• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí to jsem ráno četla tu Vaší hrůznou noc, to je fakt síla :unamused:
Doufejme, že se nám tu nemoci vyhnou, teda hlavně dětičkám. I když rýmy už taky řádí, že...
Já jsem Vás totiž ráno dočítala, ale Štěpánek mezitím vyházel snad půlku květináče - hlíny, tak jsem nedočetla vše a šla uklízet tu spoušť.

Kačí já mám taky Smíchov na busu (198 jako Ty) :wink: Ale to jsme asi jediný tady z holek. Zpátky jsme jely taxíkem, protože ta jedna kamarádka bydlí na Libuši, takže jsme to vzaly napůl a cena taky dobrá :wink:

Jinak jsem se od tý jedný kámošky dozvěděla úplně bombastickou novinu, ale bohužel to sem nemůžu napsat, tak kdyžtak povím na nějakým srazíku :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Asi je těch nachlazení hodně, no.
Taky doufám, že se nemocem vyhneme obloukem:slight_smile:.

Tak Smíchov je pro mne docela dost z ruky, ale jestli někdy udělám srazík i u nás v Petrovicích (aby to bylo spravedlivé:slight_smile:) nejsem proti:slight_smile:. Potrefená husa je fajn, ale zdálo se mi, že mají dost vysoké ceny, ale já v ní byla (už si nepamatuji ovšem kde to bylo) před dost dávnou dobou.

Bombastická novina a my to nemůžeme vědět hned? A sraz bude kdo ví kdy:slight_smile:. Tak do IP? :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Tak to já mám teda nejblíž buď pizzerii ve Dvorcích nebo na Přístavišti :wink:

Já chci taky bombastickou novinu do IP. Já jsem hrozně zvědavá a nevydržím to do zítra :grinning:
23. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
NIC holky, ono to pro Vás stejně nebude tak bombastický jako pro mě když tu osobu neznáte, teda 2 osoby :sweat_smile: A navíc to je složitější.

Já mám nejbliž restauraci přímo tady na Kamýku. Ale spíš bych ty srazy směrovala na to Céčko :slight_smile: A já teď asi nějakou dobu budu dělat doma vzornou matku :grinning:
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Vzorné matky jsme vždycky, Katchul, ne?
Jsem také pro srazy směrované k metru C:slight_smile:.
23. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Se srazama na C taky souhlasím :slight_smile:

Katch teda, teĎ jsi nás navnadila a nic jo??
23. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak Ondrášek podruhé uspán, opět to trvalo dost dlouho, ležela jsem vedle na posteli, on v postýlce, zpívala jsem mu a zároveń jsem si odpočívala:slight_smile:.
23. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Tak my taky spíme, uspávala jsem jí 15 minut a málem mi upadla ruka :grinning:

Srazy na C jsou jasný. :sunglasses:

Teda Kačí, tak zítra nám to snad povíš. A pro po, kdy se sejdeme, Kačí a Martí :confused:

Já jsem teď mluvila s kámoškou, 14 dní jsme se neviděli a Matýsek udělal strašně pokroků za tu dobu :grinning:
Sedí, stojí, chodí kolem nábytku a za odstrkovadlem. :astonished: :sunglasses: To jsou věci :grinning:
23. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak u nás odpolední spaní hrozný. Usnula mi venku v kočáře, ale nějaký pitomci ji vzbudili po 2 minutách co jsme šli domů, a od té doby hodinu řvala. Očividně přetažená. Nakonec jsem povolila a z postýlky a postele skončila v kočáře a byla tuhá během minuty.
23. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Vy máte zítra nějaký hromadný srazík, jo? :slight_smile: A já nebudu vědět nic:frowning2: :slight_smile:.
23. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak a zanedlouho přijde Štěpánka, hurááá, tak jdu připravit jídlo - má ráda mozarellu s rajčaty a zapečené vepřové maso se sýrem, tak jsem jí ho udělala /samo i pro sebe a večer si dá snad i manžel až dorazí z letiska/.
23. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
My jsme vzhůru a je tu i Štěpánka, takže všem hezké odpoledne, přihlásím se večer. Doba uspávání se rovnala době spánku /skoro/.
23. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Tak Bětka si hodila 40 minut a naštěstí jí nic nevzbudilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych se vztekla.

