 minut, ale přesto jí to trochu osvěžilo a teď mi dalo zabrat jí uspat.
Jinak my teda venku v kočáru nespíme a případně jí tam uspat je veliký boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ven chodíme taky po spánku.
Jdu čučákovat na Čarodějky a asi si udělám kafíčko, když ta treperenda chrní :grinning:
18. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
čauky, tak my jsme do včerejšího večera v Praze. Měla jsem sraz s lidma z práce tak taťka hlídal, koupal, krmil, uspával ...docela jsem měla strach, protože Aduš včera v noci blbě spala (ostatně to jsem i psala :slight_smile: ) a přes den spala asi 1,5 hodiny dohromady...a když takhle málo spí, pak večer blbě usíná...no prý jí to trvalo půl hodiny než zabrala, měla zavřený očička a plakala...ale podařilo se. Já dorazila po půlnoci, byla sranda...dala jsem si dvě malý pivka - hoegaardny a docela jsem to i cítila :wink: holt rok a půl abstinence udělá své :wink:

No a za hodinku už zase odjíždíme zpátky na barák makat :-/ Ach jo...se mi tak nechce ...

Peti: super, že se plavčo Honzíkovi líbilo! Chodíte do těch vaniček??? A z parkování si nic nedělej...však se to naučíš. Mě nejprve taky parkovat mezi auta nešlo a za rok jsem parkovala jak otřískanej pražák :slight_smile: My zítra jdeme potřetí na plavání normálně do bazénu...hrozně se těším, jen musím upravit Adušce režim...budíček bude už v šest, do osmi s ní budu vzhůru a v osm jí dám spát už do vajíčka, aby se probudila až v těch půl desátý...ona když vstává v osm tak v těch deset je už hrozně unavená a těch 30minut v bazéně je pak mazec jí udržet, aby neplakala...

tak já jdu sbalit, oblíknout nás a pofrčíme...
18. zář 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
a my taky za chvíli pofrčíme....tak holky večer si to pořádně užijete....papa :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.