• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Díky, nevím, jak je to možné. Ale teď jsem tím strávila nějakou chvilku :sweat_smile:
Tak posílám :wink:
19. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
A ještě přejeme Káje vše nej k 11ti měsíčninkám :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
No, samozřejmě!!! Já věděla, že jsem chtěla někomu popřát! :slight_smile:
Vše nej nej nej, Karolínko!!!
19. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Alí fotečky moc hezoučké :slight_smile:
A já se jdu věnovat Bětce, od rána jí má manža, tak aby si taky odfrkl :sunglasses:
19. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Taky se pridavame k pranicku Karolince... vse nej!!!

Jdu mrknout na fotky :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, tak mame za sebou prvni mrkvicku. Po prvni lzice jsem myslela, ze se prcek poblinka. Nastesti pak uz dobry, ale moc mu to zatim nesmakovalo, snedl asi jen 3-4 lzicky. Zitra pokracujeme, tak jsem zvedava.
Hodim do albicka dve fotecky ze dneska :slight_smile:
19. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Ali, hezke fotecky ze vcerejsiho sraziku :dizzy_face:

Ja jsem dneska nejaka hotova, asi zahucim do postele s prckem :confused:
19. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Petí krásné :grinning: Stejně máš začít s dvouma lžičkama, tak je to v pohodě :wink:
19. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Kaci, ja se tedy nedivim, ze mu to nejelo protoze jsem to ochutnala a je to bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, ale spis si myslim, ze nevedel co s tim, tak uvidime zitra, jak mu bude chutnat :grinning:
19. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Holky, ahoj, jen letmé KUK před krmendem, koupandem a uspávandem.
Peti, fotky hezoučký a Honzík toho na první den a na to jak je malinkej snědl ažaž:slight_smile:.

Den byl super, udělala jsem spoustu domácí práce a byli jsme na pěkné procházce a na hřišti.

Tak zatím pa
19. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Jak je Bětušce, Katko?
19. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Alí celý den soplila, odsávali jsme, venku jsme jí utírali nos (jeli jsme přívozem na Lihovar a tramvají na Sídliště Barrandov, ještě jsme se tam nebyli podívat a to je ta dráha otevřená už nějaký ten pátek). Taky jsme kapali Nasivin a na noc dostala trochu sirupu, páč jí teplota vylezla na 37.5°C. Jinak se chová normálně, tak jí snad tělo nebolí (že by to třeba byla chřipka). :pensive:
Kočička, uvidíme, jaká bude dnešní noc.
19. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky, dneska jsme se v ramci prochajdy mrkli i do Spuntika na Opatove a tam tu hrazdicku, co objednavala Jaja Tomikovi maji za 799 Kc!!!! Tak jsem ji za tech 199 Kc objednala prckovi taky, snad se Jaja nebude zlobi, ze budou mit kluci stejnou :sweat_smile: To je docela mazec takovy cenovy rozdil :rolling_eyes:
19. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
No vidíte to, já úplně zapomněla napsat, že psala Jája, že ten pokoj je prý naprosto luxusní, že takhle velký nemají snad ani byt :grinning: Mají ložnici, obývák, kuchyň, koupelnu a terasu :sunglasses:
A prý jen za 350,- :grinning:
19. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky, tak všechny už jste asi zalehly, co? Já půjdu brzy také, dala jsem si s manželem vínko, prohlídli jsme si fotky z dnešního hezkého dne, několik jsem jich dala na rajče a půjdu na kutě. Už mne zase hrozně bolí oči, asi mne návštěva doktory zase nemine. A jejda, teď jsem si uvědomila, že jsem už měla jít na endokrinologii, sakryš, musím tam zavolat a objednat se.
19. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Alí já nespím, ale koukám na Šifru Mistra Leonarda. Jednou jsem to prospala a ta knížka je naprosto super, tak to chci skouknout :wink:
19. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Katko, aha, knížka je zajímavá, ale ten film se mi v kině nelíbil. Tak se pěkně dívej a dobrou noc, já jdu hajat.
19. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Alí já to taky slyšela, ale tu knížku už jsem četla před nějakou dobou, tak to teď vnímám jinak. Tehdy jsem u toho filmu usnula, ptž mě nudil, ale na to, že jsem minulou noc skoro nespala, tak zatím držím :grinning:

