• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Vladi, my jsme jeste maly, takze rezim moc nemame. Honzik vetsinou vic jak 2 hodky vzhuru nevydrzi, musim behem dne spinkat, aby nabral silu. Rano se budi kolem 6-7 hod a vetsinou tak kolem 9 vytuhne, pak kolem obed spi a nejak odpoledne podle toho jak dlouho spi kolem obeda.

Kaci, ja taky dekuji za info k sedackam :slight_smile:
Jsem zvedava jakou sedacku nakonec koupime :grinning:
29. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Kaci, jeste jeden trapny dotaz k tem autosedajdam: Mne prijde, ze podle obrazku, tak Maxi-cosi nema takovy ten podhlavnik. Nebo spatne vidim? Pokud nema, nekynkla se tam Betusce v tom hlavicka? :confused:
29. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Petí taky nemáš zač. :wink:
Maxi Cosi nemá to, co Romerka, ale hlavička se jí tam vůbec nekinklá. Když je vzhůru, tak kouká a ani většinou není opřená a když chrní, tak se přitulí na jednu nebo druhou stranu a hlava jí vůbec nevisí. :wink:
Já zkoušela i tu Romerku, ale na to, že je Bětka hubeňour mi přišlo, že kolem ní moc místa není. A vzhledem k tomu, že jí bude mít nějakou dobu, tak jsem radši vzala Maxi Cosi. My jsme ale asi trochu Maxi Cosáčtí :grinning:
29. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Téééda holky, mě vypustit do města to je věc :grinning: hodinu a půl venku a 500,- v prdelákově :grinning: ale musela jsem koupit zásuvky a ty stály 400,- pak jsem se zastavila v Lidlu, koupila Adušce květák a večer udělám směs - brokolikce, květák, kuřecí maso...a manžovi zapečený těstoviny, jelikož zítra zase jedu makat na barák :frowning2:

Vladi: my jsme tedy taky ještě malý oproti vám...ale spíme 3x denně - dopolko klidně i dvě hodiny, odpoledne jednou hodinu a podruhý tak 30minut.

Kačí: tak jsem se pokusila odeslat vám tý dárčeky na FB...přišly??? Tak Bětuška plakala??? Chuďátko :frowning2: snad to bude všechno v pořádku. My byly s Aduš na odběrech když jí byly asi čtyři týdny, protože mi pořád plakala a já z toho byla nešťastná, tak jsme hledaly příčinu...plakala taky, ale ne že by to bolelo, ale asi jak jí mačkaj ten prstík a vlastně jí "svazujou" v pohybu...

Peti: tééééda halušky, mňam! Asi navrhnu tchýňce, aby jsme je udělaly třeba ve čtvrtek...

Tady se řeší autosedačky...hmmm...a od kolika měsíců by se mělo jezdit v sedačce a né ve vajíčku???
29. zář 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
29. zář 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,

tak babi je v lázních a já dneska nestíhám přebalovat, dítko mi už cca 7x kandilo :confounded: chjo :unamused: Jinak okolo jsou všechny dítka nastydlá atd, myslím třeba ledňáčci....

Peti...to neva, nic se neděje :wink: snad mu bude brzo dobře a Bětulce taky

jinak klepačka se nekonala, byla jsem k.o. po cvičení :sweat_smile: a dneska jsem taky nějaká znavená a prcek taky, spal v autě hned 4x, 2x na cestě tam a 2x zpět

jo a taky mě zajímá od kolika měsíců se dává dítko do větší autosedačky, četla jsem že pokud je to možné tak ve vajíčku do roka ale to mi nějak nejde na rozum :sweat_smile:
29. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
katch..včera v zoo miliony lidi, tohle fakt nemusím, 12 tisíc když jsme přišli a to bylo 13 hodin, fuj

jooo a koupila jsem Tomíkovi vestu jako má Honzík :wink: a taky k vánocům geomag stavebnici :grinning:
29. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Marti dík za tip, Tom tam běžel a měli poslední 4ky :slight_smile:));
29. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak koukám, že bych to nevyndavání taky mohla zkusit, no uvidím.
No, já se bojím, že kdybych v půl šestý nepřebalila, tak že je za ty max dvě hoďky kdy se probudí, pročůranej. On přes den hodně pije, pak vypije mlíko z 290ml vody, no tak nevím... Nerada bych si přidělala práci s praním všeho v postýlce.

Jinak jsem objednala nové povlečeníčko pro Ondráška, snad se mu v něm bude hezky spinkat, ty dvě, které jsem teď střídala už mne nudily a hlavně chci modré, tyto jsou žluté, když jsme nevěděli, koho to vlastně čekáme.

To nastydnutí fakt řádí všude okolo, my zítra na Robátka taky nepůjdeme, nebudu riskovati zdraví naše ani ostatních dětiček.
29. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Vladi, my spíme většinou do 7mi, a když je standardní den, tak kolem 10té Ondrášek usne tak max na hodinku, no a potom tak kolem 14.30-15té tak na 45 minut. Ale jakmile jsme někde na výletě a jedeme MHD, tak je režim totálně pryč a usíná si kdy chce. Kupříkladu v ZOO byl první spánek až někdy po 12té a další už nebyl.
29. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak a já jdu studovat papíry od družstva k převodu do osobního vlastnictví a pak ještě psát nějaké materiály... Mějte se.
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
jo a my přebalujeme až ráno kolem 7:30 a to pije v 18:30 mlíko, v půlnoci mlíko a v 5 ráno mlíko a dobrý
29. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Jaji, to jsem rada, ze se nezlobis :grinning:
Ted fakt radi viroza :unamused: Manza byl dneska v lekarne a pry tam byla fronta jako blazen :rolling_eyes:
Tomik ma stejnou vestu a stavebnici, ju :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme taky koupili Pampersky. Na Hajich meli prd, tak jsme se zastavili u posty a tam meli jeste hafo. Ale koupili jsme jen jedno baleni na zkousku :wink:

