• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Peti skleničky se mají většinou spotřebovat do 48h po otevření, je to tam napsáno. A Štěpánkovi docela trvalo než snědl první celou skleničku. To chce čas, někdo papá dobře hned a někomu to trvá dýl. Tak uvidíte :slight_smile:

Jinak máme doma malýho cyklistu :grinning: Koupili jsme sedačku na kolo a přilbu a v sobotu Štěpánek poprvé "svištěl" na kole :slight_smile: Pak nějak přidám fotky jak mu to sekne v helmě :sweat_smile: Já se teda z cyklovýletu ulila, nějak jsem byla celý víkend vyřízená, včera odpo jsem si i zdřímla. A vlastně kolo ani moc nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Kacul, ja tedy zasadne nectu navody atd. Ale ted jsem prostudovala poradne sklenicku a vidim to tam, hmn :grinning: :sweat_smile: Jsem zvedava, jak mu bude zitra smakovat, asi dam jeste mrkvicku a pak najedu na brokolici a kvetak a pak uz zacnu michat s bramborou.
Jeste se chci zeptat :sweat_smile: Nedelali jste prckum samotnou bramboru jako bramborovou kasi? Pry se to muze smichat s MM nebo UM jako kasicka. Mnam, to by mu mohlo smakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj, zdravim z dovci. je to docela prima, dneska dopolko prochajda kolem lesa, nasla sem tri houby,pry rostou,odpolko do trebone, vecer mi mladej na konci krmeni vyhodil docela dost kase,manza to chytl do rukou,nechapu
zitra asi kuknem do rakouska
ubytko vetsi nez nas byt
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jaji, tak si to tam pekne uzijte!!! Ma byt do stredy pekne pocasi :slight_smile: Jo a vesticku maji ve vel. 80 na Chodove :wink:
20. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Petí já to zkusila, ale nechtěla to. Rozmixla jsem bramboru a kápla jí do toho MM a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S mrkví už to jedla, tak jsem to pak už nezkoušela.

Kačí a kolik stojí ta sedačka na kolo? Máte takovou tu dozadu za sedačku? Já jsem o tom uvažovala, teď už to asi nechám, ale na jaře. Manža kolo nemá, ale já bych v rámci hubnutí mohla jezdit s Bětkou v týdnu :wink:

Čus Fíku, si užívejte :grinning:
20. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jáji tak to se máte fajn, taky bych ještě jela někam na dovču, užívejte sluníčka :slight_smile:

Peti mě tu kaši s UM Štěpánek jedl.

Kačí jo, jo je to ta sedačka co se dává dozadu za sedlo. Už jsem přidala fotky. myslim, že stála nějak do litru a helma snad 700 kč, ale kupovat to přítel a teď není doma, tak pak upřesním :wink: Mě kolo baví, ale nezvládám kopce, rovinky a kopečky dolů to je paráda, ale do kopce musim slézt a tlačit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přítel jezdil závodně od malička, tak proti němu jedu jak šnek :grinning:
20. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jajinko, ahoj, tak si dovolenou hezky užívejte.
Katchul, hezké fotečky malého cyklisty:slight_smile:.

My se dnes vrátili asi ve 20,15 domů - poté co jsem Ondráška kolem 15té uspávala doma, usnul asi v 15.20 do 16.00, pak se probral, ale ještě jsem ho deset minut chlácholila a hladila a on ještě USNUL skoro do 17ti, já zírala, no tak jsme si pak dali sváču a vyrazili kolem přehrady na Háje - Martin si šel zařídit něco na Chodov a já vlítla na chvíli k našim. Bezvadný:slight_smile:.

Pořád nevíme jestli zítra ZOO nebo jindy, ale možná jindy, páč manžel má spoustu zařizování v práci a od úterý do pátku bude zase mimo. No, necháme to na jiný den nebo až na víkend i za cenu velkého množství lidstva.
20. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Peti a nechces na chodov se mnou ve ct nebo pa?
20. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Katchul: fotečky krásný :slight_smile: helmička mu moc sluší :wink: a jak se mu líbilo na kole? My jsme ještě kolo nezkoušeli, taky ho moc nemusim, asi ze všech sportů nejmíň, alw manžel taky jezdí rád, takže občas jedu :wink: ten čtvrtek odpo se nám hodí, ještě se dohodneme přesně :slight_smile:
Jáji užívej dovču :dizzy_face:
Alí my jezdíme do zoo vždycky o víkendu a i když je tam hodně lidí, tak se to dá, zoo je veliká :wink: akorát to parkování je dost děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kačí jak je Bětušce?
20. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Kačí to je supéééééééééér. Štěpánek je strašně roztomilé malé "razítko" :grinning: :grinning:
Hrozně mu ta helmička sluší.
Tak jsem se teď ptala manži, když s ním jsem ochotná chodit po horách, tak jestli s náma bude jezdit na kole a prý jo. Jen mu musíme nějaké koupit a to počká na jaro :wink:

