• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Haničce vše neeeej k narozkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky :slight_smile:))) a hodnou Káju :wink:
28. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Hani, od nás taky vše nej nej nej, hodně zdraví, štěstí. lásky a pohody :dizzy_face:
28. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Kluci šli ven, a já jdu vařit a uklízet, mám na to alespoň klid a místo:slight_smile:.
Tak se holky zatím mějte a hezké sváteční pondělí.
28. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno kočičky, moc děkuju za přáníčka :dizzy_face: Kája mi poblahopřála ráno tím, že spinkala od večera až do 7:45 :dizzy_face: Možná by ležela ještě dýl, jenže mě to bylo divný, tak jsem se šla podívat a už jsme vstali.

Ráno jsme šly spolu s čoklíkem ven, natrhaly jsme si nějakou podzimní výzdobu domů a já se teď chystám uklízet, protože po obědě přijdou tchánovci.

Tak hezký den všem!
28. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
To Ti dala Kája hezký dáreček:slight_smile:.

Hurááá, nemusím vařit, takže uklízím jak zběsilá, abych všechno pěkně stihla. Naši totiž v pravý okamžik zavolali, že co říkáme na to,že bychom si zašli na dobrý sváteční obídek, no neberte to, že? :slight_smile:.

Holky, jakou autosedačku si máme koupit? My nejezdíme pořád (však víte, že nejsme motoristé), jen když jedeme někam do nemocnice na vyšetření či příležitostně, tak se mi nechce za ni dávat majlant.
28. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
To vám musím napsat, dneska se narodil kolegyni syn Kubík :dizzy_face: jůů to je tak hezký

jo a naše dítko snědlo kus papíru, měl to vzadu v krku a mě se to nepovedlo vyndat, ba naopak sem to tam zastrčila dál, takže jsem mu dala napít a spolkl to :grinning:
28. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Alí, když jezdíte jen příležitostně, tak bych možná šla do té varianty 9-36 kg, aby vám déle vydržela, ale i tak bude stát asi kolem 3 tis, aby ťo nebyl úplný šunt :pensive: A pokud na penízky nehledíte a chcete kvalitu, tak bych volila 9-18, römer nebo maxi cosi
28. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Hanko, díky za radu. Ještě se zeptám manžela, co na to on, ale my fakt jezdíme hrozně málo - za ten necelý rok jsme jeli max 10x?

Jaji, Vy jste nešli do té ZOO?
28. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jaji, tedy z Tomíka se stal papírožrout, ju? :grinning:

Nas pozval tatka taky na obidek, abych nemusela varit. Tak jsme byli v pizzerii na Hajich, bylo tam par lidi, klidek, akorat prcek usnul az pri ceste zpatky, takže ted chrupe v chodbe v kocarku :grinning:
28. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jinak na Hajich funguje nove detske centrum Pilne vcelicky www.pilnevcelicky.cz
28. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

sorry, já se teprve teď na chvíli zastavila. My jsme po snídani vyrazily s Bětkou na nákup, pak jsem vařila kuře na paprice a pak šůrovala koupelnu, záchod a kuchyň.

Haničce přejeme vše jen NEJ, NEJ, aby se ti splnily nějaké ty tajné sny :grinning:

Jáji jdeme cvičit?
28. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my jsme byli na obědě u rodičů, tak jsem tam všechny nechala a jela jsem domů, že začnu mýt okna, ale je tu tak božský klid, že se mi vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim, protože s Neli za zadkem by to bylo hrozný :wink:
28. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Martí tak to tě obdivuju, to by se mi taky nechtělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kór když ty jsi vlastně pořád s holkama, tak chvíle vypnutí by se šikla. :wink:
28. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj Ahoj Ahoj,
tak jsme zpět z výborného a milého obídku s rodiči a Štěpánkou. Byli jsme v Milanu v Měcholupech. Ještě jsme se potom prošli a vyfotili babi a dědu a tetu s Ondráškem a teď klouček svačí ovoce.

Marti, tak co okna? Už máš alespoň jedno hotové? Také jsem je nedávno myla a prala záclony a jsem ráda, že to mám hotový...

