• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré ráno, u nás noc krásná, Neli ještě spí!!! :slight_smile:
koukám, že rýma řádí všude, nám ten bazén včera pomohl, prochloroval Nelince nos a už moc nerýmuje, taky jsem vyměnila Nasivin za Otrivin a řekla bych, že je účinější, ani jsme nemusely odsávat...
Péto tak at je Honzík taky brzy bez rýmy :wink: a přešlapy se ti snad budou líbtl, mě nadchlo, že ten díl měl konec, nemám ráda roztahané serily, kde se dozvíš za půl roku, jak to dopadne :slight_smile:
24. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ráno......tak my dnes tedy nic moc, jednou se v noci probudil a v půl 6 už chtěl vstávat. Pokňourával asi do čtvrt na 7 a pak jsem to už nevydžela a vstala.....ale řekla jsem mu, že ho nemám takhle ráda :angry: Zlobidlo jedno :slight_smile:
Jáji....snad to bude dobrý, dej vědět......
Peti....fotky super, sluší vám to tam :slight_smile: Já dávala nasivin na rýmu....
24. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
jo a mám dotaz.....včera jsme objednala toho stavebního geomaga, a nic mě nepřišlo....není to divný? Zatím mě totiž při každé objednávce něco dorazila na mail......tak jestli čekat nebo to zkusti jinde...?
24. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno,
Peti to máš různý, v tomhle bláznivým počasí to chytěj raz dva. Třeba jak jste byli v té práci, nebo kdo ví. Všude kde jsou lidi no. :confounded: My máme nejradši Olynth a taky funguje. Myslím že je to fakt jedno, které koupíš.
24. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Marti.....a co že nespíš s Nelinkou?? Ranní ptáče?? :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Vladi, já vstávám s Kačenkou, takže už si pak nelehám :wink: Neli už je vzhůru :slight_smile: a já stihla vyžehlit 2 pračky, tak jsem ráda, protože večer bude doma Míša :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky dneska nemůžu, v šest přijde Honzy táta, malou neviděl 3 měsíce, tak ji chce vidět a bylo by hodně blbý kdybych nebyla doma, protože už jsme to několikrát rušili :confounded: chjo, jsem se těšila, ale nedá se nic dělat. Tak příště.
24. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj,

tak noc ušla, vzbudil se o půlnoci, dostal najíst, spal do 5:30 a pak do 7:30, ale mě včera večer zas bylo zle od žaludku a měla jsem zimnici, přišlo mi to jako z nervů ale netuším důvod :unamused:

Kačí já ještě nevím zda půjdu, upřímně samotné se mi nechce a moc se mi to nehodí, včera jsme ty houby nesdělali, takže dneska budem pokračovat a k tomu i zavařovat a nechci v tom nechat Toma samotného :confounded:
24. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jaji, a nejsi treba pretazena? Ja mam problemy se zaludkem,kdyz jsem ve stresu nebo pretazena a pak je mi spatne a nemuzu jist :confused:
24. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás noc dobrá, ale budíček v 5,45 stejně jako včera, chjooo :unamused:

Jáji a nemůžeš to mít z nervů z Tomíka, že mu zase něco je??
Peti ta rýma teda řádí :frowning2: Tak snad nějaký kapičky zaberou a řev u odsávání je normální. Ale nám to pomáhalo :wink:

Já mám dneska fofr, v 10,45 jdeme k doktorce, pak nákup, oběd doma a spánek (doufejme). Ve tři srazík a večer musim balit na prodloužený víkend na tu Šumavu. Docela mě štve, že to je bez jídla, takže budu i něco vařit sebou. Nesnášim to balení.

Vladi ještě bych počkala, zda Ti nepřijde dnes nějaké potvrzení objednávky. Ale je to divný no :confused: Nebo pokud tam je uvedený nějaký telefon, tak tam zkus zavolat.
24. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Vladi, a kde jsi to objednavala? Ja jsem ten geomag objednavala na netu www.modroocko.cz a prislo mi potvrzeni. To je divny, protoze vetsina tech e-shopu ma automaticky nastavene potvrzeni objednavky na e-mail. A registrovala ses tam nekde? Pokud ano, tak by to melo jit zkontrolovat v te registraci, jestli tam mas nejake objednavky a jejich stav :wink:
24. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
ten geomag maj i v bambuli :wink: na chodově
24. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Jaji, aha, a za kolik? Vcera jsem v Bambuli koukala na toho pejska od Fisher Price a maji ho tam za 999 Kc!!! :angry: Ty vogo, to uz se fakt vyplati to objednat od Berusky :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
to maj za docela fajn cenu dle meho, o neco drazsi nez na netu ale bez dopravneho
24. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Zkusím tam zavolat, mají dnes tam od 9 a když tak to popřípadě objednám jako ty tedy......fakt je to divný....neregistrovala jsem se tam, nebylo to podmínkou, tak jsem to nechala být.....
Kačko....užijte sí víkend, taky to balení nesnáším a pak vybalování a žehlení, a praní......taky vyrazíme zas pryč...
24. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Krásné ráno!!!!

