• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Petí fotky jsou super :grinning: A kolegyně velká čůza. Nic si z ní nedělej, na každou svi... se někde vaří voda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí, Jáji, tramvájka už jezdí normálně.

Jáji, Jáji, Jáji jseš tu?
23. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kaci, ja asi zitra nepujdu. Se mi nechce, to priznam a jeste chceme trosku s manzou porovnat nabytek v loznici, protoze nam prijedou v patek davat novy radiator, takze to vypada, ze asi budeme s prckem spat v detskem pokoji. A v pondeli ale neni step, ze? Ty vogo, to budu dva tydny bez cvica, ju? :confounded:
23. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jaja by mela byt uz zpatky z dovci, ze? Se vubec neozvala :confused:

Kaci, ja jsem si v duchu myslela, kdyz tam ta kolegyne mela ty svoje prupovidky, ze si to povime, az bude mit porod za sebou. Teorie je jedna vec a praxe vec druha :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Honzík je na fotečkách roztomilej:slight_smile:.
Nás čeká odpoledne tchýňka, jsme se dohodly na návštěvách určitě ve čtvrtek (to se jí hodí kvůli tomu, že má kratší pracovní dobu) a pak kdy bude ještě chtít:slight_smile:. A ona to má přeci jen ze Zahradního města, kde pracuje nějaký ten kus k nám do Petrovic a pak domů na Stodůlky další dálka:frowning2:.

O víkendu bychom rádi podnikli tu ZOO a zajeli za tchýňkou do Stodůlek s Ondráškem, spojíme to i s instalací notebooku, který jsme manželově mamince koupili.
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Petí já ti ani nevím, jsem na to zapomněla. Se zítra mrknu na stránky, jestli to tam Hanka nemá napsaný.

Jája je zpátky, ale tady ještě nebyla. :confused:
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tý jo Alí, tak ono i ze Stodůlek na Zahraďák. :sweat_smile: To myslím, že má blíž z práce k vám do Petrovic než do Stodůlek :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jaji by měla být zpátky, ale po dovolené by člověk většinou potřeboval další dovolenou, aby se z té dovolené vzpamatoval, tak se možná vzpamatovává. A myslíte, že byla s Tomíkem u MUDr. kvůli těm pupínkům nebo to až zítra?
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jojo, je to docela štreka, najezdí se maminka dost :unamused: .
Tak co seriál, líbí se Vám? Já nekoukám. Poklidila jsem to tu, manželovi všechno, doufám, že všechno, nachystala a půjdu do hajan brzy, jsem hrozně zmlácená.
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
No mne posunuli sobotni anglictinu od 2 tydny, takze nas v sobotu ceka navsteva tchanovcu a v nedeli jedeme k nasim a babi na to posviceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a v pondeli snad budeme doma a nikam nepojedeme. Nemam rada, kdyz mame rozcestovany cely vikend a nejsme aspon jeden den doma :unamused:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Peti fotky jsou moc hezký, jak tam Honzík slintá je náhodou roztomilý :sweat_smile: :dizzy_face: A divím se, že Vám tak pěkně hajal v tý kolíbce :slight_smile:

Alí koukáme na ten nový český seriál na Primě. Ty jo, to si chudák tchýňka pěkně projede celou Prahou :unamused:

Jo a děkuju Kačence a Martince za čísla :wink:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kaci, Hanka ma na strankach, je rozvrh je beze zmen, tak by cvico melo byt :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katchul, já vím, že koukáte na Přešlapy, jen se ptám, zda se Vám to líbí:slight_smile:.

