• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a dopoledne v pohodě? Nekňourala a nemnula si očička....?
30. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak já mu dala podkolenky, lacláče ty manžestrákové z CA, má dlouhé body a dám mu tu teplou bundu co jsem kupovala s Katkou, mám mu dát ještě mikču?
30. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Vladí ne, ona je nezmar. Ona fakt vydrží vzhůru a pak odpadne. Už spí :grinning: Ani si nestoupala, nic, prostě vytuhla. Tak to asi budu dělat takhle, než se trápit.

Jáji tak vezmi mikču sebou a uvidíš. Sahej mu na ručičky, nos a hrudníček a když se ti bude zdát studený, tak mu mikču oblékneš. Nebo vezmi sebou deku a když tak ho zabalíš :wink:
30. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jaji, ja jsem vcera prckovi dala body s dl. ruk., silnejsi tricko s dl. rukavem a bundicku, cepicku, podkolenky a ty podsite sustaky z C&A, ale dneska je tam vetsi zima, tak mu asi dam misto toho tricka mikinku. puncosky taky zatim nedam, dala jsem mu kryt na kocarek, deku mi odkopa.
o vikendu nebo pristi tyden asi prejdeme na sportak, uz ma tu korbu jen tak tak a je silene protivny, jak musi lezet na zadech :confounded:
30. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Holky tak mám krásnou tabulku, ale nevím, jak jí vložit. Přece jí nebudu fotit a pak vkládat jako fotku.
Nevíte někdo?

Petí já Bětku šoupla do sporťáku v 5,5 měsících, tak jen směle do toho. Navíc ta Teutonka jde stejně do úplného lehu, ne?
30. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kaci, vytisknout a oscanovat :grinning: Nee, fakt netusim. Zkus se zeptat manzi :wink:
Myslim, ze ten sportak jde do lehu, o vikendu to prostuduju. To ho budu moci dat do lehu nebo polosedu, ale do uplneho sedu jeste ne, kdyz nesedi, ze?
30. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kaci, jeste mne napadlo, jestli to nepujde zkopirovat do programu malovani a pak ten soubor ulozit jako jpeg. Myslim, ze to malovani umoznuje :wink:
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kačí a nejde Ti ta tabulka vyexportovat jako PDF nebo rovnou JPG??
30. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Peti, do úplného sedu určitě ne, to až si sedne sám, ale ten pololehosed ten možný je.
Já to tak v Inglesině dělala taky:slight_smile:.

Ach jo, Ondra kňučí a kňučí, ani obídek dneska nechtěl, tak jsem mu udělala dávku mlíčka, chudík malej. Teplotu nějak velkou nemá, tak to je zatím ťuk ťuk ťuk.

Katko, tak na tabulku už se těšíííím, ale jak ji sem vložíš to tedy opravdu netuším.
30. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Petí jak píše Alča, do sedu ne, ale trochu ho zvednout, aby viděl, to určitě můžeš :wink:
Manža právě jde dneska do hospody a ani nepřijde domů :frowning2:
S tím malováním se na to podívám, jenže tady jsou Visty a ty jsou takový divný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí já vůbec nemám možnost ani uložit jako. Teda možná někde jo, ale tohle není úplně klasický Excel, ale nějaký Open Office nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tfuj, zlatý Windows 98 :grinning:

Alí tak to je mi moc líto, takhle jsme to ani my neměly. Bětka jedla normálně.

Jo a spala hodinu a to se ještě po půl hodině probudila, ale když jsem jí dala dudlík, tak zase usnula. Chjo, dneska to teda moc nevyšlo. No co, tak jí vykoupu dřív, aspoň budu mít volný večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak jsem doma, myslím že to co měl na sobě bylo akorát, spocenej nebyl a studenej taky ne, akorát v té bundě vypadá jak buřtík :slight_smile:))) teď je v postýlce , snad usne

jinak mám fixaci na koleno, s dírou na ten kloub a stála 800,- ufff
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Tý vole, já se už pos.eru. Tabulku už mám jpg, ale je hrozně malá když se otevře. Už jsem zkoušela psí kusy a nic :angry: :angry: :angry:
Tak teď "baby" raďte prosííííím ještě jednou, nebo se tady nakakám a kdo už to viděl, tak ví, že to není nic pěkného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jáji krásnééé
30. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Kačí s tou velikostí nevim, jediný co mě napadá je zvětšit ten originál... A pak z toho znovu udělat JPG.

