• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
U nás se ještě nespinká, teď jsme krmili, přišel tatínek z práce a Ondra ožil, tak jsem zvědavá, jak to u nás bude.
20. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Tak u nás se šlo akorát do pelechu. Bětka měla po koupání 38,1°C před odečtem, tak jsem jí na tu noc radši čípek foukla.

Jdu dělat piškoťáčka na zítra. :wink:
20. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Přeji všem dobrou noc, pááápáááá
20. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Alí dobrou :grinning:
Já jdu ještě na fotky :wink:
20. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ráno, teda tady to ještě chrupe jo? Dneska odpo nás čeká plavání, tak jsem zvědavá. Dopoledne nic neplánujeme, asi úklid.
21. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
u nás se nechrupe už od 7.30, ale než se nají Bětka, než se najím já, tak to chvíli trvá :grinning:

Každopádně dneska tady moc nebudu, páč přijde kamarádka :wink:

A Bětka má den D, tak nám držte palce, ať jí mrkev chutná :wink:
21. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme vzhůru klasicky od 6.30, ale hodinku jsme v posteli a hrajeme si, s manželem si dáme snídani, pak kolem půl 9té nakrmím Ondráška, přebalím, protože pustí do plenky něco nepředstavitelného a ohromného:slight_smile: a pak si jdu sednout k PC. No, a za chvíli bude řev a řev, páč bude klouček znaven a nebude moci usnout, taky klasika.

Spát jsem šla asi ve 22.15 a Ondra spinkal krásně. Manžel ho uspal a od takových 21.10 chrupkal až do 5.20 :astonished:.

Dneska bude asi zase krásně, což?
Večer jdeme ještě na lekci plavání ve vaně i s manželem, aby si to taky užil:slight_smile:.

Hanko, pěkně si užij bazén - my půjdeme poprvé 5. 5. v 16hodin, tak jsem na nás taky zvědavá.
A Bětušce přejeme dobré chutnání:slight_smile:.
21. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Hanko, máš ještě nějaké ty kupony na Huggies? Jeden bych si vzala, co Ty na to?
21. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Alí dneska má být krásně, tak se těším, jak si to s kámoškou užijeme :wink:
Užijte si vaničku :grinning:

My jdeme zítra poprvé do toho klubu 4 Medvědi, tak jsem zvědavá, co tam s náma budou vyvádět :grinning:
21. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Ondra na mne usnul, tak jsem ho nechala a hrabošila na bazarech, v obchodech a pomrkávala po jídelních židličkách a golfkách:slight_smile:. Snad se pro něco rozhodnu a objednám to.
21. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Katko, taková hodně vzdálená fotečka:slight_smile:, moc vidět Tě tam není:slight_smile:, ale neva.
Po dalším kojení bych vyrazila ven, snad bude Ondra kolem poledne souhlasit, i když v poledne ven nechodíívám kvůli ostrému slunci, no uvidíme.
21. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Alí já se snažím to nějak vystřihnout, ale kouše se mi Photoshop a v Malování jsem to vystříhla, ale kolem mám furt bílo a nevím co s tím :angry:
Bych se tady na to vyprdla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Já myslela, že je to záměr se moc neukazovat:slight_smile:. Ono se to podá, tak to takhle nech a pak to někdy ostřihneš.
21. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoooj,
tak já si připadám jak v prádelně, od včerejška pořád peru, věším, žehlím...
My měli noc nic moc, zase Štěpula ožil okolo 4 h ranní :unamused: Ale nějak jsem si za ty měsíce zvykla a stačí mi už málo spánku.

Alí ptala jsi se na tu židličku, tak my jsme objednali Babypoint fábula, má jí už rok neteř a jsou s ní spokojení. Taky jsme řešili nějakou ohrádku, ale nevim, asi se na ní vykašleme, aby to bylo větší než metr na metr, tak to je už docela drahý a v tom našem ne zrovna velkym bytě by to zabralo moc místa. A chystáš se už kupovat golfky?? My zkusíme sporťák a později se uvidí.

