• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Kačí :grinning: U Duckyjů mě fakt pobavilo :grinning: :grinning:
My jsme měli taky období, kdy se budila třeba v 6.30 a nechtěla už spát. Já si ale myslím, že Bětka už nespí nějakou dobu, ale já jsem tvrdá jak veka, že mě nevzbudí. I kolikrát mi to v podstatě potvrdí manža, chodí jí pokládat a dávat jí dudla a já to ani nevím :sweat_smile: :grinning:

Vladí určitě to máš v IP a jak píše Kačka, odkaz i heslo jsou stále stejné, nic se nezměnilo. :wink:
21. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme byly na cvíču a bylo to fajn,hejbu se tam i já, což je príma :slight_smile:
ted si dáme obídek a spinkání a odpo musíme na nákup, máme prázdno v lednici, nebyli jsme totiž v pátek na velkém nákupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Já si taky dělám obídek a půjdu podruhý uspat Bětku. Už se mi to jednou povedlo asi v 11.15, jenže zakašlala a byla vzhůru :angry: asi po minutě. Tak zůstala v postýlce, ale sama neusne. Tak až se najím, bude druhé kolo na uspávání.

Martí a jak pak to? :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jsme zpatky ze socialky, akorat tam s tim papirem na delku rodicaku musim jest jednou protoze mi ho nevzali, pry je to brzo :angry: To je byrokracie :angry:

Kaci, u nas je to tak, ze kdyz s manzou o vikendu klepeme, tak mam pak v nedeli k snidani michana vajicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Péťo, dorazily čepičky, odpo je vyzvednu na poště :slight_smile: tak mi pak písni kdy a kde ti to předám :wink:
21. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
21. zář 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ty vole, mě se chce blejt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je mi z toho fakt smutno, že se šahá na jediný příjem matek s dětma. :angry: :angry: :angry: :frowning2: :cry: :pensive:
21. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Marti, budu ve stredu na Budejarne nebo nejak ve ctvrtek nebo patek s Jajou na Chodove, tak jak se ti to hodi? Ve stredu na Budejarne spis kolem obeda a po obede, az se Honzik dopolko vyspinka :wink:

Ty voe, velebnosti, se mi chce blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou smejdi!!! :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Péťo my ve středu plaveme,tak to ne...ve čtvrtek se sejdu s Katchu na Novodvorské,to je asi pro tebe daleko, vid?
21. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Marti, my mame ve ctvrtek cvico od 12 hod v Petrovicich, takze muzu az odpolko. V patek mame zase vanicky, takze muzu taky odpolko...
21. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
v ten čtvrtek by to bylo odpo.....tak se ještě dohodneme později :wink:
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Teda, tady je to samý srazík :grinning:

Tak jsem snad konečně uspala Bětku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky ahoj.
Hned se mi chce zvracet, to snad není možný, ty šmejdi jedni podělaný!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My byli venku od 9.30 do 12.15, Ondrášek 1hodinu a 20minut spinkal - já koukala jak blázen, pak jsem zašla na poštu, na malý nákup, dala jsem Ondrulkovi obídek, a teď vařím buřtgulášek k večeři, abych měla odpoledne už pokoj:slight_smile:. A je tam hrozný dusno se mi zdálo, odpolko už ven nepůjdu, zkusím uspat Ondru doma, snad uspěju.

Hanko, hezké fotky na rajčeti. Také mám pár nových z víkendu, kdybys chtěla juknout.

Ducky, tak pojď se stát mým farm sousedem:slight_smile:.
21. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Alí to musíš potvrdit, ne?
21. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Vladi, dostala ses do toho alba?
21. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Marti, tak se jeste dohodneme, Jaja chce jit ve ctvrtek nebo patek na Chodov, tak to nejak doladime, ju? :wink: Kdyztak mi napis do IP kolik ti mam dat korunek a ja ti to poslu na ucet, ju?
21. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holky, tak dneska u nas obed tragedie :unamused: Rval u toho jako kravka (pardon za ten vyraz, ale byl to fakt sileny rev), nechtel jist, kdyz jsem mu dala caj, tak sosal jako blazen, tak jsem si rikala, ze mel asi hlad na mliko a sla mu udelat mliko, ale mliko nechtel, az asi po 5 min. nuceni mlika zacal pit a vypil jen 110 ml. Ach jooo :angry:
21. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
penízky maj čas, až ti to předám :wink:
21. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
peti: zkus mu to ředit UM, aby z toho to mléko cítil a třeba mu to zkus dát i do flašky rozředěné s UM. Nemůžu takhle posoudit jestli má problém s lžičkou nebo s tou novou chutí...ale dej mu čas...někomu to trvá déle...
21. zář 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
Teda já jsem strašně nas.aná :angry: :angry: :angry: Vůbec nechápu jak si můžou dovolit sáhnout na rodičovskou. To jsou pořád kecy o motivaci, aby se rodilo víc dětí a nebyli jsme za pár let národem důchodců, tak to je teda super motivace ta almužna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící).
21. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Peti přesně jak píše Alča-Pri, dej mu čas, vždyť to zkoušíš teprve druhý den, ne? On se to určitě naučí, tak jako všichni ostatní :wink:

My jsme byli na nákupu a na hřišti, Štěpánek měl opět písek naprosto všude. Už jsem vymyslela, že ho po návratu domů svlíkám ve vaně :grinning:

Alí koukala jsem na rajče a Ondra je krásný vlasáček, ten už má fakt háro :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Petí taky ne každýmu chutná mrkev. Zkus broko nebo květák a uvidíš. A jestli do teď neměl nic ze lžičky, tak si fakt musí zvyknout. Bětka od miminečka dostávala na lžičce Vigantol, tak u nás to šlo dobře, ale kámoška taky chvíli bojovala. Tak buď trpělivá a uvidíš. :wink:

Kačí viď? A teď, když babyboom ustupuje, tak všem sundají rodičák. A že by si šáhli na platy? Že by přestali živit něuvěřitelnou hromadu jiných spoluobčanů? Že by stáhli vojáky z misí, kam sereme prachy horem spodem? To ne, ale tohle je pro ně strašně jednoduchý, tak na to sáhnout. Jo, ten sviňák Paroubek dobře věděl, proč obrací. Museli by to udělat oni a to nechtěli, páč oni strašně rádi rozdávají.
Nakopala bych je do pr.elí. Paroubek měl plnou hubu keců před minulýma volbama, jak udělá důchodovou reformu a skutek utek. Holt ten, kdo to udělá, bude nepopulární a ptž je gerontů hromada a je to velká voličská základna, tak to neudělali. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (neuvěřitelně blijící smajlík) :angry: :angry: :angry: :angry: Fakt se na to vy.rat :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Peti, přesně tak ne každýmu chutná mrkev, Ondrášek ji sice snědl, ale z těch prvních lžiček mu více chutnal květák /a i teď si rád dá vařený květáček:slight_smile:/.

Tak jsem Ondráška v postýlce uspala a spinká asi deset minutek. Jdu si dát buřtgulášek.
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
A my se lžičkou neměli problém, protože jsem Ondrulkovi už od malinkata dávali na lžičce kapičky proti prdíkům.
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Až se Ondrášek probere, tak asi půjdeme přeci jen ještě ven, možná zkusím dvě věci odnést do nedalekého bazaru ke komisi a uvidíme jestli se prodají. Ale moc se mi do toho vedra nechce.

Katchul, dobrej systém na vyklepávání písku - vana:slight_smile:. A s těmi vlasy je to fakt, Ondrášek ji má hoooodně.
21. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj,
jsou to svi.e,ty voe...

jinak v rakousku jsem koupila prikrmy od hippu a nestle co tu ani nemaji, nestle normalka dela prikrmy maso,zelenina i ovoce,cumim
jo a rostou houby
21. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska protivny. Uz mam hlavu jako buben :unamused: Odpolko tady byla znama z Jarnacku, tak to slo, to byl vykuleny, ale ted tady jen rve, takze ho jdu osprchnout a pujde do hajan, tedy pokud usne.
Dneska jsme byli u neurologa, takze opet ko za 2 mesice, pry ma porad pesticky. No, ale prcek byl zase vyvaleny a lezel tam a podle mne se bal. A dostali jsme papir na rehabku jinam, ja na Haje chodit nebudu protoze je to o nicem.

Jinak Honzikovi jsem davala kapicky na prdicky ze lzicky, takze se lzickou by snad problem nemel byt, asi mu nechutna ta mrkvicka. Mam tu jeste brokolicku a kvetak, tak to vyzkousim. Snad to bude lepsi :confused:
21. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak u nás už se spinká :slight_smile:
Jáji v Řecku měli dětska jídla a přesnídávky jenom od Nestle a veliký výběr, Nelince to moc chutnalo a Michal nám občas vozí ze Španělska tam to mají taky, nevim proč se to na náš trh nedostalo :angry:
Alí buřtgulášek bych si dala hned, asi ho zařadím na tento týden :wink: my jsme měli kuře na paprice :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahóóóóóóóóóóóóóój,
tak cvičenka je doma :grinning: Botičky supéééééééééééééééér :grinning: Už se těším, až je prošlápnu i zumbováním.
Kdo teda půjde ve čtvrtek? :grinning:
21. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Kaci,
jak to dneska slo? Ja s tim ctvrtkem jeste nevim, ja jsem fakt lina takhle vecer nekam jezdit :sweat_smile: Co Hana, pujde, ze bych nejela sama?
21. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.