• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Holky pa, my vyrážíme ven. Ondrulka spinkal asi 45 minut, no lepší než nic, že. Po té dnešní noci si nestěžuji.
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Peti....my to měli taky tak. Píšou, že by se mělo začínat mrkvičkou - nevím ale proč. Ale nám mrkvička taky vůbec nejela. Nejvíc nám chutnal květák a brokolice....nejvíc myslím, že snědl aspoň něco :slight_smile: a trvalo nám docela dlouho, než si zvykl, ale zvykl :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Martí huráááá, nic mi nechcíplo. Sice to už bylo pěkně zralý nějakou dobu, ale vše vydrželo :grinning:

A jinak jsme si báááááááááječně zabruslily, já měla dvojnásobnou radost, že aerobic a zumba nesou úspěchy a nefuněla jsem jak sentinel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Kaci, no vidis, jaka jsi sikula!
Ja jsem si udelala radost a konecne jsem si koupila zimni bundu. Meli ji v Alpine Pro ve sleve a je uzasnaaaaaaaaaa!!! :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
jsme doma :dizzy_face:
já nezumbuju a funěla jsem tedy pěkně :wink: až se mi kouřilo z ponožek :grinning:
Kačí supeer že hrášek vydržel :wink:
Péti já mám taky bundu z Alpine na lyžování a jsem s ní moc spokojená :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
a konečně jsme podojily kravičku :grinning:
22. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Petí tak super :grinning: Taky bych si nějakou zasloužila, ale uvidím.

Martí já budu dojit večer :grinning:
22. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Krásný večer,
tak jsme před 19tou dorazili domů a Ondra byl tak znaven, že už je v postýlce :astonished: .
Super, že jste si pěkně zabruslily a tak suprově farmaříte:slight_smile:.

Jdu poklidit pokoj od hraček, CDček atd... a pak asi usednu k TV nebo k nějaké knížce?
22. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Kaci, oni meli tuhle bundu posledni v XL, a za 999 Kc, no nekup to :wink: Vsude okolo v obchodech maji bundy za 2 az 3 tis. a nic moc. No a protoze jsem takhle pekne usetrila, tak jsem si koupila ve sleve jeste takovou zelenou prosivanou vesticku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Byl to doprodej lonske kolekce :wink:
22. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, ja jsem dneska opet hotova. Nevim, co to se mnou je, ale poslednich par dni jsem vzdycky uz odpoledne k.o. :unamused: Mam navic koupenou novou knizku, tak asi pujdu hooodne brzy do hajan, chvilku budu cist a pak u toho usnu :wink:

Ali, tedy Ondrasek dnes prekvapuje :astonished: U nas uz se taky spinka :wink:
22. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Petí já byla takhle hotová, když jsem byla těhotná :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Kaci, to snad neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
No já nevím, ty bys měla vědět :grinning: Nechci tě strašit. Ale na to, jak Honzík dobře spí, tak nevím, nevím teda :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Peti, to je fakt, dneska Ondrášek překvapoval už od rána:slight_smile::slight_smile:.
Jo, a ta bunda, to byl tedy dobrý kup. Že by únava z těhotenství???? :astonished: :grinning:

Tak jsem objednala nějaké hračky pro kamarádek miminka a jedno autíčko i Ondrovi:slight_smile:. A teď jdu mrkat ještě na další inspiraci, co k těm narozkám a svátku a Vánocům. Vždyť je to už skoro za dveřmi.
22. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Alí teda, ty jsi ale hodná.
To já mám zatím jen dárky pro Bětku. :grinning:
22. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
A taky samozřejmě pokukuji po něčem pro své milé Koníkovky a jejich míma:slight_smile:.
22. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
To je fakt:slight_smile:, když já tak ráda své blízké obdarovavám a pak mám radost, že mají radost.
22. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
hani a odkud ti volal ten financni poradce,z jake firmx?
peti..rehabko pro dospele na budejarne mi mudr nedoporucila,ale nevim jak u deti
kacko ja zumbu ano ve ct
22. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Alí ty jsi takovej andílek :slight_smile: hodnej :slight_smile:
Kačí nevíš, jak se jmenuje ten medvěd, co jsme se o něm bavily? já se chci kouknout kolik stojí přes net a kolik v krámě, ale nemůžu ho najít....
22. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky, neee, zadna unava z tehu :wink: Ja jsem poznala, ze jsem tehotna tak, ze mi bylo uz asi tyden pred ocekavanou mrchou spatne od zaludku :frowning2:

Jaji, aha, hmn, tak to bude asi stejne naprd jako to na Hajich. Ach jooo :unamused:

Ja uz taky mam doma nejake darecky na vanoce. Ona je docela drina neco vykoumat pro deti, hlavne ty starsi, aby to zaujalo a nestalo to majlant:confused:
22. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Holky, brou noc. Se s vami dneska loucim brzicko, jdu si cist do postele a urcite u toho brzy vytuhnu. Navic manza posila fotky do fotolabu, tak pry mu to nemam blokovat :wink:
22. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jáji čoveče, to už si nepamatuju, něco s financema tam bylo v názvu. :confounded:

Ježíš, vy už nakupujete na Vánoce jo? :zipper_mouth:

Marti jakej medvěd?
22. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
hani nebylo to ovb? od t-mobilu to mit nebudou,to prej si nikdo neriskne,uz tam byl takovej pruser

dneska jsme nasli velkou tasku hub a tomik pritom v manduce usnul a spal hodku
22. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jáji ne ne, OVB znám, tohle bylo neznámýa obsahovalo to něco Financ. Nevím fakt. To je fuk no. Ale vytočilo mě to řádně.

A máte se fajn? Co počasí? Tady bylo vedro dneska.
22. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peti, dobrou noc.
Hanko, jj, začala jsem také s nákupem (no zatím spíše s výběrem) dárků na Vánoce, vždyť už je konec září, to letí naprosto neuvěřitelně.
22. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
počasí paráda,vedro,pohoda,ani nechci do,m
22. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Já teda taky něco nakupuju, nechci mít pak ranec najednou :wink:

Martí to bude asi tím, že je to pes :grinning: :grinning: Koukni k tý Jájiný kámošce na www.uberusky.cz a je to od Fisher Price :grinning:

Jáji super, s tebou jasně počítám :grinning: Jsi se flákla v pondělí, tak čtvrtek máš povinný. :grinning:

Petí dobrou :wink:
22. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jé to myslíte toho pejska s modrýma ušima? Tchýně ho má pro Káju, tak ho řádně prozkoumala a říkala že je boží :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
To mluvíte o tom mluvícím čoklisku, jo? Já ho zkoušela v Bambuli a nějak jsem z něj nadšená nebyla.
22. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
kačí ano rozkaz,tady pekne zeru a bumbám,hihi
jo a tom se mi osypal v obliceji,jsou to takove tmavsi kulate tecky,muze to byt alergie na jidlo?
22. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.