• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaji, přesně na to jsem taky na netu koukala a zvažovala zda koupit nebo nekoupit.
18. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Pořád to tu mám otevřený, ale ještě jsem se nerozhodla:slight_smile:.
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Jaji, to vypada dobre :slight_smile:

Tak nakrmim manzu a ja si dam neco mnam mnam vecer :grinning:
18. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Taky jsem kabelku hledala a našla, jen nevím, jestli se to ještě nosí :grinning: Ale s.ru na to a beru si jí :grinning:
Já jinak chodím s tou menší taškou přes rameno, ale to bych musela vzít zvlášť foťák a to se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Jáji vypadá to dobře :wink:

Jo holky a normálně bych se po... Jsem objednala tu kombinézu z Tchiba přes net a dneska jí měli v Arkádách :angry: :angry: :angry: Jsem jí mohla mít rovnou a neplatit poštovný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:

A já budu taky papaaaaaaaaaat, tak nehodlám vařit, když jdu ven.
Manžovi jsem ve Sparu koupila takový rohlíky zapečený se slaninou a sýrem, ty má rád. Udělá si k tomu polívku do hrnku a bude šťastnej chlap :grinning:
18. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Jáji tak tohle přesně má švagrová na to madlo. Ovšem netušila jsem, že je to tak levný :astonished: To bych bývala koupila místo toho od Lamaze, což stálo skoro 500 Kč :angry: :angry:

A jíst samozřejmě budu taky, vůbec by mě nenapadlo se najíst doma když jdu po sto letech do restaurace. A kabelku jsem hledala v pondělí když jsem šla k doktorovi :grinning: :grinning: Koukám, že to máme všechny stejný :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
katch...ono to stojí normálka víc ale tohle je nějaká akce
18. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Tak já se jdu pomalu chystat k odchodu, doufám, že Martin brzy doraí:slight_smile: a hezky se Ondrášek pak napapá a usne s tatínkem:slight_smile:.
18. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ja se taky pomalu nachystam. Manza jel ted s Honzikem jeste ven :wink:
18. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Sraz supéééééééééééééééér.
Jen teda manža říkal, že se Bětka 2x vzbudila a bolestivě plakala :sweat_smile: :frowning2: , tak doufám, že to nic nebude.
A zdá se, že trochu chrchlá, tak asi budeme mít rýmičku :pensive:

Tak dobrouuuuuu, flámařky :grinning:
18. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
BAF! Tak se hlásim z domova, cesta od busu byla hrozná, já jak jsem si odvykla někam chodit, tak jsem byla šíleně pos.aná strachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to byl moooc fajn večer a jsem ráda, že jsem KONEČNĚ poznala Hanku a Peťu :slight_smile: A příště se třeba sejdeme úplně všechny :wink:
Tak brou noc, zítra jedem na chatu, tak si vás asi přečtu až v neděli večer. PApa
18. zář 2009 ve 23:26  • Odpověz
Jééé tak Katka měla stejný nápad a předběhla mě, to je zrada :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
U nás vše v pohodě, Štěpula usnul ve čtvrt na osm, takže přítel měl havaj.
Tak ať je Bětka zítra fit :wink:
A Už jdu :grinning:
18. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz
tak já taky nakoukla hihi, tak u nás dobrý, jen jednou čajík a jinak pohoda :slight_smile:) to pravé nastane v noci :grinning:

bylo to supppprrrrr truprrrrrrrrr

jooo a abyste mě nehledaly, do středy nebudu :wink: Ale písnu Kačence jak se máme

tak paaaaaaaaaa
18. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz
Kuk ženy, tak jsem to taky ještě zapnula :grinning: Sraz super. Bašta vynikající... U nás spinkání v poho. Tak doufám že ráno nebude strašit jako dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přes den nebudu jedeme do Mělníka.

Jájince přeju hezkou dovču a Kačce ať se mají pěkně na chalupě.

Dobrou :wink:
18. zář 2009 ve 23:50  • Odpověz
Krásné ráno!!!!!
Včera to bylo bezvadnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!! Brzy si dámský dýchánek zase zopákneme, ne? :slight_smile: :slight_smile:
U nás taky dobrý, spinkání fajn, Ondrášek se probal nějak kolem páté, dala jsem mu svou dlaň, držel se jí a mazlil se s ním a vstávačka na mlíko a úplně v 6.15, takže spokojenost.

