• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak Honzíkovu už je asi líp protože začal jeho obvyklé pískání a výskání, akorát u toho chraptí. A ted měl 37,1 po odectu, tak snad bude líp. Ale večer hicoval jako kamínka :unamused:
25. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
taky jsme doma z prochajdy.....za chvíli dáme oběd a pak mě čeká opět balení, se z toho picnu.....
25. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Vladi kam se chystáte?
25. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Tak Bětku jsem prolila kofolou a projela nakládaným hermelínem, tak Samuela nebo Emmu :grinning: (Stellu) bych projela Lambruscem a Sangrií :grinning: Ale jsem fakt v klidu, stejně tam nikdo nebydlí :grinning:

Martí :grinning: Vždyť jsou mokrá auta :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
u nás ne :grinning:
25. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
No ja kdyz jsem byla tehotna a nevedela jsem o tom, tak jsem Honzika taky docela solidne prolila vinem a kofeinem, to jsme byli tenkrat na oslave u znamych, protoze se jim narodilo ditko :grinning:

JJ, potvrzuji, ze vecer prselo. Jak jsem spatne spala, tak jsem slysela bubnovat dest do parapetu :wink:
25. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
holky my jdem ven s kámoškou, budu až k večíru pá pá
25. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jaji, uzijte si to. Pa :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Martí aha, tak třeba naše auto je mokré ještě teď :grinning: Navíc jsem v noci musela zavřít okna, ptž jak máme zastřešený balkón, tak to bubovalo do toho polykarboše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme totiž takovou stříšku, ptž balkón není v rovině s barákem, ale čumí dozadu :grinning:

Petí kámoška dokonce kouřila :sweat_smile: To se holt nedá nic dělat, když těhu zjistíš až v nějakém 4, 5 tt :sweat_smile:
Hlavně že jsou děti zdravé. :grinning: Ještě že ten hermoš tehdy byl v pohodě a neměl listerii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jáji hezky si to užij :grinning:

Martí nechceš mě vytáhnout odpo na Budějárnu? Koupila bych Bětce v Baťovi větší bačkůrky, z těhlech jí pomalu lezou palce :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
No my pujdeme odpoledne max. do parku na chvili nebo do lekarny, jinak budeme doma. A vikendovou zranici u tchyne a nasich jsme zrusili, nechci ho moc tahat ven, hlavne kdyz se tam sejde veskere pribuzenstvo. Takze budeme mit pohodovy rodinny vikend v Praglu :grinning:
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Kačí já nevím, jestli odpo nepůjdu do Krčáku, má se mi ozvat kámoška, ale zatím se nehlásí,tak pokud se neozve, tak určitě ven půjdeme, ještě ti písnu....
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
jinak sem byla líná vařit a dala Neli skleničku a ona to nechce, takže už vařim brambory :angry:
25. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Marti, jak to udelame s tou cepickou?
25. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Petí to je jasný, jen zůstaňte doma v klidu. Ať se dá Honzík do kupy. :wink:

Martí v pohodě, dáme si vědět. Přeci jen je tam docela sluníčko a já se znám, že se nevykopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čepičku mám já, dám ti jí v pondělí na cvíču, pokud jí teda nezapomenu :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
jo, čepičku jsem dala Kačce včera :wink:
a vyrovnáme se, až se uvidíme, přece nebudeš posílat 70 korun :wink:
25. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Čau holky, tak my jsme zpět z prochajdy, dneska tři hodinky i s nákupem. Jsem se docela prošla:slight_smile:.
Šli jsme hezky lesoparkem (tam nás malem sežral nějakej zatoulanej pes, docela jsem se bála), pak jsem sešla ten sešup kopec dolů k přehradě a jeli jsme kolem přehrady až k nám do Alberta:slight_smile:. A jsme tady, hurááá na oběd a pak si Vás dočtu:slight_smile: :slight_smile:, jste tady toho zatím vyplodily, co se člověk vyvenčuje.:slight_smile::slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jee, Marti, dekuju moooc!!! Jsi zlata :dizzy_face:

Ali, tedy to byla prochajda, jste se pekne vyvencili :grinning:
25. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Téda Alí, kdyby bylo jaro, tak si myslím, že chceš mít v nohách 100 jarních km :grinning:

Holky Bětka se se mnou už děsně pere při odsávání a člověk jí nechce ublížit, že, takže jsem teď odsála skoro kulový. Přitom když jsem jí tam kápla Libenar, tak si pěkně zachrochtala. :pensive:
25. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Péto, myslím, že čepičku užijete nejdřív za rok, je velká, já si objednala dokonce vel. 6 takže Nelince bude tak ve školce :grinning:
25. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Kaci, nas ceka odsavani az se Honzik probudi. No on se taky porad krouti na stranu a rve u toho, ze ho pak musim jeste 10 minut po tom uklidnovat :pensive:
25. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Marti, Honzik ma hrozne velkou kebuli, tak nevim :sweat_smile: Kdyztak mu ji necham na jaro nebo pristi podzim :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
ta 6 je i mně :grinning: ta 5 je o dost menší, tak uvidíš :wink:
25. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ty nachodíš něco km Alčo.....máš to místo cvíča... :slight_smile:
Marti.....jedeme k našim, od té doby co jsme se vrátili z dovči a kdy nám mamča hlídala děti, nás neviděla. A vezeme jim brambory.....ale asi jen do neděle, v pondělí bych chtěla být doma.....
O čepičce mi nemluvte....koupila jsem Kubíkovi takovou roztomilou a on jí pořád sundavá, přece mu nedám zavazovací :slight_smile:
Kačce přeju krásný víkend na Šumavě, má prý být hezky....
25. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Petí tak to počkej, až bude mít pořádnou sílu. Celý týden to docela šlo, ale od včerejšího večera se strašně pere a má fakt sílu. Abych jí přemohla, tak jí musím zalehnout, ale ona stejně ještě uhýbá hlavou. :grinning: Takže jí tam honím po přebalováku a hrubou sílu samo užívat nebudu, to bych jí mohla fakt ublížit. Tak doufám, že se ta rýma lepší.

Vladí užijte si prodloužený víkend. :wink:
25. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
To jo, já jsem turista:slight_smile:. My toho už nachodili s manželem a i předtím jsem hodně chodila a jezdila na hory na túry a tak. Moc mne to baví.

Tak pro sebe si dělám bulgur, dám si k tomu maso a Ondru dnes odbydu skleničkou, nemám chuť vařiti ještě pro něj, jsem unavená. A dám se do prádla a tak.

Na víkend se těším mooooc, i když nejedeme mimo Prahu, tak ho doufám, prožijeme hezky.

Holky, a ještě mi povězte, jak si dítka nechají stříhat nehty? Ondřejík asi dva měsíce se u toho kroutí a nechce a řve, je to hroznej boj a to to bylo předtím úplně v pohodě. Tak nevím jak na něj.
25. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak jdu foukat hlavu a pomalu vyrazíme.

Alí já jí nehty stříhám jedině když ji mám na klíně a kouká na reklamy. Jinak nemám šanci :grinning:

Krásné odpoledne všem!
25. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
u nás stříhá nehty tatínek :slight_smile: na rukou je to v pohodě, to drží, ale nohy to je hrůza,lechtá jí to a nedrží.
25. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Kačí mně se ozvala ta kámoška, takže odpo jedeme do Krčáku, tak promiň, já jsem s ní dohodnutá už 2 týdny :wink:
25. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Alí já stříhám taky na klíně a taky před telinou :grinning: Sice se občas mrská, ale pořád jí ještě "přeperu" :grinning:

Martí v pohodě, já se snad vykopu i sama. Jen si to hezky užijte :wink:

Hani vy taky. :wink:

Jo a Bětka si před chvílí nalezla do lehátka a zase slezla :astonished: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
u nás už se spí, hurá :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.