• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali prosim te máš telefon na tu paní z kojeňáku? chcem tam dovézt věci, tak bychom se s ní domluvili, dík

jinak ahojky všem :slight_smile:

u nás noc, no vzbudil se nakonec až v 5 ráno, já tomu nerozumim :unamused: a to vypil v 18:30 cca 140 a pak ve 21:30 100ml, nějak našemu dítku nerozumím
2. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás se spalo do 7.30 (pauza v 5.45 na mlíko), ale já ležela až do 8.30 a snažila se ještě spát a Bětka si povídala. :grinning:

Petí já myslím, že Honzíka klidně přesuňte. Já měla Bětku do 8mi měsíců kvůli kojení a teď už je s náma kvůli lenosti vyklidit sklep, pak balkon, abychom nějaké krámy, co má v pokoji mohli odklidit a pak už tomu nic nebrání. Stačí koupit lustr, záclonu a asi nějaký stolek a židličky a pokoj je jinak připravený. Chci to zvládnout do jejích narozenin, že by to jako byl jeden z dárků :wink:

Jáji já mu rozumím, dělá si z tebe dobrý den :grinning: :grinning:

Jdu dát Bětce snídani a pak musím poklidit, dorazí kámoška, ale myslím, že to sem za váma ještě na chvíli stihnu :wink:
2. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holčičky :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Marti!

Jaji, treba se Tomik zacina pripravovat na delsi spani, az do rana, aby mamince udelal radost :grinning:

Kaci, tedy nevim, jestli Betuska bude mit radost z toho narozeninoveho darku :wink: My to musime jeste s manzou probrat, mne se moc nechce, Honzicek je jeste malicky :frowning2: :grinning:

Jinak manza nakonec zitra vyrazi ke tchanovcum sam, doveze bramburky, mrkvicku, jablicka a asi i cerstve zabite kraliky pac se pry tchyni nejak premnozili :grinning: Tak budu moc Honzikovi vyvarovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dneska mame kralika se zeleninou, protoze jsem mela jeste dva v mrazaku a musim je zlikvidovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaji, taky uz pomalu kupim krabici s vecma. A nejde to nechat treba na vratnici, ze by jim to tam dali? Pak mi kdyztak reknes, jak jste to tam dovezli, ju?
2. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno, u nás Káji noc dobrý, moje horší. Bylo mi hrozně blbě, ještě teď jsem nadmutá jak koza, marně jsem přemýšlela po čem a pak mi to trklo, že to je po zelí! Já se picnu fakt. Asi si budu muset někam dojít, jestli je to normální že jsem na to zaačla po porodu takhle trpět, protože nemůžu absolutně nic nadýmavýho, pak pak lezu bolestí po zemi. :confounded: Chudák Kája, teď bydlela hodinu s hračkama v postýlce a já jsem ležela zkroucená v posteli. Ale byla hodná kočička, posluchala Hurvínka a mlátila kostkama do postýlky :slight_smile:

Peti však vás nic nenutí, ale uvidíš že je to jen o zvyk. Budeš líp spát, protože tě nebude vzbudit každé otočení, brouknutí a tak.
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jáji koukala jsem na ten mail z kojeňáku a mně paní ředitelka napsala, že věci můžu poslat nebo přivézt kdykoliv jakkoliv.
2. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky mně nejde otevřít ta tabule od kačky. :confused: je to nějaký formát xlsx
2. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Jaji taky mě to zajímá komu ty věcičky předat, tak pak napiš :wink:

U nás noc děs a hrůza, ale už jsem nějak rezignovala a nehodlám si tím kazit den. Štěpula byl hodinu a půl v noci vzhůru, sice nebrčel, ale lezl po nás a po celý naší posteli, poskakoval, padal na nás, tahal nás za vlasy... Prostě totální šílenec!! Ale musim dodat, že šel včera spát už v šest, protože od 10,30 byl vzhůru a už se mi nedařilo ho udržet při vědomí aspoň do sedmi. Takže už byl asi vyspalej v ty 3,30 co se probudil :angry: Usnul pak v 5 a spali jsme do 7.

Kačí no jsem zvědavá jak Bětuška zareaguje na přesun do vlastního :sweat_smile:

Peti v tomhle Ti nikdo neporadí, to si musíte s manželem rozhodnout samy. Pokud Ti to přijde brzy a necítíš se na to, tak si nechte Honzíka ještě u sebe :wink:

Já teď uspala po velkých peripetiích prcka, tak se jdu konečně umýt, poklidit a dát pračku. Ráno svítilo krásně sluníčko, ale nějak se to kazí :unamused:
2. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Hani ahoj, mě to taky nešlo, ani když jsem si umazala to poslední x. Ale Kačka mi to poslala jako JPG :wink:
2. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Kačí no to je dobrý, ale jak z toho ven??

katch...no Štěpánek je teda taky dobrej :sweat_smile:

jinak v 11 máme být u mudr a dostane synflorix, konečněěěěě a pak vezem manžovi zapomenutou peněženku
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jéé Jáji můj přítel si taky dneska nechal doma peněženku :grinning: :grinning: Ale přivézt jí teda nechtěl.
2. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
no on by si pro ní přijel ale máme to 2 stanice metrem tak mu jí dovezu až půjdu od mudry :grinning:
2. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Hani, nemuzes mit zlucnik?

Honzik se asi nakazil od Tomika a Stepuli :wink: :grinning: , trhnul ted "rekord", spal 30 min a je fit jako rybicka :angry:

Jaji, kdyz mrknes na stranky Thomayerovky, tak tam je odkaz i na kojenecky ustav. Mrkni
http://www.ftn.cz/pacientum-a-verejnosti/oddeleni-a-kliniky/kojenecky-ustav-detske-centrum-pri-ftn/
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Peti to nebude žlučník, bolí to fakt dole a vždycky stejně, kdyby se šlo "vyprdět" :grinning: tak je to ok. Zkusím si koupit v lékárně psyllium, jestli to na to nepomůže.

Jáji super, že vás oočkujou :dizzy_face:
2. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Peti jdete dneska na tu KO?
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Hani a nezkoušela jsi ten espumisan (nebo tak nějak), jak na to běžela reklama, je to vyloženě na nadýmání :wink:
2. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Jaji, volala jsem mudre a pry kdyz je nam lip, at chodit nemusime. Jsem radsi, minule tam bylo fakt hodne nemocnych deti :unamused:

Ten espumisan mi davali v porodce. Mne dr, kdyz jsem byla tehu a porad mne bolelo bricho od zazivani, doporucila probiotika. Zkus se poptat v lekarne :wink:
2. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak jsem ještě rychle tady :grinning:

Ahoj Martinko :grinning:

Jáji vždyť jsem ti říkala, že když se rozhodnete, budete muset natvrdo :frowning2:

Taky jsem zvědavá, jak se Bětce bude líbit vlastní pokoj, ale snad jo. Já neříkám, že jí tam hned první den šoupnu natvrdo spát. Bude si tam přes den hrát a uvidíme. Ona ale ten pokoj zná, mám tam sušák na prádlo, takže je tam často, tak to snad nebude problém.

Hani zkus ten Espumisan, jak píše Kačka. Opravdu má být proti nadýmání. :wink:

Tak si užijte hezký den, my ho teda určitě mít budeme, s kámoškou jsme se neviděly bezmála 3 týdny, tak si vykecáme díry do hlav :grinning: Dáme si obídek a Tiramisu :dizzy_face:
páááááá
2. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
a nechcete odpoledne na prochajdu? Peti, Hani?
2. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jaji, jestli chces, tak doraz, muzeme na chvilku do parku. Honzik sice jeste trosku kasle a nudla, ale jen malinko a navic bude zahrabany v kocarku. My budeme papat kolem 13 hod (doufam), takze kolem 14 hod. bysme mohli byt na nasem obvyklem miste. My se s temi prikrmy trosku vic hrabeme nez s mlickem, to vyzahne za chvilku :wink:
2. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Kačí ale to nejde, to je přesně pak ta hysterie o které jsme se včera bavily :((((
2. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Kaci, no Honzik uz svuj pokojicek zna, pres den si tam hraje na dece a ted jsme tam spinkali spolu,jak nam predelavali to topeni. Tak to jeste proberu s manzou a uvidime. Mozna to par dni zkusime a uvidime :wink:
2. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak jsem tu, zase po děsivé hodince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, espumisan znám, měla jsem ho hned ráno, když jsem vstala a nic. Mně zabírá spíš bezprostředně po jídle (takže kdybych si na něj včera vzpomněla, tak to možná bylo ok :angry: ). No, šla jsem pod barák do lékárny, koupila si psyllium, mám ho v sobě, chladí se mi tu bylinkovej dětskej čaj, byla jsem ve vaně pod teplou sprchou. Tak snad to pomůže. Ta procházka do lékárny to akorát rozproudila, že mě zase dostala ukrutná bolest, asi by to bylo dobře vychodit, protože se ty střeva hýbou, jenže to prostě nejde, páč to fakt nesnesitelně bolí. Tak mičkám nohy k břichu a uvidíme. Tiše se omlouvám všem miminkům, co trpěj kolikama a hodně u toho pláčou, protože už asi vm jak jim je :sweat_smile:
2. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Jáji a s tím odpolednem to zatím nevidím :frowning2:
2. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Hani, tak at je ti brzy líp.
my jedeme odpo na chalupu, prý tam rostou houby, tak se docela těším, nebyli jsme od srpna.
a ráno jsem zjistila, že nám teče radiátor, je v něm asi díra, takže očekávám opraváře :angry: máme nějaký špatný týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rovnou se s ním dohodneme na výměnu v celém bytě, protože už jsou starý a hnusný...
holky a musím se pochlubit, že už asi 10 dnů Neli spí celé noci, tak snad konečně jsme na cestě k odstavení....ale musím říct, že mi to ted vůbec nevadí, když to nevyžaduje v noci :wink:
2. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Marti, nam taky teklo topeni v loznici, proto nam ho minuly tyden vymenovali za nove :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Péto a v celém bytě? já vůbec nemá představu kolik to může stát :unamused:
2. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Marti taky se chystáme na chalupu. Vůbec se mi teda nechce, ale musíme, rodiče jdou na svatbu a na posvatební mecheche, tak budeme hlídat psy :confounded:

Super, že spí Nelinka celou noc :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Marti, ne, jenom v loznici, protoze nam to zaplati ten bytovy fond, co do nej prispivame. Nam rekli cca 6 tis. za jedno topeni, ale pokkud budete menit v celem byte, tak treba budete mit nejakou mnozstevni slevu :wink:
My jsme se s Honzikem prestehovali do vedlejsiho pokoje,kdyz to tam delali, protoze nam tam svarovali a trosku to smrdeli a vetrali jsme a kdyz netopi, tak tam byla zima.

Super, ze Nelinka tak pekne spinka :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Hm, tak my o vlku a akorát mi volala tchýně, že mi hoděj klíč od chalupy, kdabychom se tam minuli :sweat_smile:
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.