• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti, ja jsem mela recept na halusky z brambor od zname, ale nemuzu ho najit... jsem ho nekam dukladne uklidila :unamused: :grinning: Zkusim ji napsat, jestli se ozve a kdyztak dam vedet.
28. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Marti jestli o to hodně stojíš, tak kamarádi jsou ze Slovenska a ta manželka je dělala když jsme tam byli a byli luxusní, tak ti to taky můžu zjistit. :wink:
28. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Hani, tak to klido zjisti, ja je taky rada vyzkousim. Obvykle delam jen se zelim a angl. slaninou, ale muzu vyzkouset i jiny receptik. Diky :wink:
28. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Baf holky,
tak vám musím napsat, že si dneska tak cvičím, cvičím, vedle mě Jája a z druhé strany holčina ve žlutém triku. V půli hodiny jsem se podívala na její profil a říkám si, že je mi nějak povědomá. Tak kouknu do zrcadla a ona to
Adéla Gondíková :grinning: Normálně ona vypadá jak náctiletá :grinning: , fakt dobře :wink:

Alí kde máš fotku? :astonished:

Petí ve čtvrtek jdeš s náma na zumbu. Jsme ti to vymyslely. Pojedeš 170tkou a na Novodvorský přelezeš na 196,197,198 :wink:
28. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Týý jo, halušky, to bych si taky dala mňam mňam, ještě jsem je nedělala ani domácí ani z pytlíku. Ale chuť bych na ně teda měla:slight_smile:.
28. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Alí??? :astonished: Teď už jí tam zase máš. Co to je za pořádky toto? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nevím nevím, co se dělo s mou fotkou:slight_smile:.

Tak Adéla na Tebe působila dobře, jo? Já jsem s ní byla jednou na nějaké akci a nic moc teda dojem na mně nenechala. A ten její humor.... blééé.

Ondra dneska zase padl za vlast, to bude asi zase "bezva" noc.
28. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Možná Vás pobavím (teda my se celkem zasmáli) - v sobotu než jsme šli ven, tak jsem dávala špinavé zabalené plenky do pytle na vynešení a zjistila jsem, že jedna chybí... ale zaboha jsme ji nemohli najít až DNES.
a víte kde? v Martinově šuplíku s kravatami - Ondrášek je šikula, ovšem teď pár kravatek zavání (musí do čistírny) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
kuk další cvičenkyně se hlásí :slight_smile:) Já si Adély vůbec nevšimla, považovala jsem jí za nějakou mladou holku :grinning: byla docela v pohodě a hubená je až běda

jinak dítko dostalo mlíko a skoro nepilo, jak je unavenej tak nejí, holt bude mít v noci mlíko ještě ve školce :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Alí to je bomba :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak už jsem u Ondry byla, plakal, nevím, co to bylo, ale přetočil se na bok a spinká. Vždycky když jde spát dříve, spí hůř, nechápu.
28. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak u nás se ještě nespí, už aby si to svoje spaní nějak urovnala. Takhle je to na palici, čekat kdy usne a jak to všechno bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
čau ženušky pilné :slight_smile:
tak my jsme zpět ze Šumavy, přišla jsem jen nahlásit, že jsme to ve zdraví přežili :grinning:

A hlavně bych taky ráda poblahopřála naší mladý krásný oslavenkyni :dizzy_face: Takže Hani i od nás vše nej nej, ať se Ti vše daří, hodně zdraví, lásky a rodinný pohody :slight_smile: :dizzy_face:

Stavím se zítra, protože jsem už nějaká unavená, asi z toho čerstvýho vzduchu :sweat_smile:
Dobrou noc všem :wink:
28. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jsem psala příspěvek a vypl se mi počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: On se přehřívá. Chjo :angry:

Alí já s Gondíkovou jednou i mluvila, když trénovala na Bailando a byla normálně příjemná ženská, tak nevím.
Každopádně Ondra je kabrňák :grinning: :grinning:

Kačí, KAčí, napiš mi datum svých narozenin :wink:
28. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Kačí jak ti je? už si zdlábla polívku? :grinning: já jo ale ještě jsem nebyla ve vaně :grinning:
28. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj Katchul navrátivší se ze šumavských hvozdů. Těšíme se na zprávy. Teď se hezky vyhajej.
28. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jáji je mi dobře. Polívka i rohlíčky ve mě a navrch ještě jablíčko :grinning: Do vany se taky teprve chystám, chci být na House vykoupaná :wink:
Koleno dobrý?
28. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
koleno dobrý ale na čtvrtek chci tu fixaci, aspoň na to co mě zlobí :unamused:

nooo já jdu do vany po superstar :slight_smile:))
28. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mám moooc velkou radost z dnešního focení s Ondráškem, myslím, že se fotečky vydařily, musím jich pár hodin pro rodinku do alba:slight_smile:.
Jdete na Hauzíka jo? My jsme o víkendu viděli už novej díl a je to mazec :confused:
autor
Jáji to si určitě kup, bude to fakt lepší, když to budeš mít zpevněný. :wink:
A já půjdu právě taky po Superstar.

Alí hoď, ať se můžeme pokochat zase :grinning:

Hani neříkej nic :grinning:
28. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Kačí hihi, akorát mě asi čeká klepačka :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Jáji že by? :grinning: Zvedal na tebe manža obočí nebo si rovnou řekl? :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Neřeknu, neboj, ale stojí to za to.

Alí chceme fotky!!!!!
autor
Hani tak to u House ani nepochybuju. Já teda furt čekám, kdy přefine Caddy :grinning:
autor
Jdu do vany a přijdu :wink:
28. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jojo, dávám je dohromady, do své večerky to určitě stihnu, už to skoro mám - ono je těžké vybrat z toho množství ty nejhezčejší...
28. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Alí v kolik máš večerku? :grinning:
28. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Abys to stihla do té naší :grinning:
28. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kačí...nemrkal ani nezdvihal :grinning:
28. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.