• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali-Pri - jj, chodime do vanicek. Dneska jsem byli ve vane asi 13 minut, ale Honzik by tam vydrzel klidne dyl :grinning: Pani lektorka rikala, ze priste tam budeme tak 15 minut a postupne budeme natahovat, abysme ho nepretahli a zvykal si postupne. Ale moc se mu tam libilo a v aute hned usnul a probudil se ve 13.15. Ted uz je napapany a zase mi tady rve, asi budu potrebovat brzy spunty do usi :grinning:
Super, ze sis srazik uzila. Mne staci sklenicka vina a taky to citim :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Jo holky a koupila jsem si nové aerobikové botičky :grinning:
Krásné Nike, černé, na jednom boku mají růžovou fajfčičku a na druhém bílou růžově olemovanou :grinning:
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kaci, to ti ten aerobik pujde sam v tech novych botkach :grinning:
18. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Petí rozhodně. Ty svoje 10 let staré boty, co mě tlačí hodím s chutí do koše :grinning:
18. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
No huráááááá, konečně jsou ve starý diskuzi nové tváře :wink:
18. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Kačí na ty sem asi koukala, oni mají děsně pěkný na aerobick :wink:

jinak jsem byli venku, spal asi 40 minut, už se těším až dorazí tatínek domu, páč to naše dítě je strašně akční a furt je u tý debilní kytky :angry:
18. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Jáji taky se rád hrabe v hlíně? Jako já luxuju několikrát denně hlínu z koberce, ještě, že existuje ten ruční vysavač.

Kačí tak jsi si udělala radost novýma botkama, jo. Tá si tak dlouho vybírala letní boty až léto zkončilo :sweat_smile: :grinning:

Peti tak to je super, že se Honzíkovi líbí vaničky. Špunty do uší jsme zakoupili v lékárně když byl Štěpánek miminko a teda žádný velký úspěch. Můžu jeden balíček věnovat :grinning: Normálně se mi dělalo zle jakmile jsem si je nandala do uší a navíc to stejně nepomáhalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
jo děsně a nic nepomáhá, ho plácnu přes ruce a řeknu ne ne ne a on se tomu ještě směje :angry:
18. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Jáji mám je vyfocené v mobilu, tak večer ukážu :dizzy_face: Jsou božíííííííííííííííííííí

Kačí tak začni teď vybírat zimní a třeba se trefíš :grinning:

Já řeším, jestli mám jít ven nebo ne
18. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
ufff jsem utahaná z našeho dítka
18. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Kacul, ja doma spunty mam, jsem si je koupila do porodnice :wink: A manza je pouziva bezne, takze ma doma taky zasobu. Ale ja bych si je stejne do usi nedala :grinning:

Jsme byli venku a vyzvedla jsem Honzikovi na Hajich to auticko od Fisher Price. Tak mam dalsi darek k vanocum :grinning:
18. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Peti...hezký viď??

já teď potřebuju nějakou hračku na madlo od kočárku, ta opice tam nedrží a Tom skoro pořád sedí tak ať se má i čím zabavit když třeba bude kočár stát
18. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Auticko je pekny :slight_smile:

Honzík zase píská a vřeští. V kočárku spinkal, tak doufám, že bude odpocaty večer na tatku, aby si to s ním řádně užil, když nebudu doma :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Jáji a co to, co má Kačka? Myslím, že se to jmenuje zábavná svačinka a je to od Lamaze. By ti to Martina mohla sehnat levně :wink:

Já nakonec dala prát, tak nikam nepůjdeme. Radši počkáme v klidu na taťku a vynahradíme si to o víkendu. Bětka je dneska docela hodná, teď jsme chodily a najednou si hraje sama, tak to nebudeme hrotit. Stejně bych venku musela někam na hřiště, v kočáku jí to už tolik neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
no ona to má Martina levný, ale já nevím zda by to drželo
18. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím z tříhodinového odpoledního pobytu venku (Peti motali jsme se kolem Čtyřlístku dopoledne, ale neviděla jsem Tě tam, tak jsme zase jeli dom na obídek:slight_smile:) - Ondrášek si dal říci a usnul na hodinku v kočárku (dopoledne hodinka v postýlce, docela fajn dneska spánek přes den - to bude mít Martin asi klidný večer), tak jsme si pak v klídku dali ovoce a teď si hrajeme:slight_smile:.

O jakém že se to tu bavíte autíčku od Fisher Price?
18. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
tak jsem mu půjčila kastrůlek a je chvilku klid, poté co mi rozkrámoval tašku a vyndal peněženku, rozepnul, vyndal plenky atd :sweat_smile:
18. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Jo, a hlína je taky naše:slight_smile:, myslím, že ji neochutnal, zato ji nastrkal do svých skládacích kelímků atd. A ochutnal list benjamína, tedy jen žužlal, včas jsme ho vyndali:slight_smile:.
18. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Jo, aha, díky Jajinko za odkaz, to vypadá moc hezky:slight_smile:.
18. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak štěpula naštěstí hlínu taky nepapá, ale rozkramaří jí všude. Dneska mě naštval, bránila jsem před ním fíkus a on se k němu pořád cpal a normálně mě kousnul do ruky :angry: Vztekloun jeden!
A peněženka ho taky zajímala, vyndal mi z ní všechny karty, vizitky atd...

Jáji ta svačinka je na suchý zip, pasuje na každý to madlo.
18. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Holky jsem normálně hledala kabelku na večer :grinning:

opúůl

§-

pouzdravy od Bětušky :grinning:
18. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Zdravíme Bětušku:slight_smile:.
18. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
ty vogo kabelka co to je? taky bych měla nějakou někde vyhrabat ať nejdu s přebalovací taškou :grinning:
18. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Kabelky, jo? Holky, Vy budete za dámy, či co? :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
No, my si asi za chvíli zase přiskřípneme prsty do dveří:frowning2:.
18. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Haha, rano jsem resila stejny problem. ze asi nemam kabelku :sweat_smile: ale mam takovy kozeny batuzek, tak pujdu asi s nim :slight_smile:

Jen se chci ujistit, ze si budete taky davat neco tepleho k veceri? Abych se eventuelne najedla doma a nebyla tam jedina rozezrana :sweat_smile:
18. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Peti, já bych si tam něco dala, když už jdu jednou za uherskej rok ven, tak si přeci nebudu vařit, ne? :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
18. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
já budu papaaaaaaat
18. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.