• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ach jo,, Ondrášek v té postýlce tak cestuje, že už se sesunul až dolů, uáááá.
29. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
tady je nějak mrtvo co?
29. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
To teda jo, Jaji. Co Tomík?
29. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tom spí, byla jsem se na něj podívat, o půlnoci dostane mlíko a uvidím zda bude mít teplotku, snad neeeee
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ty teda Toma budíš na mlíko nebo se probudí sám?
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
nebudila jsem, ale jak dávám zas mlíko tak mu to prostě ve spánku dám

jinak odmítá kaši, jsem jí zkusila dát ráno a snědl 5 lžiček a nazdar, dělal to samé co večer a unaven nebyl :unamused:
29. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kačí až tu budeš, myslím že jsem pochopila velice dobře :slight_smile:)))
29. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak Katce to furt padá, takže už asi nebude

tak já se taky loučím, tak pa zítra a brou nocku
29. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Co jsi Jaji pochopila dobře?
Ach jo, tak jsme hodinku konejšili Ondráška, zapli zvlhčovačku, odsávali vysavačem - to teda je boj, vůbec to nejde no hrůza jak Ondra nespolupracuje.

Vyspěte se lépe než my, pa
29. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ali ale jednu narážku na FB :grinning:
29. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Holky jdu jen říct dobrou, na chvíli jsem vystrnadila manžu od velkého PC :grinning:

Jen k té sedačce, když vám z ní prcek vyroste, nebo když má 13 kg. Nám chybělo už asi jen 5 cm, aby jí koukala hlava ven, tak jsme jí koupili. Vyloženě nemusí sedět, ptž se dá sklopit do polohy vajíčka.

Jáji :grinning: :grinning:

Tak páááááá zítra a Alence přejeme klidnou noc v rámci možností :pensive: Ta první je vždycky blbá, ale snad se vám to vyhne :confused: :pensive: :frowning2:
29. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jaka byla u marodu noc? U nas jen k ranu kasel, docela osklivy, prcka to vzbudilo v 5 hod a nemohl usnout, ale pak na chvilku jeste spinkal a vstavali jsme v 6.45 hod.
Dneska je ale fuj fuj pocasi, asi dneska budeme zalezli doma, akorat tedy nevim, co budu vymyslet, abych prcka zabavila :sweat_smile:
30. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky,
to je fakt hnus co se děje venku, taky nikam asi nepůjdeme, to bude teda dlouhý den.
U nás noc ušla, akorát okolo 4h nechtěl spát, což trvalo asi půl hodiny, ale pak jsme spali skoro so 7h :slight_smile:
Marodům držím palce ať je nachlazení brzy fuč, u nás zatím OK.

Alí máme autosedačku Maxi Cosi Tobi. Je to tahle: http://www.babylife.cz/autosedacky-maxi-cosi/maxi-cosi-tobi-9-18-kg-2009
30. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc HRUZA. Snad to dneska nějak přežiju.
Ondra na sebe nechce nechat vůbec šáhnout, chrčel, pořád plakal a nebyl k utišení a kapání do nosu, odsávání a všechno další prostě s šíleným odporem a řevem, ach jo. Zvlhčujeme místnost, postýlka byla našikmo, tak uvidíme, no. Teď si dáme snídani. Ani mlíko ráno Ondrášek nedopil, tak to mu fakt není dobře.

Katchul, díky za odkaz mrknu se na to.

A to počasí to je teda fakt šílený. Dneska ráno jsem měla pocit, že je tam snad nějakej mrazík či co.
30. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Ali, tedy chudak Ondrasek a ty taky. Takze taky asi viroza, co?
No s tim revem u odsavani je to u nas to same. Musim si na prcka kleknout a drzet mu hlavu a manza odsava, jinak mu to proste neodsajeme. Nakapat si taky nenecha, je to boj. Ale omlouva ho to, ze mu proste neni dobre :frowning2: Tak se drzte!
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Baf..... :slight_smile: u nás noc dobrá, už jsem si tak nějak zvykla, že většinou se jednou za noc probudí na papání.....hlavně, že hned usne. Jinak spinkal 12 hodin, od půl 7 do půl 7, takže docela dobrý.....je i dneska zatím moc hodný. Počasí je tady taky hnus, ale asi ven půjdeme (na chvíli), protože by mi to bylo moc dlouhý....
Alčo.... snad to dnes bude lepší. My jsme zatím zdravý....
Jen Míla si včera stěžoval, že mu není dobře, a v noci měl zimnici, ale ráno říkal, že je to lepší už....tak uvidíme. Byla jsem včera naštvaná, že mi nepomáhal, ale asi mu fakt nebylo dobře...
30. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
stejně ta vysávačka na ten vysavač je fakt super co??
30. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Katka se na farmě FB rozjela, co? Ty sis nakoupila ty FV, viď jinak bys to asi těžko zvládla:slight_smile::slight_smile::slight_smile:. Já je zatím nekoupila, ale možná na to taky dojde.