Ali, my pijedeme vecer mlicko a to pak Honzika do rana uz neprebaluju a rano pije po probuzeni a prebaluju az kdyz ho prevlikam z pyzamka a dobry, jen parkrat se mi procural a to bylo asi plinkama :confused:
29. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
A o kterých Pampers to tu mluvíte? Nějaké úžasné, jo?? My jedeme na huggieskách stále. Velikost 4+.
29. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
chjo takže má i teplotu 37,7 po odečtu, se z toho asi taky pos...

proč se nás to furt drží???
29. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Ali, o tech pamperskach jak psala Marta, ze maji v akci za 199 Kc :wink:

Jaji, no jestli dneska kakal a ma teplotu tak to jsou asi zoubky :confused: Zase :confused: Jinak to muze byt i nejaka viroza. Ja taky nevim, kde k tomu nas Honzula prisel a najednou byl nemocny :unamused:
29. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Tom nikdy takhle nekandil k zubům ani neměl teplotu a zuby mu nerostou, ta dvojka už praskla dáseň

ale hlavně ho zas nenaočkuje, furt se ho něco chytá, já nevim zda to je kvůli tomu že sem kojila tak krátce :pensive:
29. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Jaji, ja neverim tomu, ze je to kvuli kojeni. Znam deti, ktere byli kojene do 1,5 az 2 let a jsou permanentne nemocne. Podle mne je imunita geneticka, bud ma ta rodina "dobry korinek" a pak to podedi to dite, nebo maji v rodine nakopanou imunitu a to dite to pak bohuzel nema mit po kom.
Tchyne mne "uklidnila", ze manza jako maly trpel na zanety nosohltanu a moje mamka mi zase rikala, ze jsem trpela jako mala na prudusky. Potes p.del :unamused:
29. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Peti...já byla jako malá furt nemocná, většinou angíny a Tom prej taky, no nazdar :unamused:

jo a dneska jsem koupila konečně protiskluzovou podložku do vany, takže tam Tom může řádit :slight_smile:) jo a dneska se opět postavil :grinning:
29. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jaji, tak my protiskluzovou podlozku jeste nemame. Kde se to kupuje? :slight_smile:

Normalne jak jsme ted HOnzika nekoupali a jen otirali, jak mu nebylo dobre, tak mu skoro zmizel ten "ekzem" co se podle pani kozni dr musi porad mazat. A ja jsem mu to skoro nemazala, protoze byl faaakt libove protivnej a porad rval. Tak tedy nevim, jestli je to ekzem :confused: Jsem zvedava, co nam rekne pristi tyden.

Jaji, preobjednala jsem dr na budejovicke na pristi stredu, snad budeme oki. Tak muzeme ten nas srazik o tyden posunout :wink:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Kačí.....to jsem ráda, že nejsem jediná komu spí dítě tak krátce.... :slight_smile: Jsou tedy dny, kdy je to lepší, ale dnes spal opravdu 2x 20minut. To jindy aspoň jeden spánek je trošičku delší....a byl teda protivnej, že už v půl 7 spinkal.....dneska vůbec jsem neměla moc dobrej den, jak pořád kníkal tak jsem byla protivka i na ostatní....Zkoušela jsem ho dávat pak ještě spát, kolem 4, ale neuspěla jsem....
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Honzík a Aduška jsou ještě malý, to je jasný.....to my ten režim ještě ani nemeli.... :slight_smile:
Jáji....klid to tím určitě není....hele já kojila Tomáše relativně dlouho do půl roku a byl pořád nemocný - uši, angína..., Lucinku vůbec protože jsem dostala zánět do prsou a nikdy nemocná nebyla....
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Peti budu ráda :wink: a koupila jsem jí tady u nás za 179,- jinak prodávaj třeba za 500 a nebo takový rybičky
29. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hmn, tak ted psala ta kolegyne z prace, o ktere jsem se vam tady zminovala, ze mi nechtela rict jmena atd., ze se jim narodilo mimi a maji taky Honzika :confused: Tak proc asi mi to nechtela rict, ze :unamused:
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem uložila Ondráška do pelíšku, zdvihla jsem postýlku, aby byl šikmo aby se mu lépe dýchalo, holt ta rýma blbá na něj také zaútočila, zatím bez teploty. Tak jsem zvědavá jaká bude noc.

Jdu ještě sepsat nějaké materiály, manžel přijde pozdě, takže pak půjdu rovnou do hajan.

A měla bych si nafackovat, zase jsem toho sladkýho dneska sežrala, toje děsný.
29. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Peti to je blbka :rolling_eyes:

Alí..ty jo to jsem přehlídla, tak ať je Ondrovi brzo dobře
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ali, nechci strasit, ale Honzik mel teplotu az druhy den, prvni den jen popotahoval nosikem :unamused:
Ja jsem dneska mela taky sileny stavy, ze jsem mela porad na neco sladkeho chut :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jaji, mne je jedno, jestli maji Honzika, akorat nechapu, proc s tim delala takovy ofuky. Vzdyt se skoro nevidame. Ani nepsala jaky mela porod, ale vzhledem k tomu, ze prcek mel jen 2,8 kg, tak asi dobry :wink:
29. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
No, Peti, taky se toho obávám, že se to zítra zhorší, no uvidíme.
29. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Katchul, jakou tu Maxi Cosi Tobi sedačku máte?
29. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.