Katko, tak to se večer určitě pochlub jak Bětce šmakovala první zeleninka :wink: A užijte si krásný den s kámoškou a dítkama :slight_smile:

Plavat chodíte kam?? Do Měcholup?? Bydlela tam kámoška a prý je tam i bazén se slanou vodou, což je prý dobrý pro děti s ekzémem nebo pro maminky, co trpí na různy gyn. problémy z chlorovaný vody :wink:
21. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
A o Nelince žádné zprávy??
21. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Alí právě jsem se tak rozčílila, že to nechám večer na manžela. A musí mi ukázat, kde to dělá a jak, páč já asi jinak vzteky vyskočím z kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

A do toho Bětka spala po 9tý opět 10 minut a teď tu kňourá a dráždí moje již pocuchané nervy. Tak je v lehátku, má puštěný vibrace a ať kouká spát :angry:

Kačí to víš, že se pochlubím. No jestli mi to po tomhle dopoledni ještě bude flusat, tak tu asi něco rozbiju už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

A o Nelince žádné zprávy, Marťa nebyla ani u starších maminek :frowning2:
Tak snad nám dá vědět :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,u nás nic moc nového, Nelinka byla včera přes den bez teploty, ale večer to zase vylítlo, ráno opět žádná teplota.Rýma stejná hrozná, zítra budou výsledky,tak musíme čekat. Mám nervy v háji, ani nemám náladu na koně, ale jste hodný, že na nás myslíte. Dík.
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Martí drž se. Uvidíte zítra, co vám řeknou. Myslíme na vás, ať už tu Nelinku ty bacily hnusný pustí :confused:

Jinak Bětce mrkvička moc šmakovala, dala jsem jí dokonce víc než 2 lžičky, tak snad nebudeme mít žádnou reakci :sweat_smile:
A teď je tuhá v postýlce a spí už půl hodiny :wink:
21. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
jajinka27: byla jsem pozvaná do diskuze, tak doufám, že jsem správně
:wink:. Jako novopečená maminka prosím o radu, jak předejít potížím s kyčličkami? Na ortopedii jsme objednané až na 30.4., dříve nás v Malešicích nepřijali. Balit tzv. na široko znamená, vložit látkovou plenu na plenu jednorázovou? Nebo použít 2 látkové pleny a zafixovat plenkovými kalhotkami? Přiznám se, že mi není moc sympatické, aby malá Zuz konala své miminkovské potřeby do látkové pleny. Myslím, že se to pak musí dost špatně prát? Co je bezpečné a nepohodlnější pro mimi?
21. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mojca zdravím a vítám tu Tebe i Zuzanku :slight_smile: A dodatečně moc gratuluju ke krásné holčičce :dizzy_face:

Já jsem naširoko nebalila nikdy, na první kyčle jsme šli když bylo Štěpánkovi asi 4-5 týdnů. Ale co vim od holek, tak balit naširoko znamená dát na jednorázovku ještě jednu látkovku. V porodnici nic takovýho neříkali, že bychom měli balit naširoko jako prevenci, někde jsem četla ještě v těhu, že se od toho už upouští. Ale určitě tím nic nezkazíš :wink:
21. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Martí to je hrozný, tak snad už to je opravdu poslední choroba co Nelinku potrápila.

Katko super, že Bětce mrkvička chutnala, to s tím naším vybíravcem asi bude problém. S UM byl taky problém, takže očekávám vždy když zkusíme něco novýho, že to potrvá dýl než si zvykne. No co se dá dělat...
21. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahooooooooooj holky,
jsme zpět z 2hodinové procházky. Bylo to fajn, Ondrášek z té doby spinkal asi 35 minut, a až ke konci cca takových 10minut byl hodně protivnej. Ale jinak dobrý.

Mojco, vítáme Tě tu:slight_smile:. S kyčlemi jsme problém neměli, ale je to tak jak píše Katchul.
Marti, přejeme brzké uzdravení a dobré výsledky.