Před chvílí si Ondrášek zavřel prsty do šuplíku tak, že mu z jednoho tekla krev, achjo.
30. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
A už jde zase vypínat a zapínat PC, přepínat programy na TV a do toho mu pořád otírám nos jak mu z něj teče.
30. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahojky,
já musím dát Bětce snídani, jinak sežere mě, ale jen jsem rychle dočetla.

Alí vydržte, je to děsný, vím, ale ta další noc už bude lepší, uvidíš. Přes den odsávejte, kapte kapičky a uvidíš, že bude spát lépe. Jinak Bětka se taky pere, dokonce i když chci nudli jen utřít, takže to znám moc dobře :pensive:
A jj, manža mi koupil FV, abych mohla expandovat farmu, páč jsem se tam s těma slonama už skoro nevešla. No a tak jsem si koupila ještě Pink Barn :grinning:

A jdeme snídat, já jsem vlastně taky ještě nejedla.
30. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Brý den,

tak u nás noc, mlíko o půlnoci a pak budíček v 7 ráno, kadění pokračuje a já debil mu ještě dala bílej jogurt. K mudře jdem dneska, sem si myslela že zítra, sem debil :sweat_smile:

Alí ty jo, tak snad dnešní noc bude lepší

Peti nechceš jít s námi zítra na zumbu?
30. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
mi z něj klepne, furt leze ke kytce a moje nervy rupaj, nic nepomáhá, plácnutí přes ruku, ne ne ne , prostě nic :angry:
musíme po obědě ven, jinak mi jebne, co já budu dělat až bude zima?? :confused:
30. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ondra si taky z nenene nic moc nedělá.
30. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Jáji my jsme už jednu kytku dali na balkon, takže tam chudinka nejspíš brzy zmrzne, ale už neměla skoro žádnou hlínu :angry:

U nás taky je vždycky boj při kapání kapek nebo odsávání a utírání nosu taky Štěpula nesnáší. Jsou to ještě troubové a nechápou, že jim chceme pomoct.

Alí no tak snad Ondráškovi není tak zle když takhle řádí :wink:

Vladi přítel si zase stěžoval dneska ráno, že ho bolí v krku a je mu jakoby na něj něco lezlo. Tak doufám, že bude v pořádku a nepřinese nám domů nějakýho bacila :confused:

Kačí téda vy snídát takhle pozdě, jo?

A na zimu se strašně netěším, až budeme muset zase sebe a prcky oblíkat do pěti vrstev, blééé :cry:
30. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Taky jste byli asi 15 minut bez proudu? Teď čtu na idnes, že to zasáhlo velkou část Prahy, asi tak v 9,15h
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
My jsme taky dneska hroozne protivni :frowning2: Porad jen knuci a dopolko spal jen 45 min :angry: Jestli se odpolko udela lip, tak s nim mozna pujdu na chvili ven, jinak mne klepne.

Jaji, s tou zumbou jeste nevim. Porad mam rymu a mam to na hlasivkach, tak fakt nevim :confounded:
30. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Kacul, u nas taky nesel proud. A na Roztylech pry take neee :wink:
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
taky tu nešel proud ale jak dlouho nevim, páč jsme se akorát vzbudili po 40min spánku :grinning:

tak akorát dostal přes zadek, shodil celou krabici, na které byla nabíječka na baterky atd :rolling_eyes: Kytka půjde do ložnice, protože co vteřinu za ním nehodlám lítat :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ondra v ložnici, ospalý ale řve a řve, má nakapáno odsáto tak by mohl zabrat ne? Po té šílené noci se mu přeci musí chtít spinkat nebo ne???????

Taky tu nešel proud.
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Kačí snídáme pozdě, ptž spíme do pozdě :grinning: Jsem se vzbudila v 8.30 :sweat_smile:
Navíc teda Bětka má mlíko v posteli kolem 6té a pak skutečně snídá v 9 :wink:

Jáji kytku pryč. Jak říká kámoška, když to jde, máš odstranit příčinu. A tady to jde :wink:

A tady proud teda nevypadl, asi to zůstalo na kopci :sunglasses:
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.