• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak já se cpu a pak se jde zumbiiiiiiiiiiiiiiiiiiit. :grinning: Hej jou :grinning: :grinning: To budu zase zrasovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Hezky se vyzumbujte, holky.
1. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
já bych potřebovala vyzumbovat mozek :grinning:
a udělala jsem si radost, mám nové džíny :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Správně, Marti, taky bych si potřebovala udělat takovou džínovou radost - páč mám malý kalhotový park, vlastně spíš skoro žádný - jedny džíny, jedny černý a jedny hnědý kalhoty, ale všechny už skoro ve stadiu rozkladu... No, snad budu mít někdy někde štěstí.
1. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
No ja jsem si po porodu koupila cerny sportovni kalhoty, ale vcera jsem zjistila, ze uz je mam prodrene vevnitr na stehnech :angry: Tak se budu muset poohlidnout po necem jinem :wink:
1. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj kočky.
1. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Hani, jak se mas?
1. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Hanko, čauky, tak jak se Vám vede?
U nás zase chrčení, odsávání hrůza, ale teď už snad spinkáme, tak uvidíme jaké to bude spinkáníčko. Teď si odpočívám u farmy na FB a sázím víno:slight_smile: :slight_smile:.

Pak si dám sprchu, už se na ni těším celé odpoledne. A ještě mi není nic moc - mrcha mrchovatá přišla s týdenním zpožděním zato s pořádnou intenzitou, bléééé. Jo, a ráno mne čeká zubařka, bléééé.
1. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, muzu se zeptat od kdy budete nechavat nebo jste nechali prcka spat samotneho v detskem pokoji? Manza ted zacal s tim, ze bysme maleho mohli prestehovat z loznice do detskeho pokoje, kdyz spi celou noc, ale mne to prijde hrozne brzy :confused:
1. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Peti, Ondrášek spí ještě s námi a já jsem ráda, i když jsem pořád jedním uchem vzbuzená. Pořád mi přijde malej, i když už je velkej:slight_smile:. Uvidíme, jak nám to dopadne s novým bytem, případně jak rychle vyklidíme pracovnu.
1. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Bože, to je děs, dítě ještě nespí :angry:
1. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Noo, tak začnu polopatě, včera hrůza. Práce jak na kostele, dělala jsem od 5 do 23:55 přesně, když mi bez varování chcípnul NT. Byla jsem na mrtvici, protože jsem vytvářela stupidní AJ tabulku se zdravotnickýma výrazama, takže si umíte představit jakej to byl opruz a rázem celá práce v pr... no a to ani nepočítám to, že tam mám uložený VŠECHNY pracovní věci, který se prostě bezpodmínečně dnes museli odevzdat klientovi. Tak jsem šla vzbudit Honzu, a nakonec jsme zjistili, že NT byl totál vymlácenej a nefungovalo napájení. Pak se to samo nějak umoudřilo nebo co a ráno jsem to z toho vysosala a už mám radši zálohy i jinde. Ale povím vám, já to normálně obulela, protože ta představa, že to komplet dělám celý znova a zadarmo, protože by to byla moje blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a dneska nechápu, dítě je asi Gremlin, už v 6 byla unavená, tak před sedmou šla spát. Bylo tam ticho, jen si pouštěla hrací strojek, no a v 9 to začlo, začla juchat, vejskat, prostě blááááázen. Teď už je tam teda asi 5 minut ticho, ale radši tam nelezu.

Peti já to říkala už v pizzošce, Káju jsme odstěhovali ve 4 měsících a jsem za to ráda. Mám ji vedle ložnice, normálně ji slyším. Ještě donedávna byla na monitoru, teď už ho teda mic nezapínám. Myslím, že dítě by mělo mít svůj pokoj. Je na rodičích, kdy ho tam dají. Podle mě je kolem toho půl roku nebo 8 měs. ideální čas, kdy si to ještě tolik neuvědomují.
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, používáte někdo Rosmann plenky? Já si dneska koupila ty dvě na zkoušku, tak jsem zvědavá jak se mi budou líbit a hlavně, co na ně zadeček Ondrulky:slight_smile: :slight_smile:.

Hanko, to je hrůza ta technika, co? Vůbec se Ti nedivím, žes brečela, to bych brečela taky. Takový práce!!! Hlavně, že je vše v pořádku. A co Kája?
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Alčo já je ještě nezkoušela. Nejvíc používáme ty z hypernovy/alberta. Na Lidlácký jsem se vyprdla, protože vůbec nesajou. Ale teď chci zkusit tesco, zítra pro ně někam skočím. Mají je za 199 a jsou nové a prý lepší než byly ty fialové, říkaly holky.

Kája už spí, hurááááá.
1. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hanko, nám ty z Alberta nevyhovovaly - Ondra byl po nich opruzenej, takže vlastně pořád jedeme v Huggies (tedy zkusila jsem ještě Tesco, ale přišly mi hrozně tvrdé). Tak uvidím.
1. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo, a gratulace k spánku:slight_smile:.
1. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
To je sranda co, jak každá prdelka reaguje jinak :grinning: My se oprudily jenom po DMku, a ty Lidlácký teda nesajou no. Pampers active baby jsou ok, huggies nám protékaly, tesco mi přišly taky tvrdé, ty fialové, ale teď jsou nové zelené a mají být jemnější. Tak je asi zkusím.
1. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
No, je to zvláštní jak každá kůžička reaguje odlišně. Tak říkáš, že Tesco má nové lepší, jo? No, mohla bych to taky vyzkoušet.
1. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsem utahaná, ale super :grinning: Zase jsme si hezky zazumbovaly :grinning:
Jsem už vykoupaná a ptž jsem vzhůru od 6.30 :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se jdu natáhnout k TV a odpočívat.

Hani hlavně že si práci zachránila, to já bych asi nejdřív měla sto chutí říznout NT o stůl a pak bych se taky rozbulela, takže buď v pohodě. :grinning:

Alí až vyzkoušíš, řekni mi prosím, já chci taky zkusit i něco jiného než Huggies. Jsou super, miluju je, ale mohla bych to střídat s něčím levnějším.

Tak zatím páá, asi na chvíli ještě přijdu, ale teď se jdu fakt natáhnout :wink:
1. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj Katko,
vítej mezi nás, co jsme vzhůru od 6 hodin:slight_smile: a utíkej odpočívat. Já doufám, že se hezky nebo alespoň slušně dneska s Ondrou vyspinkáme. Zítra vstávám stejně v 6, páč budu fofrovat k zubařce na žižkov.
Fajn, že jste si hezky zacvičily.
Jj, dám vědět, mám stejný vztah k Huggies a též chci zkusit nějakou levnější variantu, přeci jen to leze doooost do peněz.
1. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou noc všem, pa
1. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky ono to vyjde za stejnou cenu ty Rossmann, si to spočítejte :unamused:

zumba supeeer, jsem zničena ale nevim nevim zda budu chodit, za kartičku kterou si nabíjíte chtej 450 kč co jim jde do kapsy :rolling_eyes:

joo a u nás katastrofa, to už není normální, vzbudil se v půl 10 a já dala čaj, řval dál, pochovala a manža přebalil a on spustil šíííílenej hysterák a nešel uklidnit až mlíkem :frowning2: já už fakt nevim
1. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky, jen v letu zdravím...zítra nám přivezou kuchyň, tak jsem to dneska celý den připravovala - malovala, uklízela, myla...aby to bylo připravený. K tomu mi ještě včera vyhořel adapter od noťasu, tak teď píšu od mamky...ach jo :frowning2: No naštěstí ho někdo na aukru prodává za 400,- a je z Prahy, tak si pro něj v pondělí dojedu.

Jinak jsem včera viděla leták Kaufland a mají tam pleny Huggies za 179,- asi pro ně zítra dojedu, protože tesco došly a kdybych je kupovala, vyjdou v neakci o 70 Kč dráž.

Dočtu vás ve vaně v mobilu.

Dobrou, já se zase zítra zastavím...
1. říj 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
Ali ale to jsou ty menší ne? to malé balení :unamused:
1. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
jáji: to netuším...jestli si dobře pamatuju tak tam u něčeho bylo 66ks ale nevím u jaké velikosti...
1. říj 2009 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
Čau a hezké páteční ráno, tak u nás zase nic moc. Ach jo.
2. říj 2009 v 01:44  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas noc dobra, prcek spinkal skoro az do 7 hod,to ja uz jsem byla vzhuru, protoze mne vzbudil manza jak rachotil v kuchyni :angry:

Hani, to si pamatuji, ze jsi rikala, ze jste dali Kaju vedle do pokoje takhle brzy. Ja jsem to prave doma rekla a ted jak jsme s prckem prestehovani do detskeho pokoje kvuli tomu, jak nam predelavali to topeni, tak manzu napadlo, ze bysme ho uz nemohli stehovat zpatky a rovnou by tam zustal :wink:
S tim pocitacem je to fakt hruza. Nam takhle z niceho nic zdechnul velky pc a nesel uz ozivit, nejvic mne stvaly fotky, ktere jsme tam meli a samozrejme bez zalohy. Nakonec nam to v Mironetu nejak vykuchali a prepalili na dvd. Ale chapu te, ze jsi z toho byla na prasky. Ja kdyz jsem psala diplomku, tak jsem mela vzdycky tak dve zalohy kdyby nahodou :grinning:
2. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
A rano jsem se nastvala pac mi manza rekl, ze v pondeli mezi 16 a 17 hod nam prijdou konecne dat merak topeni, ze pry mam byt doma. Tak jsem mu rekla, ze jsem doma max. do 16.30 hod, pak ze mu jedu predat prcka na Roztyly a na cviceni, at to nejak zaridi. Tak jsem zvedava :angry:

Ali, Ondraskovi je spatne, ze nespinkal? Chjoo, to je obcas trapeni s tema detickama. A Jaji, co vy?
2. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
No u nás tedy taky nic moc.....přímo hrůza. V 5 hodin se probudil, zkoušela jsem do 6 ho uspávát, nechat řvát - chudáci lidi v paneláku, ale nic. Tak v 6 jsem vylezla a v 7 byl druhý pokus, ale zase nic....Prostě vůbec není ospalej, se picnu....byla jsem ffffffffffffaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkttttttttttt naštvaná!!!!!!!! :angry:
Alčo koukám, že u vás taky nic moc......ale vy jste nemocní, tak máte nárok
2. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Vcera jsem trosku uklizela skrine, mam tady zimni budu a svetr, co jsem nosila v tehu, je to skoro nove z Cherokee. Nabizela jsem to na MMB, ale nikdo se neozval, tak to zitra poslu tchyni. Aspon udelam dobry skutek :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.