Tak u nás dnes super. Asi to bude na střídačku. Vstávačka na mlíčko v 5.30 a pak ještě spinkání do 8.15:slight_smile::slight_smile:, tedy Ondrášek já jsem vzhůru asi do půl 7, vyprovázela jsem Martina, večer jsme se neviděli, když přiletěl pozdě. On jde dneska na nějaký pohovor kvůli práci teď ráno a pak zase odjíždí a vrací se zítra v noci. Doufám, že víkend bude jen náš a budeme hezky jako beránčí rodinka spolu:slight_smile: :slight_smile:.

Koukám, že ta rýma zaútočila a řádí všude.
Jají, držíme palce k MUDr. a pak dej vědět, co to Tomíka trápí, jo?
Katchul, no to máš tedy frmol den - jdete na 10M prohlídku? A pak Šumava? Tak si to tam hezky užijte.

Než jsem to odeslala musela jsem X krát za Ondrou a ještě přebalit - to byl ale kakáč:slight_smile: - a teď snídaně, papa
24. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Alí ahojky, beránčí rodinka, to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
Na Šumavu jedeme zítra brzy odpoledne, snad se ještě vyhneme zácpám, asi to bude docela masakr když je ten prodloužený víkend. No a jdeme na 10M prohlídku, i když teda trochu později :slight_smile:
A manžel se chystá změnit zaměstnání?? :confused:
24. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Katchul, jj, práce ho baví, ale poté co to oddělení, kterému šéfuje, převzalo po českém vedení belgické vedení, tak je to prý děs. Tak se poohlíží po něčem jiném.

Ondra se baví přepínáním kanálu na TV, ach jo, jdu tam.
24. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak dítě bylo protivka, tak už asi 30 Minut spí :confused: A to mi přišlo že nevstávala nijak brzy.

Jáji držím Tomíkovi palečky ať to nic není.

Katchul Šumava jo? My budeme o prodl. víkendu asi doma, ale snad bych manžu mohla utáhnout na nějakej výlet. Doufám.
24. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Alí aha, tak to je škoda s tou změnou vedení :unamused:
Štěpánek spí už hodinu a půl skoro :astonished:

Hani no má být hezky a pak už se to má pokazit v příštím týdnu, tak toho využijte :wink: My jedeme na takovou rodinnou sešlost, bude nás tam 14 a máme celý penzion :slight_smile: Akorát teda bohužel bez jídla, no. Takže jedině hospody a vlastní jídlo.
24. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ty jo, vůbec nevim jak mám dneska oblíknout prcka, je tam docela kosa, co?
24. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jo to nevím, my jsme ještě venku nebyli. Jdeme svačit, teda někteří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Hani, nevíš co se dělá s tím prasetem na FB? už má 99 procent, Kačka je ve škole a já nevím co s ním???
24. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
marti klikneš na něj a dáš Collect truffles. Ale klidně jí ho nech až přijde ze školy, zvířata nemusíš obst
arávat vůbec, já už 14 dní nedojím, nic a zvířata jsou pořád ok. Tak si to může sesbírat až dorazí ze školy :wink:
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
aha, já měla strach, aby se mu něco nestalo :grinning: včera jsem neuhlídala jahody :frowning2: já jsem na to tele, Kačenka mi zadá úkoly a já vůbec nevím co s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla jsem strach, aby nebyla zabíjačka :wink:
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
zvířata a stromy jsou ok, ostatní se musí trochu hlídat no.ale třeba včera mi v 19 dozrály hrozny, ale FB běhal hrozně pomalu tak jsem se na to vyprdla ať shnijou a oni vydržely do rána
24. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Štěpánek spí hodinku a půl jo? Téééda, to je ale spáč:slight_smile::slight_smile:.
My si teď hrajeme se vším možným, teď jsou to centrofixy a propisky, co Ondra uzmul ze stolu.

Taky jsme venku ještě nebyli, ale asi vyrazíme alespoň trošku se cournout. Ale co na sebe, toť otázka.
24. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Alí,my jsme byly už venku, já měla jen tričko a lehkýsvetřík, Nelinka body s krátkým, slabou mikinu a slabou bundu, bez čepice, ostatní děti většinou čepice měly :wink:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak nějak jsem si to oblečení představovala, Marti:slight_smile:.
Mám chuť dneska něco upéct když tu bude odpolko tchýňka a taky mám na něco chuť. Tak že by něco s ořechovou náplní? Si tady sama dělám chutě.
24. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
já dělám k večeři bramborový salát a kuřecí řízečky :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.