• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí tak to by Bětka možná usnula až někdy odpoledne :sweat_smile: Ale budeme muset přitvrdit, ptž jí přece nemůžu nosit do puberty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fotečky krásný. :dizzy_face: Normálně to je fakt síla, jak ten Ondrášek má Martinův nos. :grinning: Já fakt když jsem ho viděla prvně v porodnici, tak mi přišel celý ty, ale teď, když to vidím, tak jseš to ty s Martinovým nosem :grinning:
28. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Jáji ty ještě neklepeš? :astonished: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky loučím se, jdu ještě hodit pár fotek na FB, tak dobrou :wink:
28. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Hani dobrou :wink:

Já jdu na House a pak půjde spát, takže taky dobrou :sunglasses:
28. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Kačí..neee, teď manža posílá poptávku na plastová okna :grinning: a já byla u Tomíka, plakal a byl na bříšku
28. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Katko, jj, že má Martinův nos - přesně to jsem si řekla, když mi Ondráška poprvé přinesli do náruče v porodnici - nos je Beran, zbytek Švejda:slight_smile: :slight_smile:.
28. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Hanko, dobrou noc. Ani ses nepochlubila cos dostala hezkého k narozeninám?
Zítra má narozeniny můj tatínek, my máme v rodině ty 29ky:slight_smile:.
28. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
A moje hodina je tu taky, takže páápááááá.
28. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdu vás jen narychlo pozdravit a hlavně popřát Hance vše nej... k narozeninám především pak pevné zdravíčko, štěstí, životní pohodu a samozřejmě hodnou Káju :wink: Myslela jsem že to stihnu ještě pře půlnocí, ale do Prahy jsme dorazily v půl dvanáctý a než jsem Aduš vykoupala, nakrmila, uspala a vyžehlila manžovi košile do práce, bylo půl druhý...teď jsem ještě narychlo sklidila farmu, koupila krávu a zasadila strom a jdu chrupat. Teda ale řeknu vám...ta farma to je blbost :grinning: úplně mě to dostalo. Manža se mi tlemí když mu po cestě do Prahy povídám, že musím sklidit zahrádku a podojit krávu :slight_smile: Jen jsem ještě nepochopila ty dárečky...kde je mám vzít???

Kačí: já si Adušku naučila usínat tak, že si s ní lehnu na postel, držím jí za ručičku a ona usne...a švagrová má synovce (2,5 roku) naučeného taky tak...

Jáji: jsem se zase musela smát...klepačka :grinning:

Alči: to je ta pizzeria u té Billy v Měcholupech???

Hani: já mám ještě u Tebe ty dudlíky, viď ??? Já na to úplně zapomněla a hlavně by se Ti asi hodily ty penízky za ně, viď? No jak to udělat...my jsme v Praze jen zítra a pak až za týden...Musím jet zítra někam koupit zásuvky, tak kdybych jela do Bauhausu na Pankrác, napsala bych Ti sms a mohly bychom se cournout s kočárama.

Peti: fajn, že he Honzíkovi lépe...a halušky...napíšeš mi recept, prosím, prosím, smutně koukám...:grinning:

Katchula: vítej doma :slight_smile:
29. zář 2009 v 01:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravim cvicenky i necvicenky :grinning: Jo, vcera mne nahradila Adela, ju :grinning: :grinning: :grinning: Tak te to slo asi lip nez mne :sweat_smile:
Honzik zacal zase vecer chrchlat, tak fakt nevim. Dneska jdeme na ko k dr, tak jsem zvedava, co nam rekne. Musim se ji zeptat, jestli muzeme jit zitra na tu rehabku a na kozni, kdyztak bych to musela posunout o tyden pozdeji.

Ali-Pri, ty jsi tedy nezmar. To by mne znicilo takhle byt dlouho vzhuru :sweat_smile:
29. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ráno,
u nás zase noc na prd, nevím, co se s Ondrou děje, i když dnes mi přišlo, že se mu nějak hůře dýchá, tak že by rýma dorazila i k nám? No, uvidíme uvidíme jak se to bude vyvíjet, každopádně jsem nevyspalá až běda.

