• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí teda tak to je super, jak jste ho naučili dávat pusinky? :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Katchul, já právě vyrážím raději sama na nákupy, jinak bych si to asi moc neužila, myslím... No, ale zkusit bych to mohla a měla.

Tak to je taky úspěch stát a pít s pítkem:slight_smile:.
autor
Kačí Sportisimo jsem přesně myslela :grinning:
Štěpulák je šikula. Já u Bětky pozoruju, že se pouští čím dál tím víc a stojí stále jistěji a jistěji.
Kdy tohle ale vyústí v chození?
Kačí co zítra ty brusle? budeš mi muset vysvětlit tu farmu, páč jsem z toho jelen :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Katchul, Ondrášek už někdy na začátku pobytu v Rumburku dělal a dělá do teď hrozně něžne ducynky (tak mi říkáme berany berany) a roztomile se přimazloval. No a teď jsem pár dní, když jsme se mazlili a tulili říkala Ondrášku, dáš mi pusinku a on ji teď dává (nejdřív ji dával jenom mně:slight_smile:, teď už i Martinovi (až se z toho rozslzel). Je to opravdu krásné.
21. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Moje hodina už nastala, takže se s Vámi pro dnešek loučím, přeji dobrou noc Vám i miminkům a pa zítra.
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Alí to věřim, že to je úžasný :dizzy_face: Štěpánek se taky přitulí, ale takovým zvláštním způsobem, že to vypadá jako by do mě spíš narazil :grinning: Snažím se ho naučit tu pusinku, ale zatim asi nepochopil co po něm chci.

Kačí to by mě taky zajímalo, já už chci chození :sweat_smile: Pak budu možná nadávat, ale už takhle se dostane všude a je dost rychlej :wink:
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Já jdu taky do peří, tak dobrou noc a nepřerušovaný spánek všem :wink:
21. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Martí s bruslema počítám :grinning: A s farmou pomůžu :grinning:

Alí taky my máme berany berany duc a to Bětka přiducne hlavičkou. A když řekneme pusu, nastaví buď tvář nebo oko :grinning: a tak. A někdy dá pusinku i ona :grinning: To mám pak půl tváře oslintanou :grinning:

Kačí já už chci takyyyyyyyyy. Lezení je stejně rychlý, tak co :grinning:

Jdu dělat mlíko a čučet na House a pak tak zapluju do kanafasu.
Brou nocku :grinning:
21. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
brou brou všem :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
dobré ráno, u nás dnes budíček brzo :angry: ale to se dalo čekat, protože usnula už kolem 19...
dopo jedeme na Haje na rovnátka,až se vrátíme tak se Kačí dohodneme v kolik dáme brusle, jo?
22. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas taky budicek brzy, prcek se vzbudil v pul 5, tak jsem ho stahla k sobe do postele, po dlouhe dobe usnul do 6.15 hod. To je konec to brzke vstavani.Je mi jasny, ze vecer tady bude zase od 6 hod knucet a bude utahany :unamused:

Marti, kam jedes na Haje? Ze bysme si mohli predat tu cepicku, pokud nebude prcek spinkat?
22. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Béééééééé, u nás se dnes taky brzo vstávalo. V 7 :frowning2: Jako po mnohadenním spaním do 8-8.30 je tohle teda rána :pensive: Ale jinak samo jste na tom hůře a nebudu provokovat :sweat_smile:

Martí jj, domluvíme se. Já kvůli Bětčinýmu spaní můžu buď hned po o nebo až tak kolem 15té. Tak uvidíme, jak to vyjde. :sunglasses:
22. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás se vstávalo před sedmou, takže celkem dobrý.
Dneska jdu večer zase pařit :grinning: Přijela kamarádka z Londýna, tak jdeme do Potrefený husy na Smíchově. Tak se už těšim :wink:
autor
Téda Kačí :grinning: Taková pařanka, jo? :grinning:
Kaci, ty jses samy mejdan :grinning:

No, mne v sobotu zacina anglictina a jedeme k mym a manzovym rodicum na pout a posviceni, takze mne o vikendu ceka pekna zranice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Petí tak to si vezmi free trousers :grinning:
22. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
ranní ptáče dál doskáče :slight_smile: u nás vstávačka ve 3/4 na 7, ale probudil se v 10 když jsme šli spát - to jsme ho asi vzbudili, a pak ještě jednou k ránu. Nevím, co se zas děje......ale naštěstí hned usnul :wink:
Jé, jak píšete o těch pusinkách, Kubík je taky dává, takový francouzáky......a ani jsem ho to neučila, ale asi jak ho pusinkuju, tak to okoukal, a teď nám dává pořád pusinky, když si povíme a někdy i sám, to je tak krásný :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Kaci, neboj, nebudu si brat hubeny kalhoty :grinning:
22. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
jo a já jsem objednala tuhle zimní bundu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26456386&tab=5
22. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Vladi, ta bunda je moc pekna a ta cena je fakt dobra. Jsem koukala v H&M na bundicky a je to docela sila ta cena. Ja mam na podzim a zacatek zimy nakoupene bundicky ze slev v Nextu a pak mam dve kombinezy a uvidim. Nejak porad nevim, jak budu Honzika v zime do toho sportaku oblikat, zatim pocitam jen s kombinezou a kdyztak bych musela neco prikoupit :wink:
22. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Dneska varim gulasek, jsem zvedava, jak se povede :sweat_smile:

Ty voe, Honzik spinkal ted jen 45 min a to jsem potrebovala zehlit :angry:
22. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
já právě taky nevím.....hodně jezdíme v autě, tak abych mu nedávala péřovku.....ale zas jestli bude velká zima, tak na procházky jí asi budu muset koupit nebo jestli letos budou hory.... Ještě mám tedy kombinézku, tak uvidím, jak se to vyvrbí....
Taky máme Peti gulášek, ale nám ho v neděli přivezli Mílovo bráchové od rodičů - takový kotel, máme ještě na dnešek....jen asi knedlík budu muset jít koupit :slight_smile: Ty vaříš i knedlík nebo máte těstoviny???
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Vladi, ja knedlik zasadne kupuju, zkousela jsem ho jednou uvarit a nejak se nepovedlo :sweat_smile: A ja ke gulasku miluju testoviny, tak si jich par vzdycky uvarim a manza ma knedle :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Krásné ráno,
tak u nás u Ondráška nevídaná noc a ráno. Jen jedno zakňučení, vstávačka na mlíko v 5.30, pak usnutí do 7.25, zakňourání, ale ještě usnutí do 8.35. Tak to jsem ještě neviděla:slight_smile:.

Balím tu nějaké věcičky, abych to odnesla na poštu a Ondra už rozkramařil co se dalo. Ach jo.
22. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
No, já si dneska dám ten buřtgulášek ze včera, na kterém jsme si pošmákli:slight_smile:. A jinak knedle raději dělám, ty kupované mi většinou nechutnají, nebo jsem neměla štěstí na značku. Jaké kupujete?
22. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že vás tak flákám, ale nějak nezvládám. Včera jsem byla v práci, pak courando s tchýní a Kájou, pak jsem se doma jen najedla a šla jsem tchýni dělat nehty, přišla jsem 23:15. Kája se ve 3 vzbudila s hrozným řevem a spala do rána se mnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holka co pro ni dělám má teď 14 dní dovču, take mám práce jak na kostele, do toho konec měsíce a tak :confounded: Dneska musím na poštu tak jestli budu tak až na večer. Ale nechci radši slibovat :confounded:

Mějte se bájo a buďte zdraví. :wink:
22. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
No teď jsem to rozjela ty akce a pak budu zase půl roku sedět doma :grinning:

Vladi bunda je moc pěkná a cena dobrá. Já koupila v CaA za 600 Kč jen taková jednoduchá jednobarevná, ale vypadá, že bude teplá. Kombinézu mám taky a tím zatím končím. Mám pak ještě dvoje zateplený kalhoty.

Peti tak pouť a posvícení, téda ty se ale máš, to se nadlábneš :wink:

Alí super noc, tak třeba se stane nakonec z Ondráška spáč :sweat_smile:

Knedlíky děláme, ale z pytlíku :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Hani a jak dopadly nehty, povedly se??
22. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Katch, myslím že na to že s tím nemám zkušenost, tak dobrý. Byla to ale facha, hlavně to pilování. Tchýně je měla hrozně zničený a skoro všechny jsme musely odpilovat. Hrůza...ale chce to trénovat a trénovat, protože bylo hrozně znát, když jsem dělala poslední nehet, že už to jde lehčeji, líp :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.