• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko hezkou Šumavu, hezky si odpočiň :wink:

Hani mě to totiž samotnou taky neba, jdu jen na hodinu a nazdar, zbytek dne sem zavřená doma :confounded:
24. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jáji to jsi dobrá, na hodinu, já jdu možná na půl :pensive: teda pokud nemám cíl, kterej mi zabere dý a to je nakupování a jsme u problému č.2. Nejsou prachy, není nakupování, nechce se chodit ven :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Už jsem tu :wink:

Jáji vím, byla i minulý týden. :slight_smile:

Hani nedepkař. Já taky sedím u PC s TV jako kulisou :grinning: Taky se mi někdy nechce ven, ale já to spíš mám teď proto, že Bětku to v kočáru teď neba, chodit ještě neumí (sama) a doma si lozí, popřípadě spolu chodíme a je jí snad skoro líp. Jsem taky lenora líná a proto si občas je dobré dát s někým sraz, abys ven "musela".
Každopádně se tak "nebičuj", jseš normální ženská, co si prostě někdy potřebuje orazit.

Petí držíme palce, ať je Honzíkovi lépe. A zítra bych jela k dr., ptž to taky nemusí být jen rýma. A ordinovat po telefonu, to můžu taky, i bez titulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Hani tak si dáme srazíka a uvidíš jak půjdeš ven :wink:
24. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jáji tak jo :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
zítra nemůžu, ale příští středu můžeš s námi s Petrou, nebo čt i pá mám časík
24. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ve středu budu u našich, slavíme narozky a ve čtvrtek bych mohla leda dopo, páč ve 14:30 musím být v práci :confounded:, pátek by měl být ok
24. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
No vida. Je nás plný kůň, tak se vždycky někdo najde. :wink:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak předběžně pátek :wink:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
ok, píšu si :wink:

tak havlíček mi skončil, jdu tedy do pelechu a přeju vám krásnou noc a dík že jste :wink:
24. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
brou nocku a depku pryč :wink:
24. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Já budu čučet na Zoufalky.

Brou nocku.

Já ještě nevím, jak to ten příští týden bude, vypadá to, že budu mít docela nabito, ale slibuju, že si na vás udělám časík též :wink:
24. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
no na mě si časík uděláš minimálně v pondělí a čtvrtek večer :grinning:
24. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Jáji jasně :grinning: Já myslela přes den. Docela přemýšlím, jestli bych s váma ve středu nezašla na obídek. My máme pak Lezísky, takže odpo nemůžu.
24. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dneska jdeme urco k dr. Honzik dostal v noci jeste jeden cipek, pekne hicoval, ted uz je to lepsi, ale zacal chrchlat, takze za chvili volam mudre a nakluseme tam. Je chudik takovy apaticky, jen lezi, moc se nesmeje a je na nej videt, ze mu neni dobre :pensive:
Dam vedet, jak jsme dopadli.

A zadne depky, nebo ji budu mi taky :grinning:

Kacul, my taky nemame kombinezu z tchiba, mozna pristi rok :wink:
25. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Krásné ráno,
no vida, jak se Hance (snad) zlepšila náladička:slight_smile:.

Tak to mám dobrý, že mne to samotou baví chodit venku - jdu do Průhonic, podél přehrady, do Hostivaře, atd... A vůbec mi nevadí být dvakrát denně, pokaždé na 2,5 hodinky. Ale ke cvičení se asi nepřemluvím, na to jsem nikdy od mala nebyla, ale třeba se překonám a někam si vyrazím taky.

Peti, tak dej vědět, jak jste dopadli u MUDr. A ještě mi pověz, když jezdíš na CHodov s kočárkem, jezdíš 154? Jaký je pak vstup do toho obchodního centra? Já tam ještě kočárkem nebyla a možná bych se tam zajela někdy podívat, možná i s manželem o víkendu, uvidíme. Ale na víkend máme dost plánů, tak asi nebude čas:slight_smile:.

My dneska spinkání docela dobrý, ale ne moc dlouhý, no nevadí.