Užijte si, ať už jedete kamkoliv, hezký den a víkend.

Během dne stáhnu fotky a dám do albíka:slight_smile:, Katko, kdyžtak mi pošli na mail, co jsi vyfotila, já to tam přidám.
19. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky!
Haha, hlavne, ze Hanka s Alcou rikaly, ze pry pocitac zapinat vecer nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
Srazik byl moooc fajn :slight_smile:

No u nas noc nic moc. Dala jsem prckovi, kdyz jsem prisla, mlicko. Kolem 2 hod budicek, byl nasunuty v rohu postylky, v pul 4 to same a jeste navic ryma, asi po tom plavcu, v pul 5 jsem ho stahla k sobe do pelechu, kde jsme spali do 6.15 hod.

Kacul, jsem se taky bala po ceste z busiku :frowning2:

Jaji, uzijte si mini-dovcu. Ma byt pekne :slight_smile:
19. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Peti, ale já večer nezapínala PC, až teď ráno:slight_smile:.
19. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno,
no jo, no, manža byl na PC, tak jsem nakoukla. U nás noc dobrá, ale vzbudila se s brekem zase v 5, tak dostala čaj, pustila jsem jí pohádku v mobilu a ještě usnula. Vzbudila se v 6:45, tak dostala mlíko a vstávalo se před osmou. Ale ta pátá mě jako fakt drtí.

Tak, už svítí punťa, super :dizzy_face:

Krásný den.
19. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ali, jj, ja jsem myslela Hanku, ze zapla pc :wink:

Honzik byl v noci nejaky teply, jsem ho rano merila a mel 37,2 po odectu a trosku rymu. No, asi vcera po tech vanickach, ale nechapu pac jsem ho oblikla a jeli jsme schvalne autem, abysme necestovali MHD :confused:

Jo, dneska nas ceka ta slavna mrkvicka. Tak pak hodim fotecky do albicka :grinning:

Hezku sobotu!
19. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak je se od našeho budíčku v těch 6.15 dala do mytí oken, praní záclon, atd., atd...
19. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ali, to jses tedy dobra!!! Ja jsem prcka nakrmila, cvicila s nim, dala spinkat, ted jsem si hodila sprchu a jdu oskrabat brambory k obedu a udelat salat. Sekana je od vcera :wink: A manzu jsem vyslala se seznamem na nakup :wink:
19. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Martin byl taky na nákupu, teď šli s Ondrou ven a já mám klid na úklid:slight_smile:. Ale jde to nějak pomalu, ach jo. Ještě do toho peru, luxuju, utírám prach, a budu něco vařiti:slight_smile:.
19. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
A ráda bych během dne dala fotky ze včerejšího prima srazíku na rajče.
19. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Holky pomóóóóóóóóóóóóóóóóc
U nás noc naprosto ale naprosto příšerná. Už vím, proč se budila pláčem. Stalo se nám to, co Háně s Kájou.
Rýma. Takže chrčela, byla vzhůra snad co půl hodiny. V půl pátý jsem to nevydržela a šli jsme jí s manžou vysát nos. Něco se nám povedlo, tak jsem jí kápla Nasivin, dala trochu mlíka a znovu odsát. Něco povolilo, tak pak spala do 7mi. Dostala mlíko, ale měla pocit, že je vyspinkaná. Manža, i když byl zničený, byl tak hodný a vzal jí pryč, takže já spala do 9ti. Ale jsem jak zpráskaná, do toho máme nejspíš rýmu i my dva s manžou, takže u nás fakt "super" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Alí pošlu, i když to budou asi 3 fotky :sweat_smile: Nějak jsem nemohla konkurovat tvé technice :wink: :grinning:
19. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Katko, tak to je mi líto, že máte rýmu všichni a hlavně Bětka. To je nepříjemné:frowning2:.

Jj, pošli mi je, právě připravuji fota do alba, tak se to bude hodit:slight_smile:
19. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak v mezičase usychání oken a věšení záclon dělám to album:slight_smile:.
19. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, album je hotové:slight_smile:, tedy ještě tam dohodím ty fotky od Katky a možná nějaký ten popisek (až budu mít zase časík).
19. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Alí já nemůžu nikde najít na tebe mail :sweat_smile:
19. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
napíšu do IP
19. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.