• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
já dělala bramborový knedle jedině z pytlíku a kynutý jsem párkrát zkoušela a taky nedopadly nejlíp, ještě tak když je čas.....ale ten teď dlouho nebude.....takže zásadně kupuju a snažím se koupit ty dražší a žlutější, ale značku nevím.....
22. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
kombinézu mám, ale takovou tip top, tak uvidím, jestli budu muset dokoupit......potřebovala bych do obchůdků jít to okouknout..... :slight_smile:
Hani ty si šikulka......můžeš se učit na nás :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, ja nemam zadnou znacku knedliku, vetsinou koupim, co se mi libi v obchode. Snazim se odhadnou ty, co vypadaji nejvic houskove :grinning:
22. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jinak jsem si vcera vydupala u neurologa jine rehabilitace, abysme si nemuseli platit ty soukrome hodiny. Tak budeme chodit na Budejovickou, pani mi nabizela volny termin uz ted v patek, jsem koukala :astonished: Tak jsem zvedava, je mi to nejaky podezrely, ze maji tak volno :confused:
22. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Vladi no tak pokud budete chtít, tak není problém :wink:
22. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Peti, Katko, vy byste to mohly vědět... včera se mi přihodilo že mi volal na mobil (soukromý) nějaký chlap z finanční společnosti, že na mě dostal kontakt a že se chce sejít. Tak mu říkám že nemám zájem a ať mi řekne od koho ten kontakt má a on že normálně od společností co je prodávaí. Netušíte, jak je možný, že někdo moje soukromé mobilní číslo bez mého vědomí prodává? Chcete mi říct že T-mobile poskytuje čísla svých zákazníků? Nebo jak tomu mám rozumět?
22. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Vladí bundička pěkná.

Kačí kde jste koupili zateplený kalhoty? Já je stále marně sháním.

Petí bramborový kupuju, houskový dělám, ptž ty kupovaný jsou hnusný polystyrény. Dělám knedlík naprosto jednoduchý a bezkonkurenčně nej.
Na jednu šišku potřebuješ 4 housky, trochu mléka, půl hrnku hrubé mouky, vajíčko a sůl.
Housky nakrájíš, pokapeš mlékem (bacha, nesmí to být moc rozbředlý), osolíš, přidáš mouku a vajíčko a uděláš si šišku. Vaří se klasicky 20 minut a z jedný šišky máš 2 porce :wink:

Hani to dělají všichni. Mám O2 a stalo se mi před časem úplně to samý. A to je navíc firemní. Já byla nakakaná jak mraky. :angry:
22. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
No to mi povídej. Mně to vytočilo úplně nehorázně, že snad půjdu studovat smlouvu, jestli jsem jim to tam někde odsouhlasila. Fakt mi to přijde nehorázně drzý. Jako že takhle volali na pevnou, ok, ta byla veřejně dostupná ve zlatých stránkách, ale na mobil mě to max. se.e s prominutím nebo bez :angry: Jsem schopná to tolerovat max. institucím, kterým svoje číslo poskytnu. Hergot.
22. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Hani, no mozny to je, ale silne pochybuju, ze by to nekdo priznal. Mne vetsinou volaji, kdyz dostanou kontakt od nekoho. A pritom jsem vsem znamym vyslovne zakazala davat muj mobil nejakym obchodnim zastupcum atp. :angry:
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
jj, pd známých to taky znám. Proto mě tohle překvapilo no. A ještě jak byl dotěrnej. Prej že jsem na mateřský a nemám na něj čas jo :angry:
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak to bych mu rekla nashle a polozila mu to. Nesnasim takovyhle vterky :angry:
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Hani tak to je ale divný, to přece T-Mobile neví, že si na mateřský. Tak to mu to dal nějaký "kámoš" a řekl mu to.
Každopádně to nas.ere tak jako tak. Já na něj taky byla velmi nepříjemná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý vole, co se vzbudila, tak jí mám na noze (pokud jí zrovna nechovám) a mamam, mamam. :pensive:
Jako já jí fakt miluju, ale kdy tohle skončí?
22. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Jinak já knedlíky nevařím vůbec, protože nedělám ani omajdy ke knedlíkům. Máme je akorát od babiček a to bohatě párkrát do roka stačí
22. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Katko ne, to nevěděl on původně, říkám mu, že jeho služeb nevyužiju protože jsem na mateřský a tudíž nemám ty prostředky se kterýma by mi chtěl pomáhat a on na to tohle.
22. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Jo aha Hani, tak to mi nějak uniklo :grinning: Tak pak to skutečně asi byl provozovatel, ale fakt si nepomůžeš, když půjdeš jinam, ptž to dělají všichni a samo ti to nikdo nepřizná, jak psala Péťa :pensive:
22. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak jsem zpět z pošty, tam to je ale rozkopaný, hrůza, myslela jsem, že mi upadnou kolečka. Ale odesláno, uuuuf, zásilka do Francie pro malého Maxima s blahopřáním Markétě a Gwenovi a ještě prodané věcičky:slight_smile:. Pak menší nákup a procházka.