A jsem ráda, že sprchlo, hezky se dýýýýchalooooo a dýcháááá. Ta mlha venku, slunko do toho svítí, je to hezké. Teda mně se to líbí:slight_smile::slight_smile:. Mít tady tu správnou techniku (má ji Martin) tak to vyfotím:slight_smile:.
25. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
A jak si tu tak píšu, tak mi uteklo mlíko na plotně (jsem nějak zapomněla, že jsem si ho dala vařit na bílou kávu), tak mám o zbytečnou práci navíc postaráno, blééééé.
25. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj holky.....tak zatímco já včera čučela na Ordinaci, tady probíhala depka?? Doufám, že dnes už je to lepší....co Hani?? :slight_smile: On jí má každý někdy, to je fakt normální.....
Peti.....chudáček Honzíček.....napiš nám hned pak....
A co Tomík Jáji???
My dneska zase vzbuzení v 6hodin, do půl 7 jsem teda dělala, že neslyším a nevidím a mezitím v noci zas jedno jídlo....hrůza....
Já tady mám taky práce, věta sem mi stojí minimálně jeden šuplík vyházený....už to tam ani nějak pořádně neskládám, protože to nemá cenu :unamused:
25. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj,

Alí ty máš dobrý že máš kam chodit na prochajdy, tady na Budějárně je to na prd :frowning2:

Peti...ty jo, dej pak hned vědět, chudík Honzík, ty horečky k tomu, fuj

Vladi...neosypal se, spis to světlá takže snad dobrý :wink:

a noc? naše dítě je mimino nebo co, spal do 2:30 pak dostal mllíko a pak v 5:45 zase mlíko :confused: normálka řval
25. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc nad poměry dobrá. Spala až do rána a naopak já jsem se vzbudila v 7:30 že je mi divný že není vzhůru a ona potvůrka byla ale ležela tam potichu a koukala :dizzy_face: Asi chce sekat dobrotu nebo co :grinning:

Peti dej vědět jak jste dopadly u Mudry a držíme palce ať to nic není.

Jáji a k drce jdete nebo ne?

Alí na Chodově pak můžeš rovnou od busu vlézt dovnitř a objevíš se v mezipatře jak je lékárna a jezdící schody. Jinak v celém Chodově jsou jak jezdící schody, tak i výtah. A procházka 2x denně 2,5 hodiny sama :astonished: To by mi asi šiblo a Honzovi bych večer vykecala díru do hlavy :sweat_smile:
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Hanko, tak to jste hezky spinkaly, holky.
Díky za popis vstupu do Chodova:slight_smile:, asi se tam vypravíme, ale teď půjdeme na prochajdu a na nákup. Asi je tam chladno, co? Musím najít nějakou čepičku pro Ondráška:slight_smile:, snad nám něco bude. Ta z Tchiba je až na mrazy.

Víš, jaká je to paráda být na procházce sama? Já si u toho relaxuji, kochám se přírodou, přečtu si časopis, případně si vyřídím po cestě maily atd... Já to mám ráda:slight_smile:. A nejvíc mne samozřejmě baví procházky s manželem a Ondráškem, to jsem nejšťastnější.

Tak Ondra jde zapínat a vypínat PC, to je hrozný jak rychle to tlačítko našel (a to je docela dobře skrytý). Ty děti jsou koumáci:slight_smile::slight_smile:.
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak u nás teda vzbuzená 3x za noc, poprvé v 1.30 :angry: Povídala si. Dostala dudel asi na 3x, než zase zabrala. Ale aspoň mi to vynahradila ráno, v 6 mlíko, pak zalehla a chrupala a vzbudila mě v 8.15 :wink:

Petí držíme palečky a budeme čekat na zprávu od tebe, jak s Honzulkou. :pensive:

Jáji tak to je dobrá zpráva, že světlá :grinning:

Alí teda, tak to tě taky obdivuju. 2x denně s kočárem.

Já se kolikrát nevykopu ani jednou. Mě už to nějak kaká, furt stejný trasy. A navíc jak jsem psala, Bětka by už šmejdila, což nemůže, když nechodí, tak se kolikrát v tom kočáru vzteká :stuck_out_tongue_closed_eyes: A další důvod a podstatnější důvod, že v něm nespí. Takže je lepší, když se vyspí 2x denně doma a jdeme třeba jen až odpo. Poslední dobou jsme chodily spíš na hřiště, jenže to teď už pomalu nepůjde, takže fakt nevím, co budeme dělat. Snad se Bětka už brzo naučí chodit, pak půjdeme kousek někam, Bětku vypustím, ona se vyřádí, já za ní budu běhat a bude dobře :grinning:

A jdu dát Bětce snídaničku :sunglasses:
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Katko, Ondra také není v kočárku vždycky klidný:slight_smile: a ne vždycky spí, ale já s ním přesto chodím ráda.
Ondrášek hrozně rád pozoruje auta, autobusy - mává jim (řidiči jemu taky:slight_smile:, na každého pejska se musíme podívat, zhoupnout se na houpajdě, a tak.

Mějte se, jdeme ven!:slight_smile:
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ali aha, no tak vzít si časopis, to mě nějak nenapadlo, přitom je to tak primitivní co? A to si čteš za chůze nebo si někde sedneš? Ale to musí Ondrášek spinkat ne? A maily to u mě bohužel nelze, páč jednak jich tolik nemám, a druhak nemám připojení v mobilu a notes se mi s sebou tahat nechce. Ale ten časák nebo knížku bych někdy zkusit mohla.

A se spaním je to u nás podobně jako u Katky, Kája sice v kočáře usne, ale zdaleka ne na tak dlouho jako doma v klidu. V kočáře je někdy vzhůru i po 30 minutách a doma dá vždycky hodinu, někdy dvě no.
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo ale dneska jsem dobrá. Jako už teď tu sedím osprchovaná, umytá, převlečená a po snídani!! :grinning:
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Pěkné dopoledne všem :slight_smile:
tak mě sice nevadí chodit sama s kočárkem, ale stejně jako Katku mě štvou ty stejný trasy, už to tady skoro nenávidím :frowning2: Chodím dopoledne po spánku a občas ještě jednou odpoledne, taky po spánku. Ale teda tak na hodinu a to je v tom i nákup :grinning: A na hřiště chodíme taky, docela se děsim toho co budeme dělat celou zimu. Asi nějaký to mateřský centrum jedině.

Peti moc držím palce ať je Honzulka brzy fit.
Jáji tak to vypadá, že se to lepší, to je super zpráva :slight_smile:
Hani téda super noc, nechápu a neznám, že by o sobě Štěpánek nedal vědět když se vzbudí :astonished:
Vladi taky tu mám mraky práce, takže musim radši zaklapnout notebook a dělat, že internet nejde :grinning:
Kačí koupila jsi včera vlastně něco v tom tescu? Kromě jídla teda :wink:

Já jdu teď rychle do vany a umýt vlasy, dokud Štěpulák hajá...
25. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Hani téda gratuluju pilňucho jedna :wink: :grinning: :grinning:

Alí časopis nebo knížku jsem si brávala taky, ale šlo to jen když Štěpánek usnul, tak jsem zastavila někde u lavičky. To teď už bohužel nehrozí a za jízdy číst mě teda nenapadlo. Nejspíš bysme zkončili v nejbližším sloupu :grinning:
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Katchul však já to taky moc neznám, většinou si tam vykládá nebo fňuká, jsem se až lekla co se děje :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky
Jáji jsem ráda, že je to lepší, snad to Tomíkovi brzy zmizí úplně :wink:
Honzíkovi přejeme brzké uzdravení, snad to bude jen viroza :wink:
jinak já to mám přesně opačně, já jsem radši pořád někde, mě hrabe když sedím doma, naštěstí máme hodně aktivit, takže jsme pořád někde :slight_smile:
hlásím se do klubu Tchibo kombinéz, pořídila jsem Nelince tu modrou klučičí, víc se mi líbila ta modrá barva na bundě a taky ty tmavé kalhoty jsou praktičtější pro naše čuňátko :grinning: dohodla jsem se s prodavačkou, že si to můžu přijít vyměnit, kdybych si to rozmyslela, ale i doma se jim to líbilo, takže to tak nechám :slight_smile:
Kačí nechce se ti ted na chvíli na brusle? my se chystáme ven, chtěla jsem jen na písek, ale nebaví mě tam sedět, tak kdyby se ti chtělo, tak bych dorazila :wink:
Katchu vám přeju krásný víkend a hlavně sluníčko :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Kačí koupila jsem sadu 3 body s kr. rukávem 12-18 a pak sadu body bez rukávu, to měli ale jen 18-24. Tak jí to bude chvíli větší no :grinning:

Martí sice je to velmi lákavé, ale já fakt radši do konce týdne sport vynechám. Chtěla bych se dát dohromady, abychom si mohli s manžou užít prodloužený víkend. Tak se nezlob. :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.