• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí :frowning2: :frowning2:

Jáji rýžová je fakt hnusná, tu nejedla ani Bětka. Ale je teda mlsnej trochu :sweat_smile:

Kačí já už mlíko nedávám :astonished: Bětka dostane v 18.30 kaši ze 170 vody a spí až do těch 6ti.

A taky se těším na Přešlapy.
Jo a jsem nakakaná, mám na FB ještě akvárko, ale je to nějaké do..bané a když nakrmím ryby, tak za 10 sekund se tváří jako že vůbec nejedly. :angry: Takže mi asi chcípnou nebo co. :angry: A jen kvůli tomu, že jim to nefunguje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
A kde je ta Martinka? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
kačí...já bych mu to nedala, ale mudr to poradila kvůli průjmu víš? a mlsnej je, fakt nevim co s nim :(((((
30. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Doufám, že už zítra bude Ondráškovi lépe, když už ani pořádně nejí, to je teda co říci.
Já když dávám kaši, tak už taky nedávám mlíčko, a Ondrovi chutnala Hami obilno mléčná normální, vícezrnná, s piškoty a s jablky, ale teď dáváme jen mlíčko z 280vody (pokud jsme zdraví).
Dneska se asi zase nevyspíme vůbec, no jo, co naděláme, že?
Tak se alespoň nadlábnu na tu noc tím zeleninovým vývarem a závinem:slight_smile: a udělám si ještě kotel bílého kafe.
30. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Aha, tak já myslela, že taky dáváte večer po kaši ještě mlíko. Kde jsem to vzala? :confused: :grinning:

Alí chudík Ondrášek, snad se to už bude zlepšovat. A dobrou chuť. I když teď už jsi asi po jídle, co :slight_smile:

Kačí taky je mi divný, že se Marťa ani neukázala.
30. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Alčo......ať je zítra už Ondráškovi líp....broučkovi....
Kačí...my taky dáváme kaši v 6 a mlíko podle toho jak je ospinkanej, protože taky usne jen u mlíka - teď když spinká jen 2x denně většinou v 7 už papá a spinká...
Kačko...mail jsem ti poslala :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Vladí jdu ti to poslat, akorát jsem to poslala holkám :grinning:

Kačí tak snad kdyby se něco dělo, tak by písla na mobil :confused:

Holky já řvala jak želva na konci, jak se narodilo to miminko (mmch tříměsíční a čistý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ). Se mi to všechno nějak připomnělo. To mi připomíná, že jsem vám ani nenapsala, co se mi k ránu zdálo :grinning:
Normálka taková blbina, byla jsem v porodnici rodit druhý dítě a rodil mě dr. Menšík, ale byl hrozně nepříjemný a urážel všechny okolo včetně mě :grinning: Hovadina, co? :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kačí mě to nejde otevřít :fearful:

No my jsme se spíš smály tomu miminku, přesně jak říkáš, čistý a tříměsíční, pupeční šňůra nikde :grinning: Ale jinak mě taky po porodu dojímaj všechny scénky s miminama, porodama atd.
Sen teda masakr :grinning:
30. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
smáli s měkkym samozřejmě :confounded:
30. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
seriál fakt super a taky mě pobavilo to čisťounké miminko :grinning: To dali mě, po císaři :grinning:
30. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky, dobrou noc a držte palce.
Jedním očkem jsem na seriál nakukovala a docela dobrý.

Katko, díky za tabulčičku.
30. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ráno toho mám dost na zařizování tak popřeji Bětušce k 11ti měsíčninkám dopředu - vše nejlepší, holčičko, my ten 11ti měsíční den tentokrát zase nemáme:frowning2: :slight_smile:, tak papa.
30. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Kačí nejde? A jaký máte typ oken? Zkus to uložit jako xls, pokud to má jinou příponu. :confused:

Alí dobrou, držíme :wink:
30. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Alí tak to my samozřejmě přejeme i Ondrášulkovi. Tento měsíc ho zase ošidili, ale hlavně, že ten další už bude a to teprve bude :grinning:
30. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kačí to jsem udělala a stejně mi to nejde, nechápu. Píše mi, že to je neznámý nebo nepodporovaný formát :angry: :angry: Máme XP. Hele mohla bys mi kdyžtak poslat ten JPG?? Díky :wink:

Alí dobrou a klidnou noc k beránkům :slight_smile: A Ondráškovi vše nej a hlavně zdravíčko :wink:
30. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Máme tu nějaký blbý OpenOffice nebo co :cry:
30. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak já to vypínám holky. Brou noc všem :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Kačí tak to ti nepůjde asi :sweat_smile: Pošlu ti to jpg a přeju ti dobrou noc :wink:
30. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
nám to taky nešlo ale Tom něco stáhnul a funguje to, tak kdybys Kačko chtěla, dej vědět
30. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak už jsem musela dát mlíko, pomooooooooooooc
30. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Sorráč no, to jsou ty pitomý Visty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji asi stáhl Open Office :wink:

Jdu udělat mlíko, vykoupat se a chrnět, zítra to sem ráno asi nestihnu, v 10 mám být už ve Stromovce a to v 9 Bětka snídá :sweat_smile:
Tak čus bus autobus :sunglasses:
30. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky holky!
U přešlapů jsem se včera taky nasmála, fakt dobrý :grinning: No to mimi bylo fakt dobrý, se jim skoro nevešlo do zavinovačky :grinning: :grinning: :grinning:
U nás noc dobrý, akorát kolem 4 hod probuzení a kvikot, ale pak spinkal az do 6.30 hod, sice chrchlá, ale přijde mi, že min, tak snad se to zacne zlepšovat.
Ondraskovi prejeme, at se brzy vykuryruje :wink:
Betušce přejeme vše nej v mimi-výročí :grinning:

BTW: "Ta kolegyne" psala, ze mela kontra od 12 hod a po 16hod se prcek narodil. Pry si to hrooozne uzili, bez epi. To radsi ani nepujdu do prace, az tam prijde ukazat prcka, abych neposlouchala, ze byla hrozne v poho a hybala se a proto mela rychly a bezproblemovy porod :unamused:
1. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
ahojky berušky.... :slight_smile:
Tak my budíček už v 6 hodin, a hned ráno se nám stal úraz......vzala jsem si Kubíka k nám do postele - ale jelikož chvíli nepoleží a nemůže být v klidu, šáhl mi na rozvícenou lampičku, takže se chudinka moje spálil do ručičky. To byl tedy řev.... :frowning2: Ale vypadá to, že je to dobrý, nic tam nemá.....ale příště ho raději nechám v postýlce než se rozkoukám....
1. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Bětulince sluníčku přejeme všechno nejlepší a ať maminku trošku dnes pozlobí, když má to výročí .... :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
AHoj holky,
jen v letu, musím nás chystat.

Petí třeba to dítě bude uřvaný :wink:

Vladí ani nevíš, jakou máš pravdu, jsem na ní nakakaná, ptž mě jednak k ránu budila a druhak si lady usmyslela vstávat v 6.30 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Já se teda snažila spát až do 8mi, ale nějak to nešlo, tak jsem hned vylezla pr... napřed.
Jo a Vladí namaž mu tu ručičku panthenolem :wink:

Páááááááááááááááá a Bětuška děkuje za ranní přáníčka, i když se je nezaslouží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Peti....ta kolegyně to je tedy osoba.... :rolling_eyes: Abych nemusela použít sprostčí slovo.... :slight_smile:
Moje kolegyně, ale i kamarádka taky čeká v prosinci miminko, a ptala se mi, jestli když to bude kluk nám nebude vadit, když dají Kubíka. NAŠI známý ho mají taky, mám pocit, že není jiné jméno...... :slight_smile: Mně to nevadí samozřejmě.....
A další kamarádka mi teď psala z Paříže, mají děti u tchýně a vyrazili si na prodloužený víkend užít romantiku.... :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Bětulince vše neeeej a Ondráškovi taky když ho zase okradli :wink:

jinak noc, mlíko kolem 3:30 a budíček v 7:30, já asi budu dávat mlíko až do puberty :frowning2: Tom mě sice uklidňuje že se to zlepší, stejně jako s tím když jsme ho zavinovali ale já tomu nevěřím :(( ale prostě nemám nervy, nechat naše dítě v noc děsně řvát a umírat hlady :pensive:
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Kačí....to mě nenapadlo, už běžím.... :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.