• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí super, píšu si. Až pošlou i ostatní holky, udělám tabulku :wink:

Jj, už oba. Manža začíná, tak jsem mu chtěla do začátku poslat ještě třetí kravičku a prd :angry:

Nic holky, půjdu se na chvíli natáhnout k TV a hlavně budu mít Sex and The City :grinning:
Tak dobrou noc všem.
25. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
KAtko jasný, dobrej nápad. Tak moje už víš a ročník 83.

Co chcete poslat dalšího? Já vám pošlu, ať máte radost :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak já si ho najdu a dám mezi přátele a budu posílat dárečky chceš?
25. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem uplne k.o. Jsem chytila nejakyho bacila od HOnzika, silena ryma, bole me v krku a jsem jak prastena palici. Honzula nastesti uz teplotu nema, jen zacal jeste vic chrchlat po tom mucosolvanu, tak pockam do zitra a kdyztak pro jistotu sjedeme na pohotovost.

Hani, drzte se. To je hezky, ze se nehadate, kdyz nejsou korunky. At se to brzy vyresi! Jo a mas narozky jako muj manzel svatek :wink:

Moje datum narozeni. 20.02.1979

Holky, uzijte si vsechny prodlouzeny vikend!
26. zář 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás úžasný spaní 20-7.30 :slight_smile: kočička byla zlatá :slight_smile:
udělali jsme si včera moc hezký večer, Míša nachystat krevetové špízy a šampáno a koukali jsme na starý český film :dizzy_face:
dnes dopo budeme uklízet a odpo bruslení ve Stromovce, Míša půjde večer s klukama na jedno, dlouho nikde nebyl.
venku je pěkná zima, už nám začali topit a je to příjemný :slight_smile:
všem marůdkům posílám pohlazení, ať jste brzy v pořádku a všem hezkou sobotu :slight_smile:
moje narození 20.11.1976 a holčiček Kačenka 25.4.1999 Nelinka 20.4.2008 :dizzy_face:
26. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Peti...jejda snad ti bude brzy líp, hele on se po Mucosolvanu určo rozkašle víc, pomůže mu to neboj :wink:
26. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno, u nás taky docela dobrý, od 18:30 do 6:15, pak řev, tak jsem si ji vzala do postele a spala do 8, tak dobrý. :dizzy_face:

MArti krásnej večer, krevetky, mňam :dizzy_face:

Peti neboj, to je dbře, že se rozkašlal, ten mucosolvan mu pomůže aby to vykašlával a zbavil se toho. :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Marti, tedy moc pekny vecer s manzilkem. Pohodicka :sunglasses:

My si tady doma predavame ty bacily navzajem. Manza uz je taky trosku nacatej a ja jako magor chodim s plinou pres oblicej, abych moc neprskala bacily :sweat_smile:
26. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Peti myslím že s plínou chodit nemusíš, doma už to teď fakt neovlivníš :unamused:
26. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Hani, ty jo, Kája taky krásně spinká.Jak se ti podaří jí uspat tak brzy? Já i když jí uložím dříve, tak usíná až k té 20...
my uklízíme jak blázni, ale zatím je tu spíš bordel a asi pojedeme koupit nový koberec holkám do pokojíčku, protože tenhle je strašnej...snad budou něco mít,chtěla bych nějaký obyč. protože ten co tu mají, je po třech letech hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Martí já nevím, odmalička ji dáváme spát kolem sedmé, někdy si tam povídá a usne v osm a někdy naopak je tak unavená, že musí jít spát už po šesté. Je to všechno v závislosti na tom co přes den děláme a jak spí odpoledne.
26. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky, nam dorazi moji rodice na navstevu, i kdyz jsem jim psala, ze jsme nastydli.Mamca chce prcka mermomoci videt. Tak jsem ji rekla fajn, at prijede, ale ze pak nebudu poslouchat, ze jsme na ne neco naplivali :unamused:

Marti, ono nema cenu detem kupovat nejaky drahy koberec, protoze ho stejne brzy znici a bude flekaty atd. Tak dobre poridte :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Zapomnela jsem vam napsat, ze Honzik se stavi na vsechny 4 a snazi se lezt, akorat tam misto jednicky zaradi zaptecku a leze dozadu. Je to hrozne srandovni :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne,
marodům taky přejeme brzké uzdravení. :wink:
U nás se furt nudlí, chjo :frowning2:

Jáji, ty fíku, že by si taky napsala datum narození?

