• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ok, to neva :wink: tak se jdu vyhřívat na písek a lenošit :grinning:
já zapomněla, že ti nebylo dobře :pensive: už je ti líp??
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Martí snad jo, začíná se mi ale zacpávat nos :angry:
A blbě od žaludku mi je vždycky odpo, tak to ještě nevím :grinning:

Jen Bětka furt chrčí, to je děs. Vždyť rýma má trvat týden, ne? A zítra to bude týden. Jako naštěstí to jsou furt bílé nudle, nic zeleného, ale i tak teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
tak to jsem na tebe zvědavá :wink: :dizzy_face:
Neli má talky trošku rýmu, ale jen jí tak 3x za den utřu nos,dneska už ani nedám kapky...a je spíš podchlazená, ráno neměla po odečtu ani 36 :astonished:
25. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Martí taky jsem zvědavá :grinning: , i když si myslím, že to přejde.
Já Bětce dávám už jen Libenar, ten Nasivin se smí 3 dny. Furt odsáváme a odsáváme.
Je mi jí líto. Teď má ještě škytavku :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
tak to já taky na dlouhé procházky nejsem.....tak na hoďku a to spojíme většinou s nákupem. Taky koukáme na pejsky, to začne volat baf, baf...na auta....ale dýl než hoďku moc mi v kočáru ani nevydrží a mě to tak vyhovuje. A chodíme většinou když se vyspí, aby spinkal doma :o)
Zrovna se vyspal - zas 25minut :frowning2: tak vyrazíme....
25. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ták, dítě je v pelechu, uvidíme jestli usne. Já mám teď 23 minut volno a pak musím obvolávat novináře, fůj, to fakt nenávidím :confounded: A na po o máme program, jedeme za manžou do práce. Tak aspoň něco.

Áááááá, Katka vynechává cvičení a není jí dobře jo??? :grinning:
25. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Kačí já bych vám to moc přála :wink: :dizzy_face:
ale kdo se mnou bude bruslit??? :cry:
25. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Martí Nelinka :grinning:
25. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
s tou se špatně povídá :grinning: :grinning:
holky vy fakt nikdo nebruslíte????
25. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Marti já na tom párkrát byla a i mně to bavilo, ale s kočárem fakt ne
25. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
no mě se to zdá s kočárem ještě jedodušší, ale chápu, že se ti nechce :wink: mě to hrozně baví, manžela a Kačku taky, o víkendu budeme jezdit ve Stromovce :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Ono nejde o to jestli jednodušší nebo těžší, já jen nechci spoléhat na to, že zabrzdím jen kvůli tomu že se opřu o kočár, víš. Když si rozbiju pusu sama, je to fuk, ale kdybych ji rozbila i Káje, tak bych si to neodpustila :pensive:
25. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
my jezdíme s Katkou bezpečně a po rovině :slight_smile: přijd se někdy mrknout, u té Vltavy je to fakt v pohodě, nemusíš nikde brzdit :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Holky klíííííííííííííííd. Určitě se nic neděje.
A cvičení vynechávám kvůli rýmici :grinning: Kvůli té své alergii nemůžu Paralen, tak piju jen čaje s vymačkaným citrónem.

Martí a ono bude za chvíli hnusně a bude stejně po bruslích :frowning2:

Hani mě to paradoxně jde lépe s kočárem. Když jsme byli s manžou a on si ho vzal, tak jsem se několikrát málem vybourala. Ten kočár mě jistí. Ale já vím, že tvoje máma spadla, tak z toho nemáš dobrý pocit, to je jasný. :wink:
25. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Kačí dokud nenasněží, můžeme jezdit :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
To je jasný, příští týden mi bude snad už dobře, tak to někam vmáčkneme. Já mám nějak nezvykle nabito :sweat_smile:

Jdu uspat dítě :wink:
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Katko ono ani tolik nejde o mámu, jasně že je to pro mě odstrašující případ, ale prostě z principu. Nelíbilo se mi to tenkrát když s Terkou vyjela a proto to nebudu dělat no. Což neznamená, že kdybyh měla někdy hlídání, tak třeba vyra zím sama. Uvidíme.
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Hani aha, tak já myslela, že je to jen kvůli tomu, co se stalo mámě. :pensive:

A my spííííímeeeeeeee :grinning:
25. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
aaaa Katce je špatně joooo??

kurňa potřebuju parťáka na cvíčoooooo :grinning:
25. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Hele klííííííííííííííííííííd. Tý vole dost. :grinning: Nic se neděje, zrovna tak mi může být špatně od rýmy, vy treperendy jedny.
Takové věci se mě nestávají, že bych druhé mimi měla hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si musím všechno vybojovat a protrpět. :pensive:
25. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky. Dr brala Honzikovi CRP, ma ho nizke, takze ATB jsme nedostali, jen Mucosolvan a Paralen, je hodne zahleneny a kdyby se to zhorsilo, tak mame jet o vikend na pohotovost.

Doctu vas pozdeji, mame tady opravare na topeni, davaji nam nove, takze fakt "idealni" podminky na kuryrovani Honzika :angry:
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
špatně od rýmy jooo ha ha ha :grinning: aby ses nedivila :wink:
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Petí tak se držte a pak přijď :wink:

Jáji no jasně, jak jsem zahleněná, tak mi to dělá paseku v žaludku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A divit se nebudu :grinning: Navíc nemám jiné příznaky, že? A minule mi ani blbě nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
říká se že každé těhu je jiné :slight_smile:))))

Peti tak aspoň že to není na ATB, tak snad jen nějaká lehčí viróza, ale ta rýma, no chudík malej
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
To já vím, ale já těhu nejsem, takže klíííííííííííííííííííd :grinning:
25. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Jsem tady baf :grinning:

Haha, hlavne, ze jsem to Kacce rikala, kdyz do sebe v DiCarlu lamala vinko. Kaci, tak dej vedet, az budes neco vedet, ju? Drzime palecky, aby mela Betuska brzy sourozence :wink:
25. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Alco, kdyz jedeme na Chodov, tak pri prijezu jdu do OC pres postranni vchod jak je Tchibo a C&A. Od zastavky se dam nahoru do kopecky kolem sporky a nahore naproti parkovisti je postranni vchod. Kdyz jedeme zpatky, tak jdeme pres postranni vchod jak je Potrefena Husa (je to kousek vedle Bambule a M&S). Akorat tam ted nejede ten vytah, takze musis po jezdidich schodech.
My bud chodime pesky, nebo jezdime 154 nebo jdeme k CHodovske tvrzi a tam odsud 170 k nam.
25. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
hihi :grinning:

to moje dítě je neskutečný, 100x mu řeknu ne ne, nesmíš a on je tam zase, u lahví :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
ufff, jsme doma z písku, Neli je obalená jako náš včerejší řízek :grinning: nějak mi uniklo, že asi v noci pršelo?? i na klouzačce byla voda :astonished:
takže slíkání ve vaně, jak tru někdo psal :grinning: a stejně máme písek všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak dopracováno a jdu vařit dítěti oběd. Dneska zase bezmasej, chuděra, za to s vejcem no.

Jooo, svlíkání ve vaně, to byla naše parketa, když se pokadila, že to měla až na hlavě :grinning:

Peti proč chodíš dovnotř takhle složitě? :confused:
25. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.