• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
hoj ženy, konečně to tu zase žije

katch fakt hezký fotečky a konečně tě taky vidíme :grinning:
21. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
vrani...viiiď?? taková pěkná mamina a nechtěla se nám ukázat :grinning:
21. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Chtěla jsem tu být za tajemnou :grinning: :grinning: Ba ne, mě se prostě žádný fotky kde jsem společně se Štěpánkem nelíběj a mám jich fakt málo.

Hanko kam chodíte na to plavčo?? Já zvažuju, že bysme začli chodit od září, nebo myslíte, že to je už pozdě??
21. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jáji zmrzlinka byla móóóóóóóóóóc dobrá :grinning: A takový kotel jsme dostaly :wink:

Kačí tak zkus sporťák. Bětka v něm jezdí už přes 14 dní a spokojenost. Když nespí, tak čučákuje ven :wink:
Ten kamarádky Matýsek je mladší, jsou mu 4 měsíce, tak kámoška ještě nechce. Holt to bude muset vydržet :sweat_smile: Ale řev to byl teda řádnej :sweat_smile: :dizzy_face:
A myslím, že plavat můžete začít kdykoliv :wink:
21. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Jo a studená stále neteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A žádný papír tady ani nedali, co se jako děje :angry:
21. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
ducky...tak příště si dáš se mnou joooo???

že by havárka,??? to bohužel papít nedají :unamused:
21. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Katko určitě zkusíme ten sporťák, ale na jednu stranu se děsim toho, že tam bude vyvádět ještě víc. A taky nevim, to se tam něčím přikrývá?? Dáváš přes Bětku nějakou deku nebo už nic?
21. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jasně Jáji :grinning:
No právě nikdo neví, jestli havárka nebo co vlastně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nám malinko teče, páč jsme v přízemí, ale kámošce ve 4. patře ani ťuk :rolling_eyes:
21. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
si vyber, zda je něco u vás

Praha 4, Chodov, Tererova

Praha 4, Nusle, Boleslavova

Praha 4, Krč, Humpolecká/Za Zelenou liškou

Praha 4, Krč, K Ryšánce

Praha 4, Braník, Zelinářská

Praha 4, Braník, Nad lomem

Praha 4, Braník, Mezivrší

Praha 4, Michle, Michelská

Praha 4, Michle, Průčelní

Praha 4, Michle, Kvestorská/ Vokáčova

Praha 4, Podolí, Podolská
21. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Katko neni ta Tvoje fotka z Vyšehradu u tý brány???
21. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
a tipla bych že podolská je vítěz neee??
21. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tééda Jájinka silně konkuruje naší pátrací kachně :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
katch....to ani neeee, já pracovala v PVK :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Kačí když je Bětuli zima, hodím na ní deku. Ale v tomhle počasí jezdíme bez a dobrý :wink:
A neboj se toho, Bětka byla první den vyplesklá, ale teď je už hodná :grinning:

Jáji co to je, cos to sem hodila?
21. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jo a Kačí je to z Vyšehradu :grinning:
21. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hezký večer, holky,
tak jsem uložila Ondráška do postýlky a jdu čučet na Ordinaci a odpočinout si u toho, zítra ráno nám tatínek odjede a vrátí se až v pátek v noci. Ach joooooooooooooo.

Jinak společné vaničkování bylo super, hezky jsme si to užili - nedodržovali jsme žádná "pravidla" a prostě pod dohledem lektorky řádili tak, aby se to Ondráškovi líbilo:slight_smile:. Pobavili jsme se všichni:slight_smile:.

Zajtra nás čeká dopoledne kontrola a Prevenar, a jestli budeme dobrý, tak odpoledne Robátka a hudba.

Katchul, sluší Vám to se Štěpíkem. A Ondrášek je zatím ještě v korbičce hodný, sporťák z toho udělám zanedlouho:slight_smile:. Dneska měl ječivec až opravdu těch posledních deset minut ze dvou hodin, což je super. Docela jsem zírala.
21. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
ducky...no co myslíš??? havárie vody :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jáji jo ahaaa :slight_smile: Tak to jsi měla do práce kousíček viď?? :wink:

Jéé Katko, tak se Ti to podařilo oříznout koukám. To ale neni ještě Bětka ve sporťáku, ne??
Vyplesklá z toho budu i já, že na Štěpulu neuvidim :confused:
21. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Alí ahojky, tak to jste si vaničkování pěkně všichni tři užili :slight_smile:
To je hezký, že Ondra takhle dlouho vydržel, no u nás už je to hrůůůza, fakt prořve klidně půlku procházky. Ne vždy, ale dost často :cry: Podle mě je mu tam i horko, přece jen máme ten kočár tmavej.
21. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
katch...no já jezdila do práce do Hostivaře :grinning:
21. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jáji a já myslela, že do Podolí :grinning: :grinning: Jak je tam ta vodárna, tak to jsem se nestrefila :grinning: To jsi moc blízko teda neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
to jo tam je vodárna a taky na Floře a já byla v Hostíku :slight_smile:))
21. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Alí to je super, že jste si to užili :wink:

Jáji aha, no tak to jo, to sedí Podolská :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí to už je ve sporťáku. Já ho mám otočený k sobě, abych na ní viděla a ona na mě. Nevím, co by vyváděla, kdyby mě neviděla :sweat_smile: Navíc jsem koukala na nějaký pořad a tam říkal nějaký psycholog, že je lepší pro psychický vývoj, když to dítě na tebe vidí. Jako nevím, spoustu dětí už vyrostlo a na mámy neviděli, ale já jsem taková úzkostná maminka a prostě na ní potřebuju vidět. :sweat_smile: :fearful:
21. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Kačí manža mi to ukázal, jak se to ořezává, tak příště už budu vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ty vado holky mazec, jsem se rozhodla, že si uložím svoje příspěvky z Krčský diskuze bezprostředně po porodu a příchodu domů, až budu psát nějaké info do alba, tak abych měla z čeho čerpat, páč už si toho moc nepamatuju a to je huuuustý to takhle zpětne číst :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Hani viď? Taky občas najedu a zamáčknu slzu :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Katko a vy máte u kočárku přehazovací rukojeť?? My bohužel ne :unamused: Mě to právě asi bude vadit než si zvyknu, že na Štěpulu nevidím.
21. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hani ty jo, to je dobrej nápad :wink: Já to nikdy zpětně nečetla.
21. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
teda že bych si vás šla přečíst???
21. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Otáčecí rukojeť bych taky přivítala :cry:

No, dočítání doporučuju, já si to fakt uložím a možná někdy někam přepíšu, je to sranda, jak člověk zapomíná a to je to jen půl roku, co až to bude deset let :confused:
21. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.