Alí hromadný ne, ale Marťa s Kačkou si domlouvaly na čtvrtek předání spacáčku na Novodvorský a já se drze přifařila :grinning:
23. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
dnes plavčo skvělý :slight_smile: pak jsm,e šly ještě k mojí babičce, takže Neli celý den nespala, ted mi vytuhla v metru,tak jsem zvědavá, jak bude usínat večer, ale udržet jí nešlo, bylo totál hotová, no aby ne, byla vzhůru od 7 do 17!!
Kačenky, jak Vám to zítra vyhovuje? Já bych to viděla kolem 15 před Tescem, co vy??
23. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Martí předběžně jo, přičemž budu hlásit Bětčino spaní a kdyby to blbě vycházelo, tak bych třeba dorazila o půl hoďky později. Ona fakt v kočáru nespí, tak jí chci nechat spát doma :pensive:
23. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Jasně, že se přizpůsobíme spaní, mě taky nespí v kočáru, dnes to byla vyjímka, že byla hotová :wink:
jo a vypadá to, že nám mateřská zůstane,aspon tedy co jsem zaslechla ze zpráv.....
23. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
a máme další dojení :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Holky takže zítra předběžně na 15h a já Vám písnu teď do IP mobil na mě kdyby něco. A sejdeme se někde před hlavním vchodem, ne??
23. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Katchu,před vchodem :wink: kolem té 15, upřesníme podle spaní :wink:
23. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky. Dneska jsem byla v praci, jsem tam nemela lezt, meli hodne prace a jeste tam byla tehotna kolegyne, takze nas si skoro nevsimali. Navic ta kolegyne mi tam porad cpala, jak se ma uzasne, jak si to uziva (ma 3 tydny do porodu) a ze ja jsem ji rikala, ze jsem ke konci funela a byla hotova a ona nic. Pry ji PA rikala, kdo lezi behem tehu, tak ma komplikovany porod. A ze pribrala jen 8,5 kg a nema ani 60 kg. A ze ja jsem pribrala 12 kg atd. No proste se mi z toho chtelo blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci byt hnusna, ale preju ji komplikovany porod, jako kdybych ja si ho objednala nebo co :angry: No a samozrejme me nechtela rict jaky maji kocarek a vymysleny jmena a kolegum to rekla :angry: No comment, jsem se zase nakakala :angry:

Jo, a mam fotky z vitani. Jsou mooooc pekny :dizzy_face: , vecer hodim na net :wink:
23. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Jinak potrefena husa je i na Chodove :wink:
23. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
A taky u nás na Pankráci :wink:
ale u nás už srazík byl, takže jsme na řadě někam dojet :wink:
23. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Marti, ja nevim, jestli to stihnu na 15hod, protoze mame do 13 hod to cvico, nez dojedeme domu, prcek vetsinou vytuhne, krmeni atd. a jeste cesta. Od nas to je urco tak 30 min. busikem. Co kdyz bys to dala Kacce, ona mi to da na cvicu pristi tyden a ja ti poslu korunky na ucet? Jinak na Budejarne se budu flakat pristi tyden ve stredu, ale to mate to plavco, co?
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tááák a začínají Přešlapy :dizzy_face: Jsem zvědavá. Chtěla jsem u toho žehlit ale padla na mě nějaká depka, tak na to sejřím
23. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peti ty jo, kolegyně je koukám výborná kámoška :angry: Ať jde do háje s takovýma kecama, to by mě taky pekelně naštvalo. Ale vykašli se na ní, nestojí Ti za rozčilování :wink:
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Taky jdu čučet na Přešlapy :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Taky přijdu, až skončí Přešlapy :grinning:
23. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Katchul, no mně to taky pěkně vytočilo. Ja jsem jí jen odpověděla, at si to užívá a odpočívá, že až se prcek narodí, že bude na tyhle doby ještě vzpomínat :wink: No a samozřejmě mají vymyšlené jméno Honzík pro chlapečka, takže proto mi to asi nechtěla říct. No nic.

Poslala jsem vam do ip odkaz na fotky z vítání, kdyby to někomu nedošlo, at se ozve :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Všechny koukáte na nějakej seriálek, jo? Hmmmm, já dala spinkat Ondráška před pár minutami, vyprovodila Štěpánku a jdu chystat věci manželovi, aby si jen vyměnil obsah tašek až v noci pojede a ráno zase mohl tradááá pryč a v pátek v noci přijet domů.

Peti, fotečky moc hezký. To Vás fotili v takových pózách, jo? :slight_smile: :slight_smile: Na to tam bylo tolik času? U nás to teda takto nedělali, ale těch pár fotek, které máme mi stačí jako připomínka na docela hezký den. I když víc by se mi to líbilo kdyby byl Ondrulka menší a opravdu miminko, které se vítá a ne sedmiměsíční velkej kluk:slight_smile:.

A ta kolegyně :angry: :angry: ]
23. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ali, pani fotografka byla moc sikovna. Ona to fotila az po tom vitani, kdo mel zajem, tak se mohl nafotit a z tech vsem miminek meli zajem 3 rodiny vcetne nas, takza casik byl :wink: Nechame vyvolat nejake fotecky pro rodice. Babicka ma o vikendu narozky, tak ji dam asi nejakou fotecku Honzika za ramecek. Akorat jsem se musela smat, jak tam Honzik na par foteckach slinta :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.