• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Petí šlo to dobře. Myslím, že by jste to dneska daly, nebylo tam ani moc točení :wink:
A Háňa psala že jo, ale nevím, třeba si to rozmyslí. :sweat_smile: Snad ne. :wink:
21. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hezký večer všem.
Tak Katka si pěkně zacvičila, jo?
Marti, kuře na paprice bych si taky dala - možná se inspiruji zase u Tebe:slight_smile:, ale teď bude manžel 4 dny fuč a pro sebe samotnou tohle vařit nebudu, já se odbydu něčím rychlým (plátkem masa se zeleninou, mozarelou s rajčaty, atd...).

My taky spinkáme, asi od 20.15.
21. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky, Kačenka si založila FB(já ho nemám a mít nechci) tak jsem se chtěla zeptat, jestli si vás může dát do přátel, abych občas mohla mrknout :wink:
21. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
To víš, že jo:slight_smile:, Marti.
21. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Martí jasně že jo :wink:

Hm, kuře na paprice bych taky mohla udělat. To umím :grinning:

Alí to farmaření je mor. Já přilítla z aerobiku a hned jsem letěla zapnout PC abych sklidila jahody :grinning:
Manža musel počkat s večeří, dokud nesklidím :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Alču jsem našla hned, ale tebe nemůžeme najít.. :frowning2:
21. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Katko :grinning: :grinning: :grinning: , správná farmářka:slight_smile:.
21. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Alčo, přišlo ti to spřátelení na FB??
21. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já tu teď nebyla, mmt, mrknu.
autor
Martí IP :wink:

Alí už sázím jednodenní nebo dvoudenní.
A díky za dáreček :grinning:
Hele co dělají koně a koza?
Z koně máš myslím žíně, ale co kozel to nevím, toho nemám:slight_smile:.

Marti, je to, mám Katku mezi přáteli.
21. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Alí díky :wink: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
čauky, tak já koukala na hvězdnou pěchotu, docela masakr čeho jsou ty lidi schopný :astonished:

Holky vy jste fakt ulítlý s tím farmařením :grinning: Nestačí Vám závislost na Koníkovi? Mě FB absolutně neláká.
A dala bych si kuře na paprice i buřtguláš, to jste mi udělaly chutě zase :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky, děkuji :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahooooooooooj Katchul, tak jsme Ti polechtaly chuťový buňky, jo?
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Martí a je to :grinning:

Kačí ani s tím nezačínej. Já mu dobu odolávala a nadávala na něj, měla ho jen kvůli sestřence a už jsem tomu propadla. Někdy zapínám dřív FB než koníka :sweat_smile: :sweat_smile:

A já piju Sangrii :grinning:
21. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
A já si půjdu dát osvěžující koupel s nějakou krásnou vůní, pak dobalíme věci Martinovi na cestu, odjíždí ráno v 5 na letiště. Jj, FB je fajn.
21. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Já u voním, byla jsem se vyspršit a mám spchový gel od Nivey, ten s pomerančovými květy. Áááách :grinning:
21. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak já jsem ráda, že stíhám koníka a odpovídat na maily :sweat_smile:
Hmm tak sangrie taky není špatná, vy my dáváte :grinning: Já snědla kinder čokoládu, ale ta mě teda neuspokojila.

Kačí ta sedačka na kolo stála 900 kč, zapomněla jsem Ti to napsat :wink:
21. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Kačí voníš na sofa, jo? :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Sangrie mňam. Už mám v sobě skleničku a končím :sweat_smile: :grinning:
Aby nebylo v álejích nablito :wink:

Děkuju, to je docela v pohodě cena :sunglasses: Ale stejně už to asi necháme na jaro :wink:
21. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dej si pořádně do trumpety ať se to nezkazí :wink: :grinning:

Zapomněla jsem se pochlubit, že jsme koupili na Chodově taky ty bačkůrky co má Bětka a Kája. A pak nějaký oblečky v HaM (trika s dl. rukávem) a zimní bundu v CaA. Doufám teda, že Štěpánkovi v zimě bude akorát :wink:
21. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
No, vidíš, jak jsi byla nákupně úspěšná, Katchul.
Taky se musím s Ondráškem někdy na CHodov vypravit, tam jsme ještě nebyli.

Koupel byla báječnáááá.
21. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Kačí to se opravdu nezkazí :grinning:

Tak super, to bude Štěpánek frajer :wink:

Já vám zase zapomněla říct, že Bětka konečně ukazuje jak je veliká a když má náladu, tak řekne ještě tak.
Teda v jejím podání je to táááááááááá :grinning: , ale my to poznáme, že je to ták. :grinning:
Já to do ní hustím několik měsíců a nic a když jsem rezignovala, tak ona to najednou bude dělat :grinning:
21. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Jo, Martí a Kačí, mohla bych s váma na tu Novodvorskou? Tam je totiž prima sport a já bych potřebovala něco na cvičení :wink:
21. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
No, vida, to to Bětka dělá stejně jako Ondrášek:slight_smile:.
21. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ondrášek se teď naučil dávat pusinky a na dotaz kde jsou hodiny, se otočí na správné místo na zdi a řekne ve svém jazyce tik tak. Je to roztomilý.
21. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
A taky se snad dostanu k fotkám z červnového vítání občánků od toho fotografa v elektronické podobě (měla jsem je jen na papíře, jak jsme si je koupili na ouřadě), tak je pak přidám do červnového rajčatového alba.
21. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
No Štěpána to na Chodově moc nebavilo, docela fňukal, tak jsem ani neprošla vše co jsem chtěla. příště půjdu radši bez něj :sweat_smile:

Kačí no jasně, je tam Sportisimo myslim a pak ještě nějaký menší krámek :wink:
Bětka je šikovná, to je ale klasika, člověk do nich něco hustí a když už to vzdá, tak oni ho překvapí :sweat_smile: Ale Štěpula tohle teda neumí ani paci paci, prdí na mě :grinning: A já už teda taky rezignovala. Ale dneska sám stál (bez držení), držel si hrníček a pil z něj (s pítkem) :slight_smile: Takže taky malý úspěch. Chtěla jsem ho cvaknout, ale samozřejmě jsem to nestihla.
21. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Jééé, pusinky jsou krásné. Ty Bětka taky nějakou dobu dává :grinning:
Hodiny jí neberou a navíc nemáme žádné na zdi, tak jen když mám na ruce, tak jí to zajímá. Ovšem jen chvilku a jde od toho :confused:
21. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.