Petí Honzík je 18.4.?
Káju vím, Ondráška vím, Štěpánka vím, Martinka to napsala, tak ještě druhá Alča a Vlaďka, tam nevím. :sweat_smile:

Holky farmářky, rozšířila jsem si farmu :dizzy_face: :dizzy_face: Jupííí.
26. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Kaci, jj, 18. dubna :slight_smile:

Jsem ted vyhnala tatku s Honzikem na chvili na prochazku, kdyz je venku tak hezky a jdu zahucet do postele. Silene mne boli hlava od te rymy :angry:

Jinak dneska jsme meli bramboru s mrkvickou a prckovi to chutnalo. Porad otviral pusinku a pak uz nechtel mlicko, vypil jen 50, coz je na nej hoooodne slaby vykon.
26. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Kačí MDŽ :slight_smile:))
26. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Krásný večer všem,
to byl dneska ale pěkný den, co? Taky jste si ho užili tak hezky jako my? Byla to paráda, jdu se mrknout na fotečky, které jsme pořídili v Průhonicích (na Pohádkový les jsme jen mrkli, nakoukli:slight_smile:) a raději jsme strávili čas v Dendr zahradě, kde skoro vůbec nebyl, jen to nádherné počasí, podzimní atmosféra a my, beránci:slight_smile:. Pak jsme si dali obídek a jeli na Chodov, kde jsme potřebovali něco pokoupiti a zaříditi, mmch i bačkůrky:slight_smile:, poté ještě procházka u nás v Petrovicíh, no a byl večer.:slight_smile::slight_smile:.

Zítra jsme měli jít k tchýňce, ale kvůli jejím bolestem v krku jsme to zatím přehodili na pondělí a uvidí se.

A co Vy?
26. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nikde nikdo, jo?
Tak tedy všem dobrou noc, papa
26. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
ty jo, tady je dnes mrtvo :astonished:
Alí dobrou :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Hanko, ahoj. Byli jste tedy někde na pěším výletě? Ještě si tu čistím zuby:slight_smile:.
26. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Týýý jo, Marti, já si Tě nějak popletla s Hankou:slight_smile:, ani nevím proč.
26. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
choj holky, tak jsme dneska byly s Aduš na čtvrtém plavání a už jsme se potápěly. Na to, že je tam Adrianka nejmladší...to snášela velice dobře :slight_smile: no mám z ní radost :grinning:
Jinak se o mě stále pokouší jakási chřipka, ale zatím je to jen o rýmě a ráno bolestech v krku. Aduška se zatím drží, snažím se kojit co nejvíce, aby měla protilátky...
Moje datum narození je 16.1.1983....no jooo, jsem ještě pííískle :slight_smile:

Kačí: manža má narozeniny den po tobě...tedy 30.12. ...jen je maličko starší :-/ ale největší smůlu má v tom, že má vlastně narozeniny na svůj svátek (David) ...týden po Vánocích a den před Silvestrem :frowning2:

Hani: téééda závidím! My se s manžou o penězích vždycky pohádáme. Máte můj obdiv :dizzy_face:

Peti: ono těch nemocí teď řádí hrozně moc...jen co vím, tak tři kamarádky jsou doma s chřipkou...přeji brzké uzdravení

Jáji: gratuluji k hubnutí :grinning: jen tak dál ....
26. zář 2009 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze tady bylo vcera docela mrtvo :astonished: Ja jsem vcera polehavala, byla jsem k.o. Dneska uz je trosku lip, ale porad mam rymu a trosku poboliva v krku, chytil to uz i manza a Honzik mel rano zase zvysenou teplotu a chrchla. Snad bude ten fujtajbl brzy za nami. Jsem docela nastvana, protoze tenhle vikend je taky pekne a my musime byt zalezli doma :angry:

Pri, vidis jak je Aduska sikovna :slight_smile:

Hezkou nedeli!
27. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme dnes lenošili, byli jsme na obídku a celé odpo venku, hodím odkaz, kde jsme byli :slight_smile: www.port62.cz
bylo to prima,Nelinka si tam hrála v domečku a na klouzačce, my jsme se opalovali v lehátkách, měli jsme dobrý obídek a odpo kávičku a lívanečky, no paráda, pak jsme se ještě prošli kolem Vltavy, mrzelo mě, že jsme neměli sebou brusle.
Kačí napadlo mě, že bychom tam mohly někdy dojet na bruslích dopo, dát si oběd a holky siu pohrát a zase bruslit zpátky :wink: jestli se ti bude chtít :dizzy_face:
27. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky, ahoj,
hlásíme se po celém dni stráveném v ZOO, moc se nám to, i Ondráškovi, líbilo. Tak zatím papapapapa
27. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj Alí, jak se líbila Ondráškovi zvířátka? :slight_smile: my když jsme byli, tak Nelinku spíš zajímaly klacky a koše než zvířata :grinning:
27. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky,
koukam, ze jste si dnesni den pekne uzili :slight_smile: My jsme dneska taky vyrazili na prochajdu do parku, abysme si trosku uzili slunicka :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Marti, Ondrášek byl unešen z ledního medvěda, koně převalského, tygra usurijského, žiraf, tučňáků a moc se mu líbilo v dětské ZOO, tam si hladil i mláďátka koz.
27. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Málem bych ještě zapomněla na slona:slight_smile:.
27. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Ali, z ledniho medveda jsem byla nadsena i ja :slight_smile:

Jaji, Kaci, omlouvam se ze zitrejsiho cviceni. Jsem porad nastydla :frowning2:
27. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.