Hanko, máš tedy zápřah, to teda jo. To je děs s tím, kdo všechno má naše čísla, co???
22. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Jsem to blbě napsala. No já jinam nechci jít, protože mám spešl podmínky z bývalé práce a platím o 50% míň. Jen mě to zajímalo z principu. Asi kdyby mě ten chlap neprudil, tak jsem to nechala být a ani se nepídila odkud to je, ale jak mě vytočil, tak mě to prostě zajímalo. Tohle je fakt hrozná doba.
22. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Katko, koukám, že se Ti farma pěkně rozrůstá, viď?
22. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Hani já to naprosto chápu. Já tehdy dokonce volala šéfovi, jestli to mám volat finančnímu řediteli, který se stará o mobily a smlouvy s O2. Tak mě to nas.alo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí se snažím. Ale bez těch bonusů by to šlo zatraceně pomalu :grinning:
22. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ondrášek jak dneska dlouho spal, tak máme úplně jiný režim než jsem zvyklá, a tak jsem se snažila teď po obídku o uspání, no uvidíme. Ovšem pod okny řvou nějací haranti puberťácký.
22. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Snažíš, snažíš, koukám jak jedeš:slight_smile: :slight_smile:. A já si jdu dát ten buřtgulášek.
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
My jsme taky trochu jinak se spaním, když vstávala v 7 :grinning:
Ale taky se chystám jí uspat.

Martííííííííííííííííí, tak to asi po tý 15tý?
22. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já se z těch harantů pod okny pos..u, to nemůžou jít na to hřiště??!!!!! SAKRA.
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Kačí, jsem tu :slight_smile: Neli ted spí, tak až se probudí, můžu vyrazit :wink: mám být tedy v 15 na dvorcích?
22. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Martí my taky teď spíme, hurááá :sweat_smile:
Tak v 15 ve Dvorcích :wink:

Alí to je k pokakání, co? Nám tady zase věčně řve jeden z učitelů autoškoly. Je hrozně hlučný. :angry:
22. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
ok, budeme tam, těšíme se :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, mame za sebou brokolicku a ta nam smakovala vic nez mrvicka vcera. Tak jsem zvedava, jak to pujde zitra :slight_smile: Uzijte si odpolko. Ja mam nejakou lenoru, se mi nechce ani ven s prckem, ale budu muset, abych ho provetrala na cerstvem vzduchu :grinning:
22. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky my bydlíme u školy, je to základka a gympl, takže řev tu máme teď pořád :angry: :angry: Takže já když uspávám, tak musím zavřít všechny okna :unamused:

Kačí koupila jsem ty zateplený kalhoty buď přes MMB nebo přes Brumlu, teď nevim. Nejsou to teda funglovky, ale vypadají naprosto nenošený :slight_smile: Jedny s laclem a druhý normálně do pasu. V obchodech už by ale taky měly být. Jak jsme byli včera na tom Chodově, tak už měli spousty zimního zboží.

A s těm tel. číslama je to fakt k nas.ání, taky to nesnášim :angry: Už se ale zásadně s nikým nevybavuju, říkám rovnou, že děkuju nemám zájem a pokládám to :grinning:
22. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Peti jo to jsem Ti chtěla napsat už včera, ale jsem hlava děravá. Štěpánek právě taky odmítal mrkev, takže jsem zkusila květák nebo brokolici (už si nevzpomínám co to bylo) a to papal :wink: Doktorka říkala, že to je jedno čím se začne. Pak jsem se zase k mrkvi vrátila a už jí jedl :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kacul, ja jsem to taky nekde cetla, ze nemusi prckum mrkvicka smakovat. Tak ji zkusim pozdeji. Dneska jsem prckovi dala novy papaci skafandr z Ikei a porad na nej sahal, libilo se mu, jak to susti :grinning:
22. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.