• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Vladi, tedy Kubik je jako z divokych vajec. Ale hlavne, ze mu nic neni :wink:
Kubik a Honzik ted vedou hitparadu jmen :grinning: Jsem koukala na statisticky urad :grinning:
Vladi, ja mam porad pocit, ze ta kolegyne se mnou nejak soutezi ci co. Driv jsme se hodne bavili a navstevovali, ale pak se to nejak zlomilo, kdyz mi sef v praci dal praci, kterou puvodne slibil ji a navic poslat na skoleni do UK, protoze ona neumela moc anglicky. A od te doby se to bohuzel nejak tahne... :unamused:

Jaji, tak je Tomik holt mlikovej, no :wink: Ja bych taky nemela nervy ho nechat rvat, clovek ho chce co nejdiv nakrmit a jit zase lezet,ze?
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Jo, Vladi, my jsme se rozmysleli mezi Kubikem a Honzikem. To byly dve jmena, na kterych jsme se s manzou shodli. Kdyby bylo po mne, tak se Honzik jmenuje uplne jinak :grinning: A vcera po shlidnuti Preslapu jsem manzovi rikala, ze pokud druhe dite bude chlapecek, tak to bude Daník :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
čau holky,
Bětulince od nás taky vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: A užijte si to ve Stromovce.

Vladi tak snad se Kubík moc nespálil, lampičky snad nemůžu být vyloženě nebezpečný, asi se jen lekl, že je to horký :wink:

Peti aha, tak už je mi jasný proč Tě ta kolegyně takhle provokuje :angry: Má asi nějaký komplex.
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
NO jo Ondrášek je ochuzen.....tak i Ondáškovi přejeme :slight_smile: Ségry Kačenka se narodila 29.2. když byl přestupný rok, ta je ochuzená Ali ještě víc :slight_smile:
Daníka má ségra jako jedno z dvojčat....nemohli se taky moc dohodnout, tak jedno jméno si dala ségra - Dan a druhý dal její manža :slight_smile:
A my se rozhodovali mezi Jakubem a Dominikem.....ale jsem ráda za Kubíka, má víc zdrobnělin :slight_smile:
Jáji....já myslím, že to není tak hrozný to papání.....taky dávám jednou za noc mlíčko....nechápu, že jako miminko to nepotřeboval a teď.....ale co nají se a spinká dál.... :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
U nás noc hrozná, nejdřív mlíko ještě před půlnocí. Což bylo v pořádku, protože večer snědl jen 90ml kaše, tak musel mít hlad. Ale pak se vzbudil v půl třetí a hodinu řičel. Vůbec jsme netušili co se zase děje, ale už se to opakuje několikátou noc :frowning2: Nakonec si vzal čaj, který ale předtím odmítal. A budíček v 6,30. Teď jsem ho uspala u flašky, tak jdu něco dělat, dopolko dorazí mamka.
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jinak mě by to mlíko jednou za noc taky tolik nevadilo, pokud pak hned usne a spí jinak celou noc, tak je to pohoda. I když vím, že už je dost starý na to, aby spal celou noc bez mlíčka...
1. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
jo jo dám mlíko a spí jak špalek dál, prostě jako když utne :confused: Dopije, otočí se na bok a chrápe
1. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jaji, dneska s vami jeste nejdu. Porad nudlam a navic manza si dorazi pozdeji z prace. Doufam, ze v pondeli uz budeme oki a ja s vami vyrazim :wink:
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
jéé to je škoda, ale neva, v pondělí si to vynahradíš, já vynechala týden a myslela sem že chcípnu :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
No prave, abych pak zase nepadla z virozou :grinning:
Hodila jsem do albicka jednu fotecku z dneska :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Já teď čekám, až se mi Kubík probudí a vyrazíme na hodinovou procházku......dala jsem na koníka fotku ze soboty :slight_smile: Už se probudil.....35minut spal :frowning2:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Vladi, hezkou prochajdu :slight_smile: Kubik je tedy veliky :slight_smile:
U nas se opet spalo 45 minut, doufam, ze po obede to bude lepsi :unamused:
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
nešel nám od včera ráno internet ani kabelovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: na UPC mi večer řekli, že závada je v místě, odkud nemají klíče a že to spraví až ráno,šmejdi, uvažuju, že to tam zruším a dám si to od O2 jestli to bude lepší.
jinak včera byl příšerný den, ale písnu vám to do IP :pensive:
1. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Marti, my jsme po tobe vcera skoro vyhlasili celonarodni patrani :wink: Vcera den B l b e c, ju? Doufam, ze uz je to dobry...
1. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
jsem tu zase :slight_smile: dítě si hraje s flaškou vína, už nemám sílu mu to brát
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Honzík je šikula, fotku jsem viděla :wink:
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Gratulujeme Ondráškovi a Bětušce k posledním měsíčninkám :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jaji, diky za pochvalu. Akorat ten sikula dneska malo spi :angry: Jsem si ani nestihla pripravit obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Peti já spala 2x s ním, já to mám prostě ráda :slight_smile:)) když se ke mě tulí :dizzy_face: ale od roka má smolíka
1. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jaji, kdyz on spi, tak ja se snazim si poklidit a udelat neco doma, abych to nemusela delat vecer. Ja mam taky rada, kdyz se tuli, ale brzy mi to skonci, uz se tulit nechce a porad po mne skace a taha za vlasy :grinning:
1. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás dneska (ťuk ťuk ťuk) lepšejší, jak noc tak i teď přes den (normálně papáme, ječíme radostí atd), snad už je to na ústupu. Byli jsme tři hodinky venku - prošla jsem se po Petrovicích, sedla na bus směr Háje, tam nakoupila dost věcí v drogeriích a vypravila jsem se směr Tesco, že koupím pečivo a pojedeme busíkem domů, ale Ondrášek usnul a tak jsem se sebrala a šla domů kolem přehrady a vzala to ještě přes našeho Alberta, kde jsem nakoupila. A klouček spinkal hodinku a čtvrt.

Marti, děkujeme za přáníčko. Moc nás to v IP mrzí:frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Peti to jo, když ti spí dítko dýl než 30 min tak něco uděláš
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
jdem veeen, paaaa a asi dneska budu az po Zumbě, teda snad Katka jde :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Peti....dnes mi došel ten geomag z modroočka.....vypadá to fakt dobře...dokonce mě i upozornili, když jim dorazily peníze na účet a kdy můžu očekávat balíček..... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Čus bauchy,
na Zumbu jdu, to víš že jo. Se těším.

Ale asi mě švihne z Bětky. Už zase začínám zuřit. Normálně od těch 6.30 usnula až ve 13.20 v tramvaji. Spala 20 minut, doma jsem jí přenesla do postele, že jako bude pokračovat. Do teď nespala a teď už tam dokonce řve. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Já už fakt nevím a jsem vytočená zase :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Ty jo, tak teď usnula. Ona se nemůže nechat vyřvat, je vytrvalá a už byla úplně hysterická. Jsem si s ní lehla do velký postele a ještě dobu tam vzdychala a rovnala si dech :sweat_smile: Naštěstí se mi jí pak povedlo přendat do své postýlky, ve velký bych jí nemohla nechat spát. Kdyby se totiž vzbudila a nedala to najevo, tak by zbuchla dolů.
A za chvíli má dorazit máma, tak bych jí nemohla jít otevřít. :pensive:
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Vladi, tak jsi nakonec objednala z modroocka? A tamtem puvodni e-shop se ti neozval? :astonished:

Kaci, mne dneska taky z Honzuly svihne. Spal 3x45 min, je to sice porad lepsi nez u vas, ale na nej je to malo, takze je protivny, rve tady a nechce usnout. Jsem s nim byla i venku, jsem si rikala, ze usne v kocarku a kdyztak to dospi doma na chodbe a on se ve vytahu probudil :angry:
1. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky tak u nás taky dnes máme nespavce a já zuřim :frowning2: Spal naposledy v 10,30 a je děsně protivnej!!
1. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Alí dobře, že je na tom už Ondrášek lépe a to jste se teda pěkně prošli :slight_smile:
Já něco nakoupila dnes v CaA, troje punčocháče, mikinku, ponožky a super teplejší gatě. Chtěla jsem teda i nějaký kalhoty pro sebe, ale nic jsem nesehnala. Mamka byla mezitím se Štěpánkem na hřišti a ani si snad ten holomek nevšiml, že tam nejsem :astonished: :grinning:
1. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky,všem děkujeme, vypadá to zatím v pořádku, tak snad už bude dobře.
1. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.