• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jůůůů já hubnuuuu, obvod stehna mám menší o 1-2cm, boky o 2cm a v pase o 1cm, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
24. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jáji tak to je super, má to nějaké webovky?

Jo, skřípání je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hani nemaj stránky, maj pouze to druhé ubytko na netu

jinak v sezone ten byt prý pronajímají jen třeba 5 lidem , ono se jim to asi jinak nevyplatí :grinning:
24. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jáji super :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hezké fotečky Jajinko:slight_smile:.
Kde jsi pořídila ty kšíry Tomáškovi? Chtěla jsem také takové pořídit, ale nějak jsem neměla štěstí zatím.
A gratuluji k zmenšování se:slight_smile:. SUPER.
24. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Alí kšíry mají ve špuntíkovi :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
mimo jiné tedy
24. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Děkuji Hanko, a mají jen bílé?
24. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jo, jo Jáji fotky jsou moc pěkný, Tomík vypadá rozhodně starší, je to velkej chlap :wink:

S těma kšírama já pořád váhám. Včera jsem odpo byla na prochajdě s kamarádkou co je používá, seděly jsme chvíli na lavičce a v jednu chvíli se jí málem převrátil kočárek :confused: Vlastně kdyby nezareagovala včas, tak už je na zemi, prostě ho prcek svým vyváděním převážil. Má teda trojkolku, tak ta jde asi převrátit snadněji. Ale trochu z toho mám strach.
24. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Katchul, také mám strach z toho převážení a převrácení... No, mohla bych to zkusit, asi to nestojí majlant, že?

Tak čekám PPL že nám přivezou opravený notebook (Martin koupil mamince a když ho instalovat přišel na nějakou vadu, děsný, nic není prostě v pořádku) a pak přijde tchýňka a já si dojedu na Háje nakoupit (tedy doufám).
24. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Alí určitě to bude pár korun, takže je nejspíš taky koupím a uvidíme :wink:

Hmm bohužel máme taky poslední dobou stejné zkušenosti, každou chvíli něco reklamujeme :unamused: Vypadá to, že se vyrábí jeden šmejd za druhym :angry:
24. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jaji, tak to moc gratuluju k cm!!!! Vidis, jak to jde!!! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
i já se přidávám k ostatním a říkám.....moc hezký fotky Jáji.....ty jo....Tomík už je kus chlapa fakt :slight_smile:
Kačko....máte moc hezký míry a váhy.....to případné ctitelky koukají :slight_smile:
Tak já dám Kubíka spinkat za chvilku......už se těším....jak zapluju ke knížce :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Alí bílé nevím, vím že tu měli barevné
24. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jsem nedočítala...vezmu si noťas do postele a dočtu až půjde Aduška za hodinku spát. My jsme od včerejšího večera v Praze. Máme položenou podlahu v kuchyni, vyspárovaný dlaždice na WC a za kuch. linkou. V sobotu ještě musím dospárovat dlažbu v kuchyni, protože za týden už nám přivezou kuchyň!!! Jak já se těším :grinning: Prodloužený víkend bude tedy u nás celý pracovní, protože to tam musíme připravit :frowning2:
K tomu mě ještě dneska začalo bolet v krku a pomalu se spouští rýma, bolí hlava...asi nějáká chřipka se o mě pokouší. Snažím se to vyležet a vždycky když Aduška spí, zalezu s ní...

holky jakou máte značku myčky a digestoře??? Vybírám elektrospotřebiče a ne a ne se rozhodnout :frowning2:
24. zář 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Alí...já je koupila v Jumbo jet tady u nás za 250kč a na to že v kočáře docela vyvádí, péruje na kolínkách na straně tak zatím dobrý
24. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Peti...díky mám fakt radost :grinning: ale já věděla že když budu pravidelně cvičit tak se úspěch dostaví :wink:

příští týden zase hezky 2x, v pondělí stepík a čtvrtek zumbík :grinning:
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Pri, ahoj, tak i na Tebe něco leze, jo? Koukám, že je toho teď mraky. Jste ale pracanti:slight_smile:.
24. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jáji tak gratulace k úspěchu :slight_smile: jen tak dále :wink:
Kačenky, u nás se ještě spí, autobus mi jede bud 14.40 nebo 14.52, jede to 15 minut a pak kousek pěšky, tak nevím jak budu přesná, tak vydržte :wink:
24. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jinak příští týden je veletrh hraček, tak se tam půjdu podívat, ale sama - kluky nechám doma, abych na to koukání, případně nákup měla klídek:slight_smile:. Vždycky jsem ráda chodila na tenhle veletrh, tak mrknu i teď.
Alí ty co mají tady jsou od canpol babiea a na netu je mají koem 175
PPLka nikde, achjo. A ještě budu muset dolů a Ondra bude doma řvát. Prostě tenhle chlap je hroznej, kterej jezdí, nebere ohledy a prostě, pojďte si pro to nebo přineste to dolů. Debil.
24. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Alí ty necháš Ondru doma? Já vždycky Štěpánka beru dolů, taky nikdy nechtějí jet nahoru. Normálně ho nesu.

Martí jasně, vydržíme :wink: My už jsme vzhůru. Čím jedeš?
24. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Martí tak už to vím. 121, že jo :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Katchu jo jo, 121 :slight_smile:
Neli už se probírá, takže stíhám ten ve 40 akorát nebudeme svačit, taj jí to dám až se sejdeme :slight_smile:
tak pa za chvíli :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ali mně to taky nahoru něchtěj moc nosit, tak chodím dolů a Káju beru s sebou v kočárku
24. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
My ještě spíme :sweat_smile: Já když tak napíšu a někde vás tam najdu :wink:
Hezky si to užijte a pozdravujte se :grinning:
Tak PPl už tu byl, Ondra si hrál v postýlce:slight_smile: a byl hodňoučkej.
Tak se mějte, holky, a něco hezkého nakupte:slight_smile:.
24. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.