• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky, u nás víkend v poklidu. Včera jsme se byli projít po jižňáku a na pískovišti. Dnes dopoledne jsme měli lenošení, zkoukli jsme nový díl House a How I met your mother. Na oběd jsme vyrazili k babí na Spořilov a odtamtud pak pěšky na Chodov Káje pro mlíko a domů. Bylo to fajn a musím říct, že na to, že je konec září bylo neuvěřitelné vedro. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska bych měla žehlit, ale nějak se mi nece, tak fakt nevím...
27. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak koukám, že jste si neděli všichni pěkně užili, to je dobře :slight_smile:
Nelinka už spí a já peču prošívanou deku, protože jsem dneska fakt vůbec nic nedělala, tak aspon něco.Zítra jdeme na oběd k M. rodičům,budeme slavit Míšův svátek :slight_smile:
27. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Alí můj favorit je slon, žirafa a tučňáci :dizzy_face:
27. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Marti, moji favoriti jsou tučňáci a tygři:slight_smile:.
27. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem si trochu zafarmařila, jdu si dát něco dobrýho? Ondrášek je asi patnáct minut v postýlce:slight_smile:, docela unavenej, a jdu se koukat na telku.
27. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
sorry, já to nějak nestíhala. Byli jsme u tchánovců a Bětka konečně nebrečela na tchána. Tak jsme měli radost :grinning:

Alí-Pri, tak to má tvůj manža teda ještě blbější než já. Já mám svátek 25.11., takže taky nic moc, všechno na konci roku, ale tvýmu manžovi se snad rodiče pomstili :grinning:
Ještě mi prosím napiš Aduščino narození, já registruju podle vizitek kdy mám přát, ale když tam teď máte 6m + 3 týdny a já nevím, kdy se to změní, tak jsem v koncích :wink:

Petí jasně, jsi omluvená :sunglasses:

Martí klidně, vypadá to hezky. Jen musíme trefit ještě nějaké slušné počásko, co?

Alí tak ZOO se Ondrovi líbila, jo? Bětka by už teď možná taky koukala na zvířátka vzhledem k tomu, jak je hotová z psů a dneska u tchánovců čučela na koně :grinning:
27. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
AHoj,

my dneska byli na Konopišti, prošli se, bylo to super, pak hodím fotky. Jinak kaše zase bída, najedu na mlíko a bude ho dostávat o půlnoci jak je zvyklej, jinak se zcvoknu...

My jdem do ZOO zítra :slight_smile:) Tomášek je neskutečně unešenej z pejsků ale děsně, normálka reaguje když řeknu že jde pejsek tak ho hned hledá :grinning: Pěkně mi klikuje takže čekám že se začne stavět o všechno možné velmi brzo
27. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Čauky, Jaji, Ondrášek je taky z pejsků v sedmým nebi:slight_smile:. Za každým čoklíkem se otočí a volá na ně.
27. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Katko, jj, Ondrovi se zvířátka líbila moc. Jsem ráda, že jsme tam šli - měli jsme pocit, že už na to dozrál, a taky že jo:slight_smile:.
27. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ali to je super viď?? :grinning:
27. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jaji, jj, je to super! A Ondrášek má strašně rád autobusy:slight_smile: - kope nožičkama, křičí na ně, mává - řidiči mu někdy také zamávají a dokonce sem tam i zatroubí:slight_smile:. Fakt super období!
27. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Alí tak to je asi chlapský, Bětku autobusy nezajímají. Ale jejího bratránka jo, i auta :grinning:
27. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak fotky se kopírují, za chvilku můžete juknout :slight_smile:)
27. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Právě se hraboším taky ve fotečkách z dneška:slight_smile:, snad neusnu a dám je na rajče.
Jaji, ráda se mrknu.
27. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
A kde je tam budeš mít, pod tím původním? nebo je nějaké nové album?
27. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Alí a ty máš něco na rajčeti nebo jen na FB?
27. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Katko, na rajčeti (na FB dávám jen málo).
27. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tam jsem dala pár kvůli kamarádce.
27. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Super, jdu se juknout :wink:
27. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Klíďo, jukni, a co Bětušky fotky?
27. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Alí, Jáji hezkéééééééééééééééé :grinning:

Hm, fotky Bětušky, no, co na to říct. :angry: Já fakt nevím a už se snad ani nevztekám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holky, dobrou noc, jdem s manželem do vany a pak hajdy na kutě, jsme docela znavení. A zítra asi za tchýňkou.
27. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Alí dobrou :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Alí brou :wink:

ty jo mě zas zlobí žaludek :frowning2: fakt nevím co to je, jestli z nervů nebo jídla :frowning2: mívala jsem s tím problémy ale už je to dávno :pensive:
27. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Alí úžasný fotky, již tradičně :dizzy_face: Jste fakt šikulové :dizzy_face: A závist že máte takový moře krásných společných fotek :dizzy_face:

Dobrou kočičky.
27. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Jáji budeme mít stejný termín :grinning: :grinning:

Hani dobrou :wink:
27. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste se tedy rozjely :slight_smile:
Koukam, ze jste si vikend vsechny pekne uzili:slight_smile: No jen my jsme sedeli doma jako brambory :wink: Naši nám přivezli chlebíčky a posvícenské koláčky, tak jsme si dali do nosu mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Honzík má pořád rýmu a pokašlává, ale už je to lepší. Akorát mu z jedné nosní dírky teče nudle s krví :astonished: Můžu s tím něco udělat nebo to má od té rýmy. Vysáváme tak 2x denne a jeste mu před tím nastříkám do nosu sterimar, tak od toho vysávání by to snad neměl mít :frowning2:
28. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Háně všechno neeeeej k dnešním narozeninám. Je o rok starší :wink: :grinning:
28. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Krásné ráno,
tak za tchýňkou se nevypravujeme, páč je víc nastydlá, tak to necháme na jindy raději. Takže bude den v Petrovicích:slight_smile:. A taky musíme koupit mlíčko a tak.

Hanko, VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM. Krásně si ten den užij!

Peti, fajn, že je Honzíkovi lépe, hurááá.

Děkujeme za pochvalu fotek, my bychom mohli fotit pořád, když nás to tááááááááááááák bavííííí:slight_smile:. Ještě jsme samo fotili hodně tu přírodu, dělali detaily, ale to se nehodí do alba Ondráška.

Tak zatím pa, jdeme snídati.
Jinak Ondra dneska spal dost neklidně, takže jsem byla pořád probuzená, asi měl moc zážitků včera.
28. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.