• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
aha a jaký je v tom rozdíl? v barvách??nebo mluví víc??
22. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
myslím, že jen v barvách
22. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
chjo,tak co to zase ma:frowning2: furt ma zvysenou teplotu
my mame peejska k roku,koupeno u berusky za tech 818
kaci..jojo beru,papala sem i cokosku ted,no co mame 2 roky od svatby
ale nevím, nemám prozkoumáno
Hani tak poníci jsou taky dobrý :slight_smile: já tui mám dva malé po Kačence, ale jenom s hřebínkem, tihle mají větší výbavu :grinning:
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
to budeš kupovat Káje taky?
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Marti tohle je dost velký poník, mluví, zpívá, podle toho kterého máš. Zatím určitě ne, ještě je na něj malá. Uvidíme co vánoce nebo jestli seženu verzi která nedělá nic a stojí kolem 300, do začátku do kočárku místo panenky :slight_smile: Ty multifunkční pořídím až bude mít trochu rozum a nebude s tím mlátit
22. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
to chápu :wink: u nás je to taky tak, dala jsem jí panenku chou chou do kočáru, ale házela s ní, takže je schovaná až bude větší a má tam panenku s látkovým tělíčkem :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
jinak já Vánoce nebudu přehánět,dostane psa, nknížky, kostky, nějaký oblečení a kombinézu,to bohatě stačí :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
No jo kombinézu jsem jí mohla schovat taky :grinning: Já jsem pořád ještě nevymyslela co jí koupím k těm narozeninám no :pensive:
22. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Poník dobrý, ale přesně, pro starší myslím. :wink:
Já se těším, až budu kupovat Chou chou nebo Baby Anabell nebo co to vlastně dneska všechno je :grinning:
Ovšem aby mě Bětka nepřekvapila a nechtěla Bořka stavitele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
No Katko to by byl gól, v oblečku víly drtí Bořka :grinning:

Jo jo, poník tak ve 2
22. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Já kombinézu schovávám :grinning:

Hani a nějaký ten kočárek? :confused:
no nic tak zas cau
autor
Hani :grinning: To máme koupený. Čelenku, křidýlka a do ruky takový to mávátko :grinning:
S tím by mohla řezat do Bořka. :grinning: Nebo do mašinky Tomáše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji papááááá :wink:
22. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jáji tak ať je tomíkovi líp. Zářijovky teď psali že virózy řádí...

Katko kočárek no....myslela jsem ten hlubokej plastovej, ale zkoumala jsem ho u nás v drogo a je blbej a nízkej. A lěpší hlubokej zatím asi nechci. Tak fakt nevím no. A golfky jsou blbost, protože je dostane po Tereze. :confounded:
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Náhodou, mašinka Tomáš dobrá :dizzy_face: Ale Bořík mlácenej mávátkem mě fakt bere :grinning:
22. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Hani aha, tak to jo. My žádný golfky nedostaneme, tak jsme je pořídili :slight_smile:

Já nemusím ani Mašinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má jí synovec a "museli" jsme si s ním s ní hrát :grinning:
No, uvidíme, kam se naše dítka vrhnou. Já už vidím, jak prodáváme kočárek Ondráškovi, Štěpulovi, Tomíkovi nebo Honzíkovi a nebo Kubíkovi :grinning: Včera panečku ve fitku měla paní tak 3 letého kluka a měl kočárek s panenkou :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
jj, taky jsem viděla chlapečka za barákem s golfkama no...jen ať z nich rostou zodpovědní tatínkové :grinning:
22. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Hani tak snad opravdu tatínkové :grinning: :grinning:

Nic, mám to pomalý jak sviňa, musím ještě podojit kravičku, udělat mlíko, vykoupat se a jít spát.
Tak dobrou noc :wink:
22. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Cauky, tak dneska ta noc stojí za prd. Ach jo. Není to sice obrovska hruza hruz, ale velmi casto jsme vzhuru, ze nemuzu spat. No, jo no. Vcerejsek byl zase na dlouhou dobu extrem:slight_smile: :slight_smile:.
23. zář 2009 ve 03:42  • Odpověz
Ahoj holky!
No u nas standardni noc s buzenim, sla jsem spat driv a stejne jsem se nevyspala, jsem jak klepla kladivkem po hlave :sweat_smile:
Ali, tedy myslela jsem, ze vidim spatne cas toho tveho prispevku. Ach jooo :frowning2: Snad bude Ondrasek utahany a (mozna) si schrupne trosku vic pres den, i kdyz podle toho co rikas, tak ma Ondrasek asi nejaky externi zdroje energie :wink:

Holky, pejsek od Fisher Price se mi libi taky, ale Honzik uz ma nekolik darku, uz i u nasich, tak nevim, abysme tady nemeli zase kopu kramu. Obhlizela jsem ho v Bambuli a libil se mi, tak jeste uvidim. U te Berusky to muzete objednat a vyzvednout na Hajich, takze je to bez postovneho :dizzy_face: Uz jsem to takhle delala s tema autickama pro Honzika :slight_smile:

No, ja jsem mela dneska v planu jet do prace na Budejarnu, vezu sefovi balik plinek, co uz nam nejsou pro jejich maleho synacka, ze si je ode mne koupi, ale nejede nam vytah!!! :angry: Tak jsem zvedava, jak potahnu prcka s kocarkem dolu :angry:
23. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Peti, ahoj,
no jo, Ondrášek už od narození jede na nějaký externí zdroj energie, nechápu. Jsou to výjimky, kdy je víc utahaný a spinká hezky, klidně a častěji či déle.
Noc byla od tří hodin docela příšerná, teď si hrajeme a půjdeme asi ven, ale bolí mne tak strašně hlava, že se mi snad rozskočí.

Kde se dá na Hájích vyzvednout zboží z Berušky? Možná bych tam taky něco objednala...

Nejede výtah, no to je taky pěkný.
23. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,
Alčo pane bože, 3:42 :astonished: To by mně zabilo. U nás noc dobrý. Dneska bez řevu až do rána.

Jinak při dnešním ranním monitoringu jsem objevila fajn hubnoucí kalkulačku www.ekalkulacka.cz a zjistila jsem to, co věčně říká cajthamlová ve Jste to co jíte, a to že většina ženských trpí podvýživou a proto tloustnou..Zadala jsem si co jsem během včerjška snědla a bylo to ani ne poloviční množství toho, co bych jíst měla :astonished:
23. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky, u nás vstávání kolem půl 8, ale v noci jsem jednou krmila.....
jinak ten pejsek se mi taky líbí, koukala jsem na něj v obchodě a nedávno na netu, za kolik ho mají.....a taky ho asi koupím
:slight_smile: Peti.....tak ty už máš pro Honzíka spoustu dárků?? A jaké?
Alčo....taky jsem koukala na čas znouv, v kolik si nám psala...... :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Hani, ja jsem u e-kalkulacku vyuzivala kdyz jsem byla tehu, abych mela predstavu, kolik toho snim :sweat_smile: Ted jsem si rikala, ze na to opet najedu, ale kazdy den to odkladam :pensive:

Ali, da se to vyzvednout u te jedne pani, je to kousek od metra Haje, myslim ulice Sulanskeho 700, je to napsano na tom webu u berusky. Jestli vis, jak je kruhovy objezd u metra Haje, hned prvni smerem od Haju k Opatovu, tak na tom kruhaci se das dolu a je to druha ulice, takove modre nizsi baracky. Hanka to bude mit kousek :wink:

Vladi, manza koupil Honzikovi v Nemecku na sluzebce takovy houkaci a blikaci mic s tlacitkama dopravnich prostredku, co se i sam toci. Pak mam pro nej asi 4 leporela, to auticko se zviratkama, pak takovou masinku, co jsme mu koupili na dovce a stavebnici geomag. Nasi mu koupili nejake duplo a odstrkovadlo a podle mne to jeste neni vsem darkum konec :grinning: No, my hlavne ale asi budeme resit okolo vanoc vetsi sedacku :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj,
tak mladej mi odmita kasi,mel jinou prichut a nazdar
taky ma furt ty flicky a udelalo se par novych,takze budu volat mudre zda mame zitra prijit normallne,nebo pro nemocne,kdyby to bylo infekcni at nikoho nenakazime
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Aha, Peti, ono je to tam napsaný jo? Já to tam nikde neviděla:slight_smile:, blbě jsem asi koukala. To bych najít měla, to je kousek od Hájů.
Jaké odstrkovadlo jste pořídili Honzíkovi, tedy Vaši?

Vladi, hezké spinkání i vstávání.
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Jajinko, tak snad to nebude nic vážného ani infekčního, třeba je to jen reakce na nějaké papání.
23. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.