Ali, ahoj. Jj, je to ta pizzerie u Billy - docela rádi tam sem tam zajdeme (ještě chodíme rádi u nás v Petrovicích do Gladiatora) a u te nove budovy Uradu je nova restaurace, tak tam půjdu mrknout jak to tam vypadá.
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak u nás noc celkem dobrá. Jen by mě zajímalo, jak dlouho to dítě bude ještě nudlit. :angry: Už je to přes týden :frowning2:
Asi dneska zavolám dr., jestli je to v pohodě, nebo jestli máme přijít.

Teda Alí-Pri, vy to máte náročný. A takhle pozdě spát :sweat_smile:
Já si lehnout k Bětce, tak usnu taky a to nechciiii :sweat_smile: BUdu to muse nějak vymyslet.

Petí docela jí to šlo. :wink: Třeba jí taky uvidíš, jestli bude chodit pravidelně. :grinning: Vždyť ony se s Hankou musí znát z Novy.

Alí je možný, že rýma dorazila už i k vám. Vždyť toho řádí, ani bych se nedivila. A jestli se nějak často budil a chrčí, tak je to jasný :frowning2: Tak se z toho rychle vyhrabejte, ne jak my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
29. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Katko, a co bych měla nasadit jako preventivní či akutní léčbu, abychom byli v boji úspěšní. Te%d mi to ani nepřijde, že chrčí, tak Vám nevím...
29. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás noc dobrá, vstávačka v 6,30.

Alí moc pěkný fotky. A kolik bylo o víkendu lidí v ZOO, dalo se to?

Alí-Pri téda Ty jsi výkonná :grinning: Takhke pozdě v noci a tolik činností, to já jakmile odbije desátá hodina se nezmůžu už na nic :sweat_smile: Maximálně tak na tu klepačku :grinning: :grinning:

Tak všem dětičkám přeju brzké uzdravení, teď se to asi potáhne až do prvních mrazů ty virózy, ach jo :unamused:

Jinak jsme si to na Šumavě celkem užili až na maličkosti, jako byla cesta tam, kdy jsme na Strakonický v zácpě ťukli do auta před náma (do vozíku), protože jsme poprvé měli Štěpánka v nový autosedačce a přítel se na něj zrovna otáčel. Ale dobrý, nic se nestalo, jen máme my ťuknutý nárazník. Pak v sobotu jsme museli výlet ukončit ještě před cílem páč mladej pán v kočárku prostě být nechtěl a řval jak tur. A my blbci jsme si nevzali sebou tu krosnu - nosítko. Ale zase si moc užil výlet na kole, to se mu strašně líbilo. Kočár prostě nesnáší, no. Asi se poohlídnu po nějakých těch gofkách :wink: JO a rostly tam doslova hejna hub :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v letu, musím se nasnídat, zabalit dítě a věci a razíme s naší mamkou na výstavku vláčků. Budu navečer. Pa
29. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Hani, výstavka vláčků? To zní zajímavě, kde to je? papa
29. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Katchul, jj, dalo se to, taky jsem se toho bála, ale ono se to celkem roztrousí to množství, no a sem tam je zácpa nebo velká nahloučenina lidstva, ale dobrý. I jsme se tam naobědvali, takže pohodička.
29. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Alí tak jestli nechrčí, tak asi nic, nevím. Bětka hned chrčela, tak my jsme nasadili Nasivin a odsáváme. Nasivin jsme dávali 4 dny a odsáváme fakt přes týden a furt nudlí. Se z toho picnu :angry:

Kačí teda, tak hlavně že se nestalo nic horšího. Já se taky kolikrát otáčím po Bětce, když jedeme samotné a říkám si, že bych to neměla dělat, ptž to jsou zlomky sekundy :sweat_smile: Ale jak píšu, ťukanec se stane, hlavně že ne nic horšího.
Štěpánek je teda kolista, jo? :grinning: Tak to je super, že se mu to tak líbí, to bude muset ještě maminka trochu zamakat :grinning: :grinning:

Hani pá :wink:

Alí-Pri, já zapomněla reagovat na ty dárky ve Farmvillu, když máš puštěnou tu hru, tak nahoře máš Free Gifts (vedle Play, vedle My Neighborous atd.), tak když klikneš na ty Free Gifts, tak tam vybereš co, pak dáš Proceed to send a tam vybereš komu a pak už jen send a je to :wink:
29. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky.....teda vy jste byli pilné....ani vás nebudu dočítat, Kubík mi to nedovolí.... :wink:
Jen čtu povídání Kačky ze Šumavy.....a jak se líbí Štěpulovi v nové sedačce, Kubíkovi moc, sedí si tam jako paša :slight_smile: A nechtěl přítel vyzkoušet bezpečnost sedačky??? Tak hlavně, že to byl jen ťuk.... :slight_smile: houby hledáme moc rádi, ale o víkendu jsme ani nikam nešli, každý říkal, že nejsou....
Jinak my jsme se o víkendu měli taky krásně, u našich bylo fajn, v neděli pak přijela ségra s Kačenkou a dvojčatama, tak blázinec....ale hezký :grinning:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Vladí tak když nedočítáš, tak mi napiš datum narození sebe a Kubíka, díky :wink:
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Kačí právě že já si budu válet šunky a kluci si budou jezdit :grinning: To je můj plán :slight_smile:

Vladi jo, jo taky mi přišlo, že se Štěpánkovi v sedačce líbí, rozhodně víc než v tý pro miminka :slight_smile:

Holky a kde máte umístěnou autosedačku? my za spolujezdcem, takže já se musím vyklánět abych na něj dobře viděla, tak nevim jestli jí nedat za řidiče... Ale to je zase blbý kvůli parkování, že bysme vyndavali Štěpána do vozovky, tak nevíme.
29. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Alčo krásný fotky.....fakt :slight_smile:
Kačí....aby ses nezhrozila....tajím svůj věk jak se dá..... :grinning: Kubíček 9.12.2008 a já 7.5.1972 :slight_smile:

My máme sedačku za spolujezdcem.....já dost jezdím s ním i sama, tak na něj tak dobře vidím a pak je to taky prý nejbezpečnější sedadlo....chtěli jsme ji dát doprostřed, protože i tam máme isofix, ale nakonec jsme ji dali tam kde se dává nejčastěji....
29. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Vladí já razím to, že starý člověk je, jak se cítí :wink: Navíc mám takhle starou švagrovou a nepřijde mi to rozhodně jako nějaký děsný věk :wink:

Kačí :grinning:
My máme sedačku taky za spolujezdcem. Jednak taky nechci vyndavat dítě do vozovky a druhak s ní taky jezdím často sama a kdyby byla za mnou, tak jí ani třeba ani nesklopím, když usne.
Nejbezpečnější místo to je taky, ale z druhým dítětem stejně jedno musí prostě sedět za řidičem. :pensive:
Viděla bych to ale tak, že tam bude mimi, ptž Bětka přece jen už bude chodit a bude lepší, když ona bude vystupovat na chodník. Mimi vyndám v sedačce a nemůže mi utéct :sweat_smile:
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Vladí teď mi došlo, že mi Martinka dávala i datum narození Kačenky, tak jestli chceš mít v tabulce i Lucku a Tomáše, tak mi to ještě prosím písni. :wink:
A jen abys věděla, chceme udělat tabulku, abychom si mohly přát :grinning:
29. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky od dr. Vyfasovali jsme dalsi kapky na kasel a jsme doma az do patku, snad by se to melo lepsit. Zase brala prckovi krev z prstiku kvuli CRP, ja to snad prozivam vic nez on :sweat_smile: Ale bylo tam silene nemocnych deti, tak snad jsme jeste nepobrali nejaky dalsi bacil :angry: Manza volal z prace, ze u nich taky vsichni nudli, takze je to fakt vsude :unamused:

Jaji, omlouvam se, musim zrusit ten zitrek. Pujdu s prckem max. na chvili do parku, ale nechci s nim courat nekde, kde je hodne lidi, kdyz je chudera oslabenej.

ALi, doufam, ze Ondrasek bude v pohode. No, jedina prevence je s nim moc nechodit mezi lidi, abyste neco nekde nechytili.
29. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Petí tak ať jste brzo v pořádku.

Já budu za chvíli volat dr., jestli je normální, že to naše dítě už přes týden nudlí :pensive:
29. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ondra pořád a pořád bulí, achich achich, vůbec nevím, co se s ním děje. Asi na něj něco fakt leze, no uvidíme.
29. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Alí to je docela možný. :frowning2:

My se pojedeme po o ukázat paní dr. :pensive:
29. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak ať jsou všechny dětičky, a i my rodiče, brzy fit! Je toho asi opravdu všude hodně, ach jo.
29. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Katko:frowning2:, uvidím, jak se to bude přes den vyvíjet, kdyžtak zajtra vyrazíme k MUDr.
29. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.