• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ježíš já mám dneska nějakou nicotu, se mi nic nechce :unamused:

Peti ohrádku jo? Tak uvidíš jak budeš spokojená. Já jsem ráda že jsme to zvládli bez. Sice to znamenalo hodně okřikování, ale aspoň se naučila trochu poslouchat.
24. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
My jsme také bez ohrádky.
Ondra vysílá v postýlce, tak nevím, asi z toho nic nebude, oči měl už skoro zavřené, ale hned spustil, to je takovej troubík. Achich achich.
24. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
No, tak spíme, huráá, jdu na nějaké to pečení.
24. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Petí tak měl, ale on i když nemá, tak je problém se mu dovolat. Má mobil na Tichý profil a má ho v pouzdře na stole. Takže ani ty vibrace neslyší a nevidí, že by mu svítil displej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem Bětku houpala 20 minut a už zavírala oči. Nevím, co jí vyrušilo, pak je zase otevřela, tak jsem se zase nakakala a je v posteli a nespí. Jako ale mě vážně už bolí ruce a tohle přece není možný, abych jí furt houpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Tak tam bude do oběda, ptž to neusne a pak tam půjde zas, dokud si neschrupne. :angry:
24. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Hani, ja jsem taky dneska silene lina.
No, taky jsem zvedava, jestli ohradku vyuzijeme nebo ji posleme nekam dal. Uvidime :slight_smile:
Honzik ted taky usnul, po silenym hysteraku, kdy jsem myslela, ze se snad udusi :frowning2:
24. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Proč to ty děti dělaj, co? Hystericky řvát protože mají spááááát! Až budou větší tak budou chtít spát a nebudou moci, no jo no.

Tak listovej závin s ořechovou náplní za chvíli hotov a půjde do trouby.
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ali, tedy ten zavin vypada dobre uz jen jak jsi to napsala :slight_smile:

No, Honzik normalne moc nerve, ale ted jak ma rymu, tak nemuze poradne spat, tak u toho silene rve :frowning2:
24. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak jsem zpět...

Kačko já vím, já taky jezdila sama ale takhle daleko se mi nechce a nakonec jsme se domluvili s Tomem že budu doma, pohlídám si Tomíka

takže, očkovaný není, alergie to není, vypadá to na petechie, ptala se mě zda nezvracel nebo nějak dlouho hodně nebrečel, nebo nebyl někde zaklíněný a nemohl se dostat ven, o ničem nevím :unamused:
takže kdyby se dál osypal, musíme zítra na krevní obraz a další krevní testy kvůli nějakým cévkám a žilkám a nevím čemu všemu :confounded:
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jaji, jsem ani nevedela, co to petechie je, jsem si to musela vygooglit :wink: Tedy, ten Tomik si ale umit vymyslet nemoci, co :wink: drzim palecky, at to do zitra ustoupi a nemusime k mudre
24. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Petechie, jo? Hmm, zajímavé, Jaji.
To je dobře, Peti, že Honzík normálně neřve:slight_smile:. To u nás je to normální. Jen už je to protivný a na to jak je velkej a chytrej by už to mohl omezit.
24. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
no jo Tom musí mít asi vždy něco extra :confounded:

dneska jsem mu koupila další spací pytel a dvě mikči a sunar a kaše a je fuč 1500,- :sweat_smile:

jídlo jsem mu nakoupila v Rakousku, to Nestle
24. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jáji, tak držíme palce, at je to zítra lepší a nemusíte na krev...
24. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jaji, a kde jste byli nakupovat oblecky?
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jáji ono nakonec bůh ví jak to dopadne se cvíčem a mnou, ptž mi fakt není úplně úplně. Rozhodnu se asi až těsně předtím. Tak nechoď a starej se o Tomíka :wink: A moc držím palce, aby to bylo dobrý.

Jinak Bětka po hystrickým záchvatu nespí, dostala najíst a teď si hraje. Já obědvám, tak jí zkusím uspat potom.
24. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
To jsou tedy nemoci......to jsou věci......ale určitě si mu udělala radost nákupem mikinek a pytle :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak my jsme po obídku a Neli spí, takže na tu 15 určitě stíháme :wink:
tak písněte, jak na tom budete vy :wink:
24. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jáji pane jo, petechie, tak to jsem v životě neslyšela :confused: Takže zítra budete vědět víc jo? A je to nějaká normál nemoc nebo co se s tím případně dělá?