Teď mne čeká žehlení a do toho se mi teda nechce nechce nechce.
28. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Peti, o tom centru jsem také slyšela, tak se mrknu na nabídku.
28. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
uff, tak mám hotový jedno okno, to největší v obýváku,nějak mi to neodsejpá, hlavně mě zdržujou žaluzie, ty jsou horší než okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale už to beru jako předvánoční mytí, tak mám radost, že to budu mít z krku :wink:
Alí co jste papali dobrého? my měli bažanta, br, knedlíky a červené zelí :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
jdu na kuchynské a zase přijdu nahlásit :grinning: :wink:
28. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Teda Martí, tě obdivuju. My jsme ale myli okna nedávno, tak na to peču. Jen asi vyperu záclony. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí tak jste si pochutnali? To je bezva. Já jsem se nechala tady inspirovat a měli jsme kuře na paprice :grinning:
A asi dojde i na buřtguláš, ptž manža ho prý má rád a mám mu ho udělat :grinning:

Já se jdu chystat na cvíčo, pááááááááááá :sunglasses:
28. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
tak už mám i kuchyn, koukám u toho na pohádku, ještě udělám ložnici a končím...u Kačky a na záchodě to snad zvládnu zítra až bude Neli spát po o :wink:
i já chystám v týdnu buřtgulášek a taky lívanečky :slight_smile:
Kačí pěkně si zacvič :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Martí ty jsi teda pilňas. Mně okna teprve čekají a svým přístupem nevím, nevím, kdy se k tomu dohrabu :confounded: Stačík že tu mám snad měsíc prádlo na žehlení :zipper_mouth:
28. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Holky, pochutnali jsme si mooooc. Já si dala nějakou vepřovou panenku přelitou sýrovou omáčkou, tatínek nějakou rybu, Martin kuřecí maso v rozmarýnovém těstíčku, taky došlo na naše oblíbené lambrusco a dezert. No, prostě samá mňamka.

Martí, hezky Ti to jde, taky mi to šlo pěkně od ruky. A mám z toho vždycky radost když je práce vidět. Kupříkladu teď jsem dokončila hodinuapůl trvající žehlení.
28. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Jé zrovna jsem zjistila že dávají Lepší pozdě nežli později :dizzy_face: To miluju :dizzy_face:
28. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
tak hotovo :slight_smile: Hanií ty zase pracuješ, já kromě dětí a úklidu nedělám nic.
Alí tak to jste se měli dobře, já hrozně ráda chodím na dobré papání :slight_smile:
já koukám na šíleně smutnou, stihnu si dát ještě kafčo než přijedou, doufám :grinning:
babička říkala, že Neli byla hodná, vůbec se nevztekala, spala jim v kočáru a dokonce jedla hrozny a jahody, no chápete to, všechno co doma ne :wink:
taky jsme dostali čerstvý mošt z jablíček ze zahrady, je to mnamka a i Nelince to chutná :dizzy_face:
28. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Je mi nějaká kosa, dítě od pěti spí, páč naposled spala v 11 a to asi 30 Mminut, tak se jdu natáhnout do teploučký vaničky, než se vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Kájinka teď spinká, jo?
Hmmm, Ondra spal také naposledy někdy před polednem a od té doby ne, ale uspávat ho teď už nebudu, to by se mu pak nechtělo večer...

Tak se, Hanko, pěkně vyhřej, pa.
28. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Marti, ty jsi tedy pilna vcelicka :slight_smile: Ja jsem si dala predcevzeti, ze umyju vsechna okna behem rijna, behem listopadu asi vyperu zavesy a zaclony a budu mit predvanocni myti oken z krku. Pak "jen" to cukrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jee, burtgulas jsem delala v patek, nejak mi dosla inspirace co varit, takze doslo i na nej :wink: Zitra nebo pozitri planuji halusky se zelim a angl. slaninou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Alí no spinká, má v tom teď nějaký bordel a ne a ne si to utřídit jak bude přes den spát. tak je to opruz. V posteli končí tak 3 - 5x denně a většinou v 99% neúspěšně a po pár minutách je opět mezi námi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti tak halušky...tak mi kousek zabal do rendlíku, halušky zbožňuju. :dizzy_face:

Ježíš nechte toho uklízení nebo budu muset večer žehlit, až mě hanba fackuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
28. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
jééé Péti, mohla bys mi poslat receptík na ty halušky? já je dělala jen jednou a to z pytlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moc děkuju :dizzy_face:
28. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Marti, ja je delam taky z pytliku a moc nam smakujou :grinning: Delala jsem je ze syrovych brambor snad jednou a nejak se mi to testo moc lepilo, tak jsem zustala u pytlikovych :wink:
28. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
aha, tak nic, z pytlíku to umim :grinning: :wink: dík :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.