• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a pečení už asi nestihnu :wink: ale dala bych si něco mnam :wink:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Téda vy mi děláte chutě. Mňam. Já mám v mrazáku švestky, tak by koláč taky mohl být. Ale ořechy, mňam. Jinak to tu máme jak u vykraadeného krámu, k obědu budou zbytky co dům dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Týýý jo, tu večeři co děláš bych si taky dala, ale dneska nic vyvářet nebudu, jsem tu stejně sama samotinká. Tedy s Ondráškem:slight_smile: :slight_smile:.
24. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky zrovna tu byl pošťák, přinesl balíček, jak teď vychází ty kouzelné pohádky poslechové CD a knížka www.kouzelnepohadky.cz a vypadá to mooooc hezky :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Hanko, o tom jsem slyšela, je to tedy hezké, jo???
24. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Alí mně se to líbí, jako třeba ten nemo je oproti pohádce hodně sesekaný, ale líbí se mi to.
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ještě mi pověz, kdo to namluvil?
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Alí nějakej Tomáš Borůvka. CD jsem ještě neslyšela, jdu to zkusit
24. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak já jsem jako by mě celou noc někdo mlátil po zádech. Už mě to teda kaká :angry: Bětka se navíc rozhodla, že bude vstávat v 6. Dobu jsem jí tam strkala dudlík, pak jsem se na ní vy..., otočila se na druhý bok. Vím jen, že tam byl párkrát manža, ale pak jsem asi usnula a teď nevím, jestli Bětka spala taky nebo ne. A manža klasicky na mobil nereaguje :angry: :angry: Já vím prd, jestli jí mám dát spát už nebo ne. Zatím vypadá v pohodě.

Jáji jak chceš. Já jela v pondělí taky sama, i jsem cvičila sama, tak já tohle trochu nechápu, promiň, to neber ve zlým. :wink: Já doufám, že mě to dneska nedodělá. To bych asi proležel víkend, přitom má být sluníčko a chceme na výlet. Tak snad mě ta zumba naopak vzpruží. :grinning:

Teda vy tady děláte chutě holky :grinning:
autor
Jo a nejede mi farma :angry: Co vám?
Jsem si to objednala přes net, neplatíš poštovné, přijdou ti 3 najednou, je to levnější a ke každé zásilce je dárek :wink:
24. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani, ty pohádky vypadají moc pěkně :slight_smile: my zase milujeme Hurvínky, máme jich asi 30 a pouštíme stále dokola, Kačenka už od mimina takže to umí zpaměti :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak mi řekni, jestli se Ti ten poslech líbil, jo? Oni to někdy zkazí:frowning2:.
24. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Podmínky, Hanko, znám, já na to koukala, jen jsem neobjednávala páč mi vadí, že tam na stránkách není napsáno (nebo jsem to neviděla), kdo to mluví.
My si takhle kupujeme ty večerníčky:slight_smile:. Na stánku na něj zapomenu, tak je objednám přes net a je toho vždycky hromada.
24. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Alí poslouchám Nema a je to dobrý. Ten chlap mi neva.

Martí jj, hurvínka máme taky rádi, nejčastěji První pomoc a Hurvínek a drak.
Katko, farma nejde, sakra.
Kampak chcete jet na vejlet?
Alí mají to tam, ale tak zastrčené http://www.kouzelnepohadky.cz/o_kolekcji.php
24. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Hani a výlet do Houbohled je úplně skvělej :wink:
24. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Alí a kde se dají ty večerníčky objednat?
24. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Alí po rozhlednách. Teď to bylo v Toulavce a nám se to moc líbilo. Ale uvidím, jak se dodělám. :sweat_smile:

Jo a Bětka chodí od úterý za jednu ruku :grinning: Po bruslích jsem to zkoušela, pak i druhý den a dneska zase a sice dělá opatrné krůčky, ale jde :grinning:
A řve, tak musím
Marti jo? To neznám. A líbí se mi to jak Hurvínek se spejblem luští křížovku, to je prča :grinning:
Ano, chození Běštušky potvrzuji :wink: :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Alčo díky moc, kouknu se
24. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
A jo, mají to tam:slight_smile:.
Tak Bětka za ručičku, jo? Bezva

Po rozhlednách? A která bude první?
24. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky, vy my delate chute, ale jsme tady taky jako u snedeneho kramu :unamused: Asi az pujdu do lekarny, tak se stavim v pekarstvi a koupim nejaky kolacek, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nasi Honzikovi koupili 2 CD Nejkrasnejsi pohadky s pisnickou. Tak kdyby nechtelo chtel, tak muzu prepalit vymenou za jine pohadky :wink: Je tam vzdycky namluvena pohadka a k tomu i pisnicka k te pohadce :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak nevím jestli se mám pokoušet Ondráška uspat. No, zkusit bych to mohla.
A jestli nebude odpoledne pršet, tak by mohl z tchýňkou ven na procházku a já bych měla klid nebo si zajela v klidu na Háje do drogerie na nákup:slight_smile:.
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Jee, chtela jsem napsat, kdyby nekdo chtel, tak vymenou za jine :wink:

Ali, zkusit to muzes, uvidis, co Ondrasek :wink:
24. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Alí já ti ani nevím, má to v pácu manža :wink:
Teď jsem tady s ní chodila a jsem spocená :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, fakt mi není dobře.
Vysaju jí chobůtek a zkusím jí uspat, páč už na mě visí a mamam, mamam, tak by se třeba mohla nechat. :confused:
Manža mi to nebere :angry: :angry: :angry:
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Kaci, klid, manza ma asi meeting. Tedy u nas to tak obvykle byva :wink:

Jinak jsem vcera objednala ohradku. Sice jsem po tom, co jsme to tady rozebirali, nechtela, ale kdyz vidim, co HOnzik dela a to jeste nechodi, tak jsem objednala z MMB. Jinak bych mu musela byt porad za prdelkou, aby se nekde nebouchnul o skrin nebo tak. Takhle bude obouchany jen od sprucli od ohradky :sweat_smile: :grinning:
24. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.