Naše dítě je dneska taky na zabití. Musela jsem s ní aspoň na chvíli ven. V kočáře sedí, kouká, tlemí se a je hodná a doma prudí a pořád fňuká. Jestli ona nebude po mně s tím věčným nuděním se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdu ji nakrmit, mně se pečou v troubě smetanové brambory se sýrem, ale ještě to chvíli potrvá. Pak zaskočím.

Alí jak děláš tu ořechovou náplň? Mňam, bych si dala. Miluju ořechy jakkoliv a v jakém koliv množství :dizzy_face: A nejvíc ze všeho mokré vlašáky, ale blbě se sháněj.
24. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
http://jajinka27.rajce.idnes.cz/Tomik_pokracuje/

fotky další, heslo a jméno stejné
24. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hani...petechie jsou popraskané žilky :unamused: objevuje se to například u meningokoka :confounded: ale jako zda to může být i nemoc? říkala něco o křehkých cévách nebo co :confused:

Peti tady u nás na budějárně, v Jumbo jetu
24. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak dítko usnulo, jupíííí

jinak jsem koupila Rossmannovi prostěradlo do postýlky za 90kč nekupte to, bavlna :grinning: A mají i osušku a na kapuce je medvídek Pů, za 170,-
24. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jáji no teda, to jsem taky nikdy neslyšela, zajímavý. Tak hlavně ať je z toho pcek brzy venku :wink:

My byli v poradně, tak hlásím 8730g a 74cm. Holky to byl horor ho zvážit, zapotily jsme se u toho se sestřičkou obě a povedlo se asi až na desátý pokus!! Prostě nechtěl ležet ani sedět a vztekal se jak blázen :angry: Už minule to byl problém, ale teď teda o dost horší, to jsem zvědavá na příště v tom roce :confused:

Jinak mi teď taky usnul, takže 15h stíhám v pohodě :wink: A jdu se najíst, páč umírám hlady.
24. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Katchu Nelinka na váze sedí, jinak taky řve a mlátí sebou :wink:
a máte krásné míry :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Holky, tak jediné moje dítě ZASE nespí, jo? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jdu jí "zahlušit". Snad si dá aspoň hodinu.
Snad to taky stihnu, navíc jsem se rozhodla, že pojedu autem a rovnou pak udělám měnší nákup v Tescu. Dochází nám pár potravin :wink:
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jáji fíha, tak držíme palce na zítra. Fotky nádherný. Ten interiér, to bylo ubytko? Jestli jo, tak to je fakt luxus :dizzy_face: Kde to bylo???
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
hmmmm tak brambory jsou mňamózní :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Tak hotovo. Ta padla za vlast normálně :grinning:

Jo a Hani, Jáji, už taky skřípe zubama a je to fakt hnus. :confounded:
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Hani ano ubytko, fotila jsem to narychlo mobilem, páč foťák byl uklizenej

je to Buková v jižních čechách, vedle Olešnice
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kačí...hihi vítej do klubu, Tom už to moc nedělá, jen občas, takže to Bětku taky brzo přejde, neboj :wink:
24. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jáji fotečky jsou super. Moc vám to tam s Tomíkem sluší na několika fotkách :wink:
A to ubytko teda fakt supééééééééééééér :grinning:

No snad jí to brzo přejde. Nedělá to moc často, ale je to fakt humáč. Chudák manža, ptž já skřípu zubama v noci. To je mi ho líto teda :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hanko, dělám náplň, kterou děláme v rodině už leta: 15dkg strouhaných ořechových jader, 10dkg cukru, trocha mléka, 1 žloutek, 2 bílky. Ořechy se promíchají s cukrem, žloutkem a mlékem, přidá se tuhý sníh z bílků a může se případně zahustit strouhankou z piškotů., A je to mňamka.

Jajinko, na fotky se kouknu ráda.
Katchul, pěkné míry máte, tedy Štěpánek. Takhle moc se vztekal na váze, jo? Teda, teda, Štěpánku, basama fousama! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.