Katko, gratuluji k mrkvičkování a Bětuščině chuti:slight_smile:.
21. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z plavání. Bylo to fajn, byly jsme tam 3, Kája teda bezkonkurečně největší, i když ostatní holčičky byly jen o 14 dní mladší, holt je to takovej náš obřík :sweat_smile:. Je to takovej oválnej bazének 3x5 m, s docela fajn slanou vodou, takže ji kája nelemtala, což je supr, protože ve vaně mi vodu pije. No a plavání fajn, zpívali jsme písničky a říkali básničky. Jediný co musí trochu pomluvit, je že tam mají fakt malinko místa na přvlíkání a tak a klasickej sprchovej kout se schodem, takže je to logisticky trošku náročnější, ale příště už budu chytřejší, co si s sebou vzít a co ne a kam to dát atd. Jo a po cestě tam jsme ztratily novou botičku :frowning2:.

Marti, to je mi líto, nevím jak pomoct, tak snad jen že na vás myslíme :frowning2:

Mojco, vítej mezi námi. :slight_smile: A vy máte nějaký problém s kyčličkama? Jestli ne, tak bych nic preventivn nedělala, oni totiž i ty jednorázovky jsou vyhovující a pokud k širokému balení není důvod, což by ti řekl i pediatr, tak bych rozhodně dávala jen jednorázovku :wink:

Katko super, že mrkvička chutnala.
21. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
holky, děkuji všem za rady. Zítra jedeme poprvé k dětské Dr. (když nepočítám návštěvu Dr. u nás doma, kdy jsem přes křik hladové Zuz, od Dr. nic nepochytila :confused:, optám se, zda je důvod balit naširoko a dle toho se zařídím/e.
21. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak už jsme osaměly, táta ještě není doma.
Pro velkou legraci nám neteče studená voda, což je teda o dost horší než teplá. Nemůžu ani zapnout myčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Jako doufám, že na tom už někdo pracuje.

Jinak mrkev jsme samo nafotily :wink: A dala jsem jí napoprvé víc než 2 lžičky, tak snad jsem tím nic nepo...
Když ona jí fakt evidentně chutnala. No ale kdyby měla potravinovou alergii, tak by se už projevila, tak snad můžu napsat, že jsme naší první mrkev zvládly na jedničku :grinning:

Krásně jsme se prošly a cestou jsme si daly točenou zmrzku (Jáji tu dobrou ze Dvorců :wink: ), dneska měli vanilkovou a pistáciovou. Mňam :grinning:

Kačí teda, tak Štěpula je takhle vybíravý, jo? Asi bude mít mlsný jazýček :grinning:

Alí Matýsek kámošky cestou domů taky začal strašně řvát, tak už vím, co asi prožíváš :frowning2:

Hani tak to je super, že jste si s Kájou plavčo užily :wink: A botičky teda škoda :frowning2:

Mojčo vítej :slight_smile:
Preventivně bych Zuzku taky nebalila, my máme z manželovi strany i zátěž na kyčle a máme je nakonec úplně v pořádku, už i jadýrka, takže potřetí už jsme ani nemuseli. Ona i ta jednorázová plína nutí ty děti mít ty nožičky od sebe, tak si myslím, že fakt není potřeba preventivně balit na široko. Ale určitě se pro svůj klid poraď i s dr. :wink: :sunglasses:
21. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Kačí hezký fotečky :grinning:
A konečně taky nějaká s mámou :wink: Ale taky tam vypadáš úplně jinak než na tý co máš v pase :wink:
21. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
ahojky,

my byli u babičky a byla tam i moje mamka :slight_smile: Tomíka chovali obě ale on po pár minutach zacal natahovat a az u me se smal :grinning:

ducky...mi ani nerikej s tou zmrzkou, tu maaaam raaaaaaaaaaaaaaadaaaaa

mojca...tak tě tu vítám :wink:
21. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Kačko to víš, fotka v pase je asi tak 3 roky stará, to jsem ještě byla mládě :grinning: :grinning:
S tou studenou vodou to je ovšem pecka, už teče?? Mě Štěpán taky řve v kočárku a je to strašlivýýý :unamused: Bohužel je to skoro na denním pořádku.

My byli odpo na kyčlích, tak je máme v pořádku a už tam nemusíme chodit, jupííí :slight_smile: A jsem nějaká připálená z toho sluníčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
no neeeeeeeeeeeee, katch tam má fotkuuuuuuuuu, sluší paní slušííííííí :dizzy_face:
21. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Jáji no jo, už to bylo trapný, žádná fotka s mámou :grinning: Díky, díky :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.