• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Gde se flákají Marťa a Háňa :astonished:
30. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Katchul, u nás je to stejné jako u Ducky, mlíčko mezi 5-6 a snídaně kolem deváté, i když vstáváme kolem 7mé.
No, to je fakt, kde jsou Marti a Hanka, že by se procházely v dešti? :slight_smile: I když teď už neprší.

Tak Ondrášek usnul:slight_smile: :slight_smile:, huráá, ještě než ulehl jsem zvládla uvařit zeleninový vývar s domácími nudlemi a upéct závin s mákem. A půjdu se vykoupat, páč jsem úplně zplavená z toho našeho kluka mrňavýho.

Myslíte, že můžeme jít na prochajdu když nebude lejt? S rýmou snad jo, nebo ne?
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ali, na prochajdu muzete jit, pokud nema teplotu :wink:
30. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Ty jo Alí jak to zvládáš všechno? Ty se snad dokážeš naklonovat :grinning: Myslim, že s rýmou ven určitě můžete.
U nás se spalo jen půl hodiny, to je teda bída :unamused:
A já beru za snídani právě to ranní mlíko, pak dávám ovoce a to beru jako svačinu :wink:
Teda nám ještě netopěj a docela tu klepem kosu :angry: Teda v tom pravym smyslu :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Holky mám nás do tabulky srovnat podle abecedy nebo věku?

Kačí tak to, co je v 6 pro mě teda snídaně není. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je pro mě noční svačinka :grinning: :grinning:
Taky tu máme chladněji, mohli by trochu zatopit. Jenže co vím, tak topit se začíná, když je několik dní nějaká teplota. Ovšem my máme vlastní kotelnu, tak by teda mohli :angry:
30. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Kaci, ja bych to srovnala podle kalendarnich datumu :grinning:

No, myslim, ze zacnou topit, az kdyz prumerna teplota klesne ke 13 nebo 15 st 3 dny po sobe.... takze tak ve ctvrtek, patek :unamused:
30. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
To je fakt, musí být tři dny po sobě nějaká teplota a to ještě asi nebyla, taky bych brala trochu tepleji. Já už budu muset začít Ondráška oblíkat na noc ještě víc, aby mu nebyla zima, když nechce být přikrytý.

Katko, to je jedno, jak to seřadíš, třebas podle té abecedy.
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Holky tak jsem si volala kvůli té krvi, tak jednu hodnotu máme hraniční a druhou nižší, tak máme dávat 14 dní železo :pensive: No jo, když ta moje opice nechce čerstvou zeleninu a ovoce, to je potom těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já bych to srovnala podle abecedy, ale to budu první, tak jsem se chtěla zeptat vás, aby to nevypadalo blbě, že se cpu první do tabulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petí podle kalendářních měsíců? To taky nezní špatně. Navíc budu s přehledem poslední :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Kaci, ja mam taky min zeleza a ovoce a zeleninu jim, ale asi ne tu spravnou :wink: A to zelezo ji budes davat v kapickach nebo tabletach? To tedy nevim, jak bych to do Honzika nacpala, je to boj mu nacpat ty kapky na kasel :unamused:

Ali, a jak ti Ondrasek spi obleceny na noc?
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Zdá se, že už se probouzí, no nic moc spánek. Ale ještě že nějakej.
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ondrášek spinká v podkolenčičkách, bodýčku a přes to má ještě overálek.
30. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Takhle spinká poslední asi 4 noci, kdy mi přišlo, že už je tu chladněji, předtím spinkal jen v overálku.
30. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Honzik ted usnul, tak doufam, ze bude spinkat tak hodku, aby si odpocinul a nebyl protivka protivny :pensive:
No, ja davam prckovi overalek a zabalim ho do spaciho pytle, protoze mi taky cestoval z deky po postylce. Koupila jsem mu novy spaci pytel v M&S a jsem z nej fakt nadsena, protoze ma rozepinaci obe dve rameny a po strane zip, takze se s nim nemusim mordovat jako s tim pytlem od Cherokee :wink:
30. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
tak jsem si zas dáchli, nějak sem unavená :confused: po obědě zajedem pro fixaci na kolena a bude a pak na očko ale asi ho nedostane, no uvidim
30. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ondra prostě nesnese mít na nožičkách nic, on nechtěl být ani v zavinovačce, no jo, co nadělám.
Jaji, vy už jste zase spali???
30. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Petí v kapičkách. Ona je zvyklá na Vigantol, tak to problém nebude :wink:

Jáji dobré ránko :grinning:

My teď spíme v dlouhém overálku a spacím pytli. Ještě před pár dnama spala v krátkém overálku. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
my taky v dlouhém a v pytli

ted mi tu stoji, drzi se sedacky a saha na notas
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Mňam mňam, závin se povedl:slight_smile:. Musela jsem ochutnat:slight_smile:.
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
tak my jsme byli asi 3/4hodiny venku, je tam docela chladno.....a cestou jsme zvládli menší nákup, včera se tady hádali všichni o bagetu, tak jsem dneska koupila dvě velké, tak jsem zvědavá.... :wink:
My spinkáme v overálku, a taky spí odkopanej. K ránu už ho nepřikrývám, protože to by se mi probudil. A v noci někdy když se probudím, tak juknu a přikryju ho.....Nemáte někdo odkaz na ty pytle, že bych jukla?
I když nevím, jestli by ho snesl.... :unamused:
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ondra pytel nechtěl, jakmile nemá volné nohy je "na prášky" :slight_smile:, zkoušela jsem to.
Vladi, on se nechá v noci přikrýt, jo? Náš kuliferda hned ucítí, že mu na nožkách něco přistálo a okamžitě to odkope a vzbudí se u toho samozřejmě, takže už ho teď v noci nepřikrývám.
30. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Po obídku půjdeme na čerstvý vzdoušek, pořádně se oblečeme a vyrazíme:slight_smile: na malou procházku a do lékárny, koupím nějaký nurofen sirupek, libenar atd.
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak pokud spí tvrdým spánkem, tak někdy to snese.....ale kolikrát ho to taky probudilo.....asi mu budu taky pod overálek dávat bodýčko s krátkým rukávkem, dnes se mi zdála zima....
A jakou má náladu Ondra?? Už je to lepší??
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Štěpán spí v overálku a taky odkopaný, přikrývám ho jen když to jde. Ale on spí většinou na peřince a to bych s ním musela hýbat a vzbudil by se, takže ho nechávám tak jak je. Jo a ten pytel od Marti jsme ještě nevyzkoušeli, tak snad si na něj dneska vzpomenu :slight_smile: Ale jestli mu bude, tak stejně dost pochybuju, že by mi v něm chtěl spát :unamused: Stejně jako píše Alča o Ondrovi, taky chce mít volný nohy.
30. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Taky dávám bodýčko pod overálek když spíme na chatě, protože tam byla v noci větší zima. A začnu i tady, pokud teda nezačnou topit.

JO a Marťa je asi dnes na plavču, ne?
30. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Kačí na plavču je, ale to má až od 12, pokud vím. Takže se tady dopo mohla ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Blíží se Bětky spánek, jsem zvědavá, jak dlouho bude spinkat. :wink:
30. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak my se jdem oblíct a jdem do Nuslí, vůec nevim do čeho ho mám obléct :confused:
30. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky co budete dávat dítkům když je takhle?
30. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
to jsem Kačí zvědavá, jak dlouho bude Bětka spinkat....my spinkali půl hodinky dopoledne.....
Jáji....Kubík měl bodíčko, slabounkou mikinku, spíš triko s dlouhým rukávkem a bundičku s podšívkou a byl studený. Klidně pod bundičku by snesl normální mikinku....
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ještě, že jsem v kočárku měla deku a mohla na něj hodit.....příště pod bundičku dám mikinu a koukala jsem, že některé děti měly i punčocháčky...
30. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Jáji já budu muset do lékárny a rozhodně jí radši obleču a dám nánožník. Asi bude mít body s dl. ruk., mikču a bundu a čepici, dole asi džíny a zatím bez punčocháčků, ptž dám ten nánožník :wink:

Vladí taky jsem zvědavá, zatím nespí. Už mi spala v náručí, ale při přendání se probrala, tak jsem jí tam nechala, ať si poradí. Musí být unavená :confounded:
30. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.