Tak dobrou noc :wink:
19. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem vcera vytuhla asi v pul 9, jsem byla hroozne utahana :wink: Dnesni noc opet nic moc, Honzik porad cestoval po postylce a v pul 6 uz byl vzhuru, ale aby ne, protoze usnul vcera kolem 18.45 hod. Rano opet zlobil s jidlem, snedl jen 70 ml a pred chvili spustil hysterak, ze chce jist. Posledni dobou docela zlobi a dneska se mu opet rozhodil rezim :confounded:

Kaci, ja se moooc omlouvam, ale zitra na cvico nejdu. Jsem uplne zapomnela, ze mame zitra v 17.30 hod kontrolu u neurologa. Ale sla bych s vami ve ctvrtek, abych to vykomenzovala :grinning:
Jaja se tedy ma, bych taky nekam jela, ale kdyby za mne to pradlo zabalil a vybalil, a hlavne vypral nekdo jiny :wink:
No u nas dovca hrozi at tak nejdriv v cervnu, driv asi ne. Doufam, ze se dockam toho slibeneho moricka :dizzy_face:
20. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
včera jsem se sem vůbec nedostala,takže fotky jsem zkoukla až ted :wink: pěkný moc a celý večer byl fajn :slight_smile:
doma to vcelku zvládli, Nelinka jim usnula, ale probudila se chvíli před tím, než jsem přišla,ale pak už spala až do rána a na dnešek taky super :dizzy_face:
včera jsme byli ve Stromovce na bruslích, Míša mě teda prohnal,že jsem večer byla úplně vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kačí já zapomněla, že v úterý máme v 10.30 rovnátka, takže brusle bych zvládla až po obědě, promin :pensive: a držíme palce, ať je Bětušce lépe, ty rýmy jsou otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Karolínce dodatečně vše nej k 11 měsíčninkám :slight_smile:
všem ostatním krásnou neděli :dizzy_face:
20. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Tedy, Kacka na nas bude asi nastvana :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale k dr. musime, to se neda nic delat :unamused:
20. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak mame za sebou dalsi mrkvicku. Dneska uz to bylo lepsi, ale porad nechce poradne otvirat pusinku :rolling_eyes:
Holky, muzu se zeptat, za jak dlouho vam prckove snedli celou tu malou sklenicku? Abych mela jen predstavu, jak dlouho bude papat tyhle pidi porce :wink:
20. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Baf holky,
já vařila velkýýýýýýýý oběd. Vlastně poprvé jsem vařila i s polévkou. Dělala jsem hovězí vývar s masíčkem, zeleninou a kapáním a rajdu s knedlíkem :grinning: Až na to, že polévky jsem měla málo a hustou a rajské hodně a řídkou :grinning: (jsem jí zahustila znovu, ale ještě to nebylo ono), tak to vše chutnalo dobře. Manža si mlaskal, tak dobrýýýýý :grinning:

Petí nezlobím se vůbec, nevadí. Stejně teď se mnou nejezdíte, jezdím sama, tak v tomhle to nebude rozdíl. A holt na mě nebude nikdo dělat opičky :grinning: Já jdu, musím vyzkoušet nové boty před zumbou :grinning:
Ve čtvrtek s náma pojď, bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic.
Vezmi si sebou 10ti korunu, potřebuješ jí na skříňku :wink:

Martí taky nevadí, půjdeme po o. Já myslím, že vydržím pár koleček a budu hotovson, je to jiný pohyb než stepík a zumba :grinning:
Děkuju za palce, Bětka naštěstí už spala dobře, asi se vyplatilo celodenní odsávání a Nasivin.
Spinkala do 5.45, pak mlíko, odsát, Nasivin a uspat. To trvalo asi 30 minut, ale pak spala do 8.30 :astonished:
My jsme se teda ráno stejně cítili nějací přejetí, asi proto, že i my trochu rýmičkujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí ještě k tomu jídlu, první den 2 lžičky, druhý den 4 lžičky, třetí den zbytek skleničky. Já to pak udělala tak, že jsem jí další den dala hned celou malou skleničku mrkve s bramborem, ale proto, že jsme jeli na víkend na Moravu a nechtěla jsem někde cestou tahat kozu. :sweat_smile: Jinak takhle jedeš i broko a květák a pak bych začla dávat celé skleničky. Nejřív mu potom dáváš i mlíko a postupně mu dáváš třeba malou skleničku a půl další, pak ty větší skleničky a tak. :wink: To už pak mlíko ne, ale třeba zapít vodou nebo tak :wink:
20. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak gratuluji k takovému dobrému "velkému" obídku, Katko.
U nás je toto klasika víkendová. V týdnu samozřejmě vaříme jen lehce:slight_smile:.

Super, že je Bětušce lépe a hezky spinkala. U nás taky dobrý, dnes jen s jedním probuzením v noci, stačilo trošku čajíku, a spánek od 20ti do 5.35, pak mlíčko a ještě spinkání do 7.15, takže u nás OK.

Dopoledne jsem byla v Tescu na Skalce nakoupit, kluci byli na procházce. A teď přemýšlíme co s odpolednem. Začíná se dělat hezky, ale jsme oba nějak utahaní, tak nevím...
20. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kačí tak gratulace k podařenému obídku :slight_smile: u nás se takto vaří stále :wink: já dnes dělala květákovou polévku a pekla jsem sekanou s br. kaší :slight_smile: chutnalo i Nelince i když to zrovna není vhodná strava pro malé dítě, no ale občas :grinning: že jo :wink:
ted šli všichni ven, tak chvíli lenoším, ale asi půjdu za nima, je tam krásně :dizzy_face:
20. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Holky tak vy jste zkušené kuchařky a šikulinky, to já jsem se do toho opřela pořádně až s Bětkou. :grinning:
Ale zatím se docela daří, já jako nejsem úplný neumětel, podle receptu udělám lecos. Akorát si musím okoukat a osahat nějaké věci. Třeba když jsem dělala prvně Vídeňské roštěnky, měla jsem málo majdy. Tak si to hlídám a majdy mám už dost :grinning: Takhle se to postupně naučím a za nějakou dobu budu vařit jako vy :grinning:
Ne, já fakt chci pak Bětce vařit, tak abych to uměla :wink:
20. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoooj všem,
dodatečně přejeme Káje taky vše nej k 11 měsícům :slight_smile:
Tak jsem si vše dočetla a prohlídla fotky ze srazu - jsou moc pěkný :wink: Teď koupeme a pak nakouknu a něco písnu.
20. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Katchu: ve čtvrtek pojedu na Novodvorskou, tak bychom se mohly sejít abych ti předala ten pytel...máš to daleko třeba k Tescu?
20. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Kaci, ty jsi sikula! :slight_smile: Ja varim, ale spis takove rychlovky, manza na polevky moc neni, tak si je vetsinou varim pro sebe a asi vic zacnu, az je budeme bastit s Honzikem :wink:
Jinak dekuju za radu. Ja jsem mu prave dneska ohrala pul sklenicky, vcera taky, dala mu par lzicek a zbytek vyhodila. Nevedela jsem, jak dlouho to vydrzi v lednicce :sweat_smile: Takove plytvani, ja vim :pensive:

Pristi vikend jedeme ke tchyni, tak pocitam, ze mi nabali nejake ovoce ze zahradky, tak zkusim Honzikovi pak neco ukuchtit do zasoby z ovoce :wink:
20. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Martí Tesco je v pohodě, ale ve čtvrtek máme poradnu, takže by se mi to hodilo spíš odpoledne. Nevadí?
JInak u nás to vůůůbec nevypadá na spánek a ještě ke všemu jsem sama doma :unamused:
20. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.