Věřím, že nám někdy vyjde další srazík, bylo to totiž moc fajn.
23. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Tak nám se to zatím docela líbilo :wink:

Petí já taky myslím, že by mohlo být. Vždyť spoustu lidí si přijde zacvičit, navíc takhle k večeru se už lidi stejně třeba vrací z chat. :sunglasses:
23. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak holky, já ač seriály nemusim jsem se fakt pobavila, v některých postavách jsem viděla své známé :grinning: mile mě prima překvapila :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Martí manža do první reklamy říkal, že nic moc, ale pak ho to taky trochu dostalo :grinning:
Zatím to vypadá, že se jim to povedlo, tak doufám, že to něčím nezazdí :confused:

Kde je ta Jája :astonished:
23. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak čtu chválu na seriál??? To se podívám na příští díl.
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
jsem tu, holky čistím a krájím miliony hub, fuj

mladej mě večer nasr... zase nechtěl kaši :angry:

zítra jdem k mudře, pupínky se objevují další :unamused:

dočtu zítra
23. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Jajinko. Nic moc nálada po dovče:frowning2:.
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Jé, Jáji, já šla akorát napsat, že krájíš ty houby :grinning:
Tý brďo, tak snad to není nic vážného :pensive: Chudáček Tomík, ten si taky "užívá" :sweat_smile: :frowning2:

Alí jukni, bylo to fakt takový příjemný, milý, místama vtipný :wink:
Jsem sklidila rejži, podojila kravičku a myslím, že už tam dnes nic nemám :confused: Nějak mě to chytlo, to je děs. Už abych se pošoupla výš a mohla pak sázet nějaké plodiny s delší růstovou fází. Teď mám artyčoky na 4 dny, ale zatím si můžu dovolit jen pár záhonků. :angry:
23. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hele Kačí a to jedeš i zpět autem? :frowning2:
23. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
U nás měl seriál taky úspěch, docela vtipný a navíc sympatický herci :wink:
Jáji tak to jsem zvědavá z čeho Tomík ty pupínky má, snad to rychle zmizí. Držím palce u doktorky a krájení hub teda nezávidííím.

Já jdu spinkat, tak dobrou nocku :wink:
23. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jáji chceme si potom ještě na hoďku sednout, takže jo :sweat_smile:
Sorry, brouku. Ale že to kvůli tomuhle nevzdáš?

Kačí dobrou noc :wink:
23. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jáji a ty teploty už Tomík nemá? to zase vypadá na tu 6 nemoc, ale to už asi potřetí, vid :frowning2:
dobrou a zítra se těšíme :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
marti...to je jiné osypání, jsou to tmavě červené jakoby pupínky, kulaté asi 2mm v průměru,hlavně v obličeji :confused:

kačí...a jde ještě někdo s náma?
23. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky, dobrou noc.
23. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: Vás tam bude zítra na Novodvorský jako psů. Kdybych tu neměla tchýňku tak se přidám :grinning: :grinning: .
23. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Jáji Péťa to vzdala, Hanka ještě neřekla definitivně ne.
Hele já taky jezdila sama, teď. :sweat_smile: Fíku, to nevzdávej.

Alí jen Marťa, Kačka a já :astonished: Asi mi něco uniklo teď :sweat_smile: :fearful:
Ale jinak ti přeji krásnou dobrou :grinning:

Já se jdu vyspršit.
23. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hani co ty? Já bych jela metrem, co ty na to? jely bychom spolu
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Tak jsem ze spršky.
Nakrmím ryby a jdu chrnět, jsem nějaká utahaná :pensive:

Jáji zítra držím palce a dej vědět, co to Tomík má teda, chudík :pensive:

Dobrou noc
23. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noc děsná, Honzík se probudil v pul 11 večer se šíleným řevem. Nevím, kde to pobral, ale má šílenou rýmu a pokašlává. Fakt nevím, kde k tomu přišel, protože já i manža rýmu nemáme. Takže dneska jsme určitě doma a zítra zruším vaničky :unamused: Teplotu ráno naštěstí neměl. Ted lezí na bříšku a tečou mu vodové nudle z novu a u vysávání řve jako tygr. Holky, poradíte mi, jaké kapičky mu můžu dát, jako myslím Nasivin, Olynth atd. Které jsou vhodné pro děti, protože na tohle Sterimar ani Vincentka podle mě nezaberou.

Manže mi včera nahrál ten první díl přešlapů, tak jestli bude chvíli čas, tak na to mrknu.

Jaji, držíme Tomíkovi palečky, aby to nebyly neštovice nebo tak něco :frowning2:

Jinak všem přeji hezký den!
24. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.