• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti...ahaaa, to víš balonky mě zaujaly, tak jsem si říkala zda to není u vás :slight_smile:)))
19. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
balonky ani nechystám :grinning: a bydlíme v 16 :wink:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Teda Alí, tak to jste měli docela nabitý den :wink:

Jinak holky přidáváme fotky, ale zatím jinam, pak dám vědět.
A já blbnu a přidávám komentáře. :wink: :grinning:
Ještě mi chybí celý únor, nově březen :sweat_smile:
Asi tady skejsnu :sweat_smile: :zipper_mouth:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Taky hodím nové fotečky z dneška:slight_smile:, tak pak můžete mrknout, podaří-li se mi to ještě dneska. Teď jsem k tomu sedla.
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kačí tak to pěkně okomentuj a hlavně dej vědět, kde to najdeme :wink:
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Martí vy to pak najdete na té staré adrese, ale my to teď házíme jinam :wink:
Dám vám vědět, až to bude. Dneska asi ne. :pensive: :wink:

Alí tak jsem zvědavá :grinning:
19. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak prima. Já už jdu spát, Nelinka dnes zázračně usnula před 20, tak doufám, že bude spinkat do rána. Dobrou :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Dobrou Martí :grinning:
19. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dobrou noc, Marti.
Tak já jsem ty fotky vybrala a hodila na web, snad to proleze a bude to tam viset.

Jdu taky do hajan, jsem docela rozlámaná.

A zítra nás čeká první hodina cvičení - teda asi hlavně mě:slight_smile:, snad se to bude Ondrovi líbit alespoň tak jako ten hudební kroužek.
19. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Katko, taky jsem zvědavá na fotečky, tak se pak pochlub:slight_smile:.
19. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Alí dobrou noc i tobě :wink:
Jdu se juknout na fotky :grinning: a pak půjdu taky hajat.

Zítra nás čeká dr. a snad bude Bětule zdravá, aby mohla dostat tu hexu a Prevenar :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Jo holky a Péťa-Hrusti už má Honzíka :wink:
Jukněte k ní do albíčka, kluk jako buk :grinning:
Jo a nakonec císař, prý se zarazili na 8 cm a nějak to nechtělo jít dál a malýmu to už nedělalo dobře. :pensive:

Tak dobrou :wink:
19. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
fíííííííííha fáááááááákt??? teda Kačko ty jsi fakt FBI :grinning: jdu jukaaaaat

ty císaře se nějak rozmáhají, ta holčina co psala do krče že se bojí vyvolávání měla taky císaře
19. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Jáji přece musím dělat čest svému poslání :grinning: A Mojčin příspěvek jsem četla :wink:

Jinak nás čeká dnes ta prohlídka a snad očkování. Pak potřebuju nakoupit nějaké drobnosti (potraviny) a doma pak něco pouklízet. Včera jsem vydrhla koupelnu a záchod, dnes musím trochu pouklidit obývák a vyluxovat. Zítra totiž přijde zase kámoška s Matýskem, tak aby se nelekli :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Hezké ránko!
Tak dobře dopadněte dneska na kontrole, Katko, a ďobancům zdar. Pak napiš!!! Nás to čeká ve středu.
Vypadá to na pěkný den, že? My vyrážíme ven před 12tou a jedeme na cvíčo, pak se možná projdeme, uvidím jaká bude Ondrova náladička a rozpoložení.
Federální kriminální ústředno, jedna:slight_smile:, všechno vypátráš, viď? Ty čteš snad všechny diskuse, ne? :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Alí nene, já jsem objevila album, tak jsem poslala přes IP gratulku a dotaz jak to probíhalo a Péti manža mi odpověděl. :wink:
Takže to jsou info přímo od zdroje, ne někde z diskuze :wink:
20. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,
tak já spěchám pogratulovat Nelince k prvnímu roku života :slight_smile: Osobně tedy až ve čtvrtek. Zatím posíláme se Štěpánkem velkou pusu :wink: :dizzy_face:
A jdu si Vás dočíst.
20. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
A málem bych zapomněla :astonished:

Milá Nelinko,
moc a moc ti gratulujeme k tvým ročním narozeninkám :grinning: Už jsi velká slečna.
:grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno,
zase jeden krásný slunečný den :slight_smile:

Nelince přejeme všechno neeeeeejlepší k dnešním krásním prvním narozeninám a auž se na ni ve čtvrtek moc těšíme :dizzy_face:
20. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Asi si taky budu muset vyjarnit fotku :grinning:
20. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
No to víš, já bych pro nás potřebovala akorát nějakýho dvorního fotografa, protože s Honzou a s Kájou nemáme jedinou rodinnou fotku :angry:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
A když jste třeba někde u rodičů, tak že by vás vyfotili?
My jsme se v sobotu nechali vyfotit od mýho táty na procházce u kočárku :wink:
Nebo u tchánovců na sedačce, ovšem tam vypadám jak velryba, páč to tchán vzal t nějakého divného úhlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Nelinko, krásné první narozeniny a spoustu šťastných, usměvavých a spokojených dní s rodiči:slight_smile: :slight_smile:.
Ve čtvrtek to pořádně oslavíme:slight_smile:.

A já jdu krotit to naše divé zvíře, které zase ne a ne usnout ale jo a jo řvát.
20. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Alí Bětka si před chvílí schrupla asi 10 minut :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad si pospí v autosedačce, až pojedem k dr.
20. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Hanko, z toho si nic nedělej, my máme asi jenom dvě rodinné fotky, takže taky nic moc:slight_smile:. Ale to nevadí. Fotíme se prostě navzájem a je to asi dostačující. Manžel se stejně docela nerad fotí, spíše rád fotí a mění všechny možný objektivy atd... Vyhraje si, zkrátka.
20. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Katko no to je právě ono, že ne každej si s tím foťákem vyhraje a dá záležet a já o fotky, kde jsem v teplákách s mastnou hlavou a špekama i na prstech fakt nestojím no :grinning:
20. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Hani tak to znám :grinning:
My to furt zkoušíme a třeba ta ze soboty je pěkná, ta se tátovi povedla. A já se tam natočila pěkně z boku, abych nevypadala jak vzducholoď :grinning:
20. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Já bych se potřebovala naklonovat, že bych jako byla před objektivem i za a vyfotila bych si to podle svého gusta. Honza to má hrozně jednoduchý, nahodí svůj nacvičenej úsměv a nemá snad jedinou fotku kde by vypadall blbě :angry:
20. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Tak u nás se Míra hrozně nerad fotí :rolling_eyes:
A podle toho se i často tváří, takže pak vybíráme fotku, kde aspoň nevypadá jako mračoun :wink:

Holky já se jdu chystat, musím dát Bětuli ještě cucnout, aby mi to tam pak nezbořila. A taky aby jsme nahnaly aspoň nějaký to deko :grinning:

Tak zatím pááááááá
20. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Nelinka všem moc děkuje za přání :dizzy_face:
bohužel jsme zase byly u dr., v noci měla 38,4 a má tak šílenou rýmu, že jsem to ještě neviděla :frowning2: ale dýchání má naprosto čisté a i odběr krve na zánět byl negativní, takže jsme dostaly nějaké kapičky do nosu a čekáme na výsledek výtěru :frowning2: nevím, jak s tou oslavou, obávám se, že to do čtvrtka nevyléčíme :frowning2: pokud bude výtěr špatný, čekají nás znovu antibiotika, jiná a silnější :frowning2:
jsem hrozně smutná, ale dnes bude oslavička, tak si to nenecháme bacilem zkazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.