• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Já jdu asi uspat. :wink:
25. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak my pomalu vyrážíme. Paaa
25. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Tak u nás se asi spát ještě nebude, ale je v postýlce.

Hani pááááááá
25. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Honzik ted spapal pul sklenicky brokolice, je to sikula :slight_smile: Asi si pamatuje, jak ji jedla maminka, kdyz byl jeste v brisku :grinning:
My vyrazime do lekarny a na kratkou prochajdu, potrebuji jeste koupit pecivo na snidani. Zatim papa :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak to je Honzík šikula, určitě mu je lépe, když papá :wink:
25. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
my razíme do Krčáku,pá :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Holky to byl zase boj se spaním :pensive: Já mám pocit, že moje dítě se radši uřve, než aby přestala, lehla si a usnula.
Kdyby jste jí slyšely. Jako po 10ti minutách jsem to nevydržela a šla jí uhoupat. Ovšem takhle několikrát, páč se kroutila jak hadice, to mě vždycky nakakalo, tak jsem jí položila do postýlky a jelo se nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď už spí, ale teda dalo to práci. :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tedy Kaci, vzdyt musi byt Betuska utahana uz jen z toho breceni :sweat_smile:

My jsme zpatky z prochazdy, ted varim vajicko, vecer bude jen oblozeny talir, se mi nechce nic delat. A uz budeme doma a nikam nepujdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Petí viď? Taky jsem si říkala. Pak spala asi 25 minut :angry:

Jedeme na tu Budějárnu. :wink:
25. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Jo, řvaní a nespaní, to je klasika, nevím, proč to ty dětičky dělají!!!!
25. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Jsem tu rymu chytila od Honzika :unamused: Svedi me nos, pusa a zacinam citit krk. Nebo jsem dneska neco pobrala,kdyz jsem byla s Honzulou u dr. Ted to pry radi :angry:
25. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky, kdo mate to puzzle s cislama jako my, tak ho COI oznacila jako nebezpecnou hracku
Mrknete na net:
http://www.coi.cz/cs/spotrebitel/rizikove-vyrobky-rapex/hracky/puzzle-eva-mats-md-240.html
25. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme doma z Krčáku, bylo moc hezky, ale ve stínu pěkná zima.Sešla jsem se nakonec se 2 kámoškama, ta jedna má 7mi týdenní Emičku, je kouzelná, akorát byla zima, tak jsem si jí nemohla poňuchňat...tak příště :wink:
ted ještě frčíme do hypernovy na nákup a večer si uděláma v klídku u vínka :dizzy_face:
tak pro dnešek páááá :dizzy_face:
25. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Čauky, tak my už jsme hezky beránci pospolu, huráááá.
Konečně si Ondrášek od pondělního večera hraje s tatínkem:slight_smile:.
25. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Marti, páááá, fajn, že sis užila hezké odpoledne. Ve stínu byla dnes pěkná zima.
25. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Koukám, že páteční večer patří rodinkám. To je hezké :slight_smile:

Honzík před chvilkou usnul, tak se půjdu asi na chvilku natáhnout s knížkou a nabrat sílu na večerní odsávání hlenů:wink:
25. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Dobrý večer, manža pracuje, já peču koláč, tak na chvíli zaskočím. V práci to bylo fajn, z malé byli všichni poprdění. Na víkend plánujeme odpočinek, úklid a nějaké prochajdění, tak se těším. Všechny odpočíváte jo?
25. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
mě nefunguje interneeeeeeeet
25. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
snad se mi to povede odeslat
mladej mě nas.al večer, opět odmítl kaši, řval u toho jak tur, asi to bylo kvůli únavě, páč jsme ho koupali 3x, manža na něj dělal blbosti a neuvědomil si že je ostříhanej, takže mladej byl celej od vlasů :rolling_eyes:

pak jsem ho krmila naštvaně, manža si myl hlavu a do toho klepala tchýně, já jí ignorovala a Tom neslyšel, ještě jsem zakřičela že fakt otevřít nejdu a ona klepala snad 5 minut a ještě se cítila uražená když už jí Tom otevřel a pronesla že taky měla dítě :angry: :angry: :angry: ty voe sem myslela že se vzteknu :angry:
25. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jajinko, to je tedy "milé" od tchýně:frowning2: :frowning2:.
Tak Tomáškovi tu kaši nedávej, když se u ní vzteká, co?
25. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ali...vcera ji snedl normalne ale jak byl unavenej tak mu asi byl milejsi spanek nez cokoli jineho, ale ja byla teda vytocena az hruza :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Aha, tak to jo, já myslela, že jí nikdy moc nechce - páč jsi napsala opět odmítl. Tak byl asi už přetaženej, to je jasný. Nedivím se, že jsi byla vytočená, byla bych taky.
25. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já něco pokoupila na Budějárně. Pro manžu mám 2 dárky, juchůůů :grinning: Něco malého jsem koupila i Bětulce a pak jsme si počkali na taťku a ten šel s náma do Markse, kde jsem si mezitím vyhlédla podprdu. Koupená :grinning:

Petí uf, ale to mi naštěstí nemáme. :sweat_smile: A je možný, že jsi to chytila od Honzíka. U nás jsme si to předali tak nějak navzájem asi. :sweat_smile:

Martí tak si užijte hezký večer :grinning:

Háňa si taky užila hezký den a určitě už nedepkuje, že? :grinning:

Alí tak pojedeme asi na rozhlednu do Lhotky u Berouna. Manža dostal ve firemní časáku takovou brožůrku s rozhlednama, které vznikly za podpory T-Mobilu. Tak si budeme dělat výlety :wink:

Jáji a to Tomík nechce kaši co už měl nebo nějakou jinou?
A tchýni příště zabouchni před nosem, když má takový řeči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky když krmím, tak krmím. Bětka by zbořila barák, kdybych odešla v půlce jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky vybíráme Terce kočárek pro panenky, už asi dva měsíce, ty voe....a vypadá to že jsme konečně našli, ale nemůžeme se rozhodnout pro barvu, se picnu.... koukněte, jsou boží http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=174189
25. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
A Haní nedepkuje, vám budu dnešek někdy vyprávět. :grinning: Oba jsme tzv. out of money, totál, ale dneska ns to nějak nese... spočítali jsme všechny svoje drobný, koupili 10 rohlíků, mlíko a zděláváme "zásoby", zásobama rozumějte fakt všechno, takže jsem z mraženejch švestek pekla koláč, aby byla snídaně :grinning: Ale je to fakt sranda, normálně se tomu řežeme :grinning:
25. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Katko, ahoj. No vida, pěkný nákupy:slight_smile:.
Tak k Berounu, dobře. Hezky si to užijte, vyrážíte tento víkend, ju?

Hanko, Ti povím, už takovýhle kočárek jo? Jak pro dospělou:slight_smile:. A barvu, no to teda nevím... Něco neutrálního.
25. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Alí, pro malou holku nemůžeš mít neutrální, jí se to musí líbit a je fuk, že jí to nebude ladit k oblečení :grinning: Je to bitka
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Však už je to velká holka, v lednu jí jsou 3
Dobrá nálada u Vás vládne, Hanko, to je dobře:slight_smile: :slight_smile:.
Já jsem dneska objednávala nějaké povlečení pro Ondráška do postýlky, nám chrániče matrací nové, prostěradla, atd... A hned to budou 4000 a kousek, týýý jo.
No jo, jasně, no:slight_smile:. Hanko, já bych šla do nějakého červeného/vínového/růžového... Ale copak já vím, jaká barva se Terce líbí? :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.