Martí vypadá to, že je jí lépe, už jsme tolik neodsávali. Akorát má stále lehce zvýšenou teplotu. Zítra chci zavolat dr., jestli se máme přijet ukázat nebo jestli dobrý. :confused:

Holky kam ještě dáváte inzeráty, když něco prodáváte? Já dala na koně a na mimibazar.
20. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Díky za pochvaly holky :slight_smile:
Martí na kole se mu asi líbilo, neprotestoval a dokonce tam i usnul :slight_smile: :grinning: A se čtvrtkem počítáme.

Kačí něco jsme prodávali přes Sbazar. Tak ať se kočárku rychle zbavíš :wink: A s tou rýmou to je zajímavý, nejdřív Kája, pak Bětka a v noci na dnešek nám taky dost frkal Štěpánek a špatně spal, ale my na chatě neměli vůbec nic. Vždycky s sebou beru takovou mini taštičku s lékama a zrovna jsem na ní zapomněla. Ale dneska už mi teda nepřišlo, že by mu nějak teklo z nosu.

Vy jste tu skoro všechny nejen kuchařky a hospodyňky, ale ještě takový sportovkyně :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Kačí nějak se nám ta rýma rozmáhá. A to se děti ani neviděly :sweat_smile:
A díky za tip, Sbazar taky zkusím.
Kdybych byla 2x přeložený vítr, tak bych klidně jen ležela na sofa a voněla. :grinning: Ale já nemůžu :pensive:
20. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak jsem ještě vyžehlila prádlo, roztřídila další, vyklidila hračky, pošlu něco do toho Kojeneckého ústavu a zbytek půjde do sklepa pro další mimi, připravuji dáreček a přáníčko pro tu kamarádku ve Francii a asi si dám koupel a zalehnu, jsem docela mrtvá. Ale ta podvečerní procházka kolem přehrady byla super, méně lidstva, nádherné zapadající sluníčko a jeho úžasná barva, jak to krásně svítilo a prosvěcovalo mezi stromy. Super:slight_smile:.
20. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jo, Katko, můžeš ještě zkusit bazos.cz - tam většinou uspěju:slight_smile:.
20. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Alí to jste se ale vraceli už za tmy, ne? zrovna jsem si dneska řikala, že už se docela brzy stmívá. Netěšim se až v zimě bude tma ve čtyři odpoledne :frowning2:

Kačí nechápu kam na ty hlášky chodíš, ale dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dobrou noc ženský :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Katko, jojo, za tmy a Ondráškovi se to moc líbilo. Na zastávce busu (té vzdálenější od nás) ho vzal Martin na koně a on byl radostí bez sebe - pozoroval svítící auta, autobusy, domy, atd...
20. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobrou noc.
20. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky, je tu ještě někdo nebo už všici spíte???
20. zář 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
...už aby jsme byly v Praze, vždycky přijdu když už tu nikdo není :frowning2:
U nás sobota: dopolko plavání, nákup v Kauflandu se spící Adiankou, a od tří dětská oslava u bratránka...Aduška nakonec s námi vydržela do půl jedenáctý. Spát šla v půlnoci, tak jsme si dneska přispaly do půl jedenáctý.
No a dnešek byl vyloženě pracovní, vařila jsem obídek (činský placičky s hranolkama, špagety s masovou směsí na zítra a kuře na večeři) pak jsem šla pomoct manželovi na baráček a pak jsem ještě zalepovala spojler u auta, kterej se mi v sobotu podařilo urvat o vobrubník asi..no podařilo se snad...zítra auto vracíme do půjčovny, protože už máme opravené to naše...tak snad si toho nevšimnou...

Jo a dneska si Adrianka poprvé stoupla SAMA v postýlce. Dlouho si stoupala o mě, ale to jakoby šplhala a dneska se přitáhla za šprucle, olizovala kolotoč a strašně se tomu smála :slight_smile:

Fajn, že jste si srazík užily...mě to moc mrzelo...snad příště. Ještě zkouknu fotky...jestli někde najdu heslo...

Hani: jak je Káje? Ty nemoce jsou u těch našich prcků vždycky mrzuté
Kačí: tak Bětuška taky stůně...chuděra :frowning2: A Tobě v tom hubnutí moc fandím, jen to nepřeháněj, hezky pomalu ať si organismus stačí zvykat...
Ali: tak to vypadá (ťuk, ťuk, ťuk) že se Ondrášek s tím ranním spánkem trošku srovnal, že? To by bylo moc fajn...
Jaji: užijte si dovču? Kde že se rekreujete tentokrát???
Peti: Adrianka mi první den spapala asi tři lžičky, druhý den asi sedm, třetí den půl sklenky a pak už normálně celou. Teď vždycky navařím na tři dny (mrkve, brambora, kuřecí maso) a už papá krásně, ale ze začátku jsem z toho taky byla nešťastná...nevěděla co s tím, pořád to jazýčkem jakoby plivala, ale dej Honzulkovi čas...však doteď měl jen mlíčko a tohle je něco nového. On se to naučí. My už teď baštíme přes den jednu malou sklenku + kojení a večer 150ml kaše a 30 ml mlíčka. Ale to jen proto aby se napila...nechce mi totiž ani vodu, ani čaj :frowning2:
Katchu: teeeda Štépa fešák!!!! Já jsem na kolo taky líná...sice mám doma kolo za 15tis. a seděla jsem na něm asi dvakrát...nebaví mě ty kopce. Vyrůstala jsem v polabí čemuž se říká malá čína...samá rovinka a spousta cyklistů :slight_smile: no a já si na tu rovinu nějak zvykla což se teď o mém novém bydlišti říci nedá...stačí než dojdu od tchánovců k našemu baráčku ...jsem ufuněná až hrůza :slight_smile:

...snad jsem na nikoho nezapomněla...juknu ještě na mail a půjdu spinkat.
20. zář 2009 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Sorry holky, klepačka :grinning:

Alí díky za tip a hezoučká profilová fotečka :slight_smile:

Kačí :grinning: Dost toho je starého, mám to od našich, tohle asi konkrétně od táty. A pak některé jsme si vymysleli s manžou nebo je říkal a mě se líbily a tak :grinning:

Alí teda, Adrianka je teda velmi rychlá. A vy prý želvička, jo? :grinning: Chacháááá, to vám to chce ukázat :grinning:
Je to šikulína.
A hubnu pomalu, neboj. Cvičím zatím jen 2x a stravu jsem sice upravila, ale ještě bych mohla víc. Zatím mám dole necelý 3 kila, tak to je tak optimální. :wink:

Tak dobrou noc, jsem nějaká znavená či co :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz
Kačí: téééda vy jste nějácí výkonní! To my klepali kosu od porodu asi třikrát, to je hrůza co?! No já bych chtěla, ale manža je z té práce na baráčku jaksi znaven...

To je fakt :grinning: asi jí tak přestanu říkat, aby trochu zpomalila :grinning: jen si stoupá na špičky...zatím to nebudu řešit, ale pokud by si začala stoupat hodně asi jí opatřím nějáké botky, které by jí nutili si stoupat na celou nohu...
20. zář 2009 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz
Krásné ráno.
Ahoj Pri, to jsme rády, že jsi na nás taky mrkla. Práce na baráku dají zabrat, co? Adrianka je tedy šikovná, ale nějak moc brzy se vším - kam tak spěchá? :slight_smile: :slight_smile:

Ducky, tééééda, takhle často, jo? :slight_smile:. Díky za pochválení fotečky v profilu. Fotografovali jsme se hodně v sobotu na procházce a některé fotky vyšly moc pěkně.

My dnes vzhůru od 6.15, ale spinkali jsme takto v kuse (jen s jedním zakňouráním, kdy jsem strčila svou ruku mezi žbrdliny, Ondra se přitulil a zase usnul).
21. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem opet vcera padla za vlast. Nejak jsem posledni dobou vecer utahana, tak se snazim zalehnout chvili po prckovi. Honzik vcera usnul uz v 19:15 hod, ale vzbudil se v 5.37 hod!!! a nechtel si nechat vysvetlit, ze maminka vstavat nebude :rolling_eyes: Dala jsem mu mlicko a asi po hodine premlouvani jsme pak jeste zabrali :grinning:

Kaci, tedy vy jste vykonni. No, jsem taky "musela" vcera klepat kosu opozdene za ten patecni mejdan :grinning: :grinning: :grinning:

Kacul, hrozne se mi libi ta fotecka, jak je stepanek na kole, pry kde to vazne :grinning:

Ali, hezka nova fotecka v profilu :slight_smile:

Ali-Pri - Adrianka se sikulka!!! Jinak dekuji za info. Doufam, ze se Honzik taky rozpapa, ale je pravda, ze si na to teprve zvyka, tak snad mu bude smakovat :wink:
21. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Jaji, kdyby ti nevadilo, ze muzeme az nekdy kolem 14-15 hod, tak ve ctvrtek i patek muzeme. My mame ve ctvrtek od 12 do 12.45 hod to cvico v Petrovicich a v patek od 11 hod vanicky taky v Petrovicich a prcek mi po tom vetsinou doma jeste na hodku usne, pak krmeni a nez se vypravime, tak bysme mohli az takhle odpolko. Tak dej vedet, jestli se ti to hodi, ju? Nebo kdyz budu mit cestu na Chodov, tak ti muzu tu vesticku koupit, ale nevim, jestli se tam do stredy dostanu.
Jo, jinak ve ctvrtek asi pojedu mrknout do prace na Budejarnu :grinning:
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen ve skoku pozdravit. Dnešek bude fuška. Po o jdu do práce, hlídat bude tchýně, a večer jí jdu udělaat nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže do oběda mám napilno. Zítra snad bude větší klídek tak se zastavím.

Kája děkuje za přání. Víkend byl dobrý, vinobraní bylo fajn. Fotky jsou na FB. A už frčím.

Doufám že jste všechny ok.
21. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

u nás se dneska spinkalo už fakt dobře, tak snad je to nejhorší za náma. Spala do 5.55, dostala mlíko a skoro hned usnula, ani jsme nemuseli odsávat. Probudila mě v 8.39 :astonished: :grinning: Takže supééééééééééééér.

Holky manža by klidně každý den, ale to já teda nemám takovýho elánu. 2x týdně je takové optimální podle mě. No a narozdíl od vás my se nebráníme druhému miminku, tak tomu musíme dát taky šanci, ne? :grinning: :grinning:

Alí-Pri, kdyby si stoupala hodně, tak jí kup bačkůrky od Baťy. Hanka je má v albu, ty jsou nejlepší.

Alí-Oskarko, jééé, já vlastně musím na rajče. Jsem to nějak ještě nestihla. Furt krmím ryby, starám se o zvířata v ZOO, je toho hodně. Mám 2 pozvánky na farmaření, jednu na Pet Society a jednu na Country Story. Ale zatím je nechávám, nevím, to bych u toho kompu musela snad už sedět pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petí taky, jo? :grinning: No a pak že prý jen u nás se furt klepe :grinning:

Hani tak to všechno zvládni :wink:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Pěkné dopoledne,
u nás spánek až do 7 jen s jedním krmením ve 3, takže dobrý :slight_smile:
Teď jsem myla koupelnu a záchod, protože Štěpula spí. Pak půjdeme na prochajdu, asi bude zase teplíčko co...

Hani já si říkala, že jste na tom vinobraní nějak zasekli :grinning: Tak ať to dneska vše zvládneš. A na FB se asi nedostanu když tam nejsem zaregistrovaná, co? :unamused:

Alí opravdu moc pěkná fotka v profilu :slight_smile: A noc byla teda u vás taky dobrá, co.

Kačí tak klepačka, jo? Takže další sportovní výkon a takhle pozdě ještě k tomu :grinning: :grinning:

Alí-Pri no Adrianka teda jede jako drak :slight_smile: Tak snad máte už postýlku dole, aby Vám nevyskočila ven :sweat_smile: S kolem jsem na tom podobně, já ho dostala k Vánocům před 3 lety a pořádně jsem na něm jezdila jen to první léta, pak jsem byla těhotná a teď se Štěpánem to taky nešlo. Ale na co se vymluvim příští léto? :grinning:

Peti tak hlavně, že jsi Honzíkovi nakonec vysvětlila, že má ještě spát. Je to poslušnej kluk :wink: A ta vesta je super :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak já se tu raduju nad spánkem do sedmi a u Duckyjů :grinning: se spí až do třičtvrtě na devět!!! Bledá závist :slight_smile: :grinning:
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj .... taky vás všechny moc zdravím a za chvíli pofrčíme ven......
Četla jsem vás hodně zběžně, tak snad na nikoho nezapomenu. Pátek byl super, jen jste mi nikdo neposlal heslo a odkaz na fotky - asi, že jsem tam nebyla? :frowning2:
My jsme se ale taky měli moc krásně , hezký víkend jsme si všichni udělali.....
Adrianka je fakt šikovná holka..... :slight_smile:
Štěpánkovi ta helma moc sluší..... :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Vladi adresa alba je stejná jako ty ostatní fotky na rajčeti z předchozích srazíků a heslo taky. Měla bys to mít v IP :wink:
21. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.