Jáji tak z Veselého dítěte bych už nic neobjednala, na jaře jsem objednávala spousty bodýček s dl. rukávem a overálky, vyšlo to sice levně, ale kvalita hrozná a ani velikosti neodpovídaly. Jinak to ale vypadá pěkně, to jo.
30. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
katch...aha tak to nic radši, dík za info

jooo to jsem vám nenapsala, manža dal včera malýmu na přebalováku krabičku s orbitkama, jako že to hezky chrastí ať se zabaví a nebrečí, tak jsem to dneska dělala taky a dala jsem mu jí i při oblíkání a oblíkám a najednou na něj kouknu a on má bílé u pusy, říkám si že by jogurt?? a ono prdlaj, on normálka otevřel to malé boční víčko a dal si jednu žvejku do pusy :sweat_smile: normálka jí tam převaloval jako by se nechumelilo :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Kačí to jsem udělala a výsledek stejný. Když to otevřeš na koni, je to mrňavý :angry:

Jáji :grinning: :grinning: :grinning:

Nic, dojím jogurt, namaluju si obličej na ksicht a musíme do tý lékárny.
Tak zatím pááá
30. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
my jdem za necelou hodku k mudre ale obavam se ze z ocka nic nebude, ted mel prujem chudak
30. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit. Bylo to náročné, včera jsem naknec s Kájou spala u našich, dělala jsem mámě nehty a dneska jsme zkoušely falešný marcipán. Před hodinou jsem dorazila teprve domů Kája chrupe, tak toho využiju a jdu trochu pracovat. Zítra musím do práce na schůzku odnést hafo věcí a nemám ještě ani ťuk. Tak dnes večer mě nečekejte.

Pa pa :wink:
30. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Jaji, tedy Tomik je faaakt borec :grinning:

Kaci, tak se s tim netrap a posli nam to vsem e-mailem :wink:

Hani, drzime palce, at to zvladnes!

My jsme byli s Honzikem ted na prochajde, jsem ho nabalila a ono se udelalo docela hezky :unamused: Mam uplne hruzu z dnesni noci, protoze kolem obeda spal pres 2 hodky a v kocarku jeste usnul asi na 20 minut. Tak doufam, ze nebude chtit vstavat rano ve 4 hod nebo tak neco :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Tak my už jsme zpátky. Zas taková zima tam teda nebyla, ale spíš já trpěla, Bětka asi byla v pohodě. Měla body s dl. ruk a takový zateplený svetr z C&A. Byla v tom nánožníku a byla celou dobu hezky teploučká :wink:
30. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky, my taky byli venku, asi dvě a půl hodinky, z toho si hodinku Ondrulka schrupnul - líp se mu venku dýchalo, jupííí. Vyzvedli jsme babičku ze školy, měli pedagogickou radu, tak se tam pěkně nakakala, pak jsem nakoupila ovoce a pečivo v Albertovi a ještě v lékárně pár věcí, a dvě malá leporela Ondráškovi - zvířátka:slight_smile: a myslím,že i my jsme byli dobře oblečeni. Venku bylo docela příjemně.

Teď klouček zkoumal v ložnici vysavač, zapnul ho a z úleku začal pištět, to je ale troubík troubíkovatej.

Hanko, tak ať všechno pěkně zvládneš!
Katko, Petra má pravdu, pošli nám to všem mailem a je to!
30. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
To taky můžu :wink:
Taková krásná tabulka :grinning:

Tak maily sem Péťo, Vladí, Alčo-Prioritko. Na ostatní bych měla mít, když tak písnu, kdyby ne. :wink:
30. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tak Toma neočkovali, mám volat v pátek co a jak

radila ať mu dám rýžovou kaši ale normálka jsem mu dala 3 lžičky a vyhodil to a pak vypil 150 mlíka, já na nerv, takže sejřím na kaši a bude mlíkovat až do puberty, aby mi to schválně vyhazoval na to nemám :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
jo a má oteklou dáseň na stoličkách, prý se mu brzo vyklube, takže je ten průjem možná k tomu
30. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Jáji tak s tou žvejkačkou jsem se pobavila :grinning: :grinning:
Rýžová kaše je hnus, ani se nedivim, že jí nechtěl.

Holky jak dlouho po kaši dáváte mlíko? My kaši v šest a mlíko tak okolo půl osmý a už 2 nebo 3 dny to mlíko nechce. Takže teď zase proběhlo uspávání s šíleným řevem. Nechápu to, protože už to takhle děláme dlouho a to mlíko vždycky pil :confused:

Se těšim dneska na Přešlapy :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, u nás hrůza poslední dvě hodiny, samej pláč pláč pláč, Ondráška jsem asi před deseti minutami uložila do postýlky, mlíčko všechno nevypil, u kapání kapiček, polknutí sirupu nurofenu (má skoro 38) a odsávání nudlí málem zbořil barák. Je mi ho líto, chudinky malé.

Dneska jsou Přešlapy, jo? Hmm, to bych se ráda koukla, no uvidíme jaká bude situace. Martin jede teprve domů, má toho tento týden v práci moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc.
30. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Kačko ale on mi to dělá i s jinou kaší, takže kaši asi dávat nebudu

budí se ti Štěpánek ještě v noci na mlíko?
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jaji, vy tedy jedete s tema zubakama :grinning:

O vikendu jsem skoukla prvni dil preslapu a bylo to super, tak chci dneska koukat a kdyz bych u toho vytuhla, tak mi to manza nahraje.
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Jáji no jasně budí :unamused: Sice jen jednou, ale každou noc. Chci to zkusit omezovat, že mu budu dávat míň a míň....
30. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
no mě o půlnoci a pak k ránu, buď v 5, nebo 6, ale prostě v 18:30 vypije max 150 ani tuk vic :frowning2:
30. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.