• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jo dobrá nálada, ono nám nic moc jiného nezbývá. Ale hlavně že jsme zdraví že. Z čehoš vyplvá, že na příští týden se na zumbu fakt omluvuju, ale nejde to.

Alí ono je to těžký, to jí ukážeš obrázky a ona na každej řekne, ten chci, ten potřebuju :grinning:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Hani to je správný, sranda musí být i kdyby na chleba nebylo a vy jste měli dokonce na rohlíky :grinning:
Barvy jsou celkem všechny pěkné, docela se mi líbila tato:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18212135&tab=0

Alí jj, v sobotu. V neděli k tchánovcům a v pondělí orázek :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
My máme v plánu zítra asi Pohádkový les v Průhonicích nebo Svatováclavské velebení Na Jezerce, odpoledne a večer budu se ségrou, kluci sami, v neděli se chystáme za tchýňkou na celý den a v pondělí asi ZOO nebo něco jiného, ještě uvidíme:slight_smile:.
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Katko je to ta co jedl, ale zjistila jsem že jak je hodně unavenej tak prostě nejí :confused:

Hani si mě pobavila, ale je dobře že není depka :wink:
25. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Pohádkový les v Průhonicích? Co to je? Jinak prográmek hezký, si užijete. :sunglasses:

Hani jasný, v pohodě. To je to fakt tak blbý? Vždyť do výplat ještě daleko, ne? :sweat_smile: Aspoň teda my máme k 15. v měsíci :confused:
25. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jáji tak to jo. Tak to ho omluv, bobíska. Co ty petechie? Mizí to?
25. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Alí ty akce co jsi psala mají webovky? Zvažujeme nějaký pěšo výlet..
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Katko no blbý, protože teď měli vyjít jedny prašule z té nové H práce a nevyšly. Ale snad bude př. týden něco jiného, nebo nám budou, ač jsme neradi, pomoct H rodiče. Ale nechci vás tím zatěžovat. Jinak výplaty nám chodí kolem 6.-8.,takže aspoň o týden dřív. Smůla je že za všechno může kráva ředitelka. Ale co nadělám že.
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Katko, je to spíš pro větší děti - pohádkové postavičky na určené trase, divadýlka, animační programy, atd.... Ale stejně do Průhonic chceme, tak uvidíme, jestli zajdeme tam nebo "jen" do naší milované Dendrologické zahrady (kvůli extrémnímu suchu už stromy skoro opadají, tak chceme ještě nafotit nějaký ten podzim)...
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kačko jo mizí, tak snad to už bude ok

no omluvím ale v tu chvíli jsem byla na nervy a plácla ho přes plínu :frowning2:
25. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Hani tak to je mi líto. :pensive: A přestaň s tím zatěžováním. Když tě něco trápí a chceš se svěřit, tak se svěř a hotovo. A nikoho tím přece nezatěžuješ. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Alí aha, děkuju za popis. Tak to je opravduz až pro starší.

Jáji já dneska taky Bětku plácla přes zadek, kvůli spaní pro změnu. Se mi kroutila na ruce jak hadice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kačí, dík. Ale dneska je to fakt dobrý. Prachy budou, my nebudeme. A beru to jako ponaučení, zkušenost a je fajn, že i v téhle situaci spolu vycházíme a snášíme to dobře. To je taky dobrý vědět, ne? No nic. Já jen že abyste teď věděli, že vozit půjdu ráda, leč bohužel bez oběda, aspoň než se poštěstí a zrovna tak to cvíčo :frowning2:

Nevíte jsou někde v okolí nějaké svatováclavské slavnosti nebo staročeské trhy? Bych se šla podívat.

Jáji to znám, bohužel, jakmile je unavená, nedá ani ťuk. A teď řeším, že mi nechce ovoce co jsem jí zavařila do skleniček. Asi už jí leze krkem, potvoře.
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kačko...co si budem povídat, občas nás ty děti hodně vytočí že :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Hani to se taky snažím manžovi vysvětlit, když děsně šetří. Cokoliv koupím, mám na talíři. :pensive: Jako je to na jednu stranu dobře, ale... U vás je fakt důležitý, že vás to spojuje :wink: A to je přece to nejlepší, co může být :grinning:
A půjdeme samo vozit bez oběda a na cvíčo půjdeš, až budeš mít a nic se neděje. Však ti to neuteče :wink:

Jáji :pensive: My jsme takoví Fíci praštěný, viď? :grinning:
25. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo, ono šetření je fajn, když je z čeho. Ale i tak, prostě přiměřeně, všeho moc škodí. No uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holkýýýý, já budu už brzo zase o rok starší, juchůůůů :dizzy_face: Vás pomalu ale jistě doháním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Hm, Hani, my ti bohužel ale zase utečeme :frowning2: :frowning2:
30 se na mě pomalu ale jistě směje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Katko kdy to máš?
25. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
hihi Katka to má na můj původní termín porodu žeee :grinning:

Kači...jo jo myslím že jsme v tomhle stejný :sweat_smile:

Hani aha takže to je normál jo? mě mlíko pil i unavenej ale kaši ani za boha
25. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ale kaši mu dáváš lžičkou ne? U mlíka můžou klidně chrnět a pijou v polospánku, to s tou kaší nejde.
25. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Hani 29.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty přesně který den?

Jáji :pensive: Jsme holt šouplé bejkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Tý vole, bych se po. Se mi normálně pokakalo posílání Farmville Gifts a nevidím v přátelích ty, kterým často a hojně posílám dárky :angry: :angry:
25. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hihi, to je hezký datum :dizzy_face: Mám kamarádku ta je na silvestra. Na moje narozeniny prosím ustanovili státní svátek (28/9), co víc si přát :grinning:
25. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
katko co chceš poslat za dárek, zrovna jsem to nastartila? už jsem neposílala ani nepamatuju, nestíhám ani přijímat :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holááááááá tak coooooo???
25. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak jsem vám všem poslala koně
25. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Hani máma se klepala, že jí poženu z pod stromku :grinning: a já přitom byla slušně vychovaná už v břiše :grinning:
Je to blbé na jakékoliv oslavy, ptž všichni jsou většinou někde v čoudu na Silvestra :pensive: :frowning2:

A tvoje narozky, to máš dobrý :grinning: Když je to státní svátek, tak můžete pěkně zapařit :grinning:

Co kdybych udělala tabulku s našima narozkama? Můžu jí hodit do alba, abychom měly přehled a popřály :wink:

A dárek jsem chtěla poslat já, manžovi. Kravičku. :pensive: Jako fakt tomu nerozumím, proč mi zkrouhnul všechny ty, kterým jsem poslala dárek :angry: :angry:
25. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Haní jééé, díky :grinning: Tobě možná můžu, ale ostatním (Jája, Alča, Kačenka od Martinky) ne :frowning2: :cry:
Fak nevím proč jste mi zmizely :cry:
25. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
kačko ono snad můžeš poslat jen omezený počet dárků za den určité osobě, mě to taky občas nepustí
25. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Jáji tak to bude asi ono. :frowning2: To je kakáč :angry: Fňuk, fňuk, manža chtěl kravičku :pensive:
25. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
S těmi narozeninami je to dobrý nápad:slight_smile:, bavily jsme se o tom přeci už v Di Carlu, tak šup sem s termíny:slight_smile:.
Moje narození 29.3.1977

Katko, je to tak, je to nějak omezené to posílání dárků, nechápu sice jak, ale je.

Tak se hezky vyspinkejte na ten prodloužený víkend.
25. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Katko, tak Vy farmaříte oba, jo? :